Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Toner

Oldal: 1
Idézet: Kacsa25 - 2010.04.25. 12:46:56
Mi az: Reggel négy lábon mászik, délben két lábon jár, este meg három lábon botorkál?

Ember.
Ügyes nyúl.
Ostoba farkas.
Hát ez jó kérdés.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

véleményem: na de kérem ez a világ legismertebb találós kérdése!!


Én például nem ismerem.
Idézet: Psych - 2010.04.25. 12:31:18
Az egyik lehetséges ok, hogy már legalább négyféleképp szerepel az adatbázisban.

(Hány csillagból áll a Göncölszekér?
Hány csillag alkotja a Göncölszekér nevű csillagképet?
Hány látható csillagból áll a népnyelv által Göncölszekérnek nevezett csillagkép?
Hány látható csillag alkotja a Göncölszekér nevű csillagképet?)


Az indok:
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Mi ebben a rossz?
Valaki adna magyarázatot, hogy miért nem fogadtátok el ezt a kérdést?

Hány csillagból áll a Göncölszekér?

5
9
7
12
Idézet: Kocos - 2010.04.19. 08:46:17
Idézet: Toner - 2010.04.19. 08:38:11
Nem fogadtátok el?? KvÍzben kaptam meg!! Akkor most mi van?


A jatek elejen a jatekosok ertekeltek. Altalaban mindenki, nem egy szuk csoport. Itt jellemzoen minden kerdes atment a rostan, csak az egeszen idiotak szurodtek ki. Ezek a kerdeshalmaz ma is a kerdesek igen jelentosreszet teszi ki, es tele van olyan kerdesekkel amik nem felelnek meg az elvarasoknak. Az adminok meg folyamatosan probaljak kitorolni a leggyatrabbakat.


Hát ezért!
Dátum: 2010.04.22. 13:26:11
Mindenki 0-s szerencsével fog rajtolni,és épít,ha beveszik valahová? Vagy az is egy tulajdonság lesz,ami a kezdeti keretből fejleszthető?Ezt a kérdést még nem láttam sehol...
Edit.: A sima specializáció miként lesz használható a karakteralkotás során? Csak 1 tulajdonságra fixen,vagy váltható kőért vagy egyáltalában nincs is?
Nem fogadtátok el?? KvÍzben kaptam meg!! Akkor most mi van?
A művészettörténetben az előforduló Madonnák legnagyobb százaléka nem szobor, hanem festmény. Érvelésed itt hibás.
Az pedig milyen eljárás, hogy "Felesleges tuningolni magad, nem ment át. És nincs ilyen, hogy "haezbentvan akkorazenyémisjó.."?
Aki most kezdte a játékot az nem szólhat bele semmibe, amit jogtalannak talál? A kérdés értékelés szubjektÍv dolog, amit az egyik admin átenged, azt a másik lehet, hogy nem. Ebben a formában tekintsem a kérdésfeltevést szerencsejátéknak? És pont ugyan ezért "haezbentvan akkorazenyémisjó.." megfogalmazás tökéletesen helytálló.Ha egy embernek elfogadják egy kérdését egy tipusból,akkor illő lenne a többiek hasonlóit is.Szerintem.

Panna! Gúnyolódó "érmekre" és megszólÍtásokra rosszul tudok reagálni,de most visszafogom magam...
Idézet: Kocos - 2010.04.17. 16:22:06
Idézet: Toner - 2010.04.14. 19:41:25
Ezt nem hiszem el ennél egyszerűbbet már nem tudok kérdezni! 100 emberből 90 biztos hogy tudja a helyes választ. Egyszerűen nem értem! Mi ebben a speciális???


Egy mu reszleteibe valo belekerdezes, kivaltkepp, ha a mu nem az altalanos muveltseg resze: tul spec.
Harry Potter is. Gyuruk ura is. Kincs ami nincs is.


Na és akkor ez a kérdés, ez nem speciális ugye?

Mit loptak el a Pogány Madonna című Bujtor filmben?
zsoltáros könyvet
szobrot
hajót
festményt

Ha ezt elfogadtátok, akkor tisztelettel kéretik az enyémet is!
És a lényeg: http://www.youtube.com/watch?v=sKvRIhommeE&feature=related 0:47-től
http://www.google.hu/ #hl=hu&ei=zQLGS9OnLJikOKHY8akP&sa=X&oi=spellfullpage&resnum=0&ct=result&cd=2&ved =0CAYQvwUoAQ&q=kincs+ami+nincs+papag%C3%A1j&spell=1&fp=253f0b66ec1b01f1

Első találat-első sor OTT van (Paquito) Igaz Én Pakito-t írtam

1 perc alatt megtalálható
Mondom Én! Van aki még idézni is tud a filmből!

Ezz bezzeg:
Az alábbiak közül melyik egy japán színpadi műfaj?
Nori
Nippon
Kabuki
Kahban
????
Ezt nem hiszem el ennél egyszerűbbet már nem tudok kérdezni! 100 emberből 90 biztos hogy tudja a helyes választ. Egyszerűen nem értem! Mi ebben a speciális???
Hogy hívják Charlie papagáját a "Kincs ami nincs" című filmben?

Pepe
Pakito
Jago
Pipi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Az orvostudomany mely ága foglalkozik vesebetegségekkel?

Onkológia
Nefrológia*
Pneumatológia
Kardiológia


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezt miért? Könnyen utána lehet járni és nem is 1+1 kategória!Persze ez a következő szembejött már vadászatban. No comment!

Hol található Golgi-készülék?
sejtben
TV-ben
számítógépben
interkontinentális rakétában
Oldal: 1