Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PoloSanyi

Oldal: 123
Akkor menj és pereld be
Dátum: 2013.05.27. 00:43:42
ahhoz képest, hogy nem akartam részt venni az eventen, már van összesen 145 csatám, és még mindig nincs meg az epikus kincses :/ ez azért elég ritka eset szerintem, tuti nem bug?
Dátum: 2013.05.26. 22:15:31
Volt már olyan, akinek nem dobta ki 100 csatából sem az epikus kincsest a 3. fázisban az event? Valaha?
Dátum: 2013.02.13. 13:28:42
Ez konkrétan szemét dolog, hogy be van pipálva automatikusan.
Dátum: 2013.02.13. 13:27:54
"Ha szintet lépek, automatikusan átveszem az át nem vett jutalmakat."
Ezt mindenképpen kattintsa ki az, akinek számít a karaktere... valaki nem veszi észre, és már meg is tömtétek TP-vel... grat!
Dátum: 2013.02.13. 13:14:03
Ez valami pókbüntetés már megint?
A jutalmakat konkrétan nem éri meg átvenni a pókoknak, mert nekem konkrétan 81. szinten FELE le/tp arányt jelentenek, mint amit alapból viszek. Nem fogom rontani az arányom a "jutalommal".
TERMÉSZETESEN a vadászoknak ez megint jó táp.
Nekem sajnos így nem tetszik.
Dátum: 2012.09.17. 12:44:39
akkor csak rohadtul EV alatt futok... jól van, köszi, hogy mondtad, hogy járt már így más is, én még eddig soha, 4,5 állattal maradok el az átlagtól, túl durva szórásnak tűnt.
3000Tp-t nyaltam be pókként borzasztó le/tp aránnyal, és még sehol nem vagyok :/
Dátum: 2012.09.17. 12:27:05
65 vadászat, nulla befogott állat, 31-es csapdakészítéssel.
Ránézne valami hozzáértő a kódra?
Köszönöm!
Dátum: 2012.06.30. 14:58:30
Tök poén pók karakterként benyelni FELESLEGESEN 39 vadászatnyi TP-t.
Akkor most nekiálltam újra az egésznek jobb híján. Gondolom hétvégén úgysem dolgozik senki egy 24/24-es vállalkozásnál.
Dátum: 2012.06.30. 14:51:54
Sziasztok!

2 küldetést csinálok most egyszerre: vadássz 50-et meg a fogj el 5 állatot egyetlen napon.
Már 39 alkalommal vadásztam ma, de amikor az előbb megnéztem a templomot, nulla volt a vadászat számláló, valamint 3 állat elfogása után a másik is nullán állt.
Egyértelműen bug a dolog, milyen fórumon írhatnék, vagy ilyenkor mi a teendő? Nem hiszem, hogy a V5 hibajelentést bárki is olvasná :/
Dátum: 2012.06.11. 14:27:53
Mivel úgy sincs opció arra, hogy mi történne, ha egyszer nem ölnénk le a xénókat és nem építenénk fel a csapdákat, mivel 100%-osan sikerült eddig, és úgy is van kitalálva, hogy megoldható legyen, kíváncsi lennék mi is az a sötét korszak. (legalábbis emlékeim szerint még sosem köszöntött be)
Egyszer be kéne játszani... csak szegény Miklósék meg írhatnának valamit pár nap alatt nagy hirtelen .
Dátum: 2012.04.18. 20:41:35
Az a baj ezzel a kipróbálással, hogy ha nem jön be, tönkre vágtam 2 év munkáját. Ha vadász lennék, nem számítana, de így óriási a tét :/

Akkor kevés csata, sok töltés. És meglátjuk.

Köszönöm szépen a segítséget!
Dátum: 2012.04.18. 20:12:02
De akkor elméletileg nem hülyeség, a napi 1 ütés, de akkor mocsok sok le 3 hétig? Mármint pókoknak.
Mit nem adnék, ha valaki konkrétan megmondaná, hogy nem, vagy de .
Dátum: 2012.04.18. 15:35:50
Sziasztok!

Egy póknak megéri indulni az eventen szerintetek?
Az lenne a terv, hogy napi 1 sárkány, de akkor minden nálam lévő, egyéb forrásból származó lét betöltök, így minimális tp-t kapok, de maximális le-t töltök be.
Vajon a végén a TÖ növekedésre fordítandó LE mennyire függ a leölt sárkányok számától/elköltött csp-től?
Addig aktívan szándékozom csapkodni, amíg a nekem kellő relikvia kiesik, utána már napi 1 ütés sok töltéssel, de nem tudom, hogy ez hülyeség-e.

Előre is köszönöm a felvilágosítást.
Dátum: 2012.04.16. 16:47:27
Hát ez pókoknak esélytelen, szóval passzolom.
Ha még el is lövök 2 császárit, jelenleg maradna 2, amire esélyem nincs:

- egy nap alatt 4200 tp... hát hogyne,
- 20X üssek bele egy entitásba? 64. szintű vagyok, és egy 136. szintű entitásba üssek napi 20-at? Szóval ez csak laza 18-20 ősköves ital, megéri.
- lépj 2 szintet. 28 napon belül? Egy pók? nálysz
- költsd el az összes csp-t. Első dolgom minden reggel.

