Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

sziasztok mi a véleményetek erről a kérdésről:)

Kire gondolok mikor azt mondom: magyar zsidó származású atomfizikus, Amerikai Egyesült Államok 2. számú E.T. je?

1.:Teller Ede*
2.:Andrej Szaharov
3.:Niels Bohr
4.: James Chadwick

véleményeteket várom remélem valaki jelezz is mert ebbe a fórumba már régen volt írva:) + a javításokat is szívesen várom előre is köszi


módositom mert egy magyar név van benne ezért csak annyit írnék hogy atomfizikus. így jobb?
Köszönöm Craslorg remélem befér így már:)

sőt mégegyszer köszi mert már elis fogadták

megint módósitok mert utána tudtam még egyet írni mert annyi kérdésem volt mégpedig ezt:

Hány folk Celsius-on készített dalokat gyerekeknek egy magyar együttes?

100
10
200
1001


és 5perc alatt elfogadták:Dúgyhogy most lolihop van:D
Honnan terjedt szét a világba a jelvényszerű kokárda?

Franciaországból, a Bastille ostromát követő napokban
Magyarországból, 1848 as forradalom után
Olaszországból, a 2. világháború után
USA -ból a függetlenségi háború után


valaki legyen oly kedves kielemezni mi ebben a helyesírási hiba?? -.-' +ha javítom akkor visszatehetem szerintem jó ez a kérdés előre is köszönöm:)
Dátum: 2010.11.29. 20:26:26
Idézet: Viszok009 - 2010.11.29. 20:14:16
Muszáj nem muszály

25. 30. szintű azaz adhat + 75, 90 támadást-védekezést Más funkciója nincs. Ez is elég.



nem kell annyira kiemelni a sör meg az adrenalin hozhat ilyen hibákat amúgy köszönöm
Dátum: 2010.11.29. 19:51:33
Idézet: PottomPanna - 2010.11.29. 19:49:29
Felhúzod aztán építesz mint a güzü, az összes szövitársaddal együtt. Ez V4 vagy mi? Hogy nyerni akarsz.


igen V4 akkor ennek a lényege csak az hogy 25 ös szintű lehet a támadás meg a védekezés vag van egyéb funkciója is? köszi

muszály módosítanom mert a dicsőség piramishoz meg 30 gyaktér kell akkor van valami köztes funkció a mesteri építészetnél lécci lécci
Dátum: 2010.11.29. 19:46:28
sziasztok egy nagyon fontos kérdésem lenne .. a mesteri építészetről valaki aki tud valamit részleteket nem csak azt ami ki van írva az oldalon hanem nagyon jó ötleteket hozzá esetleg irányelveket tehát részletesen a mesteri építészet valaki vázolja nekem fel köszönöm előre is ha nyerünk akkor meg online küldök egy sört is

vagy a mesteri építészet csak arra jó hogy 25 ös szintre vigyük a támadást meg a védekezést vagy esetleg van további funkciója is?
Idézet: Craslorg - 2010.11.27. 21:32:13
Igen, valószínűleg az a gond. A magyar történelem valóban fontos, de a kifejezés helyesírása szintén nem elhanyagolható. egyébként a kérdésed érdekes, bár mintha szerepelne már, valószínűleg az admin így is úgy látta jónak, hogy nem baj, ha akár kétszer is benn van, így ha javítod, esélyes hogy elfogadják (vagy másik admin már szerepelttel visszadobja, de az ilyen kérdésekből inkább legyen több.




köszönöm megírtam mégegyszer és elfogadták a győzelem íze 6:2 jó/rossz
Ki volt az a személy aki a Magyar Történelem során egyedülállóként komoly esélyesként indult a pápa választáson? (1512-13)

Bakócz Tamás esztergomi érsek,bíboros
Mayer Mihály pécsi megyéspüspök
Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök
Szendi József ny. veszprémi érsek


elutasítva mert nyelvtani hiba dehol? menyek én valahova ha értem én már ezt az egészet:( tán nme teccik valakinek hogy tartom annyira fontosnak a Magyar Történelmet hogy nagy betűvel írom:( ??
Dátum: 2010.11.27. 20:08:22
Idézet: hworangwin - 2010.11.27. 18:45:26
Mikor alapították a Balatoni Hajózási Zrt-t?

1846-ot ad meg helyes válasznak a lüke, holott a zrt-k, nyrt-k a 21. század termékei.

Valamilyen Balatoni hajózási társaság alakulhatott 1846-ban, de nem ZRT!!!


ezt már korábban én is felvetettem egyébként:

1867-ben alapították a Balaton-Füredi Yacht egyletet,
Idézet: Craslorg - 2010.11.26. 22:08:34
Javaslom az alábbi oldalakat böngészni, ebben erre a kérdésedre is választ kapsz:

A kvíz értékelésének rendszeréről első hozzászólása Miklóstól.
Végzetúr wikin a kvízekről, amit játékosok állítottak össze.

Ezekben sok hasznos általános infót megtalálsz a kvízekről.

Egyébként ezt a kérdésed nem fogadnák el nagy valószínűség szerint a fentiek alapján, nem javaslom.


köszönöm már át is néztem a wikit (azért egy kicsit mulatságos hogy rengeteg olyan kérdés van már fent ami a wiki szerint nem elfogadható)


Melyik színész/színészek szerették biztosan a "hagymás babot"?


1:Telly Savalas
2:Bud Spencer,Terence Hill
3:Don Johnson, Philip Michael Thomas
4:Silvester Stallone


szerintem ez jó csak nem tudom hogy a formája is jó -e? vagy lehet hogy érdektelen? Közben már elküldtem hát lássuk..



már szerepelt:(

következő:


Ki volt az a személy aki a Magyar Történelem során egyedülállóként komoly esélyesként indult a pápa választáson(1512-13)?


1:Bakócz Tamás esztergomi érsek, bíboros*
2:Mayer Mihály pécsi megyéspüspök
3:Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök
4:Szendi József ny. veszprémi érsek


ezt lécci értékeljétek nem tudom hogy specc e bár nekem Bakócz Tamás azért ezek közül a leghíresebb a wiki meg azt írta hogy egyházi kérdések jöhetnek!!?
igen elfogadták és köszönöm

Az alábbi M.o. települések közül melyik a Sárköz "fővárosa"?

1:Gölle
2:Ádánd
3:Őcsény
4:Decs*

előre is köszi

vagy egykis találóskérdés?

Se oldala, se feneke,mégis megáll a víz benne.Mi az?

1:szita
2:felhő*
3:mai ismeretünk szerint nincs ilyen
4:szél
Melyik regényben osztott másodszerepet PÉNTEK-re Daniel Defoe?


1:Utazás a Holdba
2:Robinson Crusoe
3:A Robinsonok iskolája
4:Némo Kapitány


lécci értékeljétek köszi:)
köszi:)
a következő jó e szerintetek:

Melyik kémiai elem neve jelöl egy cinkefajtát?

1: réz
2: arany
3: ezüst
4: szén

bár gyanús mintha lett volna már úgyhogy ezt nem
nem s mindkettőt úgy gondolom hogyha elutasítják az enyémet vagy utána már hagyjam Babits témakört?
Idézet: Semelyik - 2010.11.26. 11:07:12
Így?

Csak azért született Szekszárdon, nehogy "Szegszárdon Születtem, Szinésznőt Szerettem" alliterációját elrontsák. Ki az alanya Karinthy élcelődésének?

Ady Andre
Babits Bihály
Csokonai Csitéz Csihály
Tóth Trpád


Aha igen ez így sokkal érdekesebb is:) már elküldtem az én verzióm de ha nem baj és írhatok újat akkor ellopom jóó?
Idézet: Morzkod - 2010.11.26. 11:01:05
A limes az tuti szerepelt. A masik kerdesformatumot (idezet kiegeszites) en ruhellem, de ettol meg lehet jo.


köszi és akkor neki próbálok Babitsnak mert végülis mindenki szereti egy próbát megér és reménykedek hogy max ez már szerepelt értékelést kap:)
"s, jő oly idő, melyben nékünk e vidékünk új ...... lesz.Melyik szó/összetétel hiányzik a mondatból?

1:szép ikon
2:Olümposz
3:Hélikon
4:boldog hon

ebben a formában gondoltátok így ? mert ha nem akkor nem értem


ide teszem a többit is míg egyszer csak sikerül:)



Mi volt a neve a Római Birodalom határán húzodó védvonalnak?

1:limes
2:provincia
3:casa de aqvas
4:area
köszi + maga a formájából télleg sok van bent de Babitsból méltánytalanul kevés:( Szekszárdi vagyok és imádom Babitsot mármint a műveit
"s, jő oly idő, melyben nékünk e vidékünk új ...... lesz.Melyik szó/összetétel hiányzik a mondatból?

1:szép ikon
2:Olümposz
3:Hélikon
4:boldog hon

ebben a formában gondoltátok így ? mert ha nem akkor nem értem


ide teszem a többit is míg egyszer csak sikerül:)



Mi volt a neve a Római Birodalom határán húzodó védvonalnak?

1:limes
2:provincia
3:casa de aqvas
4:area