Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
1. hozzászólás - 2015.03.13. 12:22:02
**************
2018-as update:
A feladatok ugyanazok lesznek, de az esemény márc. 22-én, csütörtökön indul. Tehát az alábbi feladatoknál a pontos dátumhoz a 2018-as húsvétnél mindig adj hozzá 6 napot!
**************

Hétfőn 10 órakor indul az új mini-eseményünk, a Húsvét!
A Felszín visszahódítása óta lassan újra termékennyé válik a világ, és a végzeturak próbálnak emlékezni, hogyan is éltek őseik a száműzetés előtt. A mindennapos brutális harc monotonitását a régi ünnepek felidézése tudja megtörni. Lady Alvariel különleges relikviákat ajánl azoknak, akik összegyűjtik a színesre festett xenomorf tojásokat, és segítenek felidézni a régi ünnepek egyikét, a Húsvétot.

Feladatok:

Dimenzionális kincskereső
Szerezz 1 tárgyat térkapus ellenféltől!
időtartam: márc. 16-19.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 apró térkapu stimulátor

Plazma vadász
Találj 1 szubplazmát vadászat közben!
időtartam: márc. 16-20.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 szubplazma

Tapasztalt portyázó
Szerezz szint*6 TP-t portyázás során.
időtartam: márc. 16-21.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 húsvéti tojás

Elhivatott kalandozó
Vedd át 12 küldetés jutalmát (több nap alatt teljesíthető)!
időtartam: márc. 16-23.
jutalom: 10 hímes tojás, 1 aranyszelence, 1 császári pecsét

Kvízmester
Válaszolj helyesen 10 kvízkérdésre!
időtartam: márc. 16-24.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 kézikönyv

Előrelátó
Vásárolj őskőért gyógyitalt a lélekkufártól!
időtartam: márc. 16-ápr. 2.
jutalom: 2 hímes tojás

Feladatmester
Költs el 3 AF pontot vagy vegyél át ugyanennyi jutalmat a Feladatok alatt!
időtartam: márc. 20-26.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 AF pont

Bestiák mestere
Idomíts be 1 befogott állatot!
időtartam: márc. 21-25.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 szörnykoktél

Kleptomán
Lopj 3 alkalommal kiégett őskövet!
időtartam: márc. 22-27.
jutalom: 1 hímes tojás, 2 őskő

Manakonstruktőr
Használd a manakonstrukciót!
időtartam: márc. 24-ápr. 2.
jutalom: 1 hímes tojás

Szerencsejátékos
Forgasd meg 4 alkalommal a szerencsekereket!
időtartam: márc. 25-ápr. 2.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 sorsjegy

Kalandkereső
Találj 2 kalandot vadászat során!
időtartam: márc. 26-ápr. 2.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 húsvéti tojás
Kristályital
Használj el 2 kristályitalt!
időtartam: márc. 27-ápr. 2.
jutalom: 1 hímes tojás, 1 lélekgyémánt csomagocska

Felemelkedés
Csatlósod lépjen 2 szintet!
időtartam: márc. 28-ápr. 2.
jutalom: 1 hímes tojás, 2 csatlóskristály

Jutalmak:
húsvéti fétis: 120 hímes tojás
leírás: 100. szint. +16 TP. Ha a harcban TP-t kap, minden más csatlósod is kap 1 TP-t a fétis viselő csatlós minden 30 szintje után. Az így kapott TP-t semmilyen hatás sem módosítja.


isteni dekrétum: 30 hímes tojás
leírás: Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul tapasztalati pontot kapsz!


relikviakupon: 25 hímes tojás

isteni manna: 15 hímes tojás (max. 60. szintű veheti meg)
leírás: Felhasználásakor szintedtől függő LE-t, TP, építési energiát kapsz, beidomított állataid is kapnak szintedtől függő TP-t.


császári pecsét: 10 hímes tojás
leírás: A Feladatoknál használhatod fel, ekkor egy feladatot kijelölhetsz teljesítettnek.


11 csatlóskristály: 10 hímes tojás

1 csatlóskristály vagy 1 farsangi maszk: 1 hímes tojás

A jutalmak ápr. 7-ig válthatók be!

Szintén az esemény alatt vadászat, portyázás és kihívás során lehet találni 5% eséllyel húsvéti ládikót, amelybe belekukkantva különböző ajándékokat találhatsz.


A napi ajánlatok alatt, naponta egyszer megvehető 3 őskőért a húsvéti csomag, tartalma: 2 húsvéti ládikó, 1 hímes tojás.
A hozzászólást Miklós módosította 2018.03.19. 14:28:39-kor
Pontszám: 8.44
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
2. hozzászólás - 2015.03.13. 13:15:46 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Napi ajánlatként tesztek be őskőért vásárolható hímes tojást? Ha igen hány darabot? Befizetési akció várható esetleg?
Pontszám: 8.02
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
3. hozzászólás - 2015.03.13. 13:26:08
Mi az az aranyszelence?
Pontszám: 5.37
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
4. hozzászólás - 2015.03.13. 13:35:40
húsvéti fétis: 120 hímes tojás
leírás: 100. szint. +16 TP. Ha a harcban TP-t kap, minden más csatlósod is kap 1 TP-t a fétis viselő csatlós minden 30 szintje után. Az így kapott TP-t semmilyen hatás sem módosítja.

Ha jól értem ez csak aktívban működik,de úgy ez nem nagy durranás.


isteni dekrétum: 30 hímes tojás
leírás: Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul tapasztalati pontot kapsz!

A karakternek adott Tp nem jutalom,hanem átok
Pontszám: 5.37
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
5. hozzászólás - 2015.03.13. 13:35:49
Mikor lesz már vége a fétisdömpingnek???

Miért kapnak ekkora előnyt azok, akik az ismételhető küldiknél járnak?
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.13. 13:37:11-kor
Báró Samedi
Pontszám: 9.12
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
6. hozzászólás - 2015.03.13. 14:22:33
Idézet: Rosten - 2015.03.13. 13:26:08
Mi az az aranyszelence?

Az aranyszelence alacsonyabb szinten elsősorban isteni mannát, magasabb szinten csatlóskristályt / templomkristályt ad. Ill. ritka kincsként lehet benne isteni dekrétum és császári pecsét is.

Idézet: Azazel - 2015.03.13. 13:35:49
Mikor lesz már vége a fétisdömpingnek???
Miért kapnak ekkora előnyt azok, akik az ismételhető küldiknél járnak?

A játékban kellenek célok minden játékosnak, bármilyen szinten járjanak is. Aki még nem tart az ismételhető küldinél, annak van egy rakás egyéb célja amúgy is, a fétist meg megszerzi ugyanúgy fél év múlva. A fétisek most már ritkábbak lesznek egyébként. Illetve amit láthatsz, hogy pontosan azoknak szeretnénk segíteni, akik még nem értek el az ismétlődő küldikhez az isteni dekrétummal, amiből akár több is elhasználható.

Idézet: Shadowrun - 2015.03.13. 13:15:46
Napi ajánlatként tesztek be őskőért vásárolható hímes tojást? Ha igen hány darabot? Befizetési akció várható esetleg?

Mindig van, aki épp centire lemaradna a fő jutalomról ezért valószínűleg most is lesz a vége felé segítségképpen egy ilyen napi ajánlat. Illetve, húsvétkor minden évben szoktunk befizetési akciót tartani, most is számíthattok rá.
Pontszám: 8.83
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
7. hozzászólás - 2015.03.13. 14:43:17 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
Miklós :

Elhivatott kalandozó
Vedd át 12 küldetés jutalmát (több nap alatt teljesíthető)!
időtartam: márc. 16-23.
jutalom: 10 hímes tojás, 1 aranyszelence, 1 császári pecsét


Aki még nincs az ismételhetőknél, mekkora eséllyel teljesíti szerinted? Aki pedig már ott van, annak mennyire nulla feladat?
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.13. 14:48:04-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
8. hozzászólás - 2015.03.13. 15:08:31
Ránézésre most a kisebb szinteken is elég sok minden teljesíthető az eddigi mini eventekkel szemben

a 12 küldire is van nyolc nap, akár még nem ismétlős küldikkel is teljesíthető bár igaz, hogy sokkal nehezebb és bizonyos küldetés állásnál inkább lehetetlen pl lépj 4 szintet , vagy felejts el két szakit lépj 5 szintet küldiknél szinte kizárt , hogy meg lehessen csinálni , de csak 10 hímes tojás kiesés , szerintem még ennek hiányában is vannak jutalmak kicsiknek is amire érdemes gyűjteni

Ami a gond a sok mini esemény és event szünet nélkül követi egymást, egyszerűen akinek nincs már pl v5-v6 inspirációja az kénytelen mindent minimumon csinálni vagy valamit kihagyni , épp ezért szerintem ha már fétist lehet szerezni még akkor olyan kellene ami erőforrást generál a játékhoz , a megnövekedett csp pp igény hez vagy ,ahogy másik topicban már írtam jutalom relikvia lehetne inspirátor szerű valami

jelenleg ott jár a játék, hogy a napi 90 cselekvés nem elegendő , bár lehet csak nekem nem illetve nem lehet tartalékolni anélkül, hogy valamit ne csináljak meg , amivel ha csak apró tápokat is de bukok napról napra egyre többet azokkal szemben akik az eredeti inspiráció miatt fél év alatt felmásztak 100 szintet , most pedig a napi 3xos erőforrásnak köszönhetően úgy játszhatnak még kb másfél két évet, hogy nem kell gondolkozni mire jut , mire nem
Pontszám: 8.42
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
9. hozzászólás - 2015.03.13. 15:15:27
Idézet: Azazel - 2015.03.13. 14:43:17
Aki még nincs az ismételhetőknél, mekkora eséllyel teljesíti szerinted? Aki pedig már ott van, annak mennyire nulla feladat?

Ha az elején vagy a küldetéseknek, akkor sehogy. De ha csak 1-2 blokkoló van, és egyébként tudnál hasítani, akkor én a helyedben váltanék magamnak isteni dekrétumot, és azzal megcsinálnám. De az a 10 tojás tényleg nem számít talán olyan sokat, ha kezdő vagy, úgyse a fétisre utazol még.

Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.13. 15:08:31
Ami a gond a sok mini esemény és event szünet nélkül követi egymást, egyszerűen akinek nincs már pl v5-v6 inspirációja az kénytelen mindent minimumon csinálni vagy valamit kihagyni , épp ezért szerintem ha már fétist lehet szerezni még akkor olyan kellene ami erőforrást generál a játékhoz , a megnövekedett csp pp igény hez vagy ,ahogy másik topicban már írtam jutalom relikvia lehetne inspirátor szerű valami

A nagy eseményeknél azért nem olyan intenziv a csp/pp követelmény, hogy 3 héten át az összeset el kell rá használni. A mini-eventnél is a vadászós küldik napi 10-30 csp-ből megoldhatók, a portyázósak jóval kevesebből. Ráadásul azért lehet szerezni vadászat és portya italt is, szóval én nem érzem ilyen feszítettnek azért a tempót.
Pontszám: 7.58
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
10. hozzászólás - 2015.03.13. 15:29:13
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.13. 15:08:31
Ami a gond a sok mini esemény és event szünet nélkül követi egymást, egyszerűen akinek nincs már pl v5-v6 inspirációja az kénytelen mindent minimumon csinálni vagy valamit kihagyni , épp ezért szerintem ha már fétist lehet szerezni még akkor olyan kellene ami erőforrást generál a játékhoz , a megnövekedett csp pp igény hez vagy ,ahogy másik topicban már írtam jutalom relikvia lehetne inspirátor szerű valami /quote
A nagy eseményeknél azért nem olyan intenziv a csp/pp követelmény, hogy 3 héten át az összeset el kell rá használni. A mini-eventnél is a vadászós küldik napi 10-30 csp-ből megoldhatók, a portyázósak jóval kevesebből. Ráadásul azért lehet szerezni vadászat és portya italt is, szóval én nem érzem ilyen feszítettnek azért a tempót.


Igen lehet, de akkor is hátrányban vagyok azokkal szemben akik nem két éve vagy régebben játszanak, hisz nekik még most is van egy 2-3as szorzójuk a napi csp pp tk pontra , annak ellenére, hogy az inspiráció lényege alapjában az lenne, hogy felzárkozzon szintben tehát ha csak addig mőködne kutyát se zavarná, de jelenleg nem lehet versenyezni egy olyan karakterrel aki jóval 100 szint felett van és van egy saccra 2,5 ös szorzója , pl az én egyes szorzommal szemben

egy dolog csak pl ismétlős küldetések napi le bevétel , látom , ahogy közelednek vagy már lehagytak , hogy egyszerűen nem lehet lépést tartani velük , szbajnokival egyben meg semmiből sem tart ismétlős küldit pörgetni hisz krites küldihez elég egy nyamvadt 100as alap krit 200 turbóval filléres téma ahhoz képest, hogy pl nekem 1000es alap krit 400 turbóval is akadtak ellenfelek akiken nem tudtam küldetést pörgetni .

Lehet, hogy a nagy eventeken nem kell szerinted elhasználni mindent de azért jobban jársz ha maxon tolod, mint ha csak pötyögtetsz bele kicsit lásd pl landragor event , vagy xeno csp-ből állatok tp-t kapnak , csatlósok is , azért lehet ezek nem tűnnek nagy tápnak , de pedig hosszú távon igenis azok, szerintem hiba volt ilyen formában bevezetni az inspirációt , főleg úgy, hogy aki meg a magas tp-s módon szenvedve gondolkozva ön-megtartóztatva jutott fel és most meg már nincs szorzója újra szív

Persze ezt lehet csak én látom problémának jelenleg , majd az idő eldönti
A hozzászólást Miklós módosította 2015.03.14. 20:06:29-kor
Pontszám: 8.42
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
11. hozzászólás - 2015.03.13. 15:57:29 (Válasz Miklós #9 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.14. 12:21:18-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
12. hozzászólás - 2015.03.13. 23:58:32
Össze adtam mennyi az annyi

Ha van szerencse kerék bérlete valakinek akkor összesen 54 Őskő a feladatok plusz a napi 3, 21 napra számolva hisz esemény után még három napig lehet venni koert. Az 63 kavics, vagyis összesen 117 kő amiből a feladatok vissza adnak 12 db ha sikerül lopni kiegettet

Kerék bérlet nélkül 135 kő
Gyógyító pálca relikvia megléte esetén az ősköves gyógyital feladat plusz 18 kő mert két italt veszel 3 kőert

Szerezhető hímes tojás :
Max 149 db
Egy csatlósal rendelkező kB 30 as szintű karakternek pedig max cca 124 tojás szerezhető

Plusz majd a napi ajánlat és a láda nyitás

Eddig ez sikerült úgymond a leg jobbra fétis szinte bárkinek elérhető átlag 100-130 kő költés mellett,anélkül esélytelen viszont még a 100 tojás is
Pontszám: 7.64
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
13. hozzászólás - 2015.03.14. 01:24:59
Alacsony szintűként én így látom.

Nagyon pozitívnak tartok,hogy 10kor kezdődik az event,így alacsony szinten,ahol az aktív játékos ritka mint a fehér holló is megcsinálható első nap a portya event SZBével,feltéve hogy 10 és dél között fel tud lépni az illető.

Kiégett őskövet lehet lopni inaktívtól is,igaz LÉbe nem éri meg,de a jutalom kompenzál.Amúgy meg aktívtól se lehet LÉt lopni,mivel mind újrakezdett karakterrel játszik,szóval ez amúgy is mindegy.

A 12 küldetés sok,ezt jól írták páran.Legalább 5 szint kell hozzá,ami nem is kifizetődő és kinek van erre ideje.

Szerencsejátékos
Ezt a feladatot meg lehet csinálni.Be kell tartani a sorsjegyeket.Napi 3 sorsjegyet igényel.Megcsinálható elég sok belőle őskő nélkül is,ha az ember annyira rutinos,hogy tárazza a sok kacatot.

Amit sajnálok,hogy megint a 0 Tpés játékosok kaszálnak,de fel adtam.Hízlalja csak őket Miklós.Azt látom,hogy annyit értem el,hogy most dupla annyi feladatot adott nekik.
Új játékosokat már nem akar 16.szint fölött látni ez tiszta sor.

Kvízmester
Előrelátó
Manakonstruktőr
Kristályital

Jutalmakból a csatlós borzalmas gáz,csak a tulajdonság bonuszának van jelentősége.

isteni dekrétum drága és mint írtam az ingyen Tpét én nem jutalomnak fognám fel.

isteni manna jó dolog lehet,csak kérdés a matek.Azaz mit kapok érte,mert TPét biztos,de vajon maga a jutalom meg éri e a 15 pontot.
A másik,hogy Miklos azt írja alacsony szintűek aranyszelencért ezt kapják,ami 60.szintől tudnak csak használni.

"Mi az az aranyszelence?

Az aranyszelence alacsonyabb szinten elsősorban isteni mannát, magasabb szinten csatlóskristályt / templomkristályt ad. Ill. ritka kincsként lehet benne isteni dekrétum és császári pecsét is."

Tehát igazából úgyan azok a jutalmak vannak,mint máskor.Kupon,csatlóskristály és egy használhatatlan cucc.

relikviakupon: 25 hímes tojás

császári pecsét: 10 hímes tojás
leírás: A Feladatoknál használhatod fel, ekkor egy feladatot kijelölhetsz teljesítettnek.


11 csatlóskristály: 10 hímes tojás

1 csatlóskristály vagy 1 farsangi maszk: 1 hímes tojás
Pontszám: 5.25
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
14. hozzászólás - 2015.03.14. 05:52:14
Nekem jól jön a csatlós ezzel a bonusszal

155-ös alapszintű 58 lépett szintű állatbol hihetetlen de 60-as csatlós lesz ami plusz 6 mindenre
Innentől ezt jelölöm aktívnak és Ha nem adok neki csatlós kristály akkor minden csatára a többi 9 csatlós is kap 2-2tp
Ahhoz, hogy 90 es legyen ez a csatlós csak harcban edzve 95250tp kell szereznie ez Jelenlegi szovibe 2442 Csata tehát minden csatlós kap 4882 tp a semmire(42178tp a 9 csatlósra) és még csak 90 ig néztem
90-120 ig 138750tp kell ami 3557 Csata ez a többi csatlosnak 10671tp a semmire

Nem annyira jelentéktelen ez a fétis szerintem
Pontszám: 8.43
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
15. hozzászólás - 2015.03.14. 08:06:31
Csak én látom szétcsúszottnak az utolsó pár HSZ-t? Tudja valaki javítani?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.95
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
16. hozzászólás - 2015.03.14. 08:21:48 (Válasz Quellon #15 hozzászólására.)
Nem csak te.
Az tudja javítani (az idézetet lezárni), aki "elfelejtette.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.24
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
17. hozzászólás - 2015.03.14. 08:59:01
ez a topik rohadtul szét van esve
Pontszám: 7.82
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
18. hozzászólás - 2015.03.14. 12:04:30
Elvileg az enyém nyírta ki, de én semmilyen formázást, kódot nem használtam, csak csupasz szöveg.Mindenesetre, ha mégis ott a gond, akkor egy admin törölje bátran.
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
19. hozzászólás - 2015.03.14. 18:20:33 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.03.13. 14:22:33
Idézet: Rosten - 2015.03.13. 13:26:08
Mi az az aranyszelence?

Az aranyszelence alacsonyabb szinten elsősorban isteni mannát, magasabb szinten csatlóskristályt / templomkristályt ad. Ill. ritka kincsként lehet benne isteni dekrétum és császári pecsét is.


A ritka itt is azt jelenti, mint a farsangi mini eventnél néhányónknak, hogy ~200 ládikó nyitása után se adja be?

Más: nem inkább Fsanyi82 hagyott le egy ["slash" quote] tag-et a 10. hozzászólásban (csak mert ő utána esik szét; bárki kipróbálhatja, csak írjon egy ["slash" quote]-t egy hozzászólásban és tádámm, a hozzászólás után szétesik a topic)? Vagy eggyel több van?
A hozzászólást Őrmester módosította 2015.03.14. 18:27:26-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.59
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
20. hozzászólás - 2015.03.14. 22:40:13 (Válasz Fsanyi82 #14 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.14. 05:52:14
Nekem jól jön a csatlós ezzel a bonusszal

155-ös alapszintű 58 lépett szintű állatbol hihetetlen de 60-as csatlós lesz ami plusz 6 mindenre
Innentől ezt jelölöm aktívnak és Ha nem adok neki csatlós kristály akkor minden csatára a többi 9 csatlós is kap 2-2tp
Ahhoz, hogy 90 es legyen ez a csatlós csak harcban edzve 95250tp kell szereznie ez Jelenlegi szovibe 2442 Csata tehát minden csatlós kap 4882 tp a semmire(42178tp a 9 csatlósra) és még csak 90 ig néztem
90-120 ig 138750tp kell ami 3557 Csata ez a többi csatlosnak 10671tp a semmire

Nem annyira jelentéktelen ez a fétis szerintem


Ennek csak akkor van jelentősége,ha minimum 4 csatlósod van.

Hátránya.Nem adhatsz neki csatlóskristályt,mert ha adsz gyorsan el éri a 100.szintet,így bukja azt a max 10 csatlóskristálynyi +át is.
Ha azt nézed,hogy alacsony szintű csatlós csatlós kristályból milyen gyorsan lépi a szintet,már gondolkodóvá teszi ennek a fétisnek a használatát.Azaz ezzel az eggyel vacakolsz,mig csatlóskristályal azonos idő alatt 2öt kinevelsz 100.szintre.

Én sokkal többre értékelem az összes többi csatlós fétist.Ezt esetleg utolsó csatlósnak meg veszem.Mivel szinte minden eventhez csatlónak fétist,így ez tutira nem most lesz,kb 8.csatlósnak jó lesz
7-8 csatlósnál már értékes tényleg.

Amúgy én 21.szintű vagyok,a be írásnál is jeleztem,hogy nem 150.szintűként írtam,hogy értelmetlen ez a fétis.
A hozzászólást Rosten módosította 2015.03.14. 22:42:15-kor
Pontszám: 5.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője