Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.11.20. 09:07:02
Birka, egy év után egy TP-LE ballansz projektet beindítani?
És hogy, a TOP-ok összemennének, a pókok megnőnének
A háborús rendszer megreformálása is esélyesebbnek ennél, pedig az is "mission impossible"-nak tűnik.
Dátum: 2009.11.20. 09:04:01
A VF-be nem lehet beleragadni, mert ha unalmas lesz miatta a játékom, fogom és lefelejtem.
Igaz utána sem lesz más a játék, mert ha előrébbszaladok 10 szintet, ugyanazt a játékot fogom ott is játszani, mintha továbbra is VF-eznék.
A játék elején volt érdek a szintlépésre, mert voltak kifejlesztendő épületek, megoldandó küldetések.
Ezek egy játékos számára 50. szint körül elfogynak, utána a játékélménye akkor sem csökkenne, ha egy deka szintet nem lépne a továbbiakban.
Úgyhogy hajrá VF
Dátum: 2009.11.20. 01:44:16
Azon én lepődnék meg
Ez még egy jobb játékos, legalább próbálkozott, a legtöbb csak ír naponta 3-szor hogy "mos mér támacc, útba vok?"
Dátum: 2009.11.20. 00:59:02
Idézet: Ariel - 2009.11.20. 00:35:24
Idézet: Failure - 2009.11.20. 00:16:15
Egy VF-es maximum olyan nem VF-essel találkozhat, aki alóla érkezik, de pár hét alatt már el is húz felette.


Egy 3 hónap múlva induló karakter, aki nem használ VF-et, két év alatt kerülne olyan szintre, ahol nem VF-es karakterekbe ütközik. Hiába lépi gyorsabban a szinteket, mindenhol VF-et fog találni. Kétlem hogy sokan állnák két évig a folyamatos pofonokat, hogy végül elmondhassák, hogy túl vannak rajta. Inkább beállnak a sorba és VF-et fejlesztenek.


Jó játékkal el lehet kerülni a punchbag-eskedést, vannak eszközök, hogyha játszani akarok, tudjak is, és legyen ÉP-m. Sokan most is ezt játsszák a másod-harmadvonalban.
Rossz játékkal meg tökmindegy.
Szóval Byzonnak igaza van, nem kell túllihegni ezt a dolgot.
Dátum: 2009.11.19. 23:59:07
Az a baj, hogy nincs ösztönzőerő a szintlépésre a középmezőnyben.
A küldetések kitolása után végképp nincs.
Ugyanazt a játékélményt kapja egy 45. szintű mint egy 60.-as.
Ezért húzták ki sokan a VF-et, a hátránya mintha nem is létezne.

A VF ad játékélményt, nem a szintlépés.
És most ezt akarjátok elvenni a játékosok 40%-ától.
Nem elvenni kell, hanem adni.
Ha lesz új játék, eldobja a gyerek a régit.
Dátum: 2009.11.19. 23:50:21
Rabolt LE-t
Dátum: 2009.11.19. 23:48:20
Idézet: Ariel - 2009.11.19. 21:27:19
A szavazásból hiányolom a "Légiós vagyok" opciót


Igen, mert én alapból úgy számoltam, hogy az első három opcióra csak ti fogjátok tenni a voksot

Ennek a topicnak a felét nem értettem, pedig én nyitottam. Az Azúr is elég határozatlannak tűnik a szavazás szerint Pedig egyértelmúen mindenki megbízik a döntésükben
Köszönöm a voksokat!
FOR THE LEGION
Dátum: 2009.11.19. 11:53:37
Hiába tenné Kard a voksát a szingulárisra, már nincs kin felkapaszkodnia.
Várható volt hogy a KH-t elérő tagok el fognak menni messzire a másodvonaltól.
Ez bekövetkezett, ráadásul a másodvonal is megfogyatkozott, mert kinek van kedve hosszú távon a farok rossz végén állni.
Lassan jöhet a 2. számú KH, majd fél év múlva a 3. és így tovább, klikkesedve
Dátum: 2009.11.19. 11:10:31
Let., ezt a szavazást nem kell ám komolyan venni, nem annak indult
Csak add le a voksod az Azúrnak, már úgyis behozhatatlan az előnyük
Dátum: 2009.11.19. 10:16:59
Igen határozott karakterfejlsztés, Balgos
Dátum: 2009.11.19. 10:12:34
Nem tudom mi jó a TOP-nak, én mindig is a középmezőnyben játszottam, azt látom.
Ott a szinguláris óriási csapda tud lenni sokaknak.
Dátum: 2009.11.19. 10:09:48
Idézet: Damage - 2009.11.19. 09:56:35
Ha kivesszük vagy módosítjuk a lassítást, akkor a szilgulárisnak is legyen reformja (mondjuk csökkentse a szint%-al a portyából kapott LE-t, jó?).


