Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.04.15. 10:15:20
Én megértem az elöl futókat hogy versenyeznek hisz az a legnagyobb kihívás ebben a játékban, de szerintem lassan mindegyiknek fel kell tennie magában azt a kérdést hogy megéri-e ez a lemondásokért cserébe a játék egyre több lehetőségéről.

És ha úgy döntenek hogy igen akkor fussanak én meg AH-zok.
A helyetekben (TOP100) megbeszélném egymással körlevélben hogy kihúzza mindenki a kényelmi szakikat maxra, mert így rövid időn belül az élmezőny fele abbahagyja a játékot.
Jut ezsembe ha elmennek a topok nyaralni mi lesz viszik a laptotot? Különben lemaradnak
Dátum: 2009.04.15. 09:46:57
A viadal biztos a béke és szeretet jegyében telik, Kozsó hajtincsével a kapura tűzve
Dátum: 2009.04.14. 22:56:01
Off: kb. annyi volt

ON: Ötlet a szöviháborúra:

10 napig tart, minden nap minden háborús támadás 1 pontot ér plusz annyit ahány pontot aznap a legyőzött karakter szerzett.
Nap végén (este 8-kor, hogy ne lehessen az éjjeli baglyokkal megfordítani a napot) a több pontot gyűjtő szövi kap egy "háborús plecsnit" és mondjuk 10% lélekkúttöltődést. A pontok meg nullázódnának.
10. nap végén a több plecsnit gyűjtő szövi nyer, kap jutalmat, ami mondjuk még kúttöltődés de lehetne már más is.
A vesztes meg ne veszítsen sokat, kapitulációért viszont igen.
Jobban lehetne taktikázni, gyengébb szöviknek is több esélye lenne, és a lesajnált kivégzés szaki is új értelmet nyerne.
Dátum: 2009.04.14. 19:28:30
Maxos sajtolas, transzplaci,ultraspec es nem kell gyorsitani.
Az ultraspecet inyencek hagyhatjak is felesen.
Dátum: 2009.04.13. 19:56:29
WTF, B12 vagy mi a szösz van a Lélekőrök háza táján?
Jah hátha elengeded a jól tejelő tehénkéidet ne csodálkozz hogy más többet rabol mint te
Lúúúúzer
Én a te szinteden 30 portyából legalább 29-szer hoznék zsíros zsákmányt csalás nélkül és nem vagyok látnok.
De úgysem árulom el hogyan, pukkadj meg
Sokkal kevesebb idő megkeresni azokat akiknél mindig van, ennyi srác.
Orheusz én pár hónapja ugyanebbe a hibába estem mint te alaptalanul megvádoltam egy olyan portyást aki egyszerűen többet tudott a játék szabályairól mint én, hiába hittem magamról én is hogy mindent tudok.
Azóta bocsánatot kértem, tedd te is.
Pár napja én is tudom a "titkot", hidd el lehet ennyiket rabolni mindenfée csalás nélkül, de azt ne várd el senkitől hogy a féltve őrzött képletét excel táblába felvezetve átnyújtsa neked.
Dátum: 2009.04.09. 20:21:45
Miért talán az lenne hogy minden hónapban ugyanarra a nyakra kerüljön
Dátum: 2009.04.09. 19:07:30
Idézet: Miklós - 2009.04.09. 16:29:32
Ha már reformálni akarunk, az átokpiramis őrizze csak meg eredeti jellegét, de esetleg működjön hatékonyabban: semlegesitse a tr.projekciót és adjon nagyobb bónuszt.


Projekció így sem túl erős szaki, nem kéne tovább gyengíteni szerintem.
Casual játékosok hagy tartsanak már maguknál egy térkapunyi LE-t úgy hogy mire belépnek nem csak a 2/3-a van meg.
Dátum: 2009.04.09. 17:57:03
Többkörös bajnokinál a végzeturak 90%-tól el lenne véve a viadallal járó játékélmény, így mindenki izgulhat egy kicsit szvsz sokkal jobb így.

Szerk: Módosítom, a 99%-tól lenne elvéve a játékélmény, minden kategória TOP 5 karaktere tördelhetné csak a kezét,a többinek nevezni is felesleges lenne.
Dátum: 2009.04.08. 21:23:14
Nem mindig találod el az állatokat, hiába ütötted meg az ellent, állatoknak is van védekezésük, kivédhetik.
Idézet: Crimson - 2009.04.08. 11:12:58
Olyan mértékben uniformizálódnának a karakterek, hogy öröm lenne nézni. A tulajdonságfejlesztésekben már így is a topkaraktereket majmolják, remek lenne, ha a szakértelmekkel is ugyanez történne. A játékvezetés eddig is megtett mindent azért, nehogy valaki egyedi ötletekkel eltávolodhasson a nyájtól, ezután már erőlködnie sem kéne... a tömeg önszabályozóvá válna, a különbséget csupán a szint jelentené, lehetne sorszámozni a karaktereket:)



Arról nem is beszélve mennyien csesznék el a karakterüket és a játékélményüket azzal, hogy azt kezdik el fejleszteni amiket a topkarik akik futnak elöl.
Gondolom részben ezért alakult ki az "egészségprobléma" is, látták Sharpa sem költ rá
Dátum: 2009.04.06. 18:39:09
Ez így van Kocos, én speciel külön örülök neki, francnak sincs ideje minden nap 50 CSP-t ellőni, most napi 5-tel könnyebb a részmunkaidős végzetúr élete
Viszont a legnagyobb ökörség ebben a küldetésben az hogy tele van a VU kis szövikkel akiknek az egyetlen alternativa a fuzionálás.
Én a döntetlenezés miatt léptem ki 3 napra nemrég.
Ennyi...
Dátum: 2009.04.01. 10:35:14
És sponzornak fel lehetne kérni valami tejtermékgyártó céget
Élet, Erő, Egészség
Dátum: 2009.03.31. 08:47:37
Morti minden attól függ hogy lehet-e rabolni nemsokára avagy sem.
Szerintem lassan megint lehet, hacsak nem építenek minden reszli LE-t be az épületekbe, aminek semmi haszna egy idő után...
És ha lehet, simán több LE-t lehet kiszedni 5 szintnyi lemaradással portyával együtt, mint 5 szinttel feljebb csak vadászatból.
Dátum: 2009.03.31. 08:43:55
Az kétségtelen hogy rendesen le tudják kapni az embert magas szintről, de azért lehet ellene tenni.
Ha pihenek vagy epikust kell ütni vagyis kell az ÉP ráteszem a turbót a sebgyógyításra (20+20) ez 60%-ot regenerál, pihentetem az állatokat, felrakok egészséget és elnyelést adó gyűrűt-nyakit, + még egy normális egészség és mindig tudok játszani ha gép elé kerülök.
Pedig most már rendszeresen a lehetséges maximum támadást kapom be (3 óra latt 5), 20%-on is leütnek úgyhogy nem mondhatom hogy kevesen támadnak
Mondjuk az kell a sebgyógyításnak hogy nem teljes felszerelésben vagyok, de így 90%-ban bekapcsol ami több mint elég.
És még mágikus regenerációm nincs is.