Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Micsoda topic
Rövidtávon: kijönni a katakombából.
Hosszútávon: visszabújni a katakombába
Dátum: 2010.05.17. 18:47:00
Köszi Beho ez egy akkora baromság, tele lesz az első 5 szint farmokkal, kb. ennyi.
Én is regeltem egyet W2-re, már akkor is baromságnak gondoltam.
Én örülök hogy gyarapítani szeretnétek a VU közösségét, de nem úgy kéne, hogy aki nem ír scriptet az hátrányba kerül a többiekkel szemben. Ja még megkérhetem a VU-s meg egyéb haverjaimat is hogy regeljenek 5-ig szintig, úgyse fognak tovább menni, az összes ismerősöm ismeri ezt a játékot, aki akart az már játszik rajta, aki meg nem azt most sem fogom rávenni, és nem fogok senkit zaklatni ilyen fasság miatt, hogy figyelj ha nem regelsz hátrányba kerülök a scriptes+nagyüzemi haverszívesség megkérős emberekkel szemben.

Talán kéne reklámra költeni, és nem a két éve itt játszó emberek faszával verni a csalánt.
Ergo nekem nem lesz ilyen script-piramis gyöngyöm, de lehet kedvem lesz emiatt abbahagyni a játékot, mert tudom hogy akinek ki lesz ez a maxos medálja, az nem onnan lesz mert annyi új játékost hozott be a VU-ba
Dátum: 2010.05.14. 16:36:34
Esetleg ki lehet még lépni a szövetségből, nagyon durva manaregent adnak az épületek
Dátum: 2010.05.12. 23:35:12
De az miért jó ha felszavaznak? Én nem értem
Topicot akarsz nyitni? Vagy a napocska jobban tetszik mint a felhő?

Vagy a magas pontszámnál tökéletes az összkép a (megszólítás-aláírás-apróbetűs "módosította" kisérőszöveg) triumvirátusú tagolási dizájnoddal?
Dátum: 2010.05.12. 23:16:36
Hol említett? Az "ötlet" szóban?
Tényleg sok a paranoia
Dátum: 2010.05.12. 23:11:37
Én személy szerint köszönöm Ywgarrdéknak a nagybetűs Tanulságot
Most már tudom hogy mindenféle csúnya etikátlan dolgot csak sunnyogva finoman kell elkövetnem a továbbiakban is, ezután sem vállalva fel nyíltan soha, mert ha a nép megharagszik és lázad, akkor bizony Miklósnak büntetnie kell, mert ő a népből él, és ezt fantasztikus objektivitásomnak köszönhetően meg is értem, és el tudom fogadni, de a legfontosabb, hogy tudok alkalmazkodni
Dátum: 2010.05.11. 03:58:59
Jóvvan látom visszajött Solina, szép tőle nem hagy egyedül éjszakázni
Aztán figyelek mostan, szóval szólj a következő műszaknak fórumot ne lője fel mert savazni fogok
Dátum: 2010.05.11. 03:40:39
Solinával váltjátok egymást a fórumon?
5 perce még ő volt bejelentkezve, most meg te. Ti éjszakai baglyok ti, ezért vagytok olyan sikeresek, nem alszotok egyáltalán
Dátum: 2010.05.10. 17:07:40
Vigyed, nekem még van egy csomó sok
Dátum: 2010.05.10. 09:34:13
Hááát, nálam a hangulatot az keltette fel igazán, amikor Kocos ecsetelte, hogyha esetleg "tartós helyettesítés" is állna fel náluk, az akkor is szabályos, mert anno erre szabálymódosítás is volt ugye, ezt ne felejtsük el.
Lehet hogy fórumtrollozásban mi vagyunk a királyok, de ködösítésben nálam ti viszitek a pálmát.

Meg aztán a fórumtrollok is oda mennek ahol friss porhanyós goblincsecsemők vannak reggeleire
Szerintem még az RSZNYT sem kapott annyi savat, mint most ti, ennek oka van, a mostani TOP1 szöviről pedig nem is beszélve, pedig ők sem kiscserkészlányok.
Hát ha csak annyit írnka, hogy multizás, vagy script használat, esetleg a "felhasználási feltételek megsértése", az kb. arra elég mintha semmit sem írnának
Dátum: 2010.05.08. 21:33:58
Hát a legnagyobb fallosz cím Byzon
Mi más cél van egy ilyen játékban?
Dátum: 2010.05.08. 17:08:05
Dehogynem, itt olvastam anno a fórumon. Az egy mp. az más, én nem arról beszélek, de te vagy az aki nem tudod hogy miről van szó, és nekem magyarázod?
Dátum: 2010.05.08. 14:24:54
Hogy felkaptad a zagyvizet Mi az oka?
2 hónapig játszottan ilyne bújócskát kockulással, ismerem azt a 15% időmérőt.
Ezen kívül senkit nem csalóztam le, mert nem emlékszem kik panaszkodtak erre, de volt panasz, az tuti, és sokan nem 1-2 másodpercről panaszkodtak, ott pedig csak a script lehet a ludas sorry.
Dátum: 2010.05.08. 13:35:44
Jó, akkor még nem lehetett ellőni 300 vadászatot egy leüttetés alatt, meg egy teljes őskő volt egy gyorsítás, szóval fel kellett jönni, különben egy vagyon.

Köszönöm Craslog a megerősítést, ez becsülendő dolog hogy bevállalod, és nem csitu van mint máshol
Dátum: 2010.05.08. 13:28:37
A fikázásnak igenis van értelme, pl. életben tart egy fórumot.
Ezenkívül számomra, miután elolvastam az összes légiós hozzászólást egyértelművé vált, hogy igenis a magas szintű karaktereik közül alig játszanak már páran, egy csomó helyettesítve van valaki vagy valami által.
Ami ugye legális, még a felhasználói feltételeket is átírta a JV ugye, amikor ez először durrant.
A légió szerintem szánalmas, enniyre győzni akarás szerintem beteges egy játékban.
Szerencsére nem érint, mert 1 éve otthagytam azt a scriptversenyt ami elöl van, nem nekem való.
Ebből is látszik hogy ez egy szubjektív vélemény, nembocs hogy leírtam, és nembocs hogy nem nyalom ki mindenki seggét itt a fórumon halványrózsaszínre
Dátum: 2010.05.08. 13:10:10
Most ugrott be, hogy közel egy éve sokan panaszkodtak, hogy a 15%-ra gyógyulás ideje sok percet csúszik, és emiatt tudott sokakat lerabolni pl. Dutch.
Na most a 15%-ra gyógyulás ideje perceket csak több óra leforgása alatt csúszott, ha rendszeresen rá volt frissítve mindig aktuálisat kapott az ember, szóval ezek a több perces csúszások csak úgy jöhettek létre, ha a delikvens már órákkal előtte beállította parancsba, hogy pontos időben menjen neki az epikusnak.
Asszem ezt hívják úgy hogy a fagyi visszanyal, és nem mellesleg ez már lassan egy éve volt hogy lényegében robotpilótával üttették le magukat az emberek.
Dátum: 2010.05.08. 10:57:52
Ezt hívják tanult jogi körökben precedensnek
Dátum: 2010.05.07. 18:47:07
Neked már húzza a nyakad a viadalokon a sok medál
Dátum: 2010.05.07. 17:24:16
Idézet: Damage - 2010.05.07. 16:23:41
Hűha, most veszem csak észre! Aztarohadt! Hogy pezseg a fórum! Itt az egész légió és támogatóik (5 fő)!


Ariellel mi van? Régen totál aktív volt itt, most meg mintha már nem is játszana.
És ki viszi most, Solina?