Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IceCold

Oldal: 12345678
Dátum: 2014.01.21. 12:34:41
Az alufólia sapka nagyon ott volt!

Az biztos, hogy furcsa a random rendszer. Régebben csináltam egy statisztikát a térkapus küldikről. A 25 szörnyesnél 12-18 tárgyat szereztem 10 küldetés sorozat alatt. A szerezz 7 tárgyat küldi pedig 19-33 csata alatt volt meg a 10 próbából. Szép kis arány.

Azóta csak a 25-ös küldit vállalom be.
Dátum: 2014.01.21. 09:49:18
Igaz, nem akartam általánosítani. Lehet, hogy még alacsony a szintem, és ezáltal van elég CP az ütőtávomban, így nekem nincs túl sok hasznom belőle.
Dátum: 2014.01.21. 09:03:41
Akkor te okosabb voltál mint én.

Én még megnöveltem az AF-et abban a reményben, hogy sikerül összegyűjteni. Abban is teljesen igazad van, hogy a szubplazma a jelenlegi formájában nem sokat ér, maximum egy háborúban hasznos.
Erre nagyon egyszerű lenne a megoldás. A portya ablakban megjelenne az alap tulajdonság, és zárójelben utána a csatlósból, tárgyakból, egyebekből összeszedet bónusz.
Dátum: 2014.01.20. 17:25:11
350 vadászat alatt 3 szubplazma és az utolsó 50 vadászat alatt használtam el 4 ősdrágakövet a szükséges 5 darabból. A szubplazmát inkább dekrétumoztam.
Dátum: 2014.01.13. 10:41:25
Picit vicces lett így a feladatsor.

Ez az első alkalom, hogy szerettem volna végigvinni az eventet. Főleg azért mert úgy volt beharangozva, hogy az első fétist majd innen lehet beszerezni. Egyik sor jutalmaként sem látom.

Szerettem volna az első 4 sort hamar megoldani, hogy a nehezebb feladatokra legyen elég időm, de most az első 3-sor elvisz szinte minden erőforrást, vagy dekrétumokkal kell megoldanom, illetve várhatok amíg napi szinten csökkenek a teljesítés erőforrás igényei.
Dátum: 2013.12.28. 12:33:27
Köszi, de végigzongoráztam mindegyiket és semmi változás. Próbálkoztam Firefox, IE, és Opera alatt is, még egy régi gépet is beüzemeltem (Firefox 2.0 volt rajta ), de nem sikerült a hibás paraméteren kívül mást elérnem. Remélem innen is elfogadják a jelzésem, mert ha nem, akkor sajnos így jártam.
Dátum: 2013.12.28. 10:20:45
Nálam is jelentkezett a hiba és sajnos csak itt tudom jelezni, mert az üsz-hez írt levelemet valamiért nem fogadja el a rendszer. Lehet, hogy én töltök ki valamit bénán, mellékelek egy képet, hátha valaki meg tudja mondani mit hibáztam el.

http://kepfeltoltes.hu/131228/hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2013.11.25. 11:47:21
Különleges eszencia csak a 14. mega esszencia után eshet, és a 33. mega után van 50% esély.

14.) Ha elhasználsz egy (nem különleges) esszenciát, van rá esély, hogy kapsz egy különleges esszenciát.
33.) Annak esélye, hogy különleges esszenciát találj, 33%-ról 50%-ra nő.
Dátum: 2013.11.16. 14:46:53
Szerettem volna megmutatni, hogy mi az ami működik, és mi az ami nem, de a fórum nem kedveli az "and" jelét a linkben, remélem a képen látszani fog az írás.

Dátum: 2013.11.15. 22:51:43
Ez egy V3-as betegség lehet, mert nálam is megjelent a probléma. Délután még meg tudtam nézni azoknak a szövetségét akiket támadtam, jelenleg minden szövetség linkje a saját szövioldalra dob ki. Lehet, hogy a többi szövetség megszűnt?
Dátum: 2013.11.08. 11:58:25
Köszönöm a választ! Igazad volt a ki-bejelentkezés után már számolja a vadászatokat.
Dátum: 2013.11.08. 11:28:30
"Egyetlen napon menjetek el legalább x alkalommal vadászni!" szövetségi küldetésnél, nem számolja a vadászataimat. Teljes jogú tag vagyok, aktív voltam a küldetés sorozat megkezdése óta folyamatosan. A többiek jelenleg offline vannak, de előtte ők is elkezdtek vadászni, és a számláló ennek ellenére nullán áll.

Próbáltam írni az ügyfélszolgálatnak, de folyamatosan visszadobálta a kérdést "hibás paramétere" hivatkozva (amit szintén nem értek, mert eddig több kérdést is tudtam rendesen küldeni, és választ is kaptam mindegyikre).
Dátum: 2013.11.05. 09:20:44
Igen, be lehet lépni és csatázni is lehet.

Amit viszont nem lehet: eseménypontokat gyűjteni.

Van még PP-m, gondoltam elhasználom mind, de sem vadászatra, sem vadászzsákmányra nem kaptam eseménypontot. Ezt azért nem ártott volna előre jelezni, mert akkor még tegnap megszerzem a szűkséges eseménypontokat.
Dátum: 2013.10.28. 17:18:29
Abban teljesen egyetértek veletek, hogy érdemes lenne az event jutalmazását átgondolni. Az utolsó Landragór alatt ezt értem el (jóval könnyebb csaták eredményeként):

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+51 Erő, +51 Támadás, +51 Védekezés, +51 Egészség, +51 IQ, +51 Mágia, +51 Taumaturgia
145 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)
(Ha nem veszed át most a jutalmat, a következő szintlépésedkor automatikusan beírásra kerül)Átveszem a jutalmat
Fertőzésem lecsökkentem 5%-kal
(A fertőzés-jutalmat alacsony szintű karakterek is átvehetik, ők annyival alacsonyabbról fogják kezdeni a fertőzés elleni küzdelmet)

Ehhez képest a +8-as ideiglenes medál nagyon gyenge. A 2 relikvia hasznos, de háborús csomag nélkül megszerezhetetlen.

Ennek ellenére élvezem az eventet, igaz néha csikorog a fogam amikor 10-20 ÉP-vel nyeri meg a csatát a klón.
Dátum: 2013.10.18. 05:53:32
Az első nap negatív élményei után, a "1- csapnivalo" kategóriára szavaztam, ezt most átértékelem "3 - kozepes-re".

Az okok:

+ Az alapötlet nagyon tetszik. (köszönjük Ariel!)
+ Az átértékelt ellenfelekkel, már játszható 30 PP beállításnál is.
+ A küldetések jól tejesíthetők.

- A 65 napi győzelem után a PP büntetés, még azokat a játékosokat is lekorlátozza, akik napi 40 győzelemre próbálnak beállni. Amennyiben egy napot ki kell hagyniuk, a következő napon már nem tudják a 80 PP-böl összehozni a 80 győzelmet még abban az esetben sem, ha minden csatát megnyernek.

- Az, hogy a klónok állatta, egy az egyben lemásolja az állatok szakértelmeit, nagyon megnehezíti a normális játékot. Az eventek számomra egyik nagy előnye, hogy tovább tudom fejleszteni a harci állatokat, ez a része pedig ennél az eventnél vagy kiesik, vagy napi 65 csatára számolva 4-6 órát vesz igénybe a sebgyógyítások miatt. Tudom, hogy azért sebződnek sokat mert magas az acsarkodásuk, de szeretném ennek az okait kifejteni:

A mostanában hozzám érkező portyázok 90% acsarkodó állatókkal támad. Ettől a sebzéstől pedig nem tudom semmilyen módon megvédeni az állatokat, az egyetlen ellenlépésnek az tudtam megvalósítani, hogy az event előtt 2 héttel, tiszta lappal újraosztottam a szakértelmeiket és én is beválasztottam az acsarkodást. Így az ő állataik is sebződnek.

Amennyiben semmilyen körülmények között, nem akarjátok megszüntetni a klónok állatainál az acsarkodást, nekem egy olyan alternatíva is tökéletesen megfelelne, hogy az esemény oldalon lenne egy "Gyógyító sátor", ahová a horda parancsnokok hívták meg a legjobb sebgyógyítással rendelkező NJK gyógyítókat. A sátorban egy bizonyos LE ellenében maxra gyógyítanák az állatokat.

- Valamennyire egyensúlyba kellene hozni a harcban elérhető és a Háborús csomagban szerezhető horda trófeákat. Az nagyon játékélmény romboló, hogy aki napi 65 győzelmet elér, az 68 trófeát gyűjthet, aki pedig egy csatában sem vesz részt, az 168 trófeát vásárolhat.
Dátum: 2013.10.17. 00:47:52
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 22:57:17


Már meg is néztem. 18 csatából 17 győzelem, 1 vereség, ahogy Alendaarnál is. Tehát még mindig nem értem, hogy aki ki van akadva, min van kiakadva hogy 10-20 csatából egyet elveszít? vagy sokat sebződik? vagy min? mondjatok valakit légyszi, aki magas szintű, és a csaták felét bukja, tényleg szeretném letesztelni, hogy mi lehet az oka, simán lehet, hogy valamire mi nem gondoltunk, hogy ahol 100 karakterből 99 szinte mindig nyer, 1 folyton veszít.


Nálam a gond nem az 1 elvesztet csatánál van, az sem olyan nagy probléma, ha picit több sebzést kapok, mint más eventeknél. Mágikusreg, vagy gyógyital egy pillanat alatt megoldja.

Az viszont elég kellemetlen, hogy a harcra nevelt magas szintű állatok max ÉP-röl indulva, 12-15 csatát bírnak jó esetben. Utána turbózva a sebgyógyítást 3480 ÉP-t gyógyítok (71. szintű vagyok, szerintem itt ennél nagyobb gyógyítás már extrém), ez 3 csatára elég, utána várhatok 15 percet a következő sebgyógyításra. A 20. szintű léleksajtolásos küldire nevelt állatokkal meg simán tudom vinni, csatánként max 100 ÉP-t sebződnek. Az eventek számomra egyik nagy előnye, hogy tovább tudom fejleszteni a harci állatokat, ez a része pedig ennél az eventnél vagy kiesik, vagy napi 65 csatára számolva 4-6 órát vesz igénybe a sebgyógyítások miatt.
Dátum: 2013.10.16. 13:49:44
Eddig még az összes eventben meg lehetett szerezni a nyereményeket öskö nélkül is, ha valaki jól teljesített. Hozzáteszem, nekem a kezdeti leírásban annyira tetszett az esemény, hogy kiváltottam a kényelmi funkciókat. Most pedig vehetek háborús csomagot azért, hogy megszerezhessek 1 relikviát?

A PP levonást pedig kicsit jobban nézzétek át, mert volt akitől valóban levonta a PP-t a 65. csata után. A kezdeti lelkesedésem, igencsak negatívba menne, ha még egyszer elszednétek a PP-ket.
Dátum: 2013.10.16. 12:49:55
Nálam is levonja, és nem írja vissza. Akkor még szebben fest az event ha azok lesznek a toplistában akiknél nem vonják le rendesen a PP-t. Így még egyéniben sincs esély a sikerélményre.
Dátum: 2013.10.16. 11:53:52
Mivel a mai napra már majdnem felhasználtam a 65 portyás keretet, és eddig 7 trófeát találtam, így a leírásod alapján (20 csatánként egy trófea), még 1460 győzelmet kell elérnem 1db 80 trófeás relikviához. Ehhez napi 77 nyert csata szükséges. Ezt nem nagyon lehet összehozni, ha nem törlitek el a napi 65 csatás korlátozást.
Oldal: 12345678