Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grave Digger

Oldal: 1
Oké, bocsánat, ha rossz helyre írtam, de valami történhetett, mert kapituláltak
Az egyiket megtaláltam egy korábbi csatából, az ő neve Geda, mondjuk az ő neve pont kivétel, de a többi rá is igaz és most szövetség nélkül van és láthatatlan.
Sajnos neveket nem tudok mondani, de ha jól emlékszem, 4, vagy 5 betűs nevek voltak, a végén 10-es számmal. De azon se csodálkoznék, ha mindet hirtelen törölte volna.
Az 1-es világban a "Fatrix" nevű zafír szövetségünkkel hadat üzentünk a gyémántos "Lovagok" nevű szövetségnek. A tagok építéséből és a nevekből simán lejött, hogy van egy tápolt karakter és kb. 10 tápoló, építő multis kari. A szerencsétlen multis játékos még arra se vette a fáradtságot, hogy a nevek különbözőek legyenek, mind egy kaptafára ment. A többségük simán legyőzhető volt, ezért üzentünk hadat. Mielőtt a háború megkezdődött volna, furcsa módon mindenki kilépett, egy 3. szintűt kivéve, akit egyikünk sem tud támadni az alacsony szintje miatt. Mára viszont valami véletlen folytán visszatért a tápolt kari, akinek a neve "Dark" és szépen elkezdett támadni és persze elég erős, mivel a többiek kigyúrták rendesen. Remélem valaki utána tud nézni ennek az esetnek, mert ez így elég szemét dolog és nem hiszem, hogy itt van a helye az ilyen egyértelmű csalóknak.

A segítséget előre is köszönöm!
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy a harckocsi és a repülő is fegyver, legalább annyira, mint a teherautón hordozott rakétavető állvány. És persze adhattam volna három ötletes, de egyértelműen valótlan lehetőséget. De senki nem írta, hogy mindenképpen könnyű és bárki által simán megválaszolható kérdést kell feltenni. Hogy arról már ne is beszéljek, hogy a Sztálin orgonára a Google egy millió oldalt kiad. De hiába siránkozok, már úgyis ment a levesbe a kérdésem. Csak akkor bosszant még jobban, mikor teljesen bugyuta, gagyi kérdéseket kapok a játékban
Melyik híres szovjet fegyver beceneve volt a "Sztalin orgona"?

T-34 harckocsi
PPS géppisztoly
Katyusa rakétavető *
Il 2 csatarepülőgép

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Hát ez már vicc !! Ez is annyira speciális kérdés volna ?? Próbáltam ötletes kérdést feltenni, de lassan teljesen elveszik a kedvemet az egésztől. A következő kérdésem a Piroska és a farkasból, vagy a Hófehérkéből lesz, de az meg speciálisan a gyerekeknek szól
Köszi !

Tehát a cél inkább az, hogy könnyen megválaszolható kérdést tegyünk fel ? Az előző kérdésemet elfogadták, de jó válasz még nem érkezett rá, csak rossz ! Szerintem annak semmi értelme, hogy egyszerű és bugyuta kérdések tömkelege legyen a játékban. Mert valljuk be, azért ilyenből van bőven.....
Üdv mindenkinek!

Még új vagyok a játékban és tegnap a 2. kvíz kérdésemet tehettem fel, ami a következő volt:

Melyik labdarúgó nem "aranylabdás" az alábbiak közül ?

Luis Figo
Michael Owen
Ronaldinho
Diego Maradona *

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Azt megértem, hogy mindenki nem tudhatja a helyes választ és egy laikus számára beugratós lehet, de az a "speciális réteg" több millió, vagy inkább milliárd ember a világon. A futball talán a legnépszerűbb sport a világon. Amióta játszom, ennél százszor speciálisabb kérdést láttam már, amire a választ egy darabig kereshetném a neten is.
Oldal: 1