Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
101. hozzászólás - 2015.03.17. 15:17:58 (Válasz Alendaar #82 hozzászólására.)
Nem hiszem se rólad se Bpetyáról hogy (buta) csalók lennétek (csak nem voltatok elég meggondoltak az ügy rendezésében). De megmondom őszintén azt sem hiszem, hogy ezt a bugot ne lehetett volna észrevenni kipróbálás nélkül. Azt készséggel elfogadom, hogy vannak olyan bugok, amit csak belecsúszva vesz észre az ember.
Azért gondolom, hogy ez nem az a fajta, mert tudja az ember, hogy teljesítette-e a feltételt vagy nem, ha elfelejted, hogy csatáztál-e vagy átvetted-e a jutalmat, akkor eddigi csatáknál és eseményeknél mindkettő megnézhető.

Pontosan mi zavar a hozzáállásomban? Próbáltam minél finomabban közölni a véleményem, mert gondoltam, hogy nem fog tetszeni, ezek szerint nem sikerült, mi az ami szerinted már sok abban amit írtam?
Úgy gondolom én már csak a só vagyok a sebben, de a sebet az okozta, hogy 2 jogos átvételed volt, meg 8 "jogtalan" és mégis 12-t vontak le tehát így magán a feladaton nem volt nemhogy 2 tojás hasznod, de -2 levonással a normál álláshoz képest 4 tojás hátránnyal állsz.

Ne haragudj rám, mert nem bántani akar(ta)lak, de azt se várd, hogy én érezzem köcsögnek magam( ), mert megmondtam a másiknak, hogy hibázott és rápacsált.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.65
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
102. hozzászólás - 2015.03.17. 15:34:53
A következő tárgyak(at) találtad: Isteni dekrétum

ezt a akármit próbálta már valaki? LE is jár a küldiért vagy csak szimplán 1000 tp és két grartuláció?
ismétlős küldiknél marha hasznos cucc főleg ha üres tp ad csak

bezzeg a kis karinak ilyen véletlen sem esik
Pontszám: 7.65
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
103. hozzászólás - 2015.03.17. 15:35:58
Jómagam pl abba ahibába estem, hogy azt gondoltam, már megint sz*rik az opera (volt már rá példa, hogy hiábba kattintgattam, nem vette át a jutalmat, vagy csak fél órával később). Erre vérszemet kaptam és elkezdtem sorozni a gombot. Végül 43 tojásom lett, ekkor volt gyanús a dolog és jelentettem. Szerencsémre pont annyit vontak le, mint kellett és 7 tojásom maradt (5tegnapi feladat +2 csomagvásárlás).
Pontszám: 8.60
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
104. hozzászólás - 2015.03.17. 15:40:26 (Válasz Quellon #101 hozzászólására.)
Nincs veled semmi bajom (meg Miklósékkal se), csak néha elég pokróc stílusban adom elő a mondanivalómat!
(Nem is figyeltem, hogy átvette-e, csak láttam, hogy a böngésző töltöget és nyomogattam a - még mindig nem szürke - gombot. Pár mp volt az egész.)
A hozzászólást Alendaar módosította 2015.03.17. 15:42:58-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.17
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
105. hozzászólás - 2015.03.17. 15:51:47 (Válasz NEMESIS 13 #103 hozzászólására.)
Ha a másodiknál elvenni kezdte volna a tojglit, akkor is "megsoroztad volna a gombot" még 40-szer, mielőtt jelented?

Ne erőltessük ezt a fajta bizonyítvány magyarázást.Mindenesetre, te is kispályás vagy a többszázas fazonokhoz képest, szóval nem akarlak máglyára vetni, csak legyen az embernek gerince, és vállalja amit csinált....
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
106. hozzászólás - 2015.03.17. 15:55:10 (Válasz Azazel #105 hozzászólására.)
Te is tele vagy jóindulattal, ahogy látom!
Csak azt ne mondd, hogy minden egyes küldetés átvétele után nézegeted a tojások számát!
A hozzászólást Alendaar módosította 2015.03.17. 15:58:00-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.38
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
107. hozzászólás - 2015.03.17. 16:04:00 (Válasz Alendaar #106 hozzászólására.)
Én azt eszem, azt iszom, abban fürdök minden nap... Tudod, a két fiamtól is sokszor hallottam ilyen jellegű magyarázkodást.Mivel ugye tele vagyok jóindulattal, nem röhögtem hangosan már a felénél, és ha nem volt nagyon súlyos, nem is retorzióztam, de azt azért megmondtam nekik, hogy ha már nincs gerinc egyenesen bevállalni, akkor legalább hallgassanak...

Bugol néha az emberfia, mert elkapja a gépszíj, vagy akár csak poénból is, vagy próbaképpen, de ne mondja már senki, hogy csak a negyvenharmadiknál lett gyanús


Nézegeti a nyavalya.De ha már kétszer tudtam megnyomni a gombot, amiről tudom, hogy csak egyszer lehetne....lehet, nem hiszek a szememnek, megnézem harmadszor, tényleg úgy van-e, de azért negyvenháromszor nem hinni a szememnek...nem tűnik túl őszintének
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.17. 16:07:47-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.87
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
108. hozzászólás - 2015.03.17. 16:07:53
Álszentek vagytok. Bezzeg az nem etikátlan, hogy pénzért juttatnak valaki előnyhöz. Prémium tagság, mi? Meg az sem etikátlan, hogy a 118-as leveri a 28-as szintűt. De ha nincs belőle bevétel, pl. bug, akkor rögtön büntetni kell.
Miklós meg rinyál, hogy mennyi munka volt ezzel, ahelyett hogy örülne, hogy van még olyan marha, aki pénzt pazarol erre a haszontalan játékra.
Ugyan kinek okozott kárt, aki visszaélt a buggal? A portyázás és a versengés varázsát már rég kinyírtátok. Csak a függőség maradt. Annak meg ez, meg az irtózat piramisa nálam betette a kaput.
Pontszám: 7.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
109. hozzászólás - 2015.03.17. 16:16:11 (Válasz Oxyacantha #108 hozzászólására.)
Például annak, aki nem vette át 453-szor, és nem vett belőle gyorsan fétist, meg 30 relikkupont....
Ne keverjük a pénzért vett előnyt, a bugolással. Ha egy futóversenyen valakinek van pénze a legújabb hipercsoda futócipőre, másnak meg nincs, az nem ugyanaz, mintha találna egy véletlenül ottmaradt alagutat, amivel felére rövidítheti a távot.
Báró Samedi
Pontszám: 7.87
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
110. hozzászólás - 2015.03.17. 16:17:17 (Válasz Oxyacantha #108 hozzászólására.)
Hát látom hogy valami nagyon betette a kaput, de mibe fogadjunk hogy egy napig sem marad ez az aláírásod.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.96
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
111. hozzászólás - 2015.03.17. 16:18:58
Csillagom, nem jó a hasonlat. Nem hipercsoda futócipőre, hanem a bírák számara kenőpénzre.
Pontszám: 7.19
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
112. hozzászólás - 2015.03.17. 16:23:47 (Válasz Oxyacantha #111 hozzászólására.)
Kedves ez a "csillagom"

Csak a tisztánlátás kedvéért ; nekem sem a szivem csücske ez a pay to win rendszer, és valóban egyre vadabb méreteket ölt. De semmi köze a két dolognak egymáshoz.
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
113. hozzászólás - 2015.03.17. 16:29:23
Offs: korrigáltam.

Amúgy is már egy nagy lehúzás az egész, mert ha nem a legtáposabb szövetségek egyikében vagy és ha nem prémezel és semmit sem költesz, akkor sehol nem vagy a többiekhez képest.
Ez a bug csak azért szúrja egyesek szemét, mert voltak, akik úgy próbáltak meg fejlődésre szert tenni, hogy közben nem tejeltek. Ne tessenek már etikára hivatkozni.
Pontszám: 7.14
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
114. hozzászólás - 2015.03.17. 16:33:55
Már hogyne lenne köze. Be ne nyaljátok már, hogy ez etikáról szól. Az egész a lóvéról szól és arról, hogy a játékfüggőségre alapoznak. Abból is látszik, hogy nem a játékból való kizárással büntettek, mert akkor elesnének a bevételtől. Persze esetemben így is elesnek a bevételtől, de az nyilván nem tétel... Van itt elég játékfüggő rajtam kívül is.
Pontszám: 6.42
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
115. hozzászólás - 2015.03.17. 16:37:03 (Válasz Oxyacantha #108 hozzászólására.)
Ha betette, akkor minek irogatsz ide a fórumra?
Pontszám: 7.11
fórumozóBSzabi0615Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
116. hozzászólás - 2015.03.17. 16:38:40
Csatlakoznék Oxyacantha-hoz. Az nem etikátlan, hogy holnap akartam elutalni 5000et 350őskőért mert összejött annyi kiégett a V3-as karimnak. Pedig előnyre fogok szert tenni másokkal szemben. Ahogy az sem volt etikátlan anno, amikor jó páran használtuk ki a többi ember hülyeségét, és a kémgömböt beszerezve sokakat húztam le 15%-n, és volt aki emiatt hagyta abba. De ez sem etikátlan, sokan megtapsoltak, és senki nem mondta hogy figyelj má', hát ezzel tönkreteszed más játékát. Unalmas lett a játék, nem véletlen hagytam abba két évre, én hülye meg egy ideje újrakezdtem. Reggel a V3-as karimmal miután láttam, hogy nem arról van szó, hogy nem vettem át, hanem már többször is átvettem mint kéne, még vagy 100x rányomtam, mert egy ekkora gerinctelen ember vagyok, és vettem belőle relikviakupont, amiből két pálcát, nem olyan nehéz visszakövetni ezt, vegyék el. A térkaput meg aki olyan élettelen, hogy el tudott annyit lőni, gratulálok, én el is jöttem melóba és nem foglalkoztam már vele. De amit itt néhány szent művel, valamint ahogy a Beholder is védi magát, az parádés! Nem gond, hogy mióta visszajöttem csak azt látom, hogy mindenhol a pénzt próbálják lehúzni az emberről, ez tényleg így van jól, amíg tudják, csinálják! Én is befizetek, mert a napi 1-2 óra hobbim megér ennyit. De amikor hibáznak, milyen többszörös büntetésről beszélünk azok ellen akik kihasználták? Ha a boltban rosszul adnak vissza és nálam marad egy 100as, a vevőn verik le vagy az eladón? ja, hogy ja..A futballpályán amikor elcsúszik a védő és ziccerbe kerülök, nem lövöm be? Dehogynem, megtettem már párszor. Aki járt a jelen lévők közül egyetemre ( remélem van ilyen) soha nem puskázott? És ha lebukott, kirúgták az egyetemről és a következő ZH-ra is beírták az egyest? Ne vicceljetek kérlek, elképesztően kínos amiket itt szónokoltok...Vonják le ami én szemétláda csaló senkiházi gerinctelen ezzel nyertem, és kész. De milyen zárolásról meg többszöröséről beszéltek? Bár megtehetik nyugodtan, maximum én hülye holnap azt az 5000-et nem a beholdernek utalom hanem elköltöm másra
Minden jót nektek, etikus, örökké becsületes, tiszta emberek!
---
Pontszám: 5
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
117. hozzászólás - 2015.03.17. 16:40:11 (Válasz Oxyacantha #114 hozzászólására.)
Mi ez a lóvéfüggőség dolog így hirtelen? Megnéztem min akadtál ki a hsz-ed alapján a BU alatt, és nem értem; 2 karival csináltam meg a BU-t, egyikkel +130 (top15ben végezve!), a másikkal +90 körüli őskővel jöttem ki.
Ezt meg nem gondolhatod komolyan, hogy aki 100x-1000x kijátszotta a reggeli dolgot, az mekkora király már.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.64
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
118. hozzászólás - 2015.03.17. 16:44:00 (Válasz BSzabi0615 #116 hozzászólására.)
Idézet: BSzabi0615 - 2015.03.17. 16:38:40
Ha a boltban rosszul adnak vissza és nálam marad egy 100as, a vevőn verik le vagy az eladón?
Azon verik le akin tudják (az eladón), de ettől még te vagy a tolvaj.

Nagyon komolyan el vannak itt tévedve egyesek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.18
fórumozóBSzabi0615Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
119. hozzászólás - 2015.03.17. 16:51:08 (Válasz Offsboy #118 hozzászólására.)
Komoly szavak. "Tolvaj". Aki egy ilyen játékban párhuzamot von azzal, hogy vettem a LOPOTT relikviakuponból 2 bronz pálcát a tolvaj szóval, az nagyon komoly mentálhigiéniás problémákkal küzd. Ráadásul ez ott is csúsztatás, hogy tolvaj az, aki kap +100 ft-ot az épp hibázó eladótól. Beszélhetünk etikáról, de a tolvaj szó elég erős erre. De várom a komolyabb érveket, persze szigorúan csak olyanokat amik kiragadnak egy mondatot a szövegkörnyezetből
---
Pontszám: 5
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
120. hozzászólás - 2015.03.17. 16:52:06 (Válasz Azazel #105 hozzászólására.)
Talán nem. De hozzátartozik az is s történethez, hogy nem nézegetem minden jutalomátvételnél a tojások számát. Úgy gondoltam ez magától értetődik.
Amúgy osztom a véleményetek, hogy tök felesleges csalni, mert jobbik esetben visszaveszik a "plusz nyereséget" roszabb esetben bannolnak is miatta. Vagy ha olyan hülyének nézel, h csalni próbálok, akk miért jelentettem volna?

Mód., mert megláttam a következő kommented is: Ha meg már ennyire szőrszálhasogatunk, hajnali 2kor kisség fáradt voltam. Jobbkézzel kattintgattam az egérrel, a balt meg párnának használva pihentettem a fejem (ergó nem is néztem, hányszor tölt be az oldal). Tudom, hogy ez hülyeség, és nem segít, de legalább ébrentart. Mikor úgy éreztem, hogy mostanra már biztos lereagálta már legalább egyszer a sz*r gépem, akkor néztem rá a tárgylistára. Nem mindenki játszik annyira precízen, hogy minden lépését visszaellenőrzi.
Őszintén nem érdekelne még az sem, ha lenullázták volna a tojásokat, megfelelő játékkal még úgy is összeszedném a fétisre valót. De ez, hogy hazugnak nevezel, már bosszant. Megtehettem volna azt is, mint a sok idióta, hogy 1000+ alkalommal kattintok, beváltom jutalmakra és igyekszek minnél jobban eltürtetni a bizonyítékát a csalásomnak természetesen hiába.
Szóval ne mutogassunk már egymásra, ha nem vagyunk 101%ig tisztában a körülményekkel...
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2015.03.17. 17:03:36-kor
Pontszám: 7.92
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!