Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rhem

Oldal: 12
Dátum: 2013.04.28. 18:25:59
Aham, koszi, jogos az eszrevetel!
Az mondjuk 100 oskobe faj, de az mar a sajat egyeni szoc. problemam, a lehetoseg valoban adott...
Dátum: 2013.04.28. 18:16:08
Sziasztok!

Nem tudom elhangzott-e mar, ahogy rakerestem, igy hirtelen nem talaltam:
Megoldhato lenne, hogy az esszencia konventerrel ne kizarolag katalizator esszenciat lehessen gyartani, hanem tetszolegeset (kiveve a kulonlegeseket persze)?
Mert elofordulhat olyan, hogy bar van az embernel eleg katalizator, megis valamelyik fajtabol az istennek se akar jonni.
En meg nem vettem meg a konvertert, pont amiatt, mert ezen a szitun nem sokat segitene, viszont ha erre a celra is fel lehetne hasznalni, akkor ugy mar megerne tenyleg!

Valamint masik dolog, ami hasznos lenne, (ezt mar anno felvetettem, nem tudom, hogy jott-e ra valami reakcio kesobb, par napig figyeltem csak) az az, hogy szovetsegnel a szavazataim menupontnal jo lenne ha latszana nem csak az, hogy Te kinek adtad a szavazataidat, hanem az is, hogy ki adta Neked!

Koszi szepen!
Dátum: 2012.12.02. 15:14:57
Sziasztok!

Par kerdes/otlet felvetodott bennem, lehet, hogy mindegyikrol volt mar szo, de nem volt energiam vegigbogaraszni:
- Szovetsegeknel a Szavazataim menupontnal az tok jo, hogy latszik, hogy az en szavazatom kinel van, de hasznos lenne ha az is fel lenne sorolva a forditott irany is, hogy kinek a szavazata van nalam
- Portyazasnal jo lenne olyan lehetoseg, hogy kifejezetten kihivhato ellenfelekre szeretnek rakeresni, nem pedig tamadhatoakra. Jelenleg nagyon sokszor elofordul nalam, hogy kilistaz olyat is, akit nem hivhatok ki, idonkent ugy, hogy a Kihivas gomb nem aktiv nala, csak a Tamadas, de van olyan, hogy az is aktiv, es amikor raklikkelek, akkor kapom csak a visszajelzes, hogy ot mar tamadtam nemreg, ugyhogy most meg nem tamadhatom. Ennek kikuszobolesere, hogy kenyelmesebben lehessen kihivhato ellenfelet valasztani van valami jobb megoldas? Toplistabol is picit kenyelmetlen, mert meg kell nyitni a karakterlapjat.
- Ez biztos elhangzott mar, de nem tudom mi lett a valasz: mikorra van tervezve, hogy mobiltelefonrol is konnyen/gyorsan kezelheto legyen az oldal?
Dátum: 2012.06.28. 01:31:31
Koszi, es ugy vajon akkor nem is mukodik, hogy masik fokuszt rakok bele? A rubin triaszt azert nem feltetlen szeretnem eladni AH-ban...
Meg akkor az mar kiderult biztosra, hogy nem fogjak most megcsinalni, hogy igy is lehessen a nyaklancos fokuszt valasztani (marmint hogy karakterlapon nincs, csak benne valamelyik gyuruben)?
Dátum: 2012.06.27. 20:16:49
Nem volt energiam vegigolvasni a forumot, lehet, hogy mar felvetodott korabban is a dolog, esetleg letezik is ra megoldas, nem tudom:
- aukcios hazban megoldhato lenne-e, hogy amikor gyurut/nyaklancot adok el, akkor megadhassam, hogy mennyit szeretnek, es ne kelljen egyesevel eladogatni oket
- hasonlokepp lelekkufarnal akar eladas, akar vasarlas eseten jo lehetne
- szinten hasonloan ha karakterlaprol valami italt meg akarsz inni, ott is praktikus lenne, ha meg lehetne adni mennyiseget, es nem csak 1et illetve masik esetben az osszeset hasznalnal el
Ezen kivul tudnek nagyon orulni ha lenne valamifele fapados honlapdesign ami telefonrol kenyelmesebben kezelheto lenne.
Dátum: 2012.06.27. 17:51:24
A fokuszkristalyok kerdese engem is foglalkoztat. En ugy ertelmeztem, hogy a karakterlapomon nem lehet a gyurusbol ahhoz, hogy a nyaklancosat tudjam valasztani, ezert hat gyorsan beletoltam mindkettot 1-1 gyurube amiben volt hely fokuszkristalynak, mert a nyaklancos viszont jo lenne most hamarosan nagyon!
Szeretnek erdeklodni, hogy mi a teendom ilyen esetben?
- Varjak kicsit es akkor fogom tudni a nyaklancosat is valasztani?
- Szabaduljak meg a fokuszkristalyos gyuruktol (tegyek bele masik fokuszt/adjam el oket), es akkor fel fogja ajanlani a nyaklancosat?
- Egyeb?
Dátum: 2012.04.17. 11:12:45
Oskoves kuldikhez inkabb az lenne a jo, ha lenne valami megoldas arra, hogy oskovet lehessen idonkent szerezni, pl szerencsekereknel. Igen latom, hogy ilyen templomkristalyokert is lehet azt kerni, ez mar alakul, csak azokat is eleg nehez osszeszedni ha ilyen sok kuldihez kellenek oskovek...
Nyilvan ha valaki ilyen modon teszem azt fel ev alatt ossze tud szedni 10-15 oskovet, az nem hiszem, hogy annyira sokat boritana a koltsegvetesen, viszont lehetosege lenne a nem premiummal jatszoknak is kiprobalni idonkent 1-2 olyan dolgot, amibol eddig kimaradtak (ami akar marketingnek is jo lehet, hiszen ha megtetszik neki lehet, hogy rakap az izere es be is fog fizetni).
Ez igy a templomnal meg fokozottabban ervenyes, de ettol fuggetlenul jo lenne szerintem mindenkinek.
Paran meg irtatok, hogy a hosszabbitsd meg a premiumod illetve a nevezd at az allatod azt hulyeseg egynek szamolni: Ez olyan szempontbol igaz, hogy csak egyszer kell elkolteni ra oskovet, de ha nincs oskoved, es nem akarsz befizetni, akkor igenis mindket kuldivel blokkolva vagy.
Oldal: 12