Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yynk

Oldal: 1234
Dátum: 2013.04.12. 23:25:04
Ez igaz,elég lehangoló pirosnál látni.
Egyébként tényleg vicc,hogy +1 építés pirosként fut. Főleg úgy,hogy már nincs is mit építeni a legtöbb helyen.

(Sírjunk még egy kicsit,talán holnap nyerünk valami jót)
Dátum: 2013.04.12. 22:41:09
Inkább ki kéne venni. Bár ha ennyi pechpont jár érte,akkor akár maradhat ott is ahol van. A lélekkút generátort viszont tényleg kivehetnék
Dátum: 2013.04.12. 21:50:19
Annyi kőből veszek magamnak öt gradut. Annyira irreálisak az árak... a mai 3 templomkristály is,hát inkább nem mondok semmit. Egyébként nagyon változatos a napi ajánlat. Pár napja 10 db volt,most meg 3. Inkább legyen 13 egybe,helyette meg valami kevésbé kavicsevő dolgot tegyenek be. Biztos vagyok benne,hogy többen díjaznák.
Dátum: 2013.04.10. 19:38:57
Alapján véve rosszul van megcsinálva ez a szilánkosdi.Még egy lassan haladó karakternek is csurig van belőle,így a sisakokban a szilánk költség olyan mintha ott se lenne(biztosan van pár kivétel,aki meglátja a hiányát,de a többség nem),így a sisak ára LE és LGY(magas szinten ez is csak kacat),így a nagyoknak marad a LE. Ezen kéne inkább változtatni,és nem egy drágább sisakot betenni,mert abból az lesz,hogy mindenki azt akarja majd megvenni,mivel az a legjobb. A szilánkprobléma pedig nem oldódna meg.

(megjegyzem,hogy én nem támogatom ezt az ötletet,de ha már esélyes a bekerülése,legyen megcsinálva korrektül)

Nagy02,alapból már magasabb szilánkáron kellett volna betenni,vagy a szilánkszerzés lehetőségét csökkenteni.
Dátum: 2013.04.10. 19:09:28
Az a bajnoki ital enyhén szólva hülyeség. Ezentúl senki nem nyomna el egy db támadás italt se,hogy maradjon neki belőle bajnoki italra. Az őrjöngésre váltás még oké. A sisakszilánkkal annyit lehetne tenni,hogy a mostani sisakokat drágítani. Ha már ennyien panaszkodnak rá,hogy sok van belőle.
Az egészet úgy kell megcsinálni,hogy akinek most van ezer minden kis értelmetlen dologból,ne kerüljön hirtelen nagy előnybe. És ne csak hirtelen,amúgy se. Mivel ha nagy előnyt jelent,aki nem kerekezik bemászhat a katakombákba lassan örökre.
Dátum: 2013.04.09. 19:16:59
Ha jól értelmeztem,akkor benyomja a vadászatot,kilép,és ha én pl 12 óra múlva lekémkedem(arra tuti,hogy lejárt a vadászat),de nem lépett be,akkor nem látok semmiféle változást? Csak mert ez így elég gagyi lenne. Remélem félreértelmeztem.
Dátum: 2013.04.08. 16:41:34
Szerintem meg ezeket egymással cserélni nagy hülyeség lenne. Oké,hogy egy pók nem tud mit kezdeni egy vadászat italával,vagy egy magas szintű az LGY-s csomaggal,de ez a játék része. Ha cserélni lehetne,a legtöbb ilyen "mini ajándékot" át lehetne nevezni Selejtre.

Kvnoemi gondolatához annyit,hogy ez a havi +15 pp nem fogja megváltoztatni az eventek végkimenetelét. Főleg,hogy olyan árban van,amit bármelyik játékos meg tud venni.
Dátum: 2013.04.05. 14:56:32
Idézet: Offsboy - 2013.04.05. 14:25:43
Egyébként azzal mit terveztek, hogy az építés sem frissül azonnal (akkor sem ha az szerencsenövekedéssel járt!)? Hajamra kenhetem, ha látom hogy vadászik, de nem látom, ha elkölti...


Ez az én problémám is,és ha jól sejtem másoké is. Nem különösebben érdekel,hogy vadászik valaki,ha nem írja ki a kémgömb azt,hogy nőttek-e a tulajdonságai,vagy az építése,stb.Inkább legyen lassabb a szerver akár 100-szor is,csak ne kapjak hamis infókat a karakterekről,mivel így a kristálygömb elveszti azt a tulajdonságát amiért megvették a játékosok.
Remélem van rá valami elfogadható megoldás.
Dátum: 2013.04.05. 10:54:24
Mégiscsak jobb hatást érnének el vele,ha az első X cucc nem kőért vásárolható lenne. Igaz,csak parasztvakításként,de a felháborodás kisebb lenne így az elején.

Egyébként én sem értem,hogy jött ki a 26 dukát
Dátum: 2013.04.05. 10:47:25
Viszont ha bejön mondjuk havi ötször ez a tétel,az +130 dukát vagy 5 állatszint a köveseknek. És még kitudja mit tartogat ez a fejlesztés..
A probléma az,hogy hosszútávon szívja meg aki nem veszi meg mindet.
Dátum: 2013.04.04. 19:21:21
Írhatnám máshova is,de ide írom,mert végülis fejlesztésekkel foglalkozó topic,és tuti olvasva van. :

A kémgömb "hiba" javításának páran biztosan örülnének,köztük én is. Elég idegesítő,hogy hamis eredményeket ad(többen is panaszkodtak rá). Ha pedig ez nem hiba,hanem egy szándékos húzás,akkor nem szóltam.
Dátum: 2013.01.04. 22:48:14
Én meg egyszerűen azt mondom egy reform kell,de az nagyon.. mindenki MAXIMUM 1 db ultra-implanttal rendelkezhessen.(sosem fogják ezt a lépést meglépni,mert minden a pénzről szól) Már az elején is így kellett volna bevezetni ezt,brutális nagy táp ha valakinek 4 van,míg az ingyenélőknek egy db se. Értem én,ha valaki fizet,azért előnyt kap,de ekkorát?
Akiktől pedig "elveszik" kárpótolják valamivel,miattam még tudás könyvét és reflexek könyvét is osztogathatnak érte,még azok is kevesebbet érnek. Arról nem is beszélve,hogy az állatfelszerelésnek már lassan értelme sincs,ki is lehetne venni.
Akinek pedig az a baja,hogy már van neki 6-8 db...áá, inkább nem is mondom tovább.
Dátum: 2012.05.22. 22:37:18
Érvek? Csak egy üzenet a JV-nek,hogy ez a templomosdi mekkora lehúzás. Lehet,hogy téged nem izgat,de van akit igen
Dátum: 2012.05.22. 20:53:59
Akkor én kimondom kereken, ez a templom egy FOS. Az egész a pénzről szól,csakis a pénzről.
Lehet emiatt szidni,de ez így van. Két köves küldi lesz csak,simán át lehet ugrani? Ehhez képest van 5,és 40+ az őskő költsége a templomnak. Eddig egyszer vettem őskövet a játékban,5200 HUF értékben,azóta is megvan(1,5 éve),most meg pár hónap alatt fogyjon el egy ilyen miatt?
"-Ne csináld a templomot akkor"
Többen is írták,hogy behozhatatlan előny...és tényleg. Egy év múlva +10% közelharci sebzés elég durva,nem is beszélve az AF-ről.Aki pedig évekre tervez,az meg kitörölheti magának innentől kezdve? Vicc ez az egész.

Zajlik sok "felesleges" fejlesztés,inkább azt kéne már megcsinálni ami el van cseszve.
Dátum: 2012.05.22. 19:18:55
A következő szerintem szeptemberben lesz, a VU szülinapja körül. Nem fognak hetente akciókat nyomatni,annak nem sok értelme lenne.
Dátum: 2012.05.21. 17:57:48
Idézet: Isten Kardja - 2012.05.21. 17:21:31

- több idő kell, kapkodás lett az egész - Végzet Temploma, eventek egymás nyakán, szinte nulla regenerálódási idővel.


Rátapintottál a lényegre. Kapkodás... Engem nem annyira érintenek ezek az eventek,nem igazán veszek részt egyiken se,minimumot teljesítem és kész. Viszont sűrűnek találom,és erőltetettnek.
Tényleg jó ötlet,hogy ezzel színesítik a játékot,csak hagyjanak több időt a kettő között.Mondjuk 1-1,5 hónapot. Így meglenne újra az "event láz" is,mint régebben.

(A templom meg egy külön téma,nem is akarom idegesíteni magam miatta... )
Dátum: 2012.05.21. 17:02:24
Én mindkét féllel egyet tudok érteni,mégis inkább a későbbi indulást tartom jobb ötletnek.
Mégpedig azért,mert már ott tartunk,hogy több az event mint a normál játék. Kicsit(..nagyon) sűrű.

Tartalékolás..hmm. Erről az a véleményem,hogy akik nyomták a landragór toplistát,szintén akkora "hátrányban" lesznek,így nem vészes felkerülni a top 10-be,aki akar. Az se lenne rossz,ha nem mindig ugyan azok lennének a top10-ben,mint eddig. És egy kicsi vagy/vagy nem árthat meg.

(egy új eseménnyel is meglephetnének a JV-k,ha végeztek a jelenlegi munkálatokkal )
Dátum: 2012.05.20. 16:40:10
Nem a egészet érinti,de nem is csak a top 50-et

A lényeg,hogy egy olyan változtatást dolgozzanak ki,amivel a legtöbben elégedettek lesznek,és itt gondolok a top 50 alattiak nagy részére is. Nem lenne az sem szerencsés,ha átesne a ló túloldalára a dolog.(az "avartanyázók" helyzete meg más tészta)
Dátum: 2012.05.20. 13:54:59
Jelenleg vagyok olyan közel a Top-hoz,hogy engem is érintsen a dolog. Nagyban befolyásolná a játékomat ez a fejlesztés,amennyiben bekerül.

Mod:Az egy dolog,hogy a topnak mi a frankó,a kérdés,hogy a játékosállománynak mi.
Dátum: 2012.05.20. 13:51:45
Akkor sem áll meg a világ. Több időd lesz legalább tartalékolni az erőforrásokat.
Csúszni meg nem csúszik,mert NEM mondtak semmilyen konkrét időpontot,csak egy tervezett listát,ami hiba volt.
Oldal: 1234