Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
181. hozzászólás - 2013.04.07. 23:22:42 (Válasz Kocos #169 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.04.07. 16:57:20
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 13:54:40
Indítsunk egy olyan világot, aminek van egy fix havi tarifája*


És azzal mire megyünk? Ki adja fel a hoszzú évek óta fejlesztett szövetségét, és a saját világának spec szabályait vagy kezd új kariba egy új szerveren? Nyilván lenne példa mindkettőre, de szerintem a többségnek ez nem megoldás.
Ez kiragadott rész, így írtam:
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 13:54:40
Indítsunk egy olyan világot, aminek van egy fix havi tarifája* és azon felül nincs semmi költség, minden játékon belül elérhető dolog szabadon használható - őskő költségek eltűnnek az árból a LE, LGY, stb. nem őskőárak maradnak. Bárki bármely világról ideteleportálhat az első havidíj kifizetésével.
Azért volt ez a gondolatom, hogy ne kelljen újraindulni a karikkal, de aki nem akar havidíjazni annak is maradhasson a jelenlegi felállás.
Majd Ariel rávilágított a jobb megoldásra amit én el is ismertem, hogy úgy jobb.
Idézet: Ariel - 2013.04.07. 14:03:37
Miért kell ehhez új világ? Holnaptól jöhet a havidíj. Ha azt választod, minden elérhetővé válik, ami egyébként őskőbe kerülne. Ha nem választasz havi előfizetést, akkor maradsz a mostani rendszerben, és arra költesz, amire akarsz.
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 14:14:57
Igazad van, megzavarták az agyam a közelmúlt történései


Lehetőleg ne egy kisebb dialógból kivágott félmondatot véleményezzünk, hanem az egészet.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.39
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
182. hozzászólás - 2013.04.07. 23:32:06
A VT nekem is tetszik és nagy dilemma, hogy mit részesítsek előnyben:
- évi 14-16 templom, aztán amikor egy kész és épp nincs befizetésekből vagy BU-ból pálca, akkor a maradék időben lazítás
- évi 14-16 +7 a napi ajánlatokból hozzávéve a napi ajánlatos pálca árát és a további 7 templom őskőköltségét, de így dőlne az AFP ami elég előnyös 60-80-as karival, ott még azért nem áll hegyekben a felesleges AFP - de akár feljebb is egynémely új AFK fényében nézve a dolgokat
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.39
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
183. hozzászólás - 2013.04.08. 00:15:22
3 portyaital 1 kavicsért viszont nem rossz
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
184. hozzászólás - 2013.04.08. 00:53:55 (Válasz LanMaffia #183 hozzászólására.)
Bizony nem! Pláne 3 kiégettért
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
185. hozzászólás - 2013.04.08. 06:41:34 (Válasz LanMaffia #183 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2013.04.08. 00:15:22
3 portyaital 1 kavicsért viszont nem rossz


Annyira nem az (összehasonlítva mondjuk az 5 plazma 10 köves árával), hogy bennem felmerült, hogy ez már egy módosított érték.
Pontszám: 8.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
186. hozzászólás - 2013.04.08. 06:44:44 (Válasz Quellon #181 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 23:22:42
Lehetőleg ne egy kisebb dialógból kivágott félmondatot véleményezzünk, hanem az egészet.


Ezt nem értem miért ezen hozzászólás kapcsán vetted elő, amikor plusz aláhúzott mondatodra pontosan ugyanúgy igaz a válaszom. Azt írtsm, hogx ki fogja feladni a szövetségét és szerverét, vagy kezd új karit egy ilyen szerverért. Ennek az ideteleportálás miben mond ellent?
Pontszám: 7.08
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
187. hozzászólás - 2013.04.08. 07:18:59 (Válasz Kocos #185 hozzászólására.)
Kevésbé hiszem, hogy hétvégén bármit módosítottak volna az árakon.
Pontszám: 6.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
188. hozzászólás - 2013.04.08. 08:18:30 (Válasz Kocos #185 hozzászólására.)
Először én is erre gondoltam, de mivel sem Miklós, sem Baraty nem lépett be fórumra péntek óta, így nem hiszem. Valószínűbb, hogy ennyire nagy a szakadék a tárgyak között.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.76
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
189. hozzászólás - 2013.04.08. 08:20:07 (Válasz Kocos #186 hozzászólására.)
Szövetségek egyesülnek és bomlanak fel, a karakterek ilyen-olyan okokból, érdekekből vándorolnak a szövik közt. Van aki pihenni megy valahová, más élénkebben akar játszani vagy élénkíteni akarja egy lanyhuló társaság életét, van akik az erősödés vélt útján haladnak szöviről szövire és konfliktusokból is adódnak váltások, kirúgások. Persze vannak őstagok és hűséges játékosok is, de olyat kevesebbet láttam és többnyire csak a legkeményebb, legjobb szövik régi tagjai, akiknek csak lejjebb adni lett volna lehetőségük.
Az új kari indítást éreztem ezért hangsúlyosabbnak, de a számomra kevésbé hangsúlyos szövikérdésre is válasz az, hogy előbb láttam be Ariel igazát - tehát, hogy felesleges az új világ meg a transzfer, jobb az ő módszere - mint hogy rákérdeztél volna arra amire. Így a kérdésed szerintem már tárgytalan volt.

Olyan ez mintha én azt mondtam volna, főzzünk bablevest ezért és ezért, erre Ariel rávilágított volna, hogy ugyanezen okokból sokkal jobb, ha paradicsomlevest főzünk, erre én azt mondom igen tényleg, majd pár órával később jössz és megkérded tőlem, hogy miért főzzünk bablevest, az sokan nem szeretik...pedig már elvetettük a bablevest a paradicsomleves javára.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.39
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
190. hozzászólás - 2013.04.08. 09:55:08
Csak hogy ne örüljetek annyira a PP italnak, ez ellen is mondok valamit.

A kufár event győztes csata toplistájának eleje kizárólag az elraktározott italok mennyiségétől függ. Jó kis event lenne, de nagyon rosszat tesz neki, hogy a versenyhelyzetet csak ez befolyásolja. És minél többet lehet venni, annál egyértelműbb a dolog. Ez talán annyiban borul, hogy előbb-utóbb eljutunk egy olyan mennyiségű italig, ahol már képtelenség lesz időben lejátszani a szükséges csatákat. Az fog nyerni aki gyűjtögetett és éjjel-nappal nyomja.

Egyebekben sem hiszem hogy jó ötlet az összes alap erőforrást korlátlan mennyiségben megszerezhetővé tenni, a pénzért vásárlás pedig itt is borítja a bilit/nyitja az ollót/növeli a szakadékot vagy nevezzétek ahogy akarjátok.

(Offsboy, fórumot belépés nélkül is lehet olvasni. )
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
191. hozzászólás - 2013.04.08. 12:30:20 (Válasz Kvnoemi #190 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2013.04.08. 09:55:08
A kufár event győztes csata toplistájának eleje kizárólag az elraktározott italok mennyiségétől függ.


Alapvetően mindegyik, ahol van toplista. Csak Landinál a CSP ital számít. Viszont 1 őskőért a 3 italt szerintem mindenki tudja vállalni, aki amúgy szerencsekerekezik. Aki meg nem az amúgy is komoly lemaradásban van italból. Ehhez képest BU alatt 5 kő volt 1-1 PP/CSP ital. Annál ez lényegesen kedvezőbb is, meg kevesebb is (az 4 hétig ment emlékeim szerint félévente).
Pontszám: 6.39
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
192. hozzászólás - 2013.04.08. 12:44:55
Szvsz 1 osko / 3 kieg 15 pp-ert havonta nehany alkalommal meg siman a lelektani hataron belul van. Esetleg megfontolando lehetne az egyeb forrasok felaldozasabol valo vasarolhatosag is, amit fentebb emlitettunk.
A hozzászólást Truth80 módosította 2013.04.08. 12:45:30-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.04
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
193. hozzászólás - 2013.04.08. 12:47:23 (Válasz Kocos #191 hozzászólására.)
Most te értesz félre engem.

Nekem alapvetően azzal van gondom, hogy megvehető. Ha igen az ára rendben van, de nem értem miért kell még több ilyesmit tölteni a játékba. Tudom ezzel nem értenek egyet sokan (látom is, jól le lettem pontozva), de ettől még ez a véleményem. Kisebb horderejű dolog mint a templomi pálca, a relikviakupon vagy a templomkristály, de akkor sincs jól ez így szerintem.

Truth, igen, a csere nekem is tetszene. Akkor elmondható, hogy a játékos valamilyen módon megdolgozott érte.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2013.04.08. 12:48:23-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.75
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
194. hozzászólás - 2013.04.08. 12:53:57 (Válasz Kvnoemi #193 hozzászólására.)
...hat igen, ha mar Miklos emlitette hogy "másrészt, régi igény volt, hogy a kiégett őskövekkel is lehessen valamit kezdeni.". Az is regi igeny volt hogy az LGY-vel, kristalyponttal is lehessen mit kezdeni es ez az erv igy megallna a helyet, sok legyet utnenek egy csapasra.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.04
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
195. hozzászólás - 2013.04.08. 13:28:18
Ami szerintem kellene, az a különböző tárgyak cseréje, akár még gyengébbet az erősebbre is. Gondolok itt

PP-ital
CSP-ital
KP-italok (és maga a KP, szerintem mindenki 1000 felett van belőle)
LGY-csomag
Támadás és őrjöngés itala
Szubplazma
Ősdrágakő
Vadászzsákmány
Sorsjegy
Dukáttekercs
Védelem itala
Gyógy- és varázsitalok

féle tárgyakra. Akár még azt is el tudnám képzelni, hogy van egy megadott árfolyam (pl.: 10 PP-ital=10 CSP-ital=10 dukáttermő tekercs, stb.), amiből mondjuk 10 lenne a legalaconyabb alap (tehát tíz alatt nem lehet cserélni), innentől megadható lenne, hogy hányat szeretnék cserélni, kiírná a program, hogy ányat kapok érte, ÉS az ár változik annak fügvényében, hogy hányan vesznek.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.12
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
196. hozzászólás - 2013.04.08. 13:34:35 (Válasz Khuin #195 hozzászólására.)
A dukatot mindenkeppen erdemes lenne kihagyni. A tobbi meg bele is fer, de az egy az egyben atvaltas az huzos Annal valami konszolidaltabb valtozat az elfogadhato.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.04
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
197. hozzászólás - 2013.04.08. 16:41:34 (Válasz Khuin #195 hozzászólására.)
Szerintem meg ezeket egymással cserélni nagy hülyeség lenne. Oké,hogy egy pók nem tud mit kezdeni egy vadászat italával,vagy egy magas szintű az LGY-s csomaggal,de ez a játék része. Ha cserélni lehetne,a legtöbb ilyen "mini ajándékot" át lehetne nevezni Selejtre.

Kvnoemi gondolatához annyit,hogy ez a havi +15 pp nem fogja megváltoztatni az eventek végkimenetelét. Főleg,hogy olyan árban van,amit bármelyik játékos meg tud venni.
V5 Yynk
Pontszám: 6.47
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
198. hozzászólás - 2013.04.09. 00:58:25
3 hűségszilánk 3 őskőért?

Egy 0 nem maradt le?
Pontszám: 5.66
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
199. hozzászólás - 2013.04.09. 06:08:46 (Válasz Birka #198 hozzászólására.)
Kicsit mintha el lenne szabva. Ez ugye 3 PP-nek felel meg. Az 1 PP/őskő arány. Tegnap ugyanez az arányszám 15 volt.
Ja és igaza lett azoknak, akik arra tippeltek, hogy Miklos nem reagal semmit.
Pontszám: 6.39
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
200. hozzászólás - 2013.04.09. 07:19:42
Nem lehetne kiterjeszteni a kémkedést szerverek közötti mókára?
Most, hogy megnyíltak a "dimenziókapuk", legalább lenne vmi értelme, ha másra nem, legalább egy kis erőfelmérésre.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.05
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!