Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Én drukkolok neked Lan

Lan csak a katalizátor.
Szerintem meg a játék időigényessége a probléma, nagyon sok időt vesz el, francnak sincs türelme hozzá fél év után, és akkor jön egy kudarc és megérik a rég csamcsogott döntés és kiköpődik egy törlés formájában.
Mint amikor elpattan a szappanbuborék ami emlékeztet egy forrongó rózsaszín felhőre ami már nem is szép meg nem is kell, de ott van amióta az eszemet tudom és akkor kivillan mögüle egy másik szebb világ ahova agyvérzésen keresztül vezet az út

Szval végülis Lan önkéntes felszabadítója a VU nevű addiktív drog fogyasztóinak, akik utólag visszagondolva hálát mormognak a foguk között mikoron a nagy megmentő megérkezett, elvágta kötelékeiket, és megtisztította elméjüket eme kórságtól
LOl, ezt nem mondjátok komolyan hogy Lanon vagytok kiakadva?
Sima portyás kari ugyanazt csinálja mint a többiek 30. szint alatt csak ő beszabadult a "nagyokhoz" akik ehhez nincsenek ám hozzászokva.
Védekezni meg nem kérdés hogy lehet ellene, nekem már több hónapja ki van maxolva a transzi-ultraspec-sajtolás trió, nem is tudnék ezek nélkül játszani a ráérő időmet tekintve.
Azt a Csuhit nézegettem régen, meg mostanában ütöm is, hát az nem véletlenül folyamodik ilyen módszerekhez, az már rég egy halott karakter volt, csak rosszul gépelhette be a jelszavát törlésnél
Összevissza sírdogált a karilapján hogy a gonosz végzeturak elveszik a lélekenergiáját jajjaj szegény
Szerintem hajrá rájukszállni és elvenni a kamu LE-jüket.

Miklóst meg nem értem hogy egy ennyire demoralizáló pusztán etikai visszatartóerővel rendelkző kiskaput miért nem zárt már le régen.
Várható volt hogy ilyen erkölcsileg visszamaradott a karakterüket már majdnem törlő egyének utolsó poénként megpróbálkoznak vele.
Dátum: 2009.05.19. 16:13:24
Úgy összességében az elnyelés, a kedvencem az állat + védelem itala, és 5* 1-et sebzek az ellenfélbe
És akkor még szerencsém volt mert ilyen sokszor eltaláltam
Meg az állataim is rávernek ilyenkor vagy 10-et

És a legnagyobb röhej az egészben, hogy ütöttem állat nélküli ellenfélebe már 400 felet is, kábé egyszer.
A maradék időben meg csodálom az ütéseimet amik kb. ugyanakkorák mint 14. szinten
Dátum: 2009.05.19. 16:04:12
Nem extrém de elég sok, és azért nem lett több, mert láttam hogy nincs semmi értelme még ennek sem...
Dátum: 2009.05.19. 16:03:16
Köszi a tippet, akkor gyúrok egy kis IQ-t!
Támadást nem lehet elfelejteni? Meg az erőt?
Miklósnak szólni kéne írjon a főoldalra a friss hírekhez hogy senki ne bssza el az LE-jét ilyen hülyeségekre, csak az IQ meg a tau8)
Dátum: 2009.05.19. 15:52:02
Pont ez az, hogy egy dobáson múlik két hasonló karakternél a csata.
Közelharc? Extrém kritikussal és extrém erővel 150-200-at ha sebzek az már nagggyon jónak számít.
És persze 2-3 betalálásnál többet nehéz elérni.
Dátum: 2009.05.19. 15:26:48
Az is, tökmindegy, 50. szint felett jóval Gramagan csontpálcájával rohangál a nép, ami 48. szintű, tizenixes kereskedelmek mellet. LOL.
Egy csatában kapok 1000 varázslatsebzést és 500 fizikait, annak is a fele állatból. Ha kivédem a varit még mindig a fele sebződés abból van.
Ebben a játékban arról a nyamvadt IQ-ról nem lehet leszakadni egy pillanatra sem mert onnantól nem nyersz portyát.

Az állatsebződésnél sem véletlenül a varázslatból fakadó sebződés jött elő, ütésből jövőre még jó is lenne a sebgyógyítás, de ez a varázslatsebződés...
És még a fegyverek sebzését akarták csökkentetni LOL
Dátum: 2009.05.19. 15:08:18
A varázslatokkal van baj, amyg ütés ellen egy rahedli elnyelést lehet összeszedni, a varázslatok nagyon bedurvultak.
Jelenleg én nem a Végzetúrral, hanem a "Varázsolj nagyot vagy meghalsz" játékkal játszom. Röhej.
Dátum: 2009.05.17. 20:02:01
Morti ott meg az számít hogy a kategória tetején vagy alján vagy, én legutóbb a kategória alján neveztem, lúzer vagyok tudom de nem szoktam nézni, és amúgy sem hiszem hogy emiatt visszatartottam volna a játékomat. Egy soros volt a bajnokim
Egyébként szerintem aki akar az tud bajnok lenni, csak folyamatosan arra kell gyúrni, ott van tőlünk Nroberto, ő szűk fél éve megmondta hogy bajnok akar lenni, más nem nagyon érdekli, erre fog játszani, a két legutóbbit ő vitte el...
Dátum: 2009.05.16. 11:48:17
Amikor indult az aukciós ház felnyomódott a térkapuból való kincstalálat esélye a sokszorosára.
Ezt sokmindenki tapasztalta.
Ez a növekedés visszaesett az ismételhető küldetések bejövetelével.
Miközben a top összevissza hangoztatja hogy ők bizony nem hajlandóak CSP-ből dukátot venni.
Nem akarom ezt véleményezni csak leírtam a tényeket.
Dátum: 2009.05.13. 00:16:13
Jól van bővüljetek csak de most már nem tőlünk kell elszipkázni a fiatal tehetségeket ám!
Accest még megbocsájtjuk hogy beházasodott hozzátok de ezzel vége.
Begginerről meg ne is álmodjatok, ő aztán végképp marad, meg se próbáljátok mert lesz aztán cakkos-cifra-palota.
Dátum: 2009.05.06. 16:20:45
Miután Begginer tőlünk 3 ellenfelét is kivégezte a bajnoki viadalon nem tudom hogy lehetne ezt a portya-sebzés dolgot megreformálni

Én inkább gyúrok még a mágikus regenre nektek meg jó végnélküli vitatkozást
Dátum: 2009.05.05. 21:23:01
A csatában összesen 180 sebzést okoztál, és 1974 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 28 lélekenergiát.

Ez egy 49.vs51. szintű csatája ma esett meg velem én vagyok a 49-es
Ez csak 2 szint
Dátum: 2009.05.05. 21:12:53
Nini más is regelt a teljes nevén
Nem PR duma, valóban a legjobban tesztelt
Dátum: 2009.05.04. 20:56:15
Szerintem meg egészséget kéne növelni
Dátum: 2009.05.04. 19:06:34
Felőlem mehet a V4 kisnyugdíjasoknak és kismamáknak ők ráérnek egész nap portyázni bár lehet nem ők a célközönség
Amíg a többség naponta egyszer 2 órát bír játszani szerintem nem kéne erőltetni ezt a dolgot
Dátum: 2009.04.29. 11:53:43
Crimson szerintem fogj össze Maullal vagy valakivel tőlünk a szinteden és üssétek egymást több milló LE-vel a tarsolyotokban maxos szingulárissal. És két hónap múlva amikor felértek Mazleeékhez verjétek őket 0-ra 10 percenként és dörgöljétek a képükbe hogy ez bizony nem csalás.
Dátum: 2009.04.29. 11:41:12
Jaja, szólj nyugodtan, nosztalgiáznék szívesen
Majd írok a rommátört gyerekeknek hogy bocsi, ez külsős robotpilóta úgyhogy buktad, és különben is beep-beep