Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Úgy látom ez a rózsaszínű puszi-nyuszis skin még a kiforrott jellemű egyének egójára is súlyos csapásokat tud mérni
Dátum: 2010.04.01. 17:07:14
Köszi szépen, az a képen az Iszonyatos Maki, közben befogtam, most vagyok dilemmában, hogy beidomítsam, vagy ne
Ja, a matektanárra emlékszem, kiadta a diákjainak házi feladatba hogy etessék szép nagy pocakúra a végzeturukat otthon

Azon meg szerintem nincs mit csodálkozni, hogy a torony ellen már egy egész szerver játszik, szerintem több embert onnan már csak az éltet, hogy nehogy már megint ők nyerjék meg.
Mélyen belegondolva csak egy jó diplomata kell a HTF-be, aki megpróbál olyan formán hatni a most már esélytelennek tűnő szövetségek tagjaira, hogy "figyeljetek, akkor legalább abban segítsetek, hogy ne megint a torony nyerjen".
Dátum: 2010.04.01. 16:47:27
Gigantikus rágcsálórém???
Ennek mennyit nő a morálja rágófigurával

Valaki nem tudja megmaradnak ezek az event után is, ha beidomítom?
Dátum: 2010.04.01. 16:40:01
Befogtam egy plüssállatot!!!
Most ha ezt beidomítom, akkor lesz egy beidomított plüssállatom?
És parancsszóra fogja legyilkolni a porcicákat?
De most komolyan, így marad az event után, vagy lesz belőle valami random?

Mert ha nekem holnapután elváltozik valami sima állattá a beidomított Őrjöngő boci-m, akkor én majd jogosan írhatok panaszozó levelet ugye? És akkor most készüljek fel, hogy a VU-ra hosszútávon is ráköszönt a plüsszezon?

Plüssmajmot fényképeztek a Behóék? Egy olyan nagyon kéne
7 Millát épített secperc alatt??!!
Kiürült a Pici-Poci
Dátum: 2010.03.31. 14:37:14
Eh-ból nem tudod kompenzálni a vadászatot, mert kevesebbet ad mint a sima vadászat.
Úgyhogy nyugodtan vadászhatsz is mellette, és a problémád, hogy nem haladsz már meg is van oldva
Dátum: 2010.03.27. 13:51:59
Üzenjetek, hadat, háborúban nem működik a projekció.
Dátum: 2010.03.27. 02:19:20
Ez a scriptelés kb. olyan mint a mai fiatalság és a kábítószerezés.
Fele fogyassza, de ha mindet becsuknák a yardok, elfogyna a fogyasztói társadalom.

És igenis éljenek a scriptek, és igenis nagyon jó ötlet a JV részéről, hogy beleviszi a játékba.
Ez olyan, mint amikor Hollandiában legalizálták a csokoládészármazékokat.
Mert ugye haladjunk a korral, nem kell leragadni régi korok szabályainál, de azért Amszterdam el is nyerte ezután pár évvel a megtisztelő "bűn városa" titulust.

Ez csak egy példa volt, csak hogy legyen viszonyítási alap.
Én nem lennék a JV helyében most, viszont személy szerint támogatom a scriptelést és a legalizációt, én magam is használok scripteket, egyet például a vakító fény varázslatom felrakására, ezt a scriptet vakító fény scriptnek hívom, akkor használom, amikor a térkapuba megyek. Nagyon jó, mert csak benyomom és rögtön felrakja a vakító fényt, semmi egyéb gombnyomkodás nem szükséges hozzá.... pfáááhhh
Dátum: 2010.03.22. 21:39:05
Igen
Dátum: 2010.03.18. 11:19:57
nyugi utána jön az 5 hatalmas, az még több vadászat lesz, hiába a magas szerencséd. Nekem 130 vadászatból lett meg a két küldetés, de egyszerre csináltam őket.
Dátum: 2010.03.17. 16:12:56
És ennek a topicnak csak a páros oldalain enged pontozni, a páratlanokon nincs is pontozóablakom, pedig most pontozókedvemben vagyok

Szerk.: vagyis csak nagyon lassú valami-valahol
Dátum: 2010.03.17. 16:07:49
Nekem van most 400CSP-m, odaadom szívesen az összeset, plusz még két havit, ha kapok érte +1 mágiát

"Mágia 50, 2400 Lélekenergiából fejleszthető
Dátum: 2010.03.16. 14:18:48
Szerintem tök jó az ősköves licit.
Lehetne benne egy olyan kitétel, hogy aki nyeri az ősköves licitet és viszi a tárgyat, annak megsemmisül az összes dukátja
Gyilkolás szövetség V1-en szintén zenész.
Dátum: 2010.03.12. 16:45:30
Én úgy tudom, hogy Shaktor visszatértének a felismerése után közvetlen roppant össze a rendszer
Azt a címet már több mint egy éve Tony viszi ha jól tudom
Ja hogy ez a skinváltás óta nem megy? Akkor azért van látványosan kevesebb célpontom leütve mostanában
Nini mit találtam :

"Végzetúr toplista szűrő
Végzetúr toplista menüpontjába egy plusz szűrő selectet helyez, mellyel a negatív LE diffes karaktereket válogathatjuk ki kényelmesebben."


Valaki nem tud róla részleteket küldeni priviben, mert jó lenne tudni ez most jobb-e annál amit én használok
Zsíros portyacélpont keresésre nem tudsz vagy tudtok valami hasonlót?
Meg olyat ami elkölti az LE-t hatákonyan?
Mert ezek nekem jók lennének, és egyből át is nevezném a karakteremet Skynetnek, aztán hadd játsszadozzon magában