Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.08.22. 21:32:36
Nem sűrűn, nekem egy év alatt 2db volt
Dátum: 2009.08.22. 00:18:50
Nah ilyen ez a Végzetúr, az ember már azt hiszi hogy megszabadult a függőségétől, de azért még visszanézeget hogy mindenkinek megvan-e a napi LE adagja.
Crimson bácsi V1-en remek zöld hobbiportyaszövi van remek újrakezdő tagokkal
Dátum: 2009.08.20. 15:07:09
Az Spock, rosszul írtad. Ez lehet a baj
Hallod Petya sztem ne írd ki hogy fuck, kisgyerekek is játszanak itt, írd inkább hogy tolás azt úgyse vágják.
Meg különben is magyarok vagyunk már csak ezért is jobb a tolás.
Meg nem is zárolnak érte
Dátum: 2009.08.18. 15:56:45
Grahor 39. szint, mert sok idő.
Beneth, 12.szint mert V3-on lett nagykirály és állítólag ott kevesebb idő.
Mindketten az akkori Le diff lista Top 3-ban csücsültek.
Azért néha még meghúzod a kultúrakulacsot Faktor
Por-piszok? hol? Királyi dolgom van itt lent, valósággal körbeugrálnak a beszélő majmok (bármit megtesznek a zöld szójáért).
Mási egy pillanatig sem, dögunalom volt minden nap ugyanazt a 10 embert elverni akiket el tudtam.
Most viszont megy újra a mazsolázgatás
Meg különben is a fórumot szeretem a legjobban az egész VU-ból
Az emlegetett-leendő lábtörlőd, Faktor
Dátum: 2009.08.17. 16:19:01
Persze Ric, de ha jól olvastam mindenki azt hitte hogy most volt a hajrá
Dátum: 2009.08.17. 16:00:59
Mási Valkitor, ötvenixedik szint, mert csak a szabadidőmben tudtam játszani, és abból a napi három óra vadászat nem megy hosszú távon.
Persze én is csak hibernáltam, de nemrég felébredtem belőle egyenesen a majmok bolygóján, és most beszélő csimpánzkölyköket birkózok le, és a vadászat opció helyén a monitorból kitörtem egy darabot, hogy még véletlenül se!
Dátum: 2009.08.16. 23:29:27
Jajjajj csak vigyázz, nehogy megneszelje ezt a Manókirály, rettentő dühében még rádhajigálja a manópilonokat
Dátum: 2009.08.16. 18:36:03
Miklós látva a népharagot beizzította a winniebot 3.2-t hogy rajta töltse ki a nép
Dátum: 2009.08.15. 19:12:35
Nyugi, holnapután véget ér a Sziget, Baraty lecsatolja magát a sörcsapról és visszakapcsolódik a Végzetúr mátrixba a duplavisszacsatolású Neurobrain 2000-es agyi implantátuma segítségével
És lőn világosság
Dátum: 2009.08.15. 14:21:28
Minden okés, Draglov. Bocs az előbbi iróniáért, de mostantól mindenkinek be fogok szólni újra aki a pókok ellen szólal fel.

Ez továbbra is egy PVP játék, és minden ilyenben az számít hogy kinek nagyobb a f...a.
Miklósékon tisztán látszik hogy nem akaranak szerepjátékot csinálni a VU-ból, de közben folyamatosan nyirbálják a PVP lehetőségeket.
Én ezt komolyan nem értem. Most akkor se nem szerpjáték meg PVP-zni se legyen értelme?
Még szerencse hogy van a fórum, az elég szórakoztató

Lefele ütve pókoskodni meg szerintem csak addig éri meg, amíg eléggé megerősödsz, utána csak szívod a fogadat hogy megint leütötték előttem, meg hogy már megint ugyanazona szinten vagyok több mint egy hónapja.
Dátum: 2009.08.15. 13:16:41
Én teljes mértékben megértem hogy butítani szeretnéd a pókokat, hisz unatkozol ott fent és valahogy el kell ütni az időt, de amit írtál azt pont leszarják a pókok.
Kicsit gondolkodj még rajta, finomítsd és biztos jó lesz, az egyedüli lényeg az hogy úgy csináljátok hogy a TOP50-et ne érje kár
Khmm... Beggit ne hagyd ki, óriási tehetség a gyerek
Szerintem meg csak jobb tudsz lenni, hol tudott Trueblood anno a kivégzésről?

220Le/Tp az mi? Ez már olyan kvantum dolog? Vagy még nekem is van mit tanulnom?
220 Le/ csata nem is sok, ezt az átlagot a kukac.hu-s azbesztpofájú hülyegyerekek már első szinten hozzák egy szál buzogánnyal
Dátum: 2009.08.13. 23:00:56
Egyértelműen nem a kis karaktereknek készült ez az event, azoknak van bőven szórakozás, nem is hallunk tőlük panaszt soha hogy nem történik semmi.
Ettől függetlenül jó dolog hogy ők is mókázhatnak.
Viszont megint ott a fekete pont a Behonak a sebtiben összepakolt, átgondolatlan, és kiteszteletlen eventért. Jogosan panaszkodik bármelyik 6. szintű hogy nem erről volt szó.
Ha csak egyetlen napig is lett volna tesztelve az event kiugrott volna hogy nem kéne azt írni hogy bárki versenyben tud lenni benne.
Én komolyan nem értem Miklósékat, tényleg nincs ebben a játékban annyi pénz ami miatt enniyre elhanyagolják?
Dátum: 2009.08.13. 08:56:59
Alacsony szintűként esély sincs versenyben lenni ebben az eventben, mert a magas szintű közel másfélszer több CSP-t termel naponta az elementáris fúzió szakértelemmel. LE-t meg arányaiban is vagy 3-szor annyit az egyéb, maxos szakikkal.
Szerencsére ezek az emberek megunják a játékot elég hamar (ki tudja miért)
Újabb gyöngyszem, LOL :

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=24590

Lassan kéne indítani ezeknek egy láthatatlan világot