Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.11.18. 23:47:43
.
Dátum: 2009.11.18. 12:39:03
Cyron jelenleg 6 szinttel van az elsőtől lemaradva, ez napi 3CSP-t jelentene inspirátorból, ami kb.6-7% plusz LE termelés vadászatból naponta.
Ez még mindig el van maradva pl. Jerikó 10 kvízmedáljától.
Szval a kvízmedál durvább.
Ráadásul a TOP-on kívül nem okoz problémát sehol sem az inspirátor jelenléte.
Dátum: 2009.11.18. 11:30:04
És mi lenne az ereje?
VF-et ne nézzük, mert aki VF-et használ erősebb lesz a szintjén. maximum nem fele sebességgel fog haladni vele az ember hanem gyorsabban.
Az inspirátor csp-t ad, amiért jár LE meg TP.
Ez teljesen korrekt, semmi játékborító elem nincs benne.
Viszont gyorsabban lehet vele haladni vele mindenki másnál.
Ez az egyetlen eszköz amivel jelenleg nem lufifejűként be lehet érni a TOP-ot.
Nem túl gyorsan, ezt hozzátenném.
És itt a probléma, mert a TOP-ról mindenki tudja, hogy a szintjükön harmatgyengék a sok TP hajkurászás miatt.
Mostanra ténylegesen látszik, hogy a TOP és a többi játékos két külön játékot játszik, és ez sajnos nagyban nehezíti a fejlesztéseket, mert ami egyiknek jó a másiknak nem, mint az inspirátor.
Ezt a problémát oldaná meg egy össznépi inspirátor.
És a TOP tp-vel teli tagjainak sem lenne hosszútávon probléma, mert ha behozzák őket idővel értelemszerűen sokkal erősebb karakterek, tudnak VF-et tolni pár hónapra, mellette inspirátorozni, majd a VF-et lefelejtve újra feljönni az első helyre.
Versenyhelyzetet teremtene, célokat, és végre nem kéne nézni minden egyes fejlesztésnél hogy az vajon jó-e a TOP-nak, és ha nem akkor eldobni (sajnos sok ilyen van).
Dátum: 2009.11.18. 10:26:19
Jeriko az inspirátornak semmi előnyteremtő hatása nincs, az a VF, ami már mindenhol jelen van a játékban, pusztán TI eddig nem éreztétek.
Az inspirátor (főleg ha össznépi lenne) pusztán versenyhelyzetet teremt, ami jelenleg nagyon hiányzik a játékból.
Dátum: 2009.11.18. 09:53:01
Én a lélekkufárhoz is raknék be egy 10 őskőért vehető zseb-inspirátort, ami egy hétig inspirál. Sokkal egészségesebb játékkörnyezet alakulna ki, nem lenne egyedül fent a top, a másodvonalnak lenne lehetősége nem folyton a farok rossz végén játszani, persze ehhez már eltelt egy év a játékból, de az új világra be lehetne indulástól vezetni.
Sokkal kevesebb VF-es lenne a játékban, ha ez a lehetőség adott lenne mindenki számára.
Dátum: 2009.11.18. 09:29:19
Nem az inspirátor az egyensúlyborító, hanem a VF.
Azért tűnik számotokra mert nálatok elöl nincs VF probléma, ezzel a tárggyal ti is megérzitek egy picit.
Azért picit, mert nem fog sokkal nagyobb tápot adni neki mint pl. Kócosnak a 10 kvízmedál, Galmuszknak az immáron elvehetetlen LE növekedése, vagy néhány embernek az ajánlás, ami pl. ha jól tudom Cyront is nagyban hozzásegítette hogy ilyen erős tud lenni.
Ez is egy ilyen, tele van vele a játék, és mondom nem az inspirátor, az magában kb. kuka, hanem a VF.


*Még a felsoroltak mellé a HT-t is beszúrnám.
Dátum: 2009.11.17. 10:19:32
winnie, az ilyen bizniszeknek óriási közösségépítő szerepe van, ami mindenképp jót tesz egy játéknak.
A VU-t is sokan azért szeretjük mert óriási community van mögötte.
Nem rossz ötlet Miklóstól, hogy megpróbálja ezt a két közösséget közelebb hozni, ezzel mi, a fogyasztók is jól járnánk, nem csak ő vagy a másodlagos piac haszonélvezői.

A hiba szerintem ott van hogy rögtön belecsapott a közepébe(VU-s részről), finomabban kellet volna ezt csinálni, ahogy Byzon írta, csöpögtetni egy kis pluszt kötelezettségek nélkül az adott tábor részvevőinek a másik szegmensből, hátha megjön a kedv.
(V1)Spik:
Én egy kemény mano fejü gyerek vok és harcolni is akarok de ha nagyobb ember támad elmegyek és meghuzom a számat!

Egy újabb gyöngyszem, alacsony szint tele van velük, belőlük van a portyakariknak magas LE diffje
Dátum: 2009.11.16. 23:04:12
A villámHKK-val kapcsolatban érdekelne hogy lesz-e gondolkozási időkorlát.
Mert jó móka lenne, de ha kikapok egy egszer beütök aztán "20 percet gondolkodom" ellenfelet, én biztos hazáig szaladok
A gyengéket így is ritkán lehet farmolni, csak amikor 15% felé érnek.
Másodpercek
Idézet: Endyr - 2009.11.16. 22:19:24
igy van, direkt lett kiveve a rendezes, h ne a legalacsonyabb TOjut usd (vagy ha azt akarod akkor toltsd a fel eleted a toplistan )


Vagy naponta 15 percet, és akkor kis túlzással azt is megmondom ki milyen állatot fogott aznap be
Szval szerintem vissza is lehetne csinálni a portyalistát, a célt a butítás nem valósította meg, csak az átlagfelhasználónak lett káromkodósabb ez a része a játéknak.
Szerintem.
V1 nagymacskaállomány:

Danicicica:
Sziasztok!Danci a nevem, és van itt egy lány, aki a nővérem!! Még új vok, nem sokat tudok erről az oldalról...DE ANNYIT MONDHATOK HOGY KLASSZ!!!!! Na sziasztok...És nehogy kikezdjetek velem!!!!

Klaucica:
Sziasztok! Én egy 12 éves lány vagyok!
Nagyon szeretem a lovakat,kutyákat...
röviden ennyi!
na pá!

Klaucicus:
Szia kedves elre tévedt látogató!!
Kérem a sípszó után hggyál üzenetet!!XD

Vad macska:
Egy vad macska vagyok aki nem kimél senkit.


És nálam a TOP vadmacska V1-en :

Barrique:
FOR THE LEGION!
Dátum: 2009.11.15. 22:13:18
Persze, nyugatról rengetegen jártak-járnak magyarországra a magyarok leleményességét és a "fehérgalléros maffiát" tanulmányozni, világhírűek vagyunk benne
Talán még az ukránok ennyire híresek, de mi közelebb vagyunk, meg jobb a közbiztonság is
Dátum: 2009.11.15. 18:58:20
Én meg Kanadában élni, ezen is jó volna ha változtatnának
Dátum: 2009.11.15. 18:51:39
Mondom a találkozón csak egy végzet medált osztanak, ami semmi mérhetőt nem ad.
HKK-t tudsz rendelni kanadából is.
Kódot is, biztos sokan fognak seftelni vele a neten.
Dátum: 2009.11.15. 18:44:11
Én meg a te hozzáállásodat nem értem, mi anno Debrecenbe is lementünk egy jó kis HKK versenyre, pedig nem osztottak semmit csak jó volt.
Utazni jó dolog, lehet társasággal jönni és sört inni közben.
Hogy a HKK-ban minek van Végzetúr kód az megint más dolog, de annak meg a találkozóhoz nincs köze, azon maximum egy végzet medált kapsz, ami kb. csak jelképes.
Dátum: 2009.11.15. 18:34:20
Nincs túl sűrűn ez e találkozó, akinek fontos fél évben egyszer el tud menni, én a közelben lakom, nagy valószínűséggel mégsem tudok elmenni mert más dolgom lesz, most kérjek érte kárpótlást mert így nem lesz végzet medálom?
Dátum: 2009.11.15. 18:19:16
T:06-70-200-24-98

Kimásoltam ide a számát, ha esetleg beijed és törli a HSZ-t
Dátum: 2009.11.15. 17:43:15
Szerintem majd egy fél éven belül, ha a Ronin, vagy a Lélekszipolyozók hirtelen felindulásból, egy alapos CSP begyűjtés után felránt hirtelen 500 szint tornyot (nem tudom lehet-e annyit, nem számoltam ki), és azt látjátok hogy innentől hozzá sem szagoltok a toronyhoz, ti is kiszámoljátok hogy lehet megéri egy mellékszövi vagy sem. (bár szerintem már kiszámoltátok)
Hozzáteszem egy új szövi nem jelenti feltétlenül az azur légio megszünését a magas epikusszámával.
Dátum: 2009.11.15. 17:09:28
Idézet: Kocos - 2009.11.15. 16:55:26
Idézet: Almási Viktor - 2009.11.14. 10:27:49
Idézet: Ariel - 2009.11.14. 10:11:48
Ezt nem nagyon értem... Jogtalan előny az, hogy a változással már nem végtelen ideig lehet miénk a torony, hanem el fogjuk veszíteni ?


Ha esetleg fél év múlva elvesztitek, csináltok egy azur légio 2.-t, mind átrongyoltok oda és pár hét múlva ismét tiétek a torony egy évig.
Ez egy tök hülye fejlesztés volt, már bocsánat.


Persze, es huzunk meg 500 millioert epuleteket, elorol kezdjuk az epikust, stb.
Emberek legalabb egy minimalis szinten gondoljuk at a frocsogest.


Ezt egyáltalán nem fröcsögésnek szántam, nem is érzem annak, ebből kifolyólag minimálisan sem gondoltam át
Ebben a szituban, ha nem lenne a jövőben változás én ezt tenném.
De én itt vagyok lent, és nem is vezetek excel táblákat hogy mi éri meg, úgyhogy lehet tévedek.
Mindenesetre az újraszövi és az újraepikus számomra még mindig nem lenne akkora visszatartó erő azzal szemben, hogy cserébe kitolhatok a rivális szövikkel