Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Masquerader

Oldal: 12345
Sajnálatos tény, hogy nem kerültek be újabb tételek az aukcióra
Dátum: 2018.08.16. 20:02:26
Mindenképpen kívánatos lenne, hogy a végső jutalmat a transzdestrukció befolyásolná, illetve, hogy a templomkristály is bent legyen, 3000+ templomkristály helyett nem is tudom, hogy milyen jutalmat tartanék egyenértékűnek...
Dátum: 2018.08.14. 05:49:19
5 csatlós fejlesztek, igaz nem szintenként cserélgetek. Eddig az akciós kheszon csomagon kívül talán 100 őskövet toltam bele és minden csatlósom fel van szerelve rendesen.
Ennek ellenére az élmezőnyben vagyok, tehát lehet ezt azért máshogy is csinálni:)
Dátum: 2018.07.27. 05:51:54
Nekem a Csp-s megoldás tetszik, maximum lehetne finomítani, hogy 3-20 helyezettek kapnak egy "kisebb" medált, ami adna 2-3 cspt. Ezért érdemes helytani és nem is elérhetetlen.
Üres plecsniért én legközelebb biztosan nem fogok erőforrást áldozni ebben a mértékben.
Dátum: 2016.12.20. 13:06:59
Ebben a minieventben továbbra is úgy gondolom, hogy semmi előnyt nem jelent az inspirátor: beleteszek X CSP-t, kiveszek Y erőforrást, esetünkben pedig 2X-ért jár az Y. Miért költsek 2* annyit, mint egy nem inspirált karakter ugyanazért a jutalomért? Ezeket a CSPket vadászatra használnám el, amire valóban ki lett találva a tárgy. Az exploit lehetőségét meg ki kell zárni: én bármikor lemondok az átvihető pontokról, cserébe ne legyek negatívan megkülönböztetve....

Összefoglalva ez szabály nem jelent mást, mint több száz mínusz cselekvéspontot, semmi más előnye nincsen, csak a nerf...de várjunk csak, mit is írtál az előbb?
"...alapvetően nerf-ellenesek vagyunk"
Tehát bízom benn, hogy ez a tetteitekben is megmutatkozik
Jelentem a 3-ból egy én voltam, színjózanul. Mivel nem hallottam (a 2. sorban), hogy az előttem ülő is azt kérdezte, mert elnyomta a hangzavar. Elképzelni sem tudom, hogy hátrébb mi juthatott el...
Javaslom az alkoholszonda bevezetését legközelebbre
Egészen addig, amíg más oldalon emiatt nem szenvedek hátrányt, én sem hívnám hibának. De kérdem, mi értelme pl a csatlóskristálynak, ha értelmetlen felhasználnom? Esetleg úgy is feltehetném a kérdést: normális dolog, hogy a Wow havidíjnál többet költve a játékra nem tudom azt 100%-ban használni?
Természetesen az előbbieket nem támadásként írtam, pusztán gondolatébresztőként.
Bízom benn, hogy szombaton pro és kontra is megvizsgáljuk a helyeztet
Miklóssal múltkor már egyeztettem a hibáról, de érdemi lépés nem történt. Tegnap végeztem egy rövid számlálást: jelenleg, ha optimista vagyok 24.000 kék hiányzik, de ezt minden gond nélkül fel tudom tornázni 30K-ra. Találkozóra viszem a részleteket, bízom benn, hogy ott kapunk megoldást.
Dátum: 2016.10.22. 13:10:30
Nincs negatív szorzó, én ma 10 vadászatból csináltam meg. Max szerencsétlen napod van...
Dátum: 2016.08.30. 05:49:25
Én ezt az ötletet megvettem Kifejezetten tetszik!
Viszont ha az új fétis máshogy is elérhető lesz, akkor vegyük már ide az Inspirátort is.
Dátum: 2015.10.08. 06:15:33
A nyereményed: Barátság kristály

Tényleg köszi, remek a reform
Dátum: 2015.09.23. 20:07:12
Ej, de kis szőrszálhasogató tetszik lenni.
De ha már itt tartunk, a példa megállja a helyét: ő fizet, én dolgozom
Dátum: 2015.09.23. 17:53:09
Fétisszilánk kapcsán érdeklődtem, mit fog tudni az ezüst fétis. Az alábbi válasz érkezett:

"Sajnos, ez egyelőre még titok. Se Miklós, se Baraty nem árulja el még."

Szerencsekerék reform helyett van zsákbamacska, csak itt több 100, esetleg 1000 őskő után derül ki, hogy szopóágra raktak....
Viszont ma is tanultam valamit: legközelebb ha a főnököm megkérdi, hogy állok a melóval, amihez hozzá se nyúltam, majd mondom neki:
"Sajnos, ez egyelőre még titok."
Dátum: 2015.09.20. 08:41:05
Epikus láda pechpontértékét is rendbe kellene rakni vagy legalább 30 forgácsra cserélni, mint Landinál.
A Felemelkedés gyémántját kifelejtettem a listámból, de nagyon jó, mindenképpen támogatom!
Dátum: 2015.09.19. 14:10:44
A kisebb stimulátort mindenképpen törölném, a többi pechpont értékének csökkentésével egyetértek /továbbá a barátságkristály ritkává fokozását is el bírnám viselni/.
Javaslatok:

Gyakori:
- Mytokronit csomag
- Csatlóskristály

Ritka:
- Asztrálcsepp
- Nagyobb csatlóskristály csomag

UR:
- fétisszilánk
- kristály mytoaffinitás
- új gyűjthető, fejleszthető relikvia, esetleg még több relikvia elérhetővé tétele /újak, régiek egyaránt/
- Fétis:)
Dátum: 2015.08.25. 20:34:11
A szerencsekerék újragondolásának kapcsán Miklós álláspontja:
"A szerencsekerék reformhoz várunk konkrét javaslatokat."

Tehát amíg nincs agyalás részünkről, addig elég döcögősen fog menni a fejlesztés
Dátum: 2015.08.25. 20:31:02
Miklós válaszából idézve: "A 3. fázisban epikus láda helyett 30 relikforgács esik."
Dátum: 2015.08.07. 18:46:32
Mehet az ötletelés

Szervusztok!
A közelgő Landragor kapcsán a következő kérdésekre keresem a választ:

- A landragoros csata 2 csp-t használ. Asztrál kincs és szürke mitocucc tekintetében is kétszeres mennyiség fog jönni? /Ez kívánatos lenne:)/
- Landragor 3. fázisában újból előtérbe kerül a szerencsekerék, hisz sokaknak csak pechpont boostot jelent a láda. Várható, hogy addig elkészül a szerencsekerék jutalmak újragondolása? Igen jó lenne, ha nem kellene erre sokat várni.
- Az esemény kapcsán várható új tárgy? szilánk, fétis, akármi?

Köszönöm a válaszokat, üdvözlettel:

Masq

ma, 17:07
Miklós
Szia!
A 2csp-nyi szürke mytkokronitot és asztrális kincset feltétlenül megoldjuk. A kincsesládát le tudjuk cserélni valami másra, hisz ez már nem annyira jó főjutalom. A problémát kicsit bonyolítja, hogy alapvetően olyan jutalom lenne jó, amiből nincs még a karakternek, vagy legalábbis a 3. fázis előtt el tudja használni. Nyitottak vagyunk az ötletekre! Akár 2 ilyen jutalom is berakható a láda helyett. Fétisszilánkot itt nem terveztünk adni.

Üdv,
Miklós
Dátum: 2015.06.26. 14:52:01
Alapvető kommunikációs problémának tartom, hogy a szavazás erről nem tartalmazott információt, konkrétan tudom, hogy többen a jutalmak megszerezhetősége végett szavazott nemmel az újításra. Vajon akkor is az eredmény született volna, ha megfelelő tájékoztatást kapnak a játékosok?
Oldal: 12345