Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - tomika

Oldal: 123
Dátum: 2010.04.03. 01:15:26
sajat peldam irtam, hogy mi tortent velem az utolso napon

750-t meg ugy ertette Endyr, hogy
500 max ko *1,5 -el

mert a kut keplet: osko*szint*1,5
Dátum: 2010.04.03. 00:58:21
Idézet: Carlita_Ashen - 2010.04.03. 00:14:34
2 milla építést az tény,hogy végre hajtott Vezéregér,de akkor nem vadászott 3 napig.
Mind1 :
Egész pontosan 141 Csp-t kap naponta egy full EF-es prém játékos!
Ezt átlag 2K-s zsákmány/ vadászat és ebből levonunk még átlag 25 sajtolást,nagy jóindulattal !
Tehát:
121X2000=242000.
25X6000=150000
=390000 LE
mindez X 3 = 1.170.000
Mindez mondjuk szorozva 35-el
és szorozva 2,5-el közzel 150 milla.
Ez a komplett szövetséggel számolva max Csp-levadászva és beépítve jön ki.
Nekem ne magyarázza meg senki,hogy 270 szint HT építés után volt még tartalék CsP
A 270 szintet 2 hét alatt húzták fel,és kényszerítve voltak a HTF részéről hogy építsenek!
Szerintem a HTF is megfeszített tempóban épített,még "külső" segítséget is igénybe véve 15 szinttel maradtak alul.Hmmmm......
Tehát itt ez a kérdés: MIBŐL ?
Mind1-ne mutogass Rókamókára vagy bárkire hogy megmagyarázza helyetted!
Tudom hogy kínos kérdés, de ez van


Kerjuk az oveket becsatolni, mert magyarazat kovetkezik
Ha a matematika es a strategia velem, ki ellenem? :>

800k epitest hianyolsz:
150k manakonstrukcio
60k terkapubol (turbozott epitessel)
150k kinzokamrabol (turbozott epitessel)
100k lelekkut (turbozott epitessel)

340k hianyzik, tudsz meg kovetni?

nagyvonaluan eltekintek a korabbi felesleges targyak eladasatol, de meg attol is, hogy a kvizkerdesekrol lemondtunk, es meg arrol is, hogy a feleslegessel valt dogoket kisajtoltuk, illetve a lelekkutunk tobbet generalt mint az orok masodikok kutja

itt jon be a strategia resze a dolognak, es az emberi faktor:
1 dolog szamitott, hogy utolso nap nalunk legyen a torony, epikusokat ki lehetett szamolni, hogy mikor lesz hatra 2-3 darab.
50 csp tartalekolva
50x2k = 100k epitve 300k

ide vegyuk meg az emberi faktort, hogy nincs olyan human eloleny akinek csak a 141 allt naponta rendelkezesere, hanem mindig maradt elozo naprol.
boven eleg volt mindig annyit epiteni, hogy nalunk maradjon a HT, kb. 23M lemaradas volt mindig az orok masodikok reszerol a vege fele...
(ha jol remlik)

terjunk egy pottyet vissza a strategiara es az utolso napra:
napvaltaskor nalunk a HT, kamrabevetelbol es az ejszaka gyult csp-bol megvettuk a gyogyitalokat es megboritottuk az epikusokat.

kovetkezo matematikadnal ajanlom szamitasba venni a HT bonuszt es az iranyitott vadaszatot is.
jah, es az emberi tenyezok se maradjanak ki, a nagy kockulas mellett neha egyeb dolga is van az embernek amikor nem
azzal a jatekkal foglalkozik ami

Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt


Ertheto lett vagy lerajzoljam?
Dátum: 2010.04.02. 23:39:20
Idézet: Carlita_Ashen - 2010.04.02. 23:34:41
Na ja a hülyék meg a túl oldalon laknak.
Tartalékoltak?
Mi a fenéből tartalékoltak volna,ha 2 hét alatt fel húztak 270 szint HT-t ?
Tehát itt ez a kérdés,hogy a fenébe lehet 80 szint HT-t felhúzni 270-es szintről 2,5 nap alatt?
Tartalékokról ne beszéljünk,mert az komolytalan lenne.
A szorongató szövetség külsős segítséggel is csak 15 szinttel tudott megközelíteni benneteket.
Tehát még egyszer a kérdés:
Hogy lehet több mint 200 Milla Le-t beépíteni 2,5 nap alatt egy 35 tagú szövetségben tartalékok nélkül?
Szerintem ti hülyének nézitek az egész szervert.
Már a kezdet óta tolom a Vu-t,úgyhogy nekem ezt nem tudjátok megmagyarázni semmilyen"optimizáló","tartalékoló" dumával.
Furcsa mód a szerver leállások csak a ti epik időpontjaitokat nem érintette. Hmmmm......
Ezt se írta még le senki.


Ha nem ertesz a jatekhoz akkor ne probald megerteni.
Dátum: 2010.04.02. 23:28:28
meg fogsz lepodni, de nagyreszt:
CSPbol
Dátum: 2010.01.19. 12:23:16
winnie es a gondolkodas?
muhahahaha
neked is van opciod.
15% alatt vagy.
kb. egyforma szinten van a 2 erv.
Engem meg kihagytal
Morti:

sajat hulyesegetek ha nem csaptok oda buntetosnek.
Sajat peldamat tudom mondani, hogy nem volt ritka a 150-200k LE nalam 15% felett.
Az egesz buntetore amugy egy olcso VFkent tekintek.
Igy is keves celpontom van legalabb neha eltunik 1-2 csp, kevesbe huzok el a maradektol...
Dátum: 2009.11.30. 22:43:33
Nezd,
a jatekhoz egy bongeszo kell (megy egy kis jozan esz...) ergo bongeszo az amit hasznalhatsz.
Az, hogy melyik bongeszo mit tud es mit nem az a kedves felhasznalo dolga.

abuse -e ha beallitom az egyik tabot a bongeszoben, hogy onnan ne masszon el sehova?
szerintem nem az.

abuse -e ha beallitom, hogy a tabot x idokozonkent toltse ujra?
szerinem nem az.

abuse -e ha megnyitok tobb VU-s tabot (esetleg kulon ablak)?
szerintem nem az.

abuse -e ha megnyitom 15 karakter tamadaslinkjet, beallitom, hogy ne menjen innen at mashova (nem tamadhato x ok miatt atmegy portya ablakra) es beallitom, hogy fel masodpercenkent frissitsen?
ha azt veszem, hogy az elso harom nem abuse akkor erre is azt kell mondanom, hogy nem abuse, a server elleni "tamadasnak" viszont siman lehet venni, sot az is.

Fair jateknak viszont nem neveznem.

Tegyuk fel, hogy megcsinalom, mire van szuksegem a modszerhez?
EP-re. ?eg ezt is megtudom oldani a modszerrel, csak 1,5-2 orankent fogyasztom a gyogyitalt.
Ha mindezt ejszaka teszem LE-t valoszinuleg nem fogok szerezni napkozben pedig csak azok engedhetik meg maguknak akiket nem tamadnak.

Utalnek onmagamra, server elleni tamadasnak siman lehet venni es lehet erte osztani a vegleges buntetest.
Kockaztatni megeri?
Aki hulye haljon meg

Jah, scriptet pedig a fiktiv eszmefuttatasomban nem hasznaltam, csak a bongeszom
Dátum: 2009.11.30. 22:14:09
Es ez meg a legfapadosabb modszer...
Siman van jobb es meg legalis is...
Toroljuk el a draconort is mert durva tapot ad az ellennek.

Szanalom itt mar lassan minden...
Mostantol kiirom mindig, hogy mennyi LE van nalam aztan donthettek, hogy megeri -e a -1csp...
Dátum: 2009.11.30. 20:01:24
Blackjack:
marha sokaig nem voltam TOP karakter (most sem erzem annak magam, csak ottvagyok valahol a kozeleben), torlesek, sima abbahagyasok, VF, aztan ott talaltam magam a toplista elso, masodik oldalan.

Buktam eddig cc 450k LE-t, nagyreszet biztos a KH miatt.
Szovetsegen belul leirtam parszor, hogy lehet leveretned magad annyi ido alatt, hogy a frissitesre nem kattansz be.
Aki megfogadta attol nem visznek (ha odafigyel), aki nem attol maig latok 7-8k bukasokat.

Amugy nem hulyenek nezem azt akitol sokat rabolnak, hanem egyszeruen nem jott ra a tokeletes megoldasra a 15% alatti elkoltesen kivul.
(en rendszeresen 3-400k-t koltok el, egesz napi vadaszatom...)
Nezopont kerdese, hogy buntetes -e.
Neked lehet az, mas meg orul annak ha rajta veretik le magukat.
Dátum: 2009.11.30. 18:13:27
Idézet: Ricardo - 2009.11.30. 16:17:49

Mortimert még sosem bírtam lerabolni, mert nagyon sok ép-n jön ki 15% alól, nem lenne esélyem arra sem, hogy kivégezzem. Jerikó, Pöppem, Tiamat ugyanez. Xinx világéletében elköltötte a lét, a roninosok pár fosztás után álltak rá arra, hogy elköltik a lét ép határ alatt. Winnie, Harcos Kard, Grid és még jó pár ember olyan ügyesen öltözködik, hogy talán egyszer ha elkaptam őket.


Az emberi hulyeseg, nemtorodomseg ellen nem a korlatozas a megoldas.
Batran beirom, hogy mikor leszek 15% felett, akar segito kezet is adok, megsem fog elkapni senki ugy, hogy rabol tolem nagyobb mennyiseget.

Xinxnel is van LE
Tiamat Xinx Te nyerted a csatát. A jutalmad 24142 lélekenergia és 33 TP.
Dátum: 2009.11.14. 22:20:23
pedig az...
durvan.

nem veletlen, hogy Birka irta le, azzal tapol v3-on, hogy halom karakter "alaregelt"
Dátum: 2009.10.05. 19:51:54
Idézet: Ariel - 2009.10.05. 09:40:59
Idézet: tomika - 2009.10.05. 09:14:20

De a 20k LE-t ami kiesne a kamra miatt, ha csak a kristalyt utnem az 7-8PP lenne.


7-8pp? Ezt te sem gondolod komolyan. Ütötted valaha a KH-t? 130 nap alatt több mint 3000 pp-t költöttem rájuk, és átlagban kb 800 LE-t nyertem belőlük. Mindezt úgy, hogy maxos a kreatív affinitásom, 50% bónuszom van a fertőzés leküzdése miatt ,és még 25% bónuszom tárgyakból.
Ennél többet termel a kínzókamra, és még az említett bónuszok sem kellenek hozzá.


Olvasd mar el, hogy mit irtam... "Ezt a 3K szerzett LE-t 1-2 kristalyosbol elerem."
Szerinted ha nem utom oket, akkor milyen trukkel erem el azt a 3K LE-t?
Varom a tippet, Te lehet tudsz valamit

Holnap majd csapkodom oket, es akkor bevagom, hogy mennyi jon a kristalybol.
Mindezek mellett 2 dolgot kell mellevenni, hogy nekem miert jon tobb LE mint neked:
1, szintem relative alacsony es gyakran felfele utok a kristalyra, nem pedig lefele mint ahogy valoszinuleg azt Te teszed.
2, gyemantnak lenni ebbol a tekintetbol jo.

Az viszont teny, hogy a mostani szeriabol kevesebb LE jon, de az oka az az, hogy kb. mindenki LE szivo cuccal rendelkezik valamilyen formaban es az utesekkel borzalmasan leszivjuk oket.
Dátum: 2009.10.05. 09:14:20
Azert az borzalmasan nagy csusztatas, hogy ugyanannyi jon a kristalybol mint a kinzokamrabol.

2009.10.05. A kínzókamrából 8205 LE áramlott beléd.
2009.10.04. A kínzókamrából 25444 LE áramlott beléd.
2009.10.03. A kínzókamrából 2952 LE áramlott beléd.
2009.10.02. A kínzókamrából 8586 LE áramlott beléd.
2009.10.01. A kínzókamrából 15041 LE áramlott beléd.
2009.09.30. A kínzókamrából 22916 LE áramlott beléd.
2009.09.29. A kínzókamrából 21626 LE áramlott beléd.


Egyetlen extrem ertek van, az oktober 3.-i teljesitmenyem, de akkor kb. 5 ember ha volt kamraban.
Amugy 12-15 kozott flangalnak benne.
Ma eddig 11 karaktert csaptam le, jott 3k bevetel (+a lelekszivas, de az a KH-nal is van...)
Ezt a 3K szerzett LE-t 1-2 kristalyosbol elerem.
Teny, hogy gyemantkent jelenleg van 1 kis elonyom van celpont rendesen, teny, hogy
nem legfelul vagyok igy tudok "valogatni".
De a 20k LE-t ami kiesne a kamra miatt, ha csak a kristalyt utnem az 7-8PP lenne.
Nem pedig 15 es nincs benne riziko, hogy a normal delikvens nem csinal aznap semmit.
Dátum: 2009.09.12. 18:42:56
Van amikor a BMX divat volt, legalabbis amikor en kispocs voltam
Ment a rinyamutogatasstb, hogy neki bmx-e van nekem meg ezazamaz
Irhattam volna Renault bringat is
Dátum: 2009.09.12. 18:35:05
Hihetetlen ez a rinyalas...

kb. mintha gyerekkorotokban edesanyatok azt mondta volna, hogy kicsifiam/lanyom, ha jol tanulsz akkor karacsonyra kapsz egy biciklit.
Jol tanulsz, kicsomagolod az ajandekodat ami egy Csepel kerekpar, te meg nekiallsz rinyalni, hogy de anyu, ezen nincs valto, meg kulonbenis a kormanyon nincs fek, meg amugy is BMXet kellett volna kapnom nem ilyen tragya izet.
Dátum: 2009.09.12. 18:23:33
Akkor minek csinaltad?
Oldal: 123