Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
481. hozzászólás - 2012.03.14. 09:11:16
Túl van ez a kerék misztifikálva.

Egyszerűsítsük le.

Jó ötlet, s**r pénzéhes módon kivitelezve.

Vissza is csüccsenek a pincébe.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 7.43
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
482. hozzászólás - 2012.03.14. 09:14:43 (Válasz Kocos #480 hozzászólására.)
10
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.43
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
483. hozzászólás - 2012.03.14. 09:33:59 (Válasz Kocos #480 hozzászólására.)
Kocossal értek egyet, mert nekem ez a játék egy külön világ, Nagykanizsai vagyok, nincs itt a játékban kanizsai haverom, a többiek meg főleg Pest, Szeged, tiszántúliak. Ez a játék arra jó, hogy kicsit elvonatkoztassak a való világtól, itt jókat beszélgetünk, BEHo talin is találkoztunk már, de valószínüleg a távolságból adódóan is nem fogunk ezen kívül összejárni. Ha törlök, akkor nem látom értelmét BEHO talira se járnom, és akkor a személyes kapcsolat a tagokkal mindenképp megszakad. Ide se fogok feljárni csak úgy irogatni, mert a játék azért viszonylag sok időt elvesz, így ha törlök, akkor azokat az energiákat másba fogom fektetni, és nem fogom magam továbbra is ide kötni.

Tehát akkor a szerencsekerekes ötletem nem tetszett, ugye?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.46
kedvelt tagPoloSanyiFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
484. hozzászólás - 2012.03.14. 11:25:32
Ha kicsit nagyobb ütemben törölné magát a sok hiperszuper belefásult, talán elfogyna ez a sok sopánkodó is. Pörgessük már fel a dolgokat, és akkor lehetne érdemi dolgokról is beszélgetni a kerékkel kapcsolatban.
Ezt meg hagyjátok már abba

- aki fontos, és megszakad vele a kapcsolat, mert a játékon kívül nem keres, viszont azért törölt, mert 600000 pörgetésenként esik egy reflex, az ennyit is ér. Elképzelem, ahogy évekig szomorkodtok miatta a sarokban, feketében.
- attól még hogy egy 60. szintű 900/500-as játékos kipörget valami nagyon relikviát, az életben nem fogja megverni a top karaktereket. Ezt kéne felfogni. A többieket meg, hát igen. Erősen polarizált a játék, annak ellenére, hogy nagyon nehéz nem jól fejleszteni .
- a fókuszkristály/+10%af/sokkal jobb ősköves tárgyak ezerszer nagyobb előnyt adnak a nem őskövezős karakterekkel szemben, mint ez a rohadt kerék. Azért sírjatok, ha már valamiért mindig muszáj.
- Még mindig várom a Pónit a pörgetésnél kedves fejlesztő csapat... ha nem lesz, törlöm magam! Ja, és
V5 celeb pókja, PoloPanda gazdája.
Póker és PhP szakértelmek maxolása folyamatban
Pontszám: 7.67
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
485. hozzászólás - 2012.03.14. 11:48:31 (Válasz PoloSanyi #484 hozzászólására.)
Idézet: PoloSanyi - 2012.03.14. 11:25:32


Erősen polarizált a játék, annak ellenére, hogy nagyon nehéz nem jól fejleszteni .


Ez a mondat mindent elárul, megmutatja kiemelkedő játéktudásod.

Az meg, h azon ironizálsz, h közösségek bomlanak fel szintén nem minket minősít.

Sok érdemi ötlet is elhangzik, ami nem változtat azon h a stratégiai játékot játszók számára minden szerencsebeli elem növelése illetve segélyezési akció megkérdőjelezi a játék értelmét.
Pontszám: 8.32
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
486. hozzászólás - 2012.03.14. 13:01:43 (Válasz BaalCain #485 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.03.14. 11:48:31
a stratégiai játékot játszók számára minden szerencsebeli elem növelése illetve segélyezési akció megkérdőjelezi a játék értelmét.

Ez egy nagyon fontos gondolat, és rávilágít a mélyben húzódó problémára.

Ez a mostani szerencsekerekes mizéria ugyan nem kifejezetten durva, de ez csak a sokadik megnyilvánulása egy súlyos hibának a játék statégiai irányításában. A Játékvezetés szinte már a kezdetektől igyekszik lekorlátozni minden olyan lehetőséget, amely a teljesítményt jutalmazza, a nerfek jó része (portya-, láthatatlan vadászat-, bajnoki viadal-, és egyéb nerfek) erre irányult. Az irány egyértelműen az egyenkarakterek felé mutat, ahol az egyenkarakterek közötti változatosságot nem a teljesítmény, hanem a random határozza meg. A túl nagy különbségek pedig nerffel vagy segélyezési akciókkal vannak kordában tartva. Ezen az úton haladva egy idő után természetesen tényleg értelmét vesztheti az egész...
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.62
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
487. hozzászólás - 2012.03.15. 06:45:26
zöld kristályital-t szerintem a KÉK mezőből ki kéne venni és áttenni a ZÖLD-be, sztem közel semmi annyira értékes mint 1 AF, vagy egy krit ütés, ráadásul LE-ért lehet venni kufárnál, ha annyira kell valakinek...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.47
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
488. hozzászólás - 2012.03.15. 07:13:38 (Válasz Prisma #486 hozzászólására.)
Csak abban tévedsz szerintem, hogy nem a random adja a különbségeket (persze benne van, de nem az a lényeg), hanem az fog kiemelkedni az egyenkarakterek közül aki a legtöbb őskövet égeti minden lehetséges módon.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.52
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
489. hozzászólás - 2012.03.15. 07:24:21 (Válasz Eardog #487 hozzászólására.)
A nyeremények "kategóriája" nem arra való, hogy azon belül azonosak legyenek az erősségek. Ez olyan mint lottón a nyeremény értéke drasztikusan változik, baromira nem mindegy mikor van 3-asod pl. Van használható ritka és szerencsésebb ritka, valamint TOP ritka nyeremény.
Az elmondható, hogy ugyan az a fajta nyeremény egyre jobb a kategóriáknak megfelelően (pl afp 0,1 - 1 - 10), és ezzel jól is van a dolog.
Mivel UR kapcsán ez differenciálva lesz a "pech" pontokkal, így nem lehet ok panaszra...
Pontszám: 6.90
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
490. hozzászólás - 2012.03.15. 07:50:00 (Válasz Eardog #483 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2012.03.14. 09:33:59
Kocossal értek egyet, mert nekem ez a játék egy külön világ, Nagykanizsai vagyok, nincs itt a játékban kanizsai haverom, a többiek meg főleg Pest, Szeged, tiszántúliak. Ez a játék arra jó, hogy kicsit elvonatkoztassak a való világtól, itt jókat beszélgetünk, BEHo talin is találkoztunk már, de valószínüleg a távolságból adódóan is nem fogunk ezen kívül összejárni. Ha törlök, akkor nem látom értelmét BEHO talira se járnom, és akkor a személyes kapcsolat a tagokkal mindenképp megszakad. Ide se fogok feljárni csak úgy irogatni, mert a játék azért viszonylag sok időt elvesz, így ha törlök, akkor azokat az energiákat másba fogom fektetni, és nem fogom magam továbbra is ide kötni.
Tehát akkor a szerencsekerekes ötletem nem tetszett, ugye?


Földim!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.29
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
491. hozzászólás - 2012.03.15. 14:30:11
Csak csendben kérdezném meg: amióta kipattant ez az őrület (mármint hogy ilyen értékes tárgyakat is dob a szerencsekerék és néhányan azóta is itt ostorozzák a JV-t), forgatott-e valaki a problémásnak tartott tárgyakból bárki is?

Mintha nem olvastam volna olyan HSZ-t hogy: "Ma is láttam hogy dobott"!

Sőt, a szövinkből mindenki írja hogy mit kapott, a legdurvább "táp" eddig a valamilyen + kritikus volt.

