Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kureka

Oldal: 1
Sziasztok !

Hadd kérdezzem meg ! Ez milyen kérdés , ha nem speciális tudást igénylő kérdés !!
Mert erre csak az tudja igazából a választ , aki főleg az ókori hadtudományokat sűrűn olvassa , vagy szereti ! Az emberek kis része szereti az ilyen dolgokat ezért csak kevesen tudják rá a választ, na persze ott vannak az internetes keresők, ha valaki tudni akarja a választ azon megkeresheti, van rá több mint 4 perce !!
Ez az én és a mások kérdésére is érvényes lehetne, de szerintetk már megint nem vagyok egyértelmű!

Hát gondolkodjatok el rajta !

Íme a kérdés és a lehetséges válaszok ! :

Hol szolgáltak hastatusok, princepsek, triariusok?

a makedón nehézlovasságban
az ókori római hadseregben
a bizánci császári testőrségben
a középkori Pápai Állam állandó haderejét alkották
Sziasztok !

Ebben a kérdésben kinek és mi nem volt értelmezhető ??

Melyik Magyarországi központi városnál kezdődnek az autópályák ?

Budapest
Debrecen
Tata
Sopron

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezt írtátok rá!
Dátum: 2010.12.27. 15:40:55
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Ezt a választ kaptam a feltett kérdésemre!

Amely ez volt: Mit csinálnak / mondanak amikor frappiroznak ?
Hát tessék tudomásul venni, hogy a frappirozás ténylegesen a pezsgő lehűtése egy úgynevezett pezsgős vödörbe tett jég segítségével!

Csak úgy látom, hogy aki értékeli a kérdéseket eléggé sekélyes értelmű személy, de írhatnám zt is, hogy alul iskolázott tahó.
Legalább azt a fáradtságot venne, hogy a net-en utánanézne, hogy a válasz és a kérdés helyt álló-e!
Dátum: 2010.06.25. 10:50:39
Sziasztok!

Azt írja a rendszer, hogy ha sikeresen megválaszolom a kérdést, akkor 10% LE energia pluszt kapok, de ez egyszer sem sem esett meg! Miért?

Pedig mindig nézem és utána számolok az LE pontoknak és soha nem jelentkezett az a plusz LE pont.
Dátum: 2010.06.21. 09:46:24
Sziasztok! A kvíz kérdésekre helyesen válaszolva 10% plusz LE-t lehet kapni, de akárhogy is nézem és számolgatom, a + 10% valahogy nincs odatéve, hozzáadva!! nézzetek ti is utána .
Így már több száz LE-vel kaptam, kaptunk kevesebbet, mint amennyit kellett volna már kapnunk!
Oldal: 1