Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
121. hozzászólás - 2011.06.24. 16:01:45 (Válasz Herceg83 #118 hozzászólására.)
Van erre egy topic,
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,280.0
itt leírhatod, hogy milyen kérdésedet nem fogadták el, és választ kapsz rá, v írj privátban a fő kviz adminnak, Hatsepsutnak, és kérdezd meg tőle, az adatok (kérdés, válaszok, kapott értékelés) részletes leírásával.
Pontszám: 5
népszerűtlenMortalFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
122. hozzászólás - 2011.08.07. 20:49:15
hali!mi van akkor ha lenyúlták a karaktereim???3 világon is mit tudok tenni hogy visszakapjam????ez a kari az unokaöcsémé,DEVILBOY1 vagyok a 2.4.5.világon.a v2 karim át akartam adni egy srácnak úgy hogy az e-mail címem megváltoztatom meg a jelszót,ezt meg is tettem és azóta egy karakterem sem tudom használni! gondoltam nem használom miért ne aggyam neki,erre így megszívtam lehet valamit tenni ilyenkor??láttam a karim itt a 2.világon használja valaki mert erről lekémkedtem,de azt írta hogy úgy kapta egy kiscsávótol.ja ,v4.en isup....akármi néven,kis és nagybetük keverve van a neve,pontosn nem emlékszem,ő volt aki kérte.erre az e-mail-re változtattam,dragshot12@yahoo.com,így kérte.
Pontszám: 4.75
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
123. hozzászólás - 2011.08.07. 21:31:41
Szia Devil, gondolom ugyanarra az email címre regelted mindegyiket, a régivel sem tudsz belépni egyikre sem? Egyszer V5 ön változtattam jelszót és mivel ugyanarról az emailről regeltem így mindegyik világon megváltozott, tehát ha V2 ön megváltoztattad könnyen előfordul, hogy a többin is erre változott.

Lehet rosszul értelmeztem, de végső megoldásnak Baratynak írd le pontosan az info@végzetúrra mindenképp. És nem érdemes ilyennel játszani Nagycapa is nem rég szívta meg.

Mód.: ja és ha jó indulatú akinek átadtad akkor számíthatsz rá, hogy karaktered tropára tették...
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.08.07. 21:33:39-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.87
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
124. hozzászólás - 2011.08.07. 23:06:05
Szia Devil. V4-en jelenleg disPlax. néven fut a karaktered. 2 napja írtam a karira levelet, kérdeztem a névváltozás miatt. Nem reagált a levelemre a fórumra sem.
Remélem hamar tudsz valamit intézni ez ügyben.
Sylah
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 8.50
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
125. hozzászólás - 2011.08.07. 23:29:51 (Válasz Sentinel78 #124 hozzászólására.)
Ezt én is megerösíthetem,a karidat átnevezték.Tudom hogy a tied a kari mert amíg nem töröltem elötted voltam az 1-2-3.helyen felváltva Mosolyhercegékkel az LE-diffben,A másik új karival azóta is figyelem hogyan alakul a toplista,ezért tanúsítom hogy a te karidat valaki átvette/ellopta és átnevezte még az epikus relikjeid és az állatod is ugyanaz hiába nevezte át a karit a felszereléseK és a töelosztás ugyan az mint ami DEVILBOY1-NEK VOLT.

Ha ellopták nyugodt szívvel adjátok neki vissza át akarta vinni a karakterét én többek között ezért töröltem a karakteremet mert nekem csak a medál kellett volna,ha maradok nincs esélye.
A karakter az övé a tolvaj-t meg tiltsátok ki minden világból ha kiderül ki az.Gondolom IP után be lehet azonosítani...
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.08.07. 23:30:45-kor
Pontszám: 9.12
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
126. hozzászólás - 2011.08.07. 23:34:03
V5-ön is meg van..DraGon Blade , a Jó szerencse szöviben van...
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 9.25
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
127. hozzászólás - 2011.08.07. 23:51:38
DEVILBOY ha átirattad a karaktert és egy emailról ment az összes akkor valszeg az összes karid az övé lett.
Bár ezt nem tudom tutira,de lehet valami ilyesmi történhetett. Nagy pech...
De gondolom vissza lehet csinálni a V4-V5-s karakereidet.
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.08.08. 00:52:54-kor
Pontszám: 8.56
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
128. hozzászólás - 2011.08.08. 00:14:21
Ha isuprise LNA-ról beszélsz akkor név szerint tudom hogy ki az illetö mert a Facebookon is karikat kunyerált illetve átadásra kínált fel. Onnan tudom hogy ki az Hogy a V5-n bekéredzkedett a szövinkbe de azóta kilépett a karinév alapján tudom hogy ki az.:

A Facebookos ajánlata:Kikee Suprise
v4 en IsuPRise_LNA keresi gazdáját. nemtudom vele folytatni sajna :S írj üzit ha érdekel.

Facebookprofil:

http://www.facebook.com/kikee.suPRise?sk=info

Remélem ez segít abban hogy megtaláld azt akivel ezt a balszerencsés átadást lebonyolítottad.
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.08.08. 00:51:23-kor
Pontszám: 8.56
népszerűtlenMortalFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
129. hozzászólás - 2011.08.08. 07:58:07
IsuPRise_LNA , ez a karakter volt,facebookon is megjelöltük egymást.persze azóta sem válaszol a leveleimre sajnos egy e-mailen volt minden karim remélem kitiltják egy életre írók akkor Baratynak,remélem visszakapom a karikat,nagyon sok munkám van bennük
Pontszám: 4.75
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
130. hozzászólás - 2011.08.08. 20:12:45
Remélem sikerül visszaszerezned a karaktered .
Mi visszavárunk V4-en.
Üdv
Sylah
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 8.68
fórumozóSzövetFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
131. hozzászólás - 2011.08.20. 13:06:11
Hali nekem olyan problémám lenne,hogy 2 napja vásároltam őskövet kaptam róla sms- igazolást megjelent eseménybe is de még mindig nem íródott jóvá.
Pontszám: 5
fórumozóAnett99Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
132. hozzászólás - 2011.09.14. 17:48:08
Bamba vagyok az 5 világról. 61 szint.

Már sokadjára megkaptam, hogy scripteket használok alacsony ÉP-re Henry 82-től. A játék szervezőitől kérnék vizsgálatott magam ellen, hogy ez igaz.e vagy sem. Ők támadnak folyamatosan, de ez ez csak egy dolog.

Ha lehet, akkor Miklós küldjön neki egy privet az eredményről, mert unom a fenyegetőzését.

Bamba
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
133. hozzászólás - 2011.09.14. 18:00:47 (Válasz Anett99 #132 hozzászólására.)
Ha ő nem jelzi Miklóséknak, akkor ne foglalkozz vele. Ha jelzi, akkor úgyis megnézik. Ha nem használsz, akkor úgysem büntetnek és továbbra is csapkodhatod. Ha nem etikus levelet ír, azt küldd el privátban Miklóséknak, hogy banolják.
Pontszám: 7.43
fórumozóSosthenesNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
134. hozzászólás - 2011.09.15. 08:03:56
Szép napot!

5. napja várok egy kérdés elbírálására, így elég nehéz teljesíteni a küldetést.
Közben pedig semmittevésre vagyok ítélve?

Ha nem küldetésről lenne szó nem is igen bosszankodnék, de így?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
135. hozzászólás - 2011.09.15. 09:11:13 (Válasz Sosthenes #134 hozzászólására.)
Mivel a kérdéseket az adminok vadászatok közben bírálják el és jelenleg event van, ahol nem nagyon vadásznak ők sem, így még várnod kell rá sajnos, míg elbírálják. Nyilván, mikor vadásznak fognak értékelni, de ez jelenleg maximum állatbefogás céljából történhet náluk is.
Pontszám: 7.43
fórumozóSosthenesNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
136. hozzászólás - 2011.09.15. 10:51:23
Ám mintha olyat is olvastam volna, hogy ilyen esetben amikor küldetésről van szó, akkor adatbázisba kerülés nélkül is elbírálható.
Akkor még 8 napot kell várnom?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
137. hozzászólás - 2011.09.15. 11:04:08 (Válasz Sosthenes #136 hozzászólására.)
Ilyen nincs. Mindenképp értékelniük kell (vadászat közben) és ha a kérdésed megfelel a kritériumoknak, de már szerepelt, akkor lehetőségük van rá az adminoknak, hogy a küldetésed teljesítésével értékeljék, de ne kerüljön be az adatbázisba. A lehetőséget hangsúlyozom, mert előfordulhat olyan, hogy sima már szerepeltet osztanak ki rá, ha a kérdés tipikus "másolt" kérdés. Azt nem hiszem, hogy 8 napig várnod kellene, biztos fognak vadászni az event végéig, lévén állatokat esetlegesen kell elfogni a küldetésekhez, de valóban, most kicsit hosszabb idő az elfogadás.
Pontszám: 7.43
fórumozóAnett99Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
138. hozzászólás - 2011.09.16. 13:14:09
Háború, amit ők indítottak. Csak amikor a munkám miatt napközben itthon vagyok, 2-3 percenként tudok a szövijükre kattintani, és akit kidob a rendszer, az leverem, mint vak a poharat Az ÉP scripnek az lenne a lényege, hogy mindenkit azonnal leverj, aminnt támadhatod. Az időeltolődást, élethelyzetett kényelmes kihagyni. Ezért kérem magam ellen a vizsgálatott. Egyszerűbb, ha vádaskodunk, és fenyegetőzünk. Aktív vagyok, és szándékaim mellett tisztességesen maradok is. A hozzászólások abban erősítettek meg, hogy ilyennel nem kell foglalkozni, de Miklóstól az event után mind a két félnek egy személyes üzenetett megköszönnék ebben a kérdésben.

Egyszerűen idegesít, ha alaptalanul vádolna valamivel
Pontszám: 5
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
139. hozzászólás - 2011.09.16. 13:23:23 (Válasz Craslorg #135 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.09.15. 09:11:13
Mivel a kérdéseket az adminok vadászatok közben bírálják el és jelenleg event van, ahol nem nagyon vadásznak ők sem, így még várnod kell rá sajnos, míg elbírálják. Nyilván, mikor vadásznak fognak értékelni, de ez jelenleg maximum állatbefogás céljából történhet náluk is.


Mondjuk az adminok valaszolhatnak elore attol, hogy nem vadasznak.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.97
fórumozóAnett99Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
140. hozzászólás - 2011.09.16. 17:44:44
Visszanyal a fagyi Miért nem tudom elérni. Szendét, szundit? Ha több IP címről belépnek többen hozáju, ez etikus?

mAX HAJNALBAN TUDOM LECSAPNI ŐKET


Ki milyen scriotet használ, ha már vádagoskodunk?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!