Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.04.20. 16:19:30
Térkapus gyűrűidért, nyakláncaidért 3x árat kapsz az aukciós házban

Ez mi?
Napi 2-3 tárgyat verek ki a kapuból, most aki ezt elnyeri onnan minden aukción viszi az egyik tárgyat??!!!

Szerk.: na jó nem mindegyiken de azért jó sokszor...
Dátum: 2009.04.20. 05:37:12
Amit Simon ír az most is több formában benne van a játékban, (magas ÉP, mágikus regen, sebgyógyítás).
Tökmindegy csak ingyen legyen akkor vinné a nép
Dátum: 2009.04.20. 05:28:48
Az egy csomó "féloldalasan" fejlesztett karaktert eredményezne akik ebből kifolyólag sokkal erősebbek lennének mint a többi, és akkor meg velük lenne az embereknek a problémája, főleg a háborúban, amit ez szabály teljesen szétkavarna.
Ráadásul ezek a kamikazekarakterek a saját szintjükön is akkora pofonokat osztogatnának mint most 6 szinttel magasabbról és akkor megint az lenne hogy ÉP hiány.
Dátum: 2009.04.20. 05:05:33
Masterv ha 2-3 szintre csökkkentetnétek a támadhatóságaot akik erősek a szintjükön azoknak jó lenne, de akik gyengébbek azoknak teljesen ellehetetlenítené a játékát, nem tudnának portyázni sikeresen egyáltalán.
Ti akik itt úgymonmd a játék jobbá tételéért hangoskodtok igazából csak saját magatok formájára akarjátok azt alakítani, sokkal összetettebb játék ez, ami nektek jó lenne máshol-másnak rontana a játékon.
Ezenkívül egy játéknak mindig vannak adott szabályai akik hajlandóak eszerint játszani tudnak akik nem elbuknak.
És akárhányszor lehet ezeket a szabályokat módosítani mindig lesznek akik nem tudnak az adott rendszer szerint érvényesülni, ez egy örök körforgás lenne, hetente mehetnének az ilyen módosítások, mindig a jó játékosokat büntetve.
Nekem is elegem van abból a mentalitásból amit itt több helyen hallok hogy "én fizettem a játékért alakítsátok a szabályokat ugy ahogy nekem jó". Másik ezer is fizetett ezért a játékért nekik jó így nem kell az életlenségetekkel bekavarni az ő játékukba egy olyan esetben amikor lehet tenni a probléma ellen a mostani szabályok szerint is csak sokan nem akarnak.
Dátum: 2009.04.19. 19:58:20
Szerintem nyíljon egy 4-es világ és oda átmehetne az összes tamagocsizni vágyó végzetúr és ott nem lehetne egymást ütni és volt régen egy ilyen terv hogy láthatatlan bili na abba egész szövetségek beleülhetnének és ott aztán senki nem látná őket és lehetne benne teveitató is és simizhetnék a sok kicsi tevét teljes biztonságban na léptem innen Miklós kérlek rakj be olyan küldetéseket amik rákényszerítik a karaktereket a helyes karakterépítésre mert nem módosíthattok szabályt minden egyes sz@rul fejlesztett karakter miatt aki töketlenkedik.
Dátum: 2009.04.19. 17:13:45
Nem kell semmit extrém szintre vinni, csak normálisra, támadásod és védekezésed akkor mennyire extrém?
Az egészsége a közelébe sem kéne vinni...
Dátum: 2009.04.19. 17:10:57
Látod az egészség erre is jó, hisz lötty után sem megy az ÉP-d 30-35% felé és nem támadnak be.
Dátum: 2009.04.19. 17:09:18
Ellenfeled, akit meg tudsz verni az egészségre adott pontok ellenére is
Dátum: 2009.04.19. 17:05:11
4-5 szinttel lejjeb lesz, és később visszaáll minden a régi kerékvágásba, mivel kicsit lassabban fogsz szintet lépni a kevesebb TP miatt.
Vagy van a "B" verzió, hogy nem fejleszted és nem portyázol de még térkapuzni sem.
Dátum: 2009.04.19. 16:58:46
Próbáltad????
Dátum: 2009.04.19. 16:56:33
Hajrá-hajrá, én szurkolok nektek
Amugy jól csináltátok
Dátum: 2009.04.19. 16:05:02
Nem látok más megoldást csak a

-Legyen 80-as egészséged
-Legyen 20-as sebgyógyításod
-Legyen 20-as mágikus regenerációd küldetések berakása.

Miklós léci próbáld ezeket alacsonybb szintre beilleszteni.
És mellette jöhet a legyen 50-es spektrálisod is, mert a rosszul fejlesztett karakterek különben lekopnak az idővel és a sok kudarccal.
Dátum: 2009.04.19. 15:53:49
REndszeresen kapok 2K körül, gyenge vagyoka szintemen.
Nem csak egészség van, több szaki is, csak nem költenek rá.
Én költöttem, keveset tudok portyázni, lassabban lépek szintet.
Most újra TÖ-re adok, erősödök a szintemen. És nem zavar, hogy fentről ütnek, ÉP milliomos vagyok, rendszeresen Cyronhoz kell járnom leveretni magam,
A szint a harci erőtől függ, a TP képlékeny, ezt neked nem hiszem hogy mondanom kell.
Dátum: 2009.04.19. 15:49:57
Fejlövés
Dátum: 2009.04.19. 15:43:49
És bocs Simon, tisztellek-becsüllek az egyik legjobb játékosnak tartalak, de erre a témára semmi rálátásod sincs léci ne add alájuk a lovat mert nincs igazuk és a vége egy olyan szabálymódosítás lesz ami alapjaiban felezi az emberek játékélményét.
Dátum: 2009.04.19. 15:39:29
Az alacsonyabb szintű ha ad ezekre a gyógyító szakikra:
Az történik hogy meggyengül kicsit harcban, emiatt egy ideig kevesebbet tud portyázni, ergo kevesebb TP-t szed be, visszacsúszik pár szintet és két hónap múlva azon kapja magát hogy hoppá, a szintemen megint erős vagyok és most már a fentről jövő támadások sem zavarnak.
Bocs hogy ezt mondom, de: Ennyi
Dátum: 2009.04.19. 15:20:05
A legelöl futól a legjobb játékosok, optimalizálva fejlesztették a karakterüket, már régen kinőtték a szintjüket.
Ha lenne elég ellenfelük főleg a szintjük tájékán már régen 4-5 szinttel feljebb lennének.
Tehát a másodvonal jelenleg kap egy 6 szinttel magasabbról jövő támadást egy olyan karaktertől akinek a harci ereje legalább +10 szintű a leverthez képest. Nemhiába a másodvonal panaszkodik anniyt hogy extrém sebződéseket kapnak be.
Ha a letámadhatóságot csökkentenék csak adnának a sz@rnak egy pofont de még jól szét is placcsanna mert ezek a +10-12 szint harci erejű karakterek 2 hónap múlva nem 45% nál csapnák rommá őket hanem már 30%-nál, ugyanis visszaesnének a másodvonalhoz képest szintben, a harci erő külöünbség viszont maradna. Úgyhogy a saját érdeketekben ne küzdjetek ezért a módosításért.
Dátum: 2009.04.19. 15:08:01
Az tevenevelés lenne köszi nem kérek belőle.
Dátum: 2009.04.19. 15:05:45
Egyébként a problémára, hogy mindenki le van verve a letámadhatóság csökkentése nem megoldás, mert nem a szint számít hanem a harci erő.
Mint mondtam elsősorban a másodvonal problémája hogy mindig le van verve, ha csökkenne a letámadhatóság az elöl futók egy ideig nem tudnának kit ütni, de amiatt feljönnének rájuk szintben az alattuk lévők, a harci erők viszont ugyanugy maradnának szvsz hosszú távon mindig le lesz verve a kisebb, az hogy mellette tud-e játszani már csak rajta múlik.
Dátum: 2009.04.19. 15:01:20
Igen nagyon kevés a TP, de az elöl futók még a 2 TP-re si ráugranak, csak legyen már valami.
Nemhiába a másodvonal problémája az állandó "levertség"
Ha 5 szinttel letámadva ti már nem kapnátok TP-t és emiatt nem is ütnétek a TOP-ok sorrendje nem változna.
És a játék önszabályozó mivolta miatt hosszútávon nektek sem lenne kevesebb célpontotok, csak egy ideig.