Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.04.13. 22:20:37
Örüljünk neki, a szövitagokat is azóta lehet ilyen szépen helyettesíteni, amióta ugye van precedens rá.
És most mennyivel jobb-kényelmesebb, de legfőképp táposabb mindenkinek, nem
Dátum: 2010.04.12. 17:00:36
OFF, de talán idevág:


"Ugyan, hagyjátok már! Nem béna, tud kung-fuzni.
Mi? Asszed kínai vagy? Azzal a szitáros csajjal lógsz.
Mi van veled? Mutass valamit!
GYerünk, gyerünk! Lássunk egy kis kung-fut! Kung-fu mester, mi?!"

-A TILTOTT KIRÁLYSÁG c. filmből-

Egyes félamatőr statisztikák szerint az összes Jakcie Chan és Jet Li filmekben összesen 132-szer hangzik el a "nekem jobb a kung fum" kifejezés
A Kung Fu Pandát is beleszámítva 137-szer
....
Tripla OFF
Legalább valami szaftos üzit mááár léci, ne ezt a lerágott csontot sokadszorra
Különben is ez a Felhasználási feltételek megsértése topic, de ha már OFF-olunk:
Ma az egyik farmom átmenekült smaragdba, hogy ne üthessem tovább
Részesedést kérek a vezetőségtől a smaragd hordába átkergetett karakterek hordaváltásra költött ősköveiből
Vagy inkább mégsem, ma is törölt egy másik, az már nem fog követ venni

Viszont hogy ON is legyek:

Küldő:Fiki
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:2010.04.08. 12:08:01
hahahahahahahhahahahahahahahaha

Ezt kaptam az egyik farmomtól miután 0-t hoztam tőle.
A büszkeségemen esett csorba miatt kérem a karakter zárolását, és kárpótlást is kérek LE formájában, ugyanis a VU maradandó lelki sérülést okozott, és önbizalmam súlyosanan megingott
Dátum: 2010.04.10. 16:42:56
Szerintem scriptet keressetek a dolog mögött, egy ilyen lepontozás nagyon sok idő, főleg a fórum jelenlegi gyorsaságával, és nagyon sok usert lemínuszoltak.
Mi anno Birkát napokig pontoztuk vagy tucatnyian mire lement az átlaga
Én is megkaptam a magam mínusz 3-át, most is vizinnel kell csöpögtetnem annyira kisírtam a szemeim
Az bizony 100%, még -60%-kal támadva is (többet nem enged a rendszer), hidd csak el, ott nincs random.
Dátum: 2010.04.07. 14:05:13
Idézet: Birka - 2010.04.06. 15:44:18
Persze-persze...

Ekkor jön az hogy a macskám rálépett a középső gombra az egeremen, a gyerek játszott, és tetszett neki a görgő, így éppen a támadás linken tenyerelt bele stbstbstb.

A kisbaltás megoldások nem igazán férnek bele a dologba, viszont a finomhangolásokkal igen is értelmetlenné lehet tenni szerver oldali bónuszok formájában a scriptek zömét!

Ha minden script ellen van szerver oldali támogatás, melyet a script nem tud helyettesíteni, akkor a script értelmét veszti! Lehet továbbra is használni, de hátránya kerülsz a használatával, akkor mért használd?



Az egy dolog, hogy rálépett a macska, de hogy egy hete rajta alszik az meg egy másik.
Ráadásul lehet szólni a usernak, hogy csináljon valamit a macskával, mert különben ban lesz, csak ehhez ugye komolyabb support kell.
A kisbaltás megoldás meg nem az, ha nem hagyjuk magunkat hülyének nézni, hanem az, ha az általad javasolt késleltetős módszerrel a játszani vágyók élményét is megnyírbáljuk.
Dátum: 2010.04.06. 15:40:06
A tizedmásodpercenként frissülő támadó linket ki kéne szűrnie a VU erre figyelő programjának (gondolom van), és az ilyet indoklás nélkül kéne zárolni. Hogy ilyen fajta scriptelésre lehetőség legyen, az szerintem nem megengedhető, és elfogadhatatlan.
Dátum: 2010.04.06. 15:05:04
Semmiből, csak a tapasztalat mondatja velem, meg szeretek szúrkálódni
Vagy kérdezzük meg inkább Dutch-ot
Dátum: 2010.04.06. 14:16:12
De gondolom lehet számítani a közeljövőben egy erőteljes lenerfelésre a lopás szakértelemnél
De mutat, 100%.
Sokan töröltek szerintem emiatt a TOP segge alól. Ki a franc akar egy olyan kiélezett versenykörnyezetben játszani, ahol csak te nem kapkodtad be a bogyóidat? Engem is ütött néhány Légiós másodpercre pontaosan ahogy szintet léptem anno, és utána rögtön 5 percenként amíg volt ÉP-m. Mindig ugyanaz a pár fő.
Máskor nem tudtak mert eléggé alattuk voltam szintben, de szintlépésekkor mindig eljátszottuk ezt a kis játékot. Egy éve, igen.
-rnd időközönként automata kiléptetést?


Ez van már most is
A késleltetésekkel meg kinyírnák a kocka portyások játékát is.
Milyen 300 forintos jegyárak?
Most lebuktál, tisztán látszik hogy legalább egy éve nem volt a kezedben vonaljegy
Van aki a manuális sebességváltóra esküszik, van aki az automatát szereti.
Egy dolog biztos, sok LE-vel kell portyázni menni, mert csak akkor tudsz AKKORÁT rabolni, hogy leesel a székről.
Velem kétszer esett meg eddig, mindkettő 8 napon belül gyógyuló volt
Dátum: 2010.04.02. 23:19:48
Belinkelitek ezeket a topicokat majd a játék kezdőoldalára a hírekhez?
Vagy csak az a 100 ember fog ott taktikálni aki mindig itt lóg, és amúgy is tudja, mit kell csinálnia?
Dátum: 2010.04.02. 20:15:01
Jaja, a köpködés a legjobb
Dátum: 2010.04.02. 19:01:02
Erre még én is fogok nevezni
És akarakterem átviszem majd a V1-re és egy oltári nagy építőrabszolga lesz a srác, teljesen legálisan
Szupi
Ááááh ezek amatőrök, maxos kontiinummal meg másodlagos támadással kell mostanában TP-t tömni