Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ebegab92

Oldal: 12345
Dátum: 2009.12.26. 22:54:23
Ok,rendben van.Csak nekem még nem volt az a szerencsés alkalmam,hogy kisüssem,így nem tudom,hogy mennyit is ad 50-60...350 őskő után.Ha tudnál vmi információt adni erről,megköszönönném.
Dátum: 2009.12.26. 22:51:48
-50 kLE-s LE differencia nem sok???Nekem az,sajnos.Mondjuk tudatturbóval 40 az spm-e,ami a max-tól kissé messze van.Egyszerűen vmiért iszonyat drága!!
Dátum: 2009.12.26. 22:46:14
Jól van,pontozzatok le!!!Nem tudom,hogy ennek mi értelme!
Most is csak az pontoz le,aki így tud zúzni másokat.
Nekem nem nagyon megy és nem nagyon tetszik ez a küldetés.Egyszerűen számomra LEHETETLEN.Tudom,könnyen beszélnek azok,akik már végeztek vele.Jó lenne,ha valami más lehetőséggel ki lehetne váltani(lehetőleg nem vmi őskő függő dologgal).
Ez csak akkor igaz,ha egyenletesen halad.Ha mondjuk 1-2-szer kihagyja,akkor már többe kerül.Ill.a Zarknod ébredésében lehetett még előnyre szert tenni.
Dátum: 2009.12.26. 22:36:58
Emlékezik valaki arra,hogy mi történt december 16-án 2008-ban????

Nem???

Akkor elmondom.Valamikor aznap 13 óra körül a szerver váratlanul leállt!!!Kb. 16-17 óráig csak a fórumra lehetett belépni.Közben az adatok egy része megsérült,így a hajnali statisztikákra lett visszaállítva minden!Vagyis olyan volt,mintha a karik visszautaztak volna az időben.Ha így nézzük,ez történt.Erre már csak a "veteránok" emlékeznek.
Dátum: 2009.12.26. 22:32:19
Sziasztok!Zsír a játék,csak egy gondom van,ami szerintem többeket is érint.Az,hogy állandóan lelopnak rólam egy csomó LE-t.Tudom,ez a játék része.Engem nem a prémium tagság,az ősköves cuccok zavarnak,hanem a lélekkút kisütése.Ezzel gyakorlatilag legyőzhetetlenné lehet válni.Nekem csak ez nem tetszik.Ugyanolyan szintű egy kari velem és 4-500-al több a tul.összege.Ja és a szakértelmekről nem is beszélve.Nekem 520,egy szintemen lévő "átlagkarakternek" meg 1200-1300!!!!Ez így reális?!
Dátum: 2009.12.20. 19:53:35
Tényleg!Ez így hirtelen nekem ez eszembe sem jutott.Mert ott vannak az olyan cuccok,hogy Chara-din szimbóluma,Leah rablánca stb...,amik nagyjából egy 50-es karinak semmire sem jó.Ha szinttől függően változnának,úgy meg lenne oldva a probléma.Ám így egy gyenge cuccból később über erős lenne,a jobbak pedig hiper über erősek.
Arról van szó,hogy valaki(k) a kvízolimpián behatoltak a szerver kvízadatbázisába?

Ha erről van szó,akkor az az ember saját magáról kiállított bizonyítványa.Ez egy játék,ahol nem lesz azzal több,hogy "így"szerez előnyt.Én a kérdések nagy részét kútfőből próbálom megoldani.Nem is az a baj,hogy utána néz a guglival,hanem az,hogy behatol egy adatbázisba,ami törvényt sért(het).Az utánakereséssel legalább tudja fejleszteni az ember az ismereteit.De így csalva,hát ez elszomorító.....
Dátum: 2009.12.20. 19:42:33
Nekem is jól jönne,mert vannak,akik gyakran megaprítanak.Azonban még,ha láthatatlan is voltam,akkor is simán legyőztek.Úgy,hogy ez sajna nekem nem érne túl sokat.De,ha mondjuk több bónuszt adna,akkor jobb lenne.
Dátum: 2009.12.20. 19:38:45
Végül is ez jó ez az ötlet.
Dátum: 2009.12.20. 19:35:44
Most karácsonyra nem kapunk megint néhány őskövet,mint tavaly???Az olyan jó volt!Legalább csak karácsonykor 5-7 követ.
Nekem sem tetszik az,hogy sokkal erősebb karakterek(+500-500 TÖ. és Szakértelemössz.-gel)ellen gyakorlatilag nincs esélyem.Ha viszont megcsinálnák,hogy mindenki csak bizonyos határok közt támadhat másokat(akik szintén ugyanezen határok közt van),akkor meg nem lenne kit támadni.Az erősebbek meg nem szívesen támadjak meg azokat,akik szintén hasonló erejűek.Bár ez így lenne fair,de a portyarendszer beszüntetése gyakorlatilag a játék magjának az elpusztítása lenne.Tehát ezt semmiképp sem választanám.Mondjuk azért némi határokat azért szabnék én is,legalább a tul.össz-re mondjuk +/- 100(-150)
Dátum: 2009.12.19. 20:43:08
Nem tudom,hogy ki ismeri a Klánháború játékot,de aki igen az tudja,hogy az is böngésző alapú,és van benne animált grafika az épületekről.Nem tudom,hogy hogy kell csinálni,de nagyon jól nézne az,ha a szövetségi épületek is a szövetség főoldalán így animálva lennének.Ez is minimális igényű,mint ott a tapasztalataim alapján.
Dátum: 2009.11.07. 21:19:12
HA-HA Csak nekem ezen az oldalon avatarom!
Dátum: 2009.11.07. 21:18:39
Az aukciós házban szereztem egy fókuszkristályt.Tudom,hogy újrahasználható.De hogy?Ha már benne vn a cuccban a fókuszkristály törlése gombot használjam és/vagy adjam el a fók.kristályos cuccot,és akkor visszadobja???PLZ HELP ME!!!!!!!
Dátum: 2009.11.07. 21:16:06
Az,ami nem tetszik,hogy hiába találom meg a kalandot,akkor persze megpróbálom,de általában nem sikerül elsőre,mert vagy 3 szörny van benne.
De volt olyan is,hogy volt nálam gyógyital,és használni kellett volna,de nem történt semmi.Pedig a csak LÉ-st állítottam be.Sárga gyógyital volt nálam.Mi történt???
Hogyha vonattal megy az ember,már ha bír.Mert sajna nincs autóm se,meg jogsim se.A faterom meg nem vinne fel,mert neki más dolga van.
Olyan jó lenne,ha Szegeden is lenne találkozó.Mondjuk egy kisebb csapat jönne le-Budapesten ezzel párhuzamosan menne a találkozó-Szegedre,mert csak az utazással eltelne 2-2 óra,ami meg még pénzbe is kerül.
Dátum: 2009.11.07. 20:59:56
Hát én hétköznap nem tudok játszani,csak a legfontosabbakat(térkapu,dukát,portya).Esetleg hétvégén tudok inkább játszani.
Oldal: 12345