Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.11.27. 18:10:29
A V1-en zajlik az élet most is, legalsóbb szinteken is folyamatosan vannak új játékosok.
A többi világot is nézegettem, azokra ez nem igazán jellemző.
Én pont azt látom, hogyha egy számomra kedvező portyyavilágot csinálnának, ami alkalmi játékosoknak is elérhető, akkor sem indulnék rajta, mert a nagybetűs játék érdeklődés hiányában elmaradna.
Mindenkinek azt javaslom, és komolyan, az 1-es világon induljon, ott van mozgás-élet, akármikor is regelsz rá, akármelyik szinten is van a karakter.
Mit akarsz kivédeni, hgoy ne verjék le az ember életét, vagy ne raboljanak tőle.
Mert a másodikra már az elejétől van mindenki számára elérhető megoldás.
Az első meg nem lehet komoly, ez egy PVP játék, itt üti egymást a nép.
Most már értem, de szabályosan belefájdul a fejem ha végigvezetem magamban
Húúúú Körösipecás
Anno Másival csak írtam a portyaablakba hogy Körösipecás és Támadás!
Nem tudtam vele lukra futni

Viszont ezen a feladványán nagyon sokat gondolkoztam, végül feladtam és onnantól tiszteletből nem támadtam:

3 ember bemegy egy motelba. A recepciós monda, hogy 30 dollár egy szoba,
így mindegyik fizetett 10 dollárt és elment a szobába. Kicsit később a
recepciós rájött, hogy a szoba csak 25 dollár, ezért elküldte a hordárt a 3
férfihoz az 5 dollárral. Útközben a hordár nem tudta kitalálni, hogyan ossza
el egyenlően az 5 dollárt a 3 férfi közt, így mindegyiknek adott egyet,
kettőt pedig megtartott. Eszerint a három férfi 9 dollárt fizetett, ami
27-et tesz ki. Ha ehhez hozzáadjuk a hordár által megtartott 2-t, az
összesen 29 dollár.

Hol van az egy dollár?
Dátum: 2009.11.26. 20:29:05
Idézet: Dmatyas - 2009.11.26. 19:56:16
Hát, szÍvem szerint, sok-sok játékost, mindenhonnan a toplistáról
összeszednék, egy véleménnyé kovácsolnám! quote]

És ha ezt megcsinálod, személyesen fogom átnyújtani neked a színaranyból veretett, 2.2kg összsúlyú kovács nobel-díjat
Dátum: 2009.11.26. 17:53:27
És milyen kiábrándító volt megtapasztalni!
Személy szeritn azóta sem hiányzik a TOP-hoz közeli élet, persze ez ízvilág kérdése.
Dátum: 2009.11.26. 16:17:31
Idézet: Ariel - 2009.11.26. 11:24:38
Az még érdekesebb, hogy egy puszta ténymegállapítás esetén is működik a csőlátás, arról nem is beszélve, hogy ilyenkor a fórumon hirtelen 5 percre megjelennek a 0 hozzászólással rendelkező "leszavazó" accountok, akik nyilván a Miklós által kiírt szavazást is befolyásolták.


Ez mekkora ötlet!
Hát ha régebben szólsz nem lett volna krea meg kivégzés reform, de még portyapont sem lenne
Megyek is szavazgatni
Csak elő kell halásznom Crimson rámhagyott userlistáját
Dátum: 2009.11.25. 16:04:08
Lehet hogy csak türelmes arcok nyomkodják a kódokat félpercenként a relikviáknál, és van akinek összejött

Meg szerientem az csak utópia, hogy a nyomda csinál kódosat meg nem kódosat is, a nyomdászok egyszerű munkásemberek, egyfélét csinálnak, de azt jól.
Dátum: 2009.11.24. 21:50:54
Állatmorál helyett az állat alapsebzése ne a karakter fegyverétől függjön, hanem az állat alapszintjétől, és erre kaphatná ugyanúgy a lépett szintre a sébzésnövelő bónuszt.
Ugyanúgy kellene állatot cserélni ha sikeres akarsz lenni, viszont a casual játékosok is tarhatnának állatot, jelenleg náluk nem nagyon van.
Dátum: 2009.11.24. 20:13:14
Hiába van jobb stratégiám, ha nincs értelme elvernem a másik végzeturat.
Jelenleg magas szinten csak így lehet érdemben portyázni.
Tényleg nem jó a klikkelőverseny, de az sem jó hogy midnenki elrejti az LE-t 100%-ban.
Ha magas szinten valakinél találsz LE-t 15% figyelése nélkül, az a karakter hamarosan törölni fog, a gazdája már nem foglalkozik vele.
Dátum: 2009.11.24. 17:37:42
Egykori Nyers LE ötlet bevezetése.
Portyafáradás nélkül.
Állatmorál nélkül.
Tudatturbó nélkül.

Én így képzelném el a végzeturat.
Dátum: 2009.11.24. 17:16:27
Páran abba is hagynák a játékot
Dátum: 2009.11.24. 16:55:03
A gyógyitalok elég gyengék, az oké, de nem a portyát kéne butítani, persze V3-on tökmindegy, de azért a tesztszervereken még elkapnánk a legyet...
Toky14 a "haverom", kéretik nem lefikkantani
Azért 9 epikust hazavágtak
Az sem egyértelmű a kérdésedben, hogy csak a legújabb 2 Megtorló filmre gondolsz-e, avagy beleszámítod az 1989-es überfaxa, Dolph Lundgren főszereplésével készült eredeti, The Punisher mozit is
Dátum: 2009.11.22. 17:21:12
Sanyi valahogy idejött, meg a VF-ről már mindenki többször is leírta a véleményét, elfogyott a gondolat a témában.
Dátum: 2009.11.22. 17:14:17
Jóvvan, ha mégegyszer valaki agyon meri dicsérni a V3 portyarendszerét itt a fórumon, az összes smile-val kiröhögöm
Dátum: 2009.11.22. 17:06:56
Ha jól értem, V3-on akkor vagyok "jó játékos-jó portyás", ha a nálam 6 szinttel alacsonyabb, szintjükön TOP karaktereket verem szarrá.
Igen, ebben valóban több kihívás van
Dátum: 2009.11.22. 16:49:18
Én is sejtettem Ricardo, hogy a TOP100 90%-a a "haverod", valld be hogy még Crimson mestertől örökölted őket
És csak azért nem rohansz már most előre a toplistán, mert majd a toplista fog mögéd rohanni amikor már eleget farmoltál belőlük, és nem eteted tovább őket

Szva ezt nem kellet volna Biri, mert sok jó játékost megsértesz vele, mi is kötözködhetnénk hogy vajon milyen körbeverések lehetnek ott a tízszeres exploittal.