Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2012.01.18. 04:22:19
Az a kínzókamra jele, sokat szoktál portyázni
Dátum: 2012.01.04. 15:47:41
Nem tudjátok a karácsonyi őskővásárlós ajikat jóváírták már (csekkeset)?
Mert nekem még nem jött meg aztán ha már jóváírták akkor elkezdem zaklatni Baratyt
Dátum: 2012.01.02. 18:53:32
Ugyan már, 1000 emberből 1 ér rá annyira hogy legfelül low-life-oskodjon
Dátum: 2012.01.02. 17:55:18
Szerintem a legjobban ott cseszték el hogy egyszerre akartak most mindent, ezt így nem lehet, apránként lehet csak egy népnek beadagolni a változást.
Most jön az ellenzék, a magyar fricska! Aki miatt lerombolták az MTV székházat 4 éve, az áll most kint nagy mellényel-transzparensekkel a népjólétért tüntetve.
Ezért a sztoriért bármelyik brazil szappanopera-forgatókönyv író arany kávébab díjat kapna


http://www.origo.hu/itthon/percrolpercre/20120102-uj-alaptorveny-gala-az- operahazban-tuntetes-az-andrassy-uton.html
Dátum: 2011.12.31. 16:54:16
Nekem is az volt, kihúztam a szakit, meg LE védő páncél-pajzs-csizma kombó, úgy már elenyésző mennyiséget húznak csak.
Dátum: 2011.12.31. 02:33:38
Erről a gazdaságfelpörgetésről kábé nekem is ugyanez a véleményem volt anno, pedig én csak egy egyszerű melