Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sunyisszeusz

Oldal: 12
Dátum: 2014.04.24. 20:25:16
Pedig én is tudom igazolni Offs állítását és nem teljesen értem, hogy miért van ekkora különbség az eventek között, a beletett energiát tekintve, mivel Landi/Xenó alatt 50-60 csata is belefér(het) ájulásig, de itt jó, ha 10 belefért a legutóbb 30 pp-n. Mert, ha lényegesen komolyabb/több, vagy mindkettő jutalom jár a végén, akkor jogos lenne, de így ezt balgaságnak érzem.

Plusz, ami még eléggé irritáló a többiek által említetteken kívül, (ha volt már, bocsi), az indokolatlan mértékű állatsebzés, ennek konkrétan semmi értelme nincs, hogy a klón lekoppintsa, mert nincs.
Dátum: 2013.01.17. 13:49:59
Kedves Piroskák!
Meg lehetne e oldani azt, hogy amikor a kincseskamrában lelicitálnak, akkor mondjuk a szövifül legyen piros és bennt a szövilapon a kincseskamra fül sárguljon, mint amikor elérhető az új entitás, vagy legalább az egyik jelezzen valamilyen módon... Mert már nem az első konflikt adódik ebből a problémából a szöviben. Köszönöm, hogy elolvassátok és remélem meg lehet ezt oldani, nem tűnik rettenetesen nehéz feladatnak. (programtervezőnek tanulok)
Dátum: 2012.11.07. 11:25:33
Azért elképesztô milyen nagy hatalma van az emberi "átgondolatlanságnak", mivel ha egy kis karakter be tud kerülni, egy "top" szövibe, nem csak úgy belép oda, mert mondjuk tetszik a szövi zászlaja, vagy jó sokan vannak benne hát belép, hanem feltölti a több millás kutat, ezalatt azért nyílván legyengül az említett kis karakter és amit esetleg adnak neki cuccokat, azzal csak behozza a lemaradását X idô alatt (talán), utána tud elkezdeni elônyt kovácsolni magának, a cuccokkal, ugyanígy működik pl. az AH-ban megszerezhetô AH bérlet, de javítsatok ki, ha tévedek. Tehát azt akartam ebbôl kihozni, hogy senki ne gondolja, hogy a kis karinak az ölébe hullik a cumó. Pláne, amit elôttem említettek, hogy a nagy karik, akik verni tudják az epit, ôk se csak úgy hobbiból verik az epikust... Plusz bárki beléphet nagyobb szövibe, pottyanhat Neki is jó cucc és akkor nem sírna, hogy 'bezzeg neki így, meg úgy...', így a kecske és a káposzta esetéhez jutunk, amikoris mindenki jól járna. A jelenlegi tervezetet annyiban esetleg támogatom, hogy a top kincs szint tiltóját, egy picivel! lehetene lejjeb vinni, de ennek, így ebben a formában, ollóstól semmi nyünnyedt kis értelme sincs.
Dátum: 2012.10.09. 14:10:07
Ez remek fejlesztés, nagyon vártam már, de a szerencsekerekes gomb nem lehetne egészen odáig szürke, míg nem nyertem portyát/vadásztam? Máshogy, akkor legyen aktív a gomb, ha amúgyis tudnék forgatni. De a többi része az pompásnak tűnik... Gratula hozzá!
Dátum: 2012.09.12. 17:36:05
Köszönöm a választ! Nagyon jó, hogy vagy Nekünk Lora!:) Még sok játékostársam, fórumozók nevében szeretném kimondani: SZERETÜNK!:)
Dátum: 2012.09.10. 21:19:31
Már volt említve azt hiszem, de a válasz elkerülhette a figyelmem... Most akkor miért is engedi, hogy olyan csapathoz álljak, akinél már szereztem platinát, tán esetlegesen mithrilért? De sajna kétlem... A Beho biztos csak a nép, személyi szabadságát nem akarja bekorlátozni, ilyen bugyutaságokkal...
Dátum: 2012.07.11. 21:00:53
Kétlem, mivel a kufárcsata alatt szerzett le-t, a szenvedő fél nem veszti el, az "termett" az éterben, így valószínű, hogy nem számít a VT-nél.
Dátum: 2012.07.11. 20:57:52
" (Képlet amúgy korrekció alatt az új AF képesség miatt! A 0,015-ös szorzó valamicskét csökkenni fog várhatóan!) " - Birka
Na most, miért is csökenne a szorzó egy olyan eventnél, amit 3. szinttől lehet elérni és AF, pedig 60. szinttől van... Nem lenne az csak egy csöppet előnytelen a "kicsik" számára? Mert az odáig oké, hogy a "nagyok" kitolják az AFK-t oszt jóság van, mintha nem változott volna semmi, viszont a 60 alattiak, mivel kompenzálnak? (segítek, semmivel...) És ez a komment nem Birka ellen irányul, hanem magaellen az ötlet ellen.
Dátum: 2011.09.09. 17:47:26
"A található térkifordító italok száma korlátozva lesz (max. 3 db)."

Ezt hogy sikerült megálmodni, hogy pont 3? Az annyira elég, hogy elváltasz, visszaváltasz és még eggyet tudsz váltani, azaz máshogy végzed, mint ahogy eredetileg voltál... Miért nem lehet 4-re korlátozni? Ennek így nem sok érteleme van, hacsak annyi nem, hogy ha még vissza is akarsz váltani másodszor, akkor arra muszáj költened a kufárnál...
Dátum: 2011.09.06. 16:19:07
Shadow: Egy baráttól csak elfogadod, hogy kiüthető, nekem is későn jött v2-n, de no para, jönni fog az, ha nyomatod tisztességesen. Amúgy meg cseréld ki a széked, amin ülsz, vagy vagyél fel sapkát vagy... Hátha hatással vannak a Miki randomra , ki tudja mi használ és mi hátráltat...
Oldal: 12