Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buttgereit

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.10.04. 19:43:10
Megjegyezném hogy a térkifordító ital jó ötlet lenne mondjuk ha osköért lehetne venni a kufárnál. Akkor az a néhány ember akinek kell be tudná szerezni. De így az emberek 90%ának teljesen értéktelen.
Dátum: 2010.10.04. 19:34:05
Beváltani? Mégis hogyan és mire lehet? Errol eddig nem volt semmi. Az biztos hogy a lélekkufárnál eladni nem lehet mert nálam már ment volna a kukába.
Dátum: 2010.10.04. 13:05:13
Sajnos ez az ital megint olyan ami pl. én de sokan mások sem tudnak semmire se használni. Azon egyszerü okbol hogy se VF se Eh-m nincs. Nem lehetne bevezetni hogy eladható legyen lélekgyémántért vagy dukátért vagy akármiért aminek van értelme is?
Dátum: 2010.10.01. 09:51:38
Lehetne valami olyan kategória is amit biztos nem a pókok nyernek meg. Én a toplistában való legnagyobb élőrélepésre gondoltam. Ez azért lenne jó mert valószínűleg egy alacsony szintű nem pók karakter nyerné meg.
Dátum: 2010.09.24. 10:24:52
Nekem az volna a kérdésem hogy a kínzókamrába vitt karakter álltal szerzett Leböl milyen arányban részesül az aki elvitte?
Dátum: 2010.09.24. 09:37:09
Landragórbol is lesz hkk mini kiegészítő?
Dátum: 2010.09.23. 08:39:59
Nincs ilyen sorrend! Én pl. előbb találtam a bérletet mint a fókuszt.
Dátum: 2010.09.22. 22:31:25
Akkor legyen 150. igazából mindegy. De a 200at biztosan nem éri el. Rendben fel lehet építeni persze a szövetségek nagy része nem tudja 1 hónap alatt de még 6 hónap alatt sem. De szerintem akár van kapu akár nincs, nem igazságos hogy valaki eladhatja valaki meg nem. Ha ás sem adhatná el megérteném hogy ez a relikvia sokaknak csak fölösleges dísz. De egy magasabb karakter miért nem adhatja el? Még a játék egyensúlynak se tenne rosszat mert kevésbé inflálódna a dukát. Az hogy az alacsony szintűek szerezhetnek csizmát de a 24-40-ig meg nem igazságtalanság. Nem tudom biztosan de szerintem nem csak nekem lenne értékesebb a csizma mint a bérlet és az a pár vacak dukát amit szerezhetnek vele ha egyáltalán tudnak szerezni vele.
Dátum: 2010.09.22. 20:19:03
Mi? Te A nagy többség? Nézd már menyi a szakértelemátlag 30as szinten. Nagyjából 120 (nem számoltam ki pontosan de végignéztem a szintet)Azt nem tudom hogy ebből hánynak van 40-es építése vagy 20-as építése és 40-es turbója, de gyanítom hogy max 1-2 embernek.Nem mindenki optimalizál. Spektrális (ami valószínűleg már turbóval 100-as? Megint csak olyan ami ezen a szinten max 1-2 embernek van. Gondolj bele százas manipulációhoz minimum 118 szaki összeg kell, ha turbóval jön össze akkor 170 és ez esetben az ember semmi mást nem fejlesztett. Márpedig a játék elvárja hogy az ember fejlessze például a másodlagos támadást vagy a lopást. Illetve az állatos szakikat. Ezen a szinten nem azzal kell számolni hogy prémiumos optimalizátor mire képes mivel ezen a szinten a játékosok nagy része nem ilyen. Rengeteg kisebb szövetség van ahol még nincs még térkapu.
Dátum: 2010.09.22. 19:47:23
És hogy szerzel 24 és 40 közt lélekgyémántot? Persze tényleg lehet venni ha mondjuk 23ason eladod a bérleted és csak később veszel csizmát de ennek vajmi kevés értelme van.
Dátum: 2010.09.22. 19:14:58
Hozzáteszem az sem egészen igazságos hogy 24. szint alatt lehet szerezni csizmát viszont 24 és 40 közt nem.
Dátum: 2010.09.22. 18:17:04
A térkapu félépítése 636000 Le-be kerül és akkor csak azoknak az épületeknek a költségeit számoltam amelyek feltétlenül szükségesek hozzá. Ennyit egy kisebb néhány 20-40 szintű tagokból álló szövi nem tud ennyit építeni fél év alatt akkor ha tulajdonságokat és szakértelmeket is fejleszt. Szerintem ezért az lenne az igazságos hogy mindenki eladhassa a bérletet. Mert van akinek teljesen értéktelen. A magam részéről abba is hagytam volna a sárkányölést fókusz megtalálása után de ez a vacak előbb jött ezéért még huszat meg kellet ölnöm. Most persze gyönyörködhetek egy olyan relikviában ami kb. addigra lenne hasznos mire elveszik.
Dátum: 2010.09.22. 16:50:53
Mért csak az alacsony szintüek adhatják el? Az én szövetségemnek még nincs térkapuja ezést a bérlet nekem se jó semmire. De ugyanez a helyzet a klán nélküliekkel is. Az jobb lenne ha mindenki eladhatná.
Bár csak így lenne. Én jó ha 100 kvíz kérdésből egyszer kapok rendezőkre vonatkozót. Azok is ismétlödnek. Persze én magam is jó pár ilyet írtam már ezért azt nyilván nem kapom meg.
Az az igazság hogy a halmazállapot a nyomástól is függ vagyis nagy nyomás alatt 108 fokon sem kezd el forrni meg a víz még alacsony nyomáson már 80 fokon is Emellett alacsonyabb hőmérsékleten is lehet pára formájú a víz elvégre minden folyékony anyag párolog. Vagyis egy anyagból egy adott hőmérsékleti és nyomás állapot mellet is lehet folyékony és gáz formája is. Én ugyan nem vagyok értékelő de gyanítom hogy ez lehetett a gond vele.
Még valami ha egy filmnél fontos hogy díjazót legyen akkor miért nem lehet díjakra rákérdezni? Hiszen ha a játékostól elvárják hogy tudja hogy a film díjazott vagy szerepel az IMDB top250-ben akkor ától aki válaszol rá miért nem várható el hogy tudja? Elvégre mindketten egyszerű játékosok akik plusz LE-t akarnak.
Ne ez így rendben van de akkor a filmes kérdésekről levő kritériumokat mért nem lehet valahol elolvasni? Mármint a hozászolásodon kívül. Szerintem az ilyesmit ki kéne szedni valahova mert a http://vegzetur.wikidot.com-on nem volt sem pedig a játékban a kvízben. Azt meg szerintem nem lehet elvárni hogy mindenki végigolvassa a fórumon levő több tízezer hozászolást.
Neves díj enyíi erővel ha pl azt kérdezném meg kirendezte a Le château de sable című filmet az jó lenne?
1978-ban a legjobb animációs rövidfilmért járó Oscart kapta mégse ismeri senki ellenben Az utolsó akcióhöst egy csomószor adta a tv és szinte mindenki látta.
Kösz átmentem oda.
Kicsit dühít az hogy az előző két kérdésemet viszadobták. Ezeket:
Ki a főszereplője "Az utolsó akcióhős" című filmnek?

Arnold Schwarzenegger
Keanu Reeves
Matt Damon
Clint Eastwood

Ki rendezte "A sötétség serege" című filmet?

Sam Raimi
Quentin Tarantino
David Fincher
Tony Scott

Mind a kettő jól ismert film. Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott. Aki szerint Arnold Schwarzenegger lexikális tudás az olyan hülye hogy el kéne venni tőle az értékelés jogát. Azt még megérteném ha speciális érdeklődésre hivatkoztak volna de nem ez történt. De ezek nem lexikális tudást kívánó kérdések! Arnold Schwarzenegger a legismertebb színészek egyike. Sam Raimi meg a legismertebb rendezők egyike.

Ezt már egy rossz helyre is beírtam és ott Craslorg már válaszolt is ezért a kiegészitést is beírom.

Nos Az utolsó akcióhős egy kult klasszikus bár tény hogy anno megbukott de ez semmit se jelent. A filmes oktatásban tanított a szakma által nagyra értékelt filmek nagy része megbukott. Most nem fogom ide leírni hogy mit jelent a filmek betűvel történő kategória besorolása de azt elmondom hogy az független attól hogy jó vagy nem. (Persze ezt az emberek nem tudják és a legtöbben rosszul is használják.)
Sam Raimi pedig annyira ismert és elismert hogy ezzel úgyszólván szentesíti a többit is. Arról nem is beszélve hogy az egyik legismertebb horror trilógia harmadik és legsikeresebb része. Azt persze megértetem volna ha speciális érdeklődés miatt dobják vissza. Egy akciófilm nem lexikális tudás. Mellesleg a film és az irodalmi kérdések közt nem vonható párhuzam mert egy regény olvasása aktív tevékenység egy könyvet csak akkor olvasok el ha el akarom olvasni valamiért, ellenben egy filmet úgyszólván akaratlanul is láthatunk pl ha a tévében épp az megy és más nézhető nincs vagy mindegy mi megy csak menjen. Arról nem is beszélve hogy a könyv aktív figyelmet kíván még a film háttérben is mehet.
Oldal: 12345678910