Bocs Damage, már megelőztelek az ötlettel, ugorj át léci a Szinguláris ismeretek szavazásra, és add le a voksodat
Dátum: 2009.11.19. 10:04:20
A szinguláris ismeretekkel igen nagy csapdába tud esni az egyszeri játékos.
Sokan fejlesztik küldetéshez, vagy csak azért mert milyen jó hogy ilyen gyorsan lépi a szinteket.
Azt látja fejlesztésekor hogy milyen gyorsan halad milyen jó, de ezzel nagyon legyengíti magát magasabb szintre lépve, elgyengül a karaktere, pár hónap alatt oda jut, hogy semmi sikerélménye nem lesz a játékban, minden játékos elveri a szintjén, még talán térkapuban is kikap.
És onna aztán nincs felállás záros időn belül, jó játékkal is hónapokba telhet az így felhalmozott hátrány részleges ledolgozása, nagy valószínűséggel addigra elmegy a kedve az egésztől.
Pedig ő nem ezt akarta, pusztán haladni szeretett volna a játékkal, senki nem szólt neki hogy ezzel életképtelen lesz hosszútávon.
Ráadásul a környékén lévő karakterek játékélményét is tönkreteszi, nem lehet rajta küldetéseket csinálni (kábítás, kritikus ütés), mert már a varázslattól lehalnak, ráadásul a kalandok célszámait is lhetetlenül lehúzza, ezzel elvéve a kihívást-sikerélményt a többi, rendesen haladó játékos elől.

Ezért lenne egy olyan ötletem, hogy a szinguláris ismeretek a megnövekedett portya TP mellé adjon csökkentett vadászat TP-t!
Így a felfutott játékosnak van lehetősége talpra állni a szintjén, esetleg nem megy el a kedve a Végzetúrtól.
A környékén játszók is jól járnának vele, hisz méltó ellenfeleket kapnának, akikkel lehet érdemben játszani.

Kíváncsian várom a véleményeket
Dátum: 2009.11.19. 09:50:24
Sőt, küldetéseket sem lehet csinálni a maxos szinguláris karaktereken(kábítós, kritikus ütés), mert folyton lehalnak a varázslattól. Most állandóan cserélgessem vakító fényre a varit mert ők ezt válsztották, és ezzel teljesen ellehetetlenítik a játékomat?
Fenéket! Mínusz vadászat TP-t a szingulárisra!
Nyitok is róla egy szavazást
Dátum: 2009.11.19. 09:38:16
Sun ötlete egyébként teljesen korrekt, azzal kiegészíteném, hogy akkor a szinguláris is kapjon mínusz TP módosítót vadászatra, mert a szingusok is elcseszik a kalandokhoz a célszámot.
Egy átlagkarakternek általa nem lesz kihívás, ergó játékélmény a kalandokban a rendkívül alacsony célszámok miatt
Dátum: 2009.11.19. 09:32:26
Idézet: Let. - 2009.11.19. 09:18:41
A mellette tábor legerősebb félelme
"Mert Miklóst ismerve enged a TOP lobbijának és megváltoztatja."


Nem félelem, hanem statisztika, itt mutatja az egyetlen excel táblám.
Dátum: 2009.11.19. 08:03:53
Nem tudom írta-e valaki a spektrális manipulációt!
Na az aztán a durva dolog! Kimaxolva ugyanúgy dupla LE termelést tesz lehetővé, mint a VF!
Mindezt hátrányok nélkül!!!
Én azt butítanám
Dátum: 2009.11.19. 00:48:56
Morti, onnantól kezdve már csak a többi VF-es ellen fejlődnek továbbra is VF-fel.
Ha egyszer elkezded magába szippant
Az egyszeri játékosnak meg halál mindegy hogy 6 szinttel magasabbról verik ronggyá, vagy egy pók veri ronggyá, vagy egy VF-es veri ronggyá.
Ronggyá lesz verve és kész
Dátum: 2009.11.19. 00:03:34
Idézet: Byzon - 2009.11.18. 23:57:24

Mivel erről Miklós szavazást nyitott és az Azúr Légió nem használja ezt a szakit, így úgyis be lesz korlátozva. Ha tetszik ez 500 másik játékosnak, ha nem.quote]

Byzon bácsi bemondta a tutit
Szerintem igaza is lesz
Dátum: 2009.11.18. 23:52:05
Idézet: Yasmina - 2009.11.18. 19:36:41

azért ezt cáfolnám, egy jó pók simán elver egy VF-est (bár a pókok is lehetnek VF-sek )!


Húú egy VF-es pók, megcsinálom
Vadászni is fog meg minden... pókkodni is

Maradjon a VF.