Szóval?
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 6.44
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
492. hozzászólás - 2012.03.15. 14:37:34
Mióta Miki írta, hogy csak félévente fog esni egy, azóta én már csak az ingyenest forgatóm, és van még olyan ember akit ismerek és így tesz, mert ugye most esett és akkor még fél év a következőig, akkor meg minek dobáljuk a lovét az ablakon.....
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.38
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
493. hozzászólás - 2012.03.15. 15:20:17
de mi az hogy fél év? Be lett rakva egy sor a kódba, hogy fél múlva lehet kipörgetni és kész? Akkor miért pörgetünk itt őskőért? Lélekgyémánt csomagocskáért?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.86
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
494. hozzászólás - 2012.03.15. 15:39:43 (Válasz LanMaffia #493 hozzászólására.)
Ugyan dehogy! Néha portyázás italát is kapunk
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.88
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
495. hozzászólás - 2012.03.15. 16:15:22
A fél év olyan elmélet, minthogy " Mostantól te szövetséged birtokolja a Hatalom tornyát"

A gyakorlat pedig az, az első 2 napban esett minden mi ahs és be lett rakva.
ilyen arányok mellett havi tucatnyi a várható mindenből.
Pontszám: 7.46
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
496. hozzászólás - 2012.03.15. 16:20:40 (Válasz Eardog #487 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2012.03.15. 06:45:26
zöld kristályital-t szerintem a KÉK mezőből ki kéne venni és áttenni a ZÖLD-be, sztem közel semmi annyira értékes mint 1 AF, vagy egy krit ütés, ráadásul LE-ért lehet venni kufárnál, ha annyira kell valakinek...


Zold mezoben van feher kristalyital.
Pontszám: 6.89
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
497. hozzászólás - 2012.03.15. 18:06:37
A fehér kristályital a maga 5 kristálypontjával önmagában felér egy tökönszúrással. Szerintem alapból ki kellene venni és helyébe tenni a zöldet. Ritkaként KP-t gurítani azért elég szívás.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.89
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
498. hozzászólás - 2012.03.15. 23:13:24 (Válasz Aurri #497 hozzászólására.)
A gyakori nyeremenyek kozott nem egy van ami csak jelkepes. Meg van olyan is ami igen hasznos bir lenni. (vadaszt ital, portya ital pl. [vo. event])
Pontszám: 6.89
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
499. hozzászólás - 2012.03.16. 00:34:42
TOTÁL szubjektív, hogy mi ér sokat.
EH-soknak sokat érhet minden milli Kristálypont...
Én tegnap nyertem egy Ultra-implantot...
Örüljek? Hmm.. Nos...
Ha az állattaktikám része lenne a gyógyítgatás (de nem gyógyítgatok)...
Ha nem V3-on játszanék (más világokon nagyobb arányú Lélekszívás kihasználási lehetőség)...
Ha EH-s lennék (mint az előző)...
Ha gondom lenne az állatmorállal (de nincs, mert úgy építettem fel az állattaktikámat + csak 1 állatra hatóval mit kezdjek?)...
Ha Tollaskígyóm lenne (brutális táp ARRA)...
Ha nem lenne elég magas a Lélekszívásom (pl. Térkapu maxot elértem és így ott sem jelent pluszt már nekem a +20%)...
... akkor kiugranék a bőrömből az örömtől. :S

Így viszont "csak" egy 12 TP-s felszerelés a számomra.
BÁRMELYIK UR cuccnak jobban örültem volna, ami a http://vegzetur.wikidot.com/szerencsekerek honlapon láthatóak között eddig kiesett (ŰŰŰŰber AH-s cuccok).
Majd kitalálok rá valami értelmesebb állattaktikát, hogy ki legyen valamennyire használva...
Kieg.: Inkább örülök és nem kezdeményezek ERRE alapozva változtatást a nyereményekben.
A hozzászólást McMad módosította 2012.03.16. 00:38:00-kor
Pontszám: 5.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
500. hozzászólás - 2012.03.16. 08:32:14 (Válasz McMad #499 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2012.03.16. 00:34:42
Ha nem V3-on játszanék (más világokon nagyobb arányú Lélekszívás kihasználási lehetőség)...


Az allatfelszerelesben levo +X% LE az nem LE szivas, hanem rablas.
Pontszám: 6.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője