Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IceCold

Oldal: 12345678
Dátum: 2014.10.28. 14:41:54
Lehet, hogy sok meló, de Miklós kérte, hogy konkrét dolgokat írjunk az inspirációról. Na ez az.

Azazel: Nem baj, én is elfogadom ezt a választ.
Dátum: 2014.10.28. 14:32:58
Alacsony szinten a többi világon sem dobja fel a kvízt a vadászatnál, csak a kvízkérdések alatt lehet a kvízre válaszolni.
Dátum: 2014.10.28. 13:58:19
Egyetértek.

A kikapcsolhatóság lenne a legjobb, aki rohanni szeretne tegye meg, aki normál LE/TP aránnyal szeretne vadászni annak legyen esélye úgy haladni.

Annyit még hozzáfűznék, hogy amennyiben nem lehet a kikapcsolást megoldani, az eseménypontokon és a feladatokon mindenképpen változtatni kell.

Eseménypont: V5-ön 75 szinten 300 eseménypont ami a kufár csatánál a győztes csapatnak elég az arany relikviára 44.100 TP-t igényel. A TP arányában az eseménypontokra is szükség van a szorzóra.

Feladatok: A vadászat irányszámát csökkenteni a TP szorzó függvényében. Az állatidomítás irányszámát minimum felezni. Két szint alatt tudtam maxos csapdakészítés mellet befogni a feladathoz szükséges állatokat.
Dátum: 2014.10.24. 11:39:37
V5

Elárulhatná nekem valaki, hogy egy kufár csatás klónnak (*Piirac* - 81. szintű végzetúr) miképpen tud a maximum 83. alapszintű 44. szintű állata 152-es acsarkodással rendelkezni?:

Kristályszellem is támad. 51 sebzést okozott. Az állataid 152 életpontot sebződtek.
Dátum: 2014.10.20. 15:43:40
Idézet: Miklós - 2014.10.20. 12:18:08


A portyaitalból tudsz többet inni - HA prémium tag vagy.


Inkább csak akkor ha VIP tag.

Idézet: Miklós - 2014.10.20. 12:18:08

A gyógyitalokból több ivás drasztikusan különbözik az egyéb tárgyakból. Az egyéb tárgyakat a tárgylistból, rákattintással használod, "linként", a gyógyital ivó tool viszont egy javascriptes modul.


Erre megoldás lehetne, hogy a gyógyital ivó tool maradna az eredeti módszer szerint, viszont a tárgylistában magára a gyógyitalra kattintva, meg lehetne adni darabszámot.
Dátum: 2014.10.20. 15:27:39
A V4-en hibásan indult el az aukciós ház. Mindegyik tételnél ez szerepel:

Jelenlegi licit: nincs
A licit ideje lejárt, a tétel hamarosan átkerül a tulajdonosához.
Dátum: 2014.10.09. 09:17:45
Eddig is úgy volt, hogy akkor is levon eseménypontot, ha valaki megtámad a kufár csatában?

Tegnapról maradt egy eseménypontom, most szerettem volna elhasználni, erre eltűnt. Reggel volt egy támadás ellenem kufárcsatában, tehát csak arra gondolhatok, hogy ott vonta le. Éjfél után amikor a manakostrukciót használtam, még megvolt. Azóta nem támadtam sem szövetségi bajnokin, sem kufár csatán. V5-ön, az inspiráció miatt nagyon nehéz összeszedni az eseménypontokat, ez igazán nem hiányzott még plusz nehezítésnek.

Illetve felvet még egy kérdést: Amennyiben nincs eseménypontom, akkor támadhatatlan leszek a kufárcsatában?
Dátum: 2014.10.02. 20:36:17
A V5-el van egy kis problémám az event kapcsán. Az inspiráció miatt 2,8 szoros TP-t kapok a vadászatokra, mert az inspirációt nem lehet kikapcsolni. Szeretnék vadászni, szeretném végigcsinálni az eseményt, de a 400 vadászat 3,5 szintet jelent, ha nem csinálok semmi mást közben, tehát a feladatokat is elfelejthetem.

Miért nem lehet egy opció azoknak akik nem szeretnének csak normál ütemben haladni, hogy vadásszanak a normál LE/TP arány szerint a jelenlegi helyet, vagy ha ez nem megoldható. akkor a 2,8 szoros TP mellé, miért nem jár a 2,8 szoros eseménypont is?
Dátum: 2014.09.08. 18:05:05
Az egy jó dolog, hogy megváltoztatták a másodlagos pontokat, és már nem a támadás a másodlagos pontszám, hanem a fordulóban szerzett pontok.

Az viszont nem igazán jó, hogy a teljes első körben szerzett másodlagos pontok elvesztek és csak a második fordulóban elért pontszám alapján van a sorrend. Mivel az első körben 75 pontot szereztünk (V3) ennek a hiánya nagyon nagy hátrány lesz a végeredmény szempontjából.
Dátum: 2014.09.02. 10:41:57
Idézet: Bpetya75 - 2014.09.02. 09:34:39


Egyébként a sakktáblázást Pifu írta először


Igaz! Valahogy az a hozzászólás kimaradt nekem. Neki is ment a 10 Pont.
Dátum: 2014.09.02. 09:09:46
Azért az is számít, hogy melyik csapat hova és mennyiszer támad.

A mi ellenfeleink között is volt aki sok támadást használt fel, ugyanakkor 3-4 mezőt védtek így be, amiken 10-20%-os előnyük volt, viszont csak pár mezőt birtokoltak a térképről.

Amennyiben egy nagy PP kapacitású szövetség a térkép x kockáját bevédi, akkor azt egy kis szövetség elég nehezen fogja elvenni tőlük.

Persze nagyon jó lenne, ha a behotól nyilatkozna végre valaki, és leírná, hogy esetleg a százalékokban többet számít egy 3 tagú szövetség támadása, mint egy 20 tagú szövetségé. Illetve azt is jó lenne tudni, hogy ha van ilyen esélykiegyenlítés, akkor az aktív tagok alapján van, vagy a szövetség összlétszáma alapján.

Jó lenne tudni ezekre a választ, a következő kör kezdése előtt, mert teljesen más taktikát lenne érdemes használni ez esetben az új ellenfelek ellen.

ui.: Offsboy ötletére ment a 10 pont! Nagyon jó lenne, ha jelölve lennének a mezők!
Dátum: 2014.09.02. 07:11:30
Azért ezt gondold át kicsit.

5 forduló alatt max 20 pontot lehet összeszedni.
Az pedig, hogy egy nagyobb létszámú szövetség előnyben van az nyilvánvaló. Egy szövetségben a kommunikáció nem olyan nehézkes mint a hordák harcában volt, így egy nagyobb létszámú szövetség tagjainak ugyanolyan egyszerű kiadni az utasításokat mint egy 3 tagosnak.

Vegyünk egy 20 tagú szövetséget akik mind rászánnak a körre 200 PP-t. Ezt a három taggal rendelkező szövetség csak úgy tudná kiegyenlíteni, ha tagonként 1333 PP-t használnának fel. Persze nem mindig az nyeri meg a háborút akinek nagyobb létszámú a serege, de nagyon nagy hibákat kell elkövetnie, hogy az ellenfelének esélye legyen egyáltalán a győzelemre.
Dátum: 2014.08.28. 08:49:18
Értem. Nálam segített ez a módszer, ezért is javasoltam: Szerencse: 442 (+16)
Dátum: 2014.08.28. 08:00:39
Miután csatlós lett az állatból, jelentkezz ki a játékból, utána pedig újra lépj be, és máris látszik az új csatlós bónusz is.
Dátum: 2014.08.27. 21:55:47
Idézet: Birka - 2014.08.27. 19:23:39
Gratulálok...

BÁRKI letesztelte miről is beszél, vagy csak a rinya megy kapásból?

Alapból, azaz eseménypont nélkül pont ugyan annyit kapsz szövi bajnoki csata után, mint Xenó csatában, Ha van eseménypontod, akkor kapsz +50% LÉ bónuszt a bajnokis portyában...


Igen, talán még lehetne is így nézni a dolgot, ha nem egy jó pár hetes tesztvilágon való futás után, rögtön így teszik be a szövetségi bajnokságot. Viszont nem ez történt, hanem az ottani LE/TP-vel került be, így pedig olyan mintha elvettek volna 1/3 LE jutalmat.

A másik része a dolognak, hogy pl. V5-ön, az inspirációnak hála, 105-ös SM és megfelelő irányítót vadászat mellet 45 LE/TP a vadászat. Nevetséges arány. Plusz 100 vadászatonként szintet lép az ember. Valahogy engem az "inspiráció" nem ösztönöz, inkább elveszi a kedvem az egésztől.

Talán megoldás lenne, ha ki lehetne kapcsolni az inspirációt, de még akkor is rossz üzenetet közvetít, hogy egy maximum EH-s, alig kap valamivel többet egy csatáért mint egy VF-s (más világon) vagy egy mini EH-s vadászat nélkül.
Dátum: 2014.08.26. 13:52:10
Ez elég sajnálatos.

Pedig a 4-es világra igencsak ráfért volna. 7 célpontom van (persze, csak akkor ha nincsenek x ÉP alatt, vagy nem támadták őket 5*, ami igencsak gyakran megesik), és még jó helyzetben vagyok. Van olyan a szövetségben akinek csak egy célpontja van. Erre nagyon jó megoldás lett volna a szövetségi bajnokság (még tét nélküli helyezéssekkel is).
Dátum: 2014.08.23. 13:45:58


Szintén zenész. Többször kellene fórumot olvasnom, mert akkor legalább nem vittem volna végig egy 50-es vadászatot. Először azt hittem, hogy nem sikerült egy állatot sem elfogni, de persze volt 3 autosajt is, csak nem fogadta el.
Dátum: 2014.08.18. 17:16:08
Idézet: Noodlee - 2014.08.18. 15:21:46
A szakértelmet ki kell fejleszteni.

http://vegzetur.wikidot.com/skill50


Nem szeretnék vitatkozni veled, de a válaszod félrevezető. A specializációhoz és a változtatásához csak a 20. szint a feltétel. Az ultraspecializáció csak erősíti az alap 10 %-os hatást.
Dátum: 2014.08.11. 14:57:06
A szövetségi bajnokságról van valami új hír? Esetleg egy hozzávetőleges időpont, hogy mikor kezdődne?
Dátum: 2014.08.05. 12:31:09
Hány lapból áll az A5-ös spirálfüzet?
60
90
80*
70

Soha nem gondoltam volna, hogy ez beletartozik ebbe a kategóriába:

"Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja."

Ehhez nem vagyok elég művelt, a google szerint pedig árulnak 70, 80, és 32 lapos A5-ös spirálfüzetet is.
Oldal: 12345678