Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Lajos

Oldal: 123
Dátum: 2015.08.09. 02:01:41
Melyik sportban nem használnak ütőt?

Curling
Baseball
Golf
Tennis

Sztem a Baseball de a helyes válasz a Curling volt sztem tévesen!
Dátum: 2015.08.02. 18:26:10
Azt is elárulom hogy nem mindenkinek van 300k élete hogy annyit robbantson
Plusz csatákban is számít az ellenfél robbanás szakija szal eleve kevesebbet robbantasz egy olyan karira aki ugyanúgy nyomja ezerrel a robbantást!
Most mindenki löki itt hogy igy 200k meg úgy 300k sebzés mikor ez nagyon nem így van eddig azok sírtak főleg akiket robbantással győztek le
És ez persze nem tetszik nekik most meg örülnek a markukban hogy huhu megint senki se győzi le őket!
Hurrá hatalmas diadal ismét
Dátum: 2015.06.25. 17:06:02
ŐŐŐŐŐ rosszul értetted Off
Mivel HH lesz júli1-én még majd év végén lesz az új event hála a többieknek!
Dátum: 2015.06.18. 14:46:51
Neki az csípi a szemét hogy legyőzik portyában
Akár mit mondasz neki soha nem fogja elhinni hogy nincs igaza és értelmetlen amit írkál.
Jó pár éve így működik a rendszer és hirtelen most jut ez eszébe
Dátum: 2015.06.17. 23:22:57
Nem értem mit kell itt vergődnöd ugyanott játszok én is mint te sőt magasabb szintű vagyok de még soha sem fordult elő hogy nálam magasabb szintű támadjon meg!
Inkább azt vedd figyelembe hogy milyen és milyen erős szövetség tagja vagy mert vaktában lefelé nem támad senki oka van annak hogy téged támadnak és ha sok LE-t tartasz magadnál akkor miért ne támadhatna meg érte legközelebb okosabb leszel és nem tartod magadnál a LE-t mert hidd el ha nem rabol tőled nem támad újra mert nem éri meg.
Dátum: 2015.06.17. 17:23:23
Attól mert vki nagyobb szintű nem biztos hogy erősebb is
Nem mindenki pók hogy erős legyen vki csak vadászgat és játsza a játékát és nem ez az élete hogy portyázzon éjjel nappal
Ami a top 50et illeti ne pókolj hanem vadássz és lehetsz a top 50ben és lehet az általad említett "előnyben" részed.
Akkor meg ugyebár ne üssön feljebb se már mert milyen hogy egy pók kari megver egy csak simán vadászgatóst
Nem véletlen lett így kitalálva ez a dolog.
Dátum: 2015.05.09. 13:28:55
Hát vhogy én is így értelmeztem ezt a reliket de így lássuk be hogy nem vmi hű de remek jutalom a többihez képest
Dátum: 2015.05.08. 14:48:13
Akkor most kiszerint mit érdemes kiváltani?
Dátum: 2015.04.01. 11:00:56
A Húsvéti ládánál csak nekem nincs ár feltüntetve a kufárnál?
Nem akarok bakot lőni vele így inkább megkérdezem
Dátum: 2014.05.26. 13:26:31
Most az hogy 4 fős csapatok lesznek azt hogy kell érteni?
Mivel mondjuk adott egy Top szövetség aki bevan nevezve tegyük fel vannak 24en akkor ebből a szövetségből 6 csoport lesz kialakítva és gondolom véletlenszerűen alakulnak ki ezek a 4 fős csoportok nem pedig mi választjuk ki hogy kivel akarunk lenni.
De igazából jelentősége így sincs mert a kisebb szövetségi csoportok megkapnak egy top szövis csapatot akkor esélyük sem lesz győzni.
Vagy mondjuk ha azonos szövetségbe tartozó csapatok ütik ki egymást olyankor mi lesz?
Ez az event így még nem teljes és elég sok javítani való lenne benne már most a felvetésben is.

De amúgy az ötlet maga remek csak lássuk be ezzel megint a Top karik lesznek előnyben és megint ők kapják a maximális jutalmat
Dátum: 2014.05.21. 15:50:39
Hát büszke is lehetsz magadra ha ennyi eszed van visszaírsz és benne megzsarolsz akkor sok sikert
Dátum: 2014.05.21. 13:15:39
V2-n lévő szövitársam ehhez hasonló üzeneteket szokott kapni holott ez egy verseny és attól mert az illető az életét itt tölti nem kellene ilyennek lennie
Egy apró szösszenet az üzijeiközül ja igen és a kis alacsony karikat ütögeti mert nem haggyák nyerni

"Azt hittem hogy egy normális felfogásu vagy,de látom hogy a mindenáron jobban érdekel,még akkor is ha az a karaktered fejlődését gátolja a sok millió LE,de te tudod.Az én karim már bizonyított ezért beleadok mindent,nálam legalább csak a küldetések bevétele megy el piára.Kérdezz egy VU értőt a szövitekben hogy így van vagy sem ahogy leírtam.Deez az emberi gyarlóság amit csinálsz,és ha nekem sokba fog kerülni mert az enyém lesz,még ha a vadászatokből is kell piára költenem,de utána veletek töltök kamrát mindennap hogy visszahozzam az árát
majd lécci válaszolj ha kérdezted egy társadat hogy mennyi LE-t érdemes egy karira költeni piából a +3 tulakdonságok miatt.Már kezdem bánni hogy belekezdtem ebbe a célegyenesbe,de mindent elkövetek hogy az első én legyek,mivel belehajszoltál egy amatőr karival
Üdv:T.R."

T.R.=_Tomb_ Raider_

Vki esetleg ismeri ezt a szerencsétlent? sok gratulációt küldök neki ha meg itt olvassa akkor remélem magára ismer az isten adta tehetségének
Dátum: 2014.05.11. 02:33:37
Nekem csak annyi észrevételem lenne ha már igazából nem az számít hogy melyik hordában vagyok hanem az hogy melyik szövetségben!
Akkor legalább ne nevezzük már ezt az eventet a Hordák Harcának mert ez nem teljesen igaz
Javasolnám a Szövetségek Háborúja elnevezést mivel hogy az számít milyen szövetséged van és véletlen sem a hordád
A csatlóseledelnek igazából nem sok haszna van mert lássuk be kifogja megetetni a már meglévő állatait csak azért hogy pár száz TP-t kapjon a csatlós.
És csak azért sem fog senki állatokat fejleszteni hogy azt megetesse a csatlóssal. De ez csak a szerény véleményem
Dátum: 2013.12.19. 13:50:12
Akkor pontosítok a kedvedért szintet léptem és megkaptam a 420 ezer LE-t a feladatokért!!!!!
És egy új küldetéssort és mikor rámentem a karakterlapomra akkor elvette a 420 ezer LE-t és a szintemet is visszavette úgy hogy kevesebb mint 100exp kelljen újra ugyanahoz a szinthez!
És e mellé a 100 exp mellé egy teljesen új feladatsort kaptam és az előzőért kapott jutalmamat is elvették!
Reméle sikerült érthetőbben fogalmaznom!
Dátum: 2013.12.18. 19:19:34
Szintet léptem és megkaptam a jutalmat érte és mikor rámentem a karalterlapomra akkor visszadobta a szintemet és a jutalmamat is elvette és a feladatokért átvett jutalmak elvesztek és egy üj feladat sort kaptam ami csak azért gáz mert kevesebb mint 100 exp kellett a szinthez és a feladatsor lássuk be nem lehet megcsinálni így ez miért történt?
Dátum: 2013.01.18. 22:50:41
V5-ön a Sárkányok Szövetsége aktív végzeturakat keres!
A Lélekkút mérete: 4 millió LE
Vagyis olyan karik jelentkezzenek akik elég erősnek érzik magukat hogy a csapatban legyen!
Jelenleg 3 szabad helyünk van és nagyon aktív folyamatosan fejlődő szövi vagyunk!
Dátum: 2013.01.18. 22:47:35
V2-n
Ghalla lovagjai nevű szövetség aktív tagokat keres!
Jelenleg én egyedül vagyok(3-as szintű) és alapító társakat keresek magam mellé akikkel egy idővel erős szövetséget tudunk majd létrehozni,!
Szinttől függetlenül lehet jelentkezni!
Dátum: 2012.07.31. 10:41:13
A szerverek újra menek!
Dátum: 2012.07.31. 10:39:09
"Gyakorol" ha akarsz akkor csatlakozz a "Sárkányok szövetsége" szövetségbe!
A lélekkút egy picit magasan van!
Ha érdekel a dolog akkor írj a karimnak-A Kegyetlen
Oldal: 123