Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vulkan11

Oldal: 12345678
Dátum: 2008.11.06. 15:10:25
Nem nem voltam!
Montam nekik hogy ez engem nagyon zavarna és mondták hogy akkor maradjak De ha már elkezdtek szervezkedni.:S
Dátum: 2008.11.06. 13:55:39
Amúgy ott milyen hordába vagy mert én ott smaragd vok
A szövetségem fellázadt ellenem
Ezt kapja az ember a sok fáradozásért
Pedig a legtöbbjüket én hívtam meg a játékba

Nem akarnak kirúgni csak hogy ne legyek vezér hanem 1 3-as tanács legyen az élen
A világ 2-n tuti nem én leszek már a vezér nem alapíthattam én a klánt
Dátum: 2008.11.05. 15:03:32
AMETON helyett jöttem én:-)
Én azért is választottam más hordát az s2-re mert érdekel az is Én is úgy vok vele hogy későn kapcsolódtam be de elég jó vagyok és a klánom is az REmélem az alám regizettek is átjönnek világ 2-re mert 52 alád regizett elég nagy előny

Változtatás:
Bocsi nem 52 hanem 60
Csináltam egy végzeturas oldalt és jönnek!
Dátum: 2008.11.04. 21:40:32
Szerintem az nagyon jó hogy ha sokan alád regiznek olyankor nem baj ha támadnak! Minden hajnalban írják jóbvá így ha fent vagy egyszerre kapod meg és el is költheted a tulajdonságokra!
Meg kapsz őskövet!
Dátum: 2008.11.02. 12:07:11
Szerintem a gyémánt az egyik legjobb (ha foglalkozol vele) azért, mert sokan támadnak hogy neked nincs bónuszod közben meg nagyonk a statjaid meg király cuccaid vannak és ha nem vagy a gépnél akkor is termelik a LE-t sőt ha netán legyőznek akkor is alig vesztek(általában semmit) Pedig van nálam 200LE
A smarags tényleg csábító vilg 2-n azzal próbálom!
Dátum: 2008.11.02. 00:37:12
De én őszintén ha fogalmam sincs a válaszra(pl olyan matematikai fogalomról van szó amiről még nem is hallottam nem is halhattam ) akkor kikeresem googleban ahonnan áétalában wikipédiára lépek elolvasom és megválaszolom. De a fontos rész az hogy elolvasom és végülis következőleg már tudnám szóval azért így is van értelme!
Szerintem
Dátum: 2008.11.02. 00:14:39
Szia szerintem ez azért kapott azpnnal töröljéteket mert nem hinném hogy túl sokan látták a TV-be és ez szerintem elég speckó kérdés.
Googleban is leég nehezen lehetne rákeresni.
Szerintem!
Dátum: 2008.11.02. 00:03:56
hát az tényleg nagy hülyeség lenne ha úgy indulnál hogy nem támadhatsz és nem támadhatnak
Végülis mondhatnád hogy senki nem győzött le
Dátum: 2008.11.01. 23:51:19
Ja azért ne rontsuk már el a gyémánt horda dicsőségét
Ha tényleg foglalkoztok a klánnal de nem vagytok jó írók fogalmazók akkor kérjetek tőlem ingyen(csak gyémántosok) de akkor tényleg foglalkozzatok vele!
Dátum: 2008.11.01. 23:38:47
Idézet: Sztavrogin - 2008.11.01. 19:49:46
Egyébként az nem lenne ellenemre, ha pl karácsonykor nem lehetne egymást gyakni a béke és szeretet jegyében... Van olyan játék, ahol ez bekerült a progiba.
(Én karácsonyra, meg szilveszterre emlékszem... Nem akarok reklámozni, de helyes kis faluépítős játék volt. Karácsonykor ha hadat üzentél, akkor amikor odaért a sereg, átadott a másik falunak egy "BOLDOG KARÁCSONYT" üzenetet... NA ebből az lett, hogy az összes klántársank küldözgettük a sereget, és örültünk neki...)
Nem volt nehéz gyerekkorom, de pl én ordas nagyot röhögnék, ha december 6. éjjelén minden karakter kapna egy üzit, egy plussz vadászatot, amiben kifejtik, hogy végzeturadat az éjjel furcsa zaj verte fel... Fegyveréhez nyúlt, és azonnal lesújtott a sötétben. A csata rövid volt és kegyetlen. Lélekenrgiáját veszed RUDOLF, DÖ RED NÓZ RÉNDIÖRnek, és bocsánatot kérsz a mikulástól. Jutalmad +100 LE...



Vagy az is lehetne hogy lesujtasz látod hogy valaki elesik és valami nagyon vörös nagy nehezen fényt csiholsz amikor meglátof hogy a részeg télapó fetreng a hóban! A puttonyából kiesik 10Le és azt mondja:
-Ez a tied.
Te erre:
-Mi? Tíz le? Mit szólnál egy üveg páinkához 500-le ért.
A Télapó nagyon részeg volt így nem adtak neki semelyik kocsmában inni így belemegy az üzletbeJutalmad: 510LE +1 csodaszarvas(állatkának)(3-as szintű már) akit elkötöttél hogy hamarabb hazaérj és harcosnak neveld

Na?
Vagy már túl extrém?
Dátum: 2008.11.01. 23:24:14
Ilynekor nem kapsz újat!
A http://vegzetur.wikidot.com/ látod hogy hol milyen újat ad!
Dátum: 2008.11.01. 23:01:00
Jajj jajj most le is pontozhattok de egy nagyon király kérdést olvastam amibe siettembe én is belestem
Melyik szövetség katapultált a leghamarabb a játékban?
Hope in Dark
Ebben a játékban nem is lehet katapultálni
Meg még valami kettő
Én megnéztem a világ eseményket és bejelöltem a Hope in Darkot
Utána esett le hogy katapultálás volt oda írva:)
Dátum: 2008.11.01. 22:50:28
Sajnos igen! Pedig nem is szoktam hülyeségeket írni.
Vagy ezért is le leszek pontozva?
Jajj:(
Legalább mindenki elfut a rossz idő elől!
A mhogy ha elfogok egy nagy mólent az erősebb lesz a harcban mint 1 sima mólen vagy csak arra vonatkozik hogy hány TP-t kapunk érte?

(Ezt hamarabb írtam mint az elöttem lévő HSZ csak gondolkodnom kellett mert alacsony szellemi szinten vagyok )
Dátum: 2008.11.01. 22:40:50
Már megint le lettem pontozva:(

Na csak azt szeretném megkérdezni hogy azt csinálom most hogy 5perc vadászat aztán megtámadhatom-e az ellenséges klánból valakit! Eddig azt hittem hogy teljesen véletlen(sőt még lehet hogy az) Szóval mindig ugyanaz a szöveg csak más szürnyel és LE-vel de egymás után 5-6-szor(talán többször) Hogy szerintetek ezt jelentsem-e bugnak vagy ne terhellyem ilyesmivel a rendszert mert lehet hogy véletlen
Vagy várjak hogy még mindig azt írja-e ki?

Módosítás:
Már nem azt írja ki
Dátum: 2008.11.01. 22:27:15
Lepontoztál
Csak szerettelek volna alátámasztani!
Szerintem pedig nagyon fontos az hogy én szomjas vagyok.
Amúgy itt a fórumnál mitől függenek a csillagok?
Ja és mitől függ hogy az adatlapnál mi van a nevem mellett?
Sa és miért pontoz le mindenki?
Na most kérdeztem
Dátum: 2008.11.01. 22:18:12
Új zseni született
Igen!
Dátum: 2008.11.01. 22:11:35
Még
Am tényleg igazad van én ezt már 50x elolvastam emrt annyiszor kérdezték és válaszoltak!
Am nem hozna fel valaki nekem inni? Mert lusta vok lemenni és majd szomjan halok
Dátum: 2008.11.01. 22:06:52
Az nem is olyan sok
Dátum: 2008.11.01. 22:01:01
Hogy hogy hol lehet találkozni játszani? Am én is gyémántos vagyok!
Dátum: 2008.11.01. 21:58:27
Én eddig mindig toborzó voltam minden játékban! Nagyon megy szerencsére:-) Most csináltam egy klánt és itt áéénak sorban:-)
Írok toborzó szöveget aki kér aztán azt már elküldi azoknak akiknek kell! CSak azt monsja meg mekkora a szövi milyenek a tagok milyen horda stb... Hogy miért azt még nem tom:-)
Majd meg dumáljuk! Lehet hogy csak úgy ingyen Őskövet tuti nem kérek!
Oldal: 12345678