Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razor

Dátum: 2024.04.26. 11:37:39
Nem tudom ez amugy vegig lett gondolva rendesen?

Vegyuk vegig az ismetloket.
Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Sebezz 12-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!

ezt a negyet lehetne porgetni de ebbol 3 portyas tehat kilove. Marad 1 portyas e s szintlepos melle kene talalni egy harmadikat ugye

Nezzuk a lehetosegeket:

-Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!

20 kikepzesre jutnak el 20as szintre. Tehat 20 szintlepos kuldire lehet csinalni vele kinek mennyi (hizoktol fugg) de kb 10-12 darabot. Mi lesz a masik 8-10 kuldetessel? Nem lehet optimalisan belekeverni harmadiknak illetve csak a hizok szamanak erejeig.

-Végezz legalább két entitással mostantól számítva!
-Vedd át 5 mini-event feladat jutalmát
-Győzz le 10 megidézett szörnyet!

ez a harom jellegebol adodoan kilove

-Pusztíts el 25 lényt, amely a térkapun lép át!
-Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!

ez a ketto elvileg lehetne de gyakorlatilag? Terkapu stimulator kell hozza. Havi 2 25-os verembol esik kb 50 meg par amit lehet venni a kufartol kozben. Legyen 60-70 havonta. Az 720-840 TK pont. Joindulattal 3 nap egy honapban be lehetne venni harmadiknak 240-280 kavics koltseg mellett. Ezt szerintem senki nem hajlando csinalni. Nem veletlen vannak felgyulve a stimulatorok sokaknal.

-Szerezz vadászataid során 6 kiégett őskövet!
-Ejts el 12 kisebb méretű szörnyet!

a ket vadaszos. A csp nagy resze verembe megy. A maradekot hagyhatnam felgyulni a maximumig es akkor ha a random is mellem all talan ki lehetne porgetni 10x. (esetleg kis csp itallal megtamogatva) Havonta egyszer kb. Raadasul alacsonyabb szinten ha nincs meg valakinek meg a masodperces vadaszat akkor meg kb lehetetlen is.


-Győzz 7 alkalommal a csatlós arénában úgy, hogy te támadsz!

Igen ezt is lehetne hagyni gyulni de akkor csatalehetoseget vesztek minden nap. Nem vagyok a magam ellensege. Tehat ez eletszerutlen.


-Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!

Ezt ugye kalandterkepbol kellene. Sima kalandhoz 150 kell. Havonta par alkalommal ki lehetne porgetni 10x. De nem csinalok sima kalandot. Epikushoz meg 1050 terkep kell. Szerintem ennyi 1 honap alatt nem gyulik ossze osszesen vagy max 1x tehat ez is ugrott.

-Süsd ki a lélekkutat!

Ez megint a gyujtogetos. Ha lesz eleg kutgerjeszto es tarsai mukodhet. Havonta legyen mondjuk 1-2 alkalommal.


En ugy latom ha nagyon-nagyon megeroszakoljuk a dolgot akkor nagy koltsegek mellett havonta max 6-8 napra talalnek a 2 melle egy harmadikat ugy hogy meg ennek a funkcionak is van plusz koltsege es nem is csinal semmit csak megsporol kuldinkent 4 azaz negy db kattintast.

Es meg ha vallalnam is ezeket a tobbi 23 nap mi lesz a harmadik?

Amig nem lehet tetszes szerint berakni akar 2 akar 3 portyas kuldit addig ennek a fejlesztesnek nincs letjogosultsaga. Es ha lehetne akkor is meggondolando 4 kattintas sporolasert (foleg amiota ilyen gyors a szerver) fizetni napi 5-10 kavicsot pluszba.

Ennel sokkal egetobb problemak, fejlesztesi lehetosegek is vannak a jatekban. Lehet erdemes lett volna elotte megkerdezni itt a forumon a jateksok velemenyet es lehet nem kellett volna most ennyi idot ebbe beletenni.
Dátum: 2024.04.25. 23:09:24
Abszolute igaz. Csatlakozom a velemenyhez.

Ezeken felul barmi mas beleszuszakolasa nem eletszeru.

Sot meg a krit ut/kabitas/krit varazs harmas sem lenne ordogtol valo ha valaki nem szintlepozik annyit.

Es meg akkor is kuldetesenkent sporol max 4 kattintast. Haat nem tudom kell-e ez, van-e egyaltalan letjogosultsaga...
Dátum: 2024.04.25. 16:21:20
Most ha jol ertem ez csak annyit csinal majd hogy megsporol 3 azaz harom kattintast kuldetesenkent (kuldi oldara ugras - jutalom atvetele- visszaugras a tevekenyseg oldara? Illetve lehet a 3 kuldit AAA BBB CCC sorrendben csinalni es akkor is ABC ABC ABC adja a jutalmat? (ami meg igazabol tokmindegy ha hajlando vagy erre a fenti 3 kattintasra) ???

Hat ennel sokkal tobb helyen van a jatekban sokkal tobb felesleges kattintas.

Aki nap mint nap jatszik elkolti az eroforrasokat szerintem nincs is mire hasznalja. Talan a kabitas-szintlepes es mar ide a harmadik is hianyzik. Ha pedig nincs 3 olyan kuldi amit minden nap mindig hasonlo darabszamban lehet porgetni egyidoben akkor mindegy is az egesz.
Dátum: 2024.04.10. 20:33:12
Szia!

Ha nezed a tobbit is akkor meg nehany kenyelmi es jatekelmeny fejlesztes

-Zold esszencia is atvalthato legyen normal feher esszenciara (a sargak mintajara mint a konverter plugin)
-Katalizatort atvalthatova tenni csak gyulik es nagyon bosszanto mikor esik egy.
-Esszencia konvertalasnal darabszam megadasanak lehetosege ( egy havi EH es VF esszencia legyartas most kb 150 kattintas)
-istenes event ujrajatszasa kutatas mintajara.
-ha megvan az osszes neves tk-bol esett fk akkor is adjon tonkrement relikviat ne kelljen mindig egyet eladogatni azert h legyen szabad slot.
-hatalom tornya epitese olyan legyen mint a fokuszatoroke ne szintenkent kelljen szenvedni vele
Dátum: 2024.03.29. 08:08:25
Nah azert csak sikerult hogy egy teljesen ertelmetlen tularazott napi ajanlat vasarlasa legyen feladat.

Erre meg a platinat is sajnalom pedig van eleg sok

Visszasirom a lelekatolt ladikat. Az is ertelmetlen de lagalabb harmadannyi az ara.
Dátum: 2024.03.14. 16:30:07
Lehetne ismét tudni mennyi a max pont ez alkalommal?
Dátum: 2024.02.27. 10:18:52
Esszencia konvertalasnal lehessen darabszamot megadni.
Most 1 esszencia legyartasa 5 kattintas. Plusz mindegyik utan a kepernyo tetejere ugrik az oldal tehat meg plusz gorgetes is van.

Ez 1 havi essezncia adagnal mar nagyon sok kattintas...

Ez sem hiszem h nagyon bonyi
Dátum: 2024.02.19. 11:31:12
En azt valtom sarga mytora. Arra jo.
Dátum: 2024.02.18. 16:16:11
Nem lehetne vegre a katalizator esszenciat is valthatova tenni? Csak gyulik gyulik es nagyon bosszanto.
Dátum: 2024.02.04. 09:58:27
Nem hagytam el csak 2013 es 2020 kozott torolve volt a kari.

Amikor abbahagytam meg nem is volt olyan h verem
Dátum: 2024.02.03. 20:31:19
Igen ha minden igaz emlekeim szerint 3ban.
De lehetne akar mindben.
Nem latom ertelmet miert nem egysegesen mindben van.

Tudom nem kene mindenben logikat keresni de azert na.
Dátum: 2024.02.03. 08:06:03
Igen templomi valoban van de en a verempalcat kerdeztem
Dátum: 2024.02.02. 12:28:27
Nem tudom volt-e mar szo rola de nem lehetne a minieventek jutalmai koze berakni verempalcat is?
Dátum: 2024.01.28. 02:19:42
Kvizolimpia sem mukodik

Remelem nem kell emiatt dekretumozni VT-ben majd...
Dátum: 2024.01.26. 09:04:25
V1
- Esszenciakonvertalas nem mukodik

-Vadaszat:
Elobb vadasztam. Elinditottam 30-40 vadaszatot kb es van 1 allathelyem szabad, a vadaszat addig fut mig nem lesz egy elfogas. Ehelyett rogton az elso mar elfogas volt de nem allt le. De nem is ment le a 30-40 db hanem csak meg 3 db.
Ma, 07:51:22
Vadászatod során egy isteni vörös sárkány akad az utadba. A lény harcol az életéért, többször meg is sebesít, míg végül kinyered lélekenergiáját (+20990). A sebek szerencsére nem súlyosak, fantasztikus regenerálódó képességednek köszönhetően már nyomuk sincs, mire visszaérsz a táborba. Bár a végzeturak is csak ilyen könnyű sebeket ejtenének! +280 TP A szerzett lélekenergiából 3784 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 30 ektoplazmát! Találtál 6 asztrális kincset.
Ma, 07:51:21
Folyamatosan éhezel a lélekenergiára, nincs megállás! Vadásznod kell, ha életben akarsz maradni. Zsákmányod ezúttal egy nagyobb isteni elementál lord. Már korábban megsebesült, ezért nem jelent kihívást (+32254 lélekenergia). Most jóllaktál, de hamarosan újra éhes leszel... +280 TP A szerzett lélekenergiából 5815 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 30 ektoplazmát! Találtál 7 asztrális kincset.
Ma, 07:51:20
Egy káoszvortex a közvetlen közeledben tombol! Ha gyáva lennél, menekülnél, mentenéd az irhádat. De te inkább kihasználod az alkalmat, és lecsapsz a vortex elől menekülő lények egyikére. Szegény isteni lávagólem, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 21063 lélekenergiát. +280 TP A szerzett lélekenergiából 3798 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 31 ektoplazmát! Találtál 3 szürke mytokronitot. Találtál 7 asztrális kincset.
Ma, 07:51:20
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy isteni halállovag. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod! Találtál 8 sisakszilánkot!
Dátum: 2024.01.08. 12:27:29
en is ettol tartottam
kicsit meg kell porgetni akkor
Dátum: 2024.01.07. 14:39:31
Ez a templomi medal most vajon mas mint a sima?
Engem az erdekelne h ha meg nincs meg a 40 csak 39 az atvetel pillanataban es atveszem a dijat akkor felmegy 40re ugye.
De akkor vajon ezzel a maximum hatar is kitolodik es a kovetkezo gigaVT-vel is felmehet majd 41re?

Vagy nem es akkor iparkodjak 40et elerni elotte?
Dátum: 2023.12.29. 17:21:44
9) Materializátor
60 cselekvéspont, 12857310 lélekenergia, 1 univerzális építőkő

6) Konverter 40 csp, 15 osko, kb 8.000.000 LE

5) Muhely - 30 cselekvéspont, 50 lélekgyémánt, 6696550 lélekenergia

4) Osgenerator - 25 cselekvéspont, 25 portyázáspont, 5357240 lélekenergia, 1 xenótojás

3) Tojasbuvolo - 20 cselekvéspont, 3996000 lélekenergia, 1 Relikviakupon, 10 Őskő

1) Kelteto - buvos allateledel, kb 15 csp, kb 1.300.000 LE 360-as szinten (ez a LE nem teljesen pontos.)

A tobbinel a LE pontos csak nem tudom pontosan hanyas szinten jartam. Kb 360-375 kozott voltak
Dátum: 2023.12.29. 12:45:28
Kosz ezen valahogy atsiklottam
Dátum: 2023.12.29. 09:10:32
A wikit olyan szepen megcsinalta vki h nem szeretnek belenyulni engedelye nelkul viszont hianyzik az epuletek koltsege.

Azt meg be lehetne irni az epuletes tablazatba