Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun

Oldal: 123456789
Dátum: 2015.03.17. 08:59:36
Csodás!
Dátum: 2015.03.17. 08:43:26
Dimenzionális kincskereső Szerezz 1 tárgyat térkapus ellenféltől! időtartam: márc. 16-19. jutalom: 1 hímes tojás, 1 apró térkapu stimulátor

Nincs ott a teljesíthető feladatok között... (Kb. fél nyolckor még láttam)
Dátum: 2015.03.15. 23:34:01
Mindig van, aki épp centire lemaradna a fő jutalomról ezért valószínűleg most is lesz a vége felé segítségképpen egy ilyen napi ajánlat. Illetve, húsvétkor minden évben szoktunk befizetési akciót tartani, most is számíthattok rá.


Köszönöm a választ!
Viszont arra a kérdésemre nem kaptam választ, hogy pontosan hány db hímes tojás vásárolható majd napi ajánlatként... (Számomra fontos lenne előre tudni, mert a vadászós feladatok mind kihagyom, illetve ha nem muszáj nem portyáznék napi 20-t sem, csak a kötelező 5-t a szövetségi bajnokságban).
Dátum: 2015.03.13. 13:15:46
Napi ajánlatként tesztek be őskőért vásárolható hímes tojást? Ha igen hány darabot? Befizetési akció várható esetleg?
Dátum: 2015.03.05. 09:43:19
Miklós: említetted, hogy lehetne szó a világok közötti bajnoki viadalról, függetlenül attól, hogy a világok összevonása nem valósult meg. Ez esetben kb. mikorra várható/valósítható meg az említett bajnokság? Válaszod előre is köszönöm!
Dátum: 2015.03.05. 09:35:27
Igen, pontosan ez történt. Köszönöm a választ!
Dátum: 2015.03.01. 09:34:27
Bajnoki viadallal kapcsolatosan az alábbi történt:

új kategóriába léptem(87-93) és az előző szinten(86.szint) érvényben lévő büntetések nem nullázódtak, tehát olyan lehetőségem van, hogy vagy benevezek -280-s büntetéssel vagy egy kategóriával feljebb indulok... Eddig minden új kategóriába lépéssel elölről számolta a rendszer a medálok után járó büntetést. Esetleg ha valamit nem jól tudok kérlek javítsatok ki.
Dátum: 2015.02.25. 09:01:08
Legyen világok közti bajnoki! Még medál se kell, vagy legalábbis bónuszt se kell hogy adjon, csak meccselnék néha másvilágról kemény legényekkel.


Kb. fél éve én is javasoltam a fentit. Nagyon örülnék, ha megvalósítható lenne. Kíváncsi vagyok egyéb szerverek jó játékosai ellen milyen csatákat vívnék. És valóban nem szükséges, hogy bónuszt adjon a medál, csupán egy sima, a többitől különböző(bónuszt nem adó) medál is megfelelne.
Dátum: 2015.02.23. 12:49:57
Apró térkapu stimulátort és csatlóskristály csomagokat meddig lehet venni?

Másik kérdésem: akció során befizetett őskövek után járó jutalmat meddig lehet átvenni? Akció leteltével is bármikor átvehető?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2015.02.20. 22:07:40
Néhány sort írnék én is. NecroManci szövetségi társam levelét másoltam be nem rég, amivel tökéletesen egyetértek! Kértem, hogy ha lehetséges a lényegre odafigyelve reagáljatok. Sajnos a játék egyre drágább és időigényesebben, amennyiben erős és eredményes karaktert szeretnénk. Ez kinek nem érdeke? Kezdetekben is lehetett eredményes, erős karaktereket kreálni, viszont nem ilyen áron! (Manapság sok idő, még több pénz!) Kreativitás kicsit háttérbe szorult ezáltal.

Bpetya75: először az te írásodra válaszolnék.

Másrészt viszont nagyon nem értek egyet a túl sok eseménnyel kapcsolatos kesergéseddel. Nyilván van olyan, hogy számítógép függőség, de az aligha Miklósék sara.


Azt hiszem nem a lényegre figyeltél oda! Túl sok esemény=túl sok őskő, idő. Ha nem csinálod lemaradsz... Top karakterek nem véletlenül olyan erősek, mint amilyenek. Ehhez lássuk be szükség van őskőre is, viszont korántsem annyira, mint az utóbbi időkben, ha a megszerzett szintet, színvonalat tartani szeretnéd. Az sem teljesen normális, hogy egyre több időt emészt fel a játék, ha továbbra is eredményes szeretnél maradni. Események között alig marad egy kis pihenő, mivel rögtön jönnek a mini események... Az olyan kijelentéseket, hogy számítógép függőség stb.. kérlek mellőzd! Szerintem te sem örülnél hasonló kijelentéseknek, főleg úgy, hogy alapja, igazságtartalma sincs az egésznek!

Az elmúlt befizetési akciók ideje alatt eddig mindig volt kedvezmény az ősköves cuccokra, pl. minden ilyen tárgyat 20%-al olcsóbban megvehettél. Az elköltött őskövek függvényében pedig szintén jutalom járt. Most ez sincs!

Az email címes problémára kitérve: hatalmas igazságtalanságot érzek! v6-s fétis megszerzésének feltétele az 50. szint elérése. Regisztráció során nincs sehol feltüntetve, hogy ha különböző email címről regisztrálsz nem kapod meg az egyéb világon regisztrált karaktered számára a fétist! Csak annyi olvasható, amennyiben már van valamelyik világon karaktered használd a gyors regisztrációt. De hogy miért, arra nincs magyarázat! Persze utólag rájöttem, ahogy sokan mások is, hogy enélkül esélyem sincs megszerezni a fétist. (Nem azonos email cím esetén). A tisztelt Játékvezetőség arra már nem is gondolt, hogy mi van, ha olyan x évvel ezelőtti email címről regisztráltam, ami már rég nem aktív! Ilyen esetben persze van lehetőség orvosolni a problémát karakter átadással, ami annyit jelent, hogy pl. a v6-s karaktered átadod az egyéb világon lévő karaktered email címére, azaz azonos email címre hozod. Ja és természetesen nem ingyen! 50 őskő árán, továbbá az átadni kívánt karakter összes egyéb ősköve is megsemmisül. Mibe kerülne simán csak átírni az email címeket??? Az egyéb relikviákat már meg sem kapod, amennyiben nem azonos a karakterek közötti email cím! Pl. személy szerint írtam ÜSZ-ra ezzel kapcsolatban. Érdekes módon megkaptam a regenerációs kristályt a v6-s karakterem számára, pedig NEM AZONOS email címen van a kettő karakterem! NecroManci-nál teljesen ugyanez a helyzet, ő viszont nem kapta meg!!! Hol itt az igazság??? Nem érdekel, ha ezek után törlésre kerül a relikviám, viszont a jogtalan kivételezést ki nem állhatom!

"Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!"
"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."


Valóban helytállóak a fenti kijelentések? Könnyen megtanulható... Még mindig tanulom, 6. év elteltével is. Mégsem vesz el túl sok szabadidőt... Kezdetekben valóban nem! Manapság az ellenkezője érvényes. Sőt ha a BU címet szeretnéd megszerezni jó ha 1-2 napon keresztül nem is alszol. És ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.... Arról nem beszélve, hogy elveszíted a napi bónuszt. Persze egy héttel rá már meg is kapod a max. jutalmat.

NecroManci nagy fórumot nem is olvas, de szükségesnek érezte, hogy kicsit rávilágítson a tényekre! (Személy szerint nagyon örülök, hogy írt ide mindannyiunk érdekében). A szövetségünkben annál inkább aktívabb, mi több a legaktívabb játékos... Rengeteg eredményt elért már. (Elég csak a szövetségi bajnokságot említenem). Sokszoros bajnok karakter, nem keveset fizető játékos! Érdemes odafigyelni rá, nem feltétlenül a hibát, kifogásokat keresni! Mindannyiunk érdeke, hogy játszhatóbbá váljon és ne teljesen a pénz irányába menjen el a játék! Továbbá a Vezetőség hozzáállást tekintve is nagyobb megbecsülésben lehetne részünk! (Ne legyenek kivételezések, hozzáértő válaszokat kapjunk, nagyobb rugalmasságot várhassunk el). Illetve időben kapjunk értesítést az esetleges változtatásokról, fontos eseményekről.

Fecsu: köszönöm, hogy kifejetetted a véleményed! Nem csalódtam benned!
Illetve külön köszönöm az egyéb hozzászólásokat!
Dátum: 2015.02.19. 17:11:17
Az alábbi levelet szövetségi társam(NecroManci) és egyben nagyon jó barátom fogalmazta meg. Kérem olvassa el lehetőleg minél több aktív játékos és véleményezzétek, a lényegre odafigyelve:


************************************************************
Tisztelt Dikó István!

Mivel ezzel a kérésemmel kapcsolatban egyáltalán nem voltatok rugalmasak, nem írok új levélben. Itt fogom megírni az észrevételemet és a véleményem. Kérlek Miklósnak feltétlen továbbítsd!

Szeretném hangsúlyozni, hogy nagyon szeretem ezt a játékot. Sikerült eredményeket is elérnem a nagyon rég elindított v2-s Necromanci és utána 1 évvel indítottaz v3-s karakteremmel, Kaszás Barbival.
6os világon csak amiatt csináltam egy karaktert, Acéllédit mert be volt ígérve a fétis és a megfelelő relikviák is...a 2 jó karakternek.

Szerintem nem voltam vele egyedül, a 6-s világ egyáltalán nem vonzó számomra (beígért fétis miatt reisztráltam csak)

Ahogy ti is hibáztok néha, immáron folytonos rendszerleállásokkal pl., úgy mi is hibáztunk, néhányan, becsületes, játékszerető emberkék, hogy másik email címet adtunk meg, mivel teljesen legális, hogy másik világon legyen karakterünk. Nem multiztam és nem hibáztam azzal, hogy kapkodva regisztráltam. ( az 5 évvel ezelőtti email nem volt már akítv) Most még is erre hivatkozol Kedves István! Az email címem tudod, de hogy mennyi őskövet vettem ezalatt az idő alatt 3 karakternek, azt már nem! Ezt sérelmezem, sokat költöttem, DE nem megvettem a JÓ karikat, hanem kűzdöttem érte, nem csaltam, nem multiztam, rengeteg időt és pénzt fektettem, hogy jól szórakozzak.

Egy darabig viszonoztátok is, megadtátok, amire szükségem volt.
De mostanra megjegyzem, hogy a régen picit unalomba fulladt játékból csináltatok olyan játékot, amire már napi több óra sem elég! Kapcsolatot romboló, pénztárcát kimerítő lett a játék! Már kedvezmény sem jár, sőt az elköltött őskövek után jutalom sem! Most is megy a lehúzás és elmaradt néhány kedvezmény, amit eddig legalább élvezhettünk...

Ha tényleg jó az üzeltpolitkátok, akkor miért 40 oldal az 1es szintű játékosok oldala a TOPLISTÁBAN, és miért a 10. oldalon találom meg a 105-s karakterem, amikor 233 a legnagyobb játékos?
Szerintem ezt jelzi, hogy mi bizonyítottunk már és kitartottunk!


Amúgy Egyre több játékos megy el (sajnos az én szövimből is), ez a játékpolitika hosszútávon nem lesz kifizetődő. Lassan mindenkit elveszítetek ezzel! Kb. 250 játékosotok van (v2 szerveren), akit még érdekel ez, azóta persze többen abbahagyták/abba fogják hagyni. Túl sok az elvárás, túl sok az őskő és most már túl sok a miniesemény, szövibajnokság, templom, normál eventek, napi bónusz, lehetne hagyni némi pihenő időintervallumot????

Azt pedig nagyon sérelmezem, hogy se jutalom, se kedvezmény a jelenlegi BU dolgoban! Közben elvárjátok, hogy költsünk??

Úgy érzem, azt használjátok ki, hogy a Bolygó Ura event sok játékosnak fontos és mindenképp csinálja, mindegy ti mennyit kértek érte és mit adtok cserébe.

A kérdésem:
Hányan fogjuk ezt bírni és MEDDIG, mi, kitartó fix 250 játékos közül???
Pár évvel ezelőtt jóval kevesebb őskőből erős karaktereket lehetett csinálni! Ma nem így van, ezt ti is jól tudjátok!


Azt sem értem miért kellett elutasítanotok engem normális, nem csaló, nem nyerészkedő kérésemmel???(megígérten, v6-karinak a relikviát jóváírni)

Ezt a levelet több helyre is befogom másolni!

Köszönöm, ha válaszoltok!

V2:Necromanci
V3: Kaszás Barbi
V6: Acéllédi

IRL: Noémi
Dátum: 2015.02.18. 22:35:27
Csatlóskristály csomagot a szokásos 1 héten keresztül lehet megvenni?
Dátum: 2014.11.17. 15:49:42
Vége a mókának.
Dátum: 2014.11.08. 11:44:44
Lustaság zálogát már kiváltottam. Ha még is megvalósulna legyen lehetőség visszaváltani bajnoki tókenre. (Onnantól kezdve nem csinálom az eseményt a vadászat miatt.)
Dátum: 2014.11.08. 11:41:05
1: Nem!
Dátum: 2014.10.07. 23:57:43
Köszönöm válaszod! Közben leteszteltem. Úgy működik, ahogy elképzelted.

Amennyit nőtt az alapszintjük, annyival csökkent az elnyelésük.
Stimulátort többször is meglehet venni. (Nincs korlát.)

Ezentúl nekem is elég lesz AF-ből erősíteni.
Dátum: 2014.10.07. 22:08:57
Stimulátor

Típus: relikvia
Szint: 30
Megvásárlásakor minden familiárisod alapszintje akkora lesz, mint a te szinted. Amennyivel megnőtt az alapszintjük, annyival lecsökken az aktuális szintjük. Szakértelem pontjaik nem módosulnak.
Ár: 10 Őskő

Kérdésem: Az aktuális szintjük csökkenésével csökken az elnyelésük is? Illetve csak egyszer vásárolható meg ez a relikvia. (Feltételezem, hogy igen.) Előre is köszönöm a választ!
Dátum: 2014.10.06. 11:55:35
Valóban nevetséges ez az összeg!
Dátum: 2014.10.01. 13:32:34
Közben látom a tényleges működését a dolognak. Esetleg azt nem lehetne megoldani, hogy mi szabjuk meg mikor használjuk el a nagyobb térkifordító italokat? Miért nem lehet megvenni egyszerre a 3db-t és úgy használni, mint a sima kifordító italt? Tehát, hogy ne relikviaként működjön...
Dátum: 2014.10.01. 13:23:40
Sajnos én is hasonló hibába estem, mint te. 50db PP italt így én sem vettem volna meg! Illetve egyéb módon is szépen megkárosítottak ezzel a remek húzással! Még szép, hogy valamit kitaláltak... Persze számomra még ez is sovány vigasz!

Ui: Tisztelt Miklós! Mind szép és jó, amit kitaláltatok, DE!!!! mibe került volna időben értesíteni bennünket, hogy idén másképp lesz a kufár esemény??? Erre még továbbra sem szíveskedtél válaszolni! Miért nem szóltatok előre??? Nem vagyok médium, hogy kitaláljam a gondolataitokat!!! A játék kezdete óta játszom(nem csak egy karakterre költöttem), és ha összeszámolom az éveket, vagy ha csak az utolsó egy évet nézem rengeteg pénzt elköltöttem! Ezentúl egy fillért nem láttok tőlem! (-1 fizető játékos)

És bizony, hogy nem elég 3 alkalom. Eddig sem volt elég, mindig sokkal többször használtam térkifordító italt, mint 3. 12 szintlépéshez és 20. szint feletti sajtoláshoz(állatos küldetések) igen is szükséges a gyakori váltogatás.(Vadászni kell, hogy állatokat fogjak be, oda pedig sűrűn kell váltani. 600 CSP-ként újabb 11 állatot kell befognom.(600 csatából csinálok meg 100 ismételhető küldetést, ekkor fogy el a 11 állat.) 2200 csatát terveztem!) 2200/600=3,6, vagy is 3,6*2=7,2(valóságban a 7db elég) alkalom/térkifordító italra lenne szükségem, hogy úgy játsszam a játékom, ahogy eddig! Csak egy oda vissza váltás elvesz 2 alkalmat. Mire megyek egy harmadikkal, ha utána nem tudok váltani, mert törlődnek az eseménypontok.? Ráadásul megszabtátok még azt is, hogy mikor váltsunk...

Mindezt nem is írtam volna le, ha korrekt módon előre jeleztétek volna hogy változik az esemény!
Oldal: 123456789