Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Koplanyk

Oldal: 1
Nem igazán értem, hogy miért kell korlátozni, negatív módosítókhoz juttatni a viadalon egy már korábbi bajnokot.
Miért szúrja bárkinek is a szemét a másik érme? Azt megértem, hogy a bajnokiért kapott plecsni nem számít plusznak a viadalon, de hogy mínusz tulajdonságot ér, az szerintem sok. De igazából az a legdurvább, hogy sokak még a mostani rendszernél is többet akarnak, mert ennyi sem elég, és még inkább korlátozni akarják, még több negatív tulajdonsággal ellátni a korábbi nyerteseket.
A lehetőség mindenkinek adott, élni kell vele, foglalkozni a karakterrel, és megnyerni a bajnokit. Ha meg nem ment, készülni a következőre, ha fontos. Legalább lesz cél.
Aki meg csak az a pár 1-2 ezer LE miatt nevez a bajnokira a kategóriája legalsó szintjén, annak meg legyen oly mindegy, hogy ki a nyertes és hanyadszorra

(Egyébként vicces lett volna, ha pl Egerszegi csak 10 másodperccel később rajtolhatott volna egy olimpián csak azért, mert korábban már nyert.
Dátum: 2009.10.22. 14:15:21
Hát, ha négy hetente rendezik, márpedig igen, akkor október 30 (péntek) kell, hogy legyen a következő időpont.
Dátum: 2009.09.01. 13:30:03
De sokkal érdekesebb lett volna, és valószínűleg sokkal többen választották volna a "sötét" oldalt, ha elpergetnek hozzá morzsákat, úgy mint a leküzdéséhez.
Most sem jön fel a fertőzés téma minden legendában, meg lehetett volna valósítani, hogy a program figyeli a fertőzöttség szintjét, és mondjuk 5, vagy 10 szintenként aszerint, hogy a karakter hogy áll a fertőzéssel egyik vagy másik legenda störténet jött volna fel.


Persze, abszolut egyet értek
Dátum: 2009.09.01. 12:45:37
Szerintem is jó a fertőzésért adott bónusz.

Aki küzdött a fertőzés ellen az miért tette? Egyértelmű szerintem. Beállt a sorba, melyet a "táp útvonalnak" jelöltek, ment a tömeg, az élvonal után, várta a jutalmat, s nem elhanyagolhatóan nem mert kockáztatni, melyet a 100%-os fertőzöttséggel vállalt volna. Amellett, hogy jutalmat remélt a legyőzésért, félt a fertőzöttség következményeitől is. Aki nem küzdött, az bevállalta az ismeretlent, kockáztatott, jóval többet, mint ellentétes úton járó társaik. Nagyobb kockázat, nagyobb nyereség.

(helyesírási hiba javítása)
Dátum: 2009.07.23. 11:05:07
Szerintem előbb egy héttel.
Dátum: 2009.04.29. 11:15:55
"Mindenki tudja, hogy mikor lesz bajnoki."
Nem, nem tudjuk. Pl. most csak azért van hétfő helyett szerdán, mert páran fórumban problémáztak miatta."


Azt azért tegyük hozzá, hogy ez most pont a május elseje miatt csúszott. A jövőben meg semmi akadálya nem lesz annak, hogy előre meghatározott időpontokhoz kelljen igazodni.

"akkor készüljön úgy, hogy arra az időpontra olyan helyen legyen, olyan felkészültséggel, amilyet eltervezett."
Ez sem igaz. Ha "rosszul jön ki a lépés", akkor nem egy, hanem egymás után több bajnokin is kénytelen vagy a kategória alján nevezni. Lehet, hogy alul megteheted, hogy akár 10 napig katakombában legyél, de felül ez nem így van."


Szerintem mindegy, h melyik szinten folyik el a PP-d, CSp-d, a lényeg, h áldozat. Ahhoz, hogy 10 napig katakombában kelljen ülni, ahhoz már nagyon-nagyon rosszul kell kijönnie a lépésnek Velem ilyen még nem volt.
Dátum: 2009.04.29. 10:31:21
Nem igazán értem, hogy ez miért okoz gondot. Mindenki tudja, hogy mikor lesz bajnoki. Azért ezt előre ki lehet sakkozni. Főleg, ha kiírják majd az időpontokat, vagy meghatározzák, hogy minden hónap első péntekjén...stb....

Ezzel tisztában lesz mindenki, akkor készüljön úgy, hogy arra az időpontra olyan helyen legyen, olyan felkészültséggel, amilyet eltervezett.

Legyen meg a kihívás, a küzdés lehetősége. A kitolt határidővel valóban könyebbé válik belőni az időpontot, a kategóriába való benevezést, de elveszik az izgalom, az áldozat, melyet az esetleges győzelemért hozol meg.
Dátum: 2009.04.29. 10:13:45
Nem a nevezési határidő kitolása a megoldás, hanem a kategóriák szűkítése. Túl sok szintet fog át egy kategória.
Dátum: 2009.04.29. 09:59:49
Egyetértek, a nevezési idő szélsőséges kitolása rossz ötlet. Igenis küzdjön meg mindenki az adott kategoriába kerülésért, ha a helyzet úgy hozza. Én is csücsültem már katakombában viadal előtt. Milyen kényelmes lett volna már hetekkel előtte nevezni.
Dátum: 2009.04.27. 14:09:58
Vagyunk egypáran, mindenki más véleménnyel. Ez így persze nem fog eldőlni szavazásra meg csak nem írhatjuk ki

Szóval maradjon a hétfő, ha már ezt vetették fel Miklósék, aki nem lesz gép előtt, be tud nevezni csütörtökön, nem hiszem, h sok múlna ezen. Olyan úgyse lesz, ami mindenkinek jó
Dátum: 2009.04.03. 16:02:18
Pedestrian-nal.

Igen, veled volt nekem is a legszorosabb (410 - 284), úgyhogy majd legközelebb visszavágsz
Dátum: 2009.04.03. 15:56:11
9. kör volt a döntő.
Dátum: 2009.04.03. 15:52:44


Oké, majd jól felkötöm

És köszi!
Dátum: 2009.04.03. 12:48:50
Én is kíváncsi vagyok, tán még van is kis esélyem
Dátum: 2009.02.14. 09:13:07
Nincs is annál szebb, mint gratulálni az ellenfélnek! Erre sokan képtelenek, ezért magyarázkodnak inkább itt a fórumon...
Dátum: 2009.02.14. 08:58:03
Veszteni tudni kell! Nem mindegy, hogy ha katakombáztak volna és az utolsó éjszaka jönnek elő, és szétütnek? Kiléptek, játszottak, aztán visszajöttek, megvertek. Ennyi. Itt nincs mit magyarázni.
Erre fel kellett volna készülnötök!

(hozzáteszem, hogy háborúan döntetlenezni, alap felszerelésben, éjszakára felügyelet nélkül úgyhagyni.....nos én ezzel nem dicsekednék!)
Dátum: 2009.01.07. 16:47:48
Szintbeosztásokat lehet tudni már?
Dátum: 2008.12.01. 11:36:40
Sziasztok, tudja valaki, h mikor lesz bajnoki viadal (mind a két világra értem)? Előre is köszi.
Dátum: 2008.12.01. 11:34:25
Nem tudja valaki, hogy mikor lesz bajnoki viadal (mind a kettő vilgra értem)?
Előre is köszi.
Oldal: 1