+ a kis jutalmakat napi szinten pörgetem a szerencsekeréken. Felesleges aprópénz.
+ a nagy jutalom mindezek függvényében elenyésző. Nem éri meg le/tp arányban.
Vadászoknak lehet, hogy igen, pókoknak nem. Szerintem
Szóval ez ennyi volt.
Dátum: 2012.03.14. 11:25:32
Ha kicsit nagyobb ütemben törölné magát a sok hiperszuper belefásult, talán elfogyna ez a sok sopánkodó is. Pörgessük már fel a dolgokat, és akkor lehetne érdemi dolgokról is beszélgetni a kerékkel kapcsolatban.
Ezt meg hagyjátok már abba

- aki fontos, és megszakad vele a kapcsolat, mert a játékon kívül nem keres, viszont azért törölt, mert 600000 pörgetésenként esik egy reflex, az ennyit is ér. Elképzelem, ahogy évekig szomorkodtok miatta a sarokban, feketében.
- attól még hogy egy 60. szintű 900/500-as játékos kipörget valami nagyon relikviát, az életben nem fogja megverni a top karaktereket. Ezt kéne felfogni. A többieket meg, hát igen. Erősen polarizált a játék, annak ellenére, hogy nagyon nehéz nem jól fejleszteni .
- a fókuszkristály/+10%af/sokkal jobb ősköves tárgyak ezerszer nagyobb előnyt adnak a nem őskövezős karakterekkel szemben, mint ez a rohadt kerék. Azért sírjatok, ha már valamiért mindig muszáj.
- Még mindig várom a Pónit a pörgetésnél kedves fejlesztő csapat... ha nem lesz, törlöm magam! Ja, és
Dátum: 2012.03.12. 23:41:54
A küldikhoz meg alapból kell őskő, szóval aki arra nem sajnálja, annak a kerék nem oszt nem szoroz, aki meg nem őskövezik, az meg alapból nagyon ügyes, és nem fog hátrányba kerülni.
Amúgy krit ütés/kábítás/nevelés/sajtolás/térkapu + reflex. Ezek titkos kombinációjából jön össze a top küldizés .
Dátum: 2012.03.12. 23:05:22
Fantasztikus olvasmány vagytok, köszönöm. Pár tény:
- Aki hardcore karakter, az nem lesz gyengébb, mert pár random arc megszerez egy relikviát, amit kb nem is tud normálisan használni.
- Aki törli magát, az valószínűleg hihetetlen jó karakter volt, és sosem fogja a Végzetúr kiheverni egy ennyire érett gondolkodású játékos elvesztését. Értsd: -1 pistike.
- Engem az zavar, hogy nem kapok naponta 2 csp-ért egy pók bölcsességét, mégsem sírok.
- Ha már ezzel is bajotok van, véletlen se nézzetek utána, mi megy az országban.

Mindenesetre szeretnék mindenkinek gratulálni. Végre okot kaptak a randomok a törlésre, végre okot kaptak az örök elégedetlenkedők a panaszkodásra, mi meg tudunk újra egy jót nevetni.
De ez most tényleg komoly, holnap tüntetést szervezek! Mindenki tartson velem, és láncoljuk oda magunkat Miklós lábához, amíg el nem törli ezt a reflex könyve fertőt a végzetúr tiszta és erkölcsös világából!
TŰRHETETLEN AMI ITT MEGY! Mindjárt törlöm magam! Törölközővel.
Pónit mikor lehet majd pörgetni? Én azt szeretnék.
Igen, valóban elszomorítóak az új generációk. Azt hiszem a 87-88-asokkal befejeződött az evolúció, és elkezdődött egyfajta hanyatlás.
Szerencsére a friss szülők már szintén látják ezt, és remélhetőleg normálisabban nevelik majd a gyermekeiket, meg egyáltalán odafigyelnek rájuk. Én biztosan így fogok tenni majd egyszer .
Fősulin pl. van néhány 18-19 éves srác, akik egy normális, helyes, magyar mondatot nem tudnak összerakni... ilyenkor olyan öregnek érzem magam.
Dolman megint zseniális volt, V5:

"mire volt jó képzeld nem neked gyüjtöm a LE ezzel fel fügesztem a játékot lehet törlöm is magam elegem volt az ilyen lusta játékosokból olyan nehéz a vadászat gomra katintani 1 nap gond és ugy döntök hogy törlöm akor törlöm nekem más ne roncsa a játék élményt a lusta sága miat
de lemerem fogadni a te szintedel és erődel egyforma vagy erőseb játékost nem támadsz mi fosol vesztel"

Szóval a pókok lusták!
Oldal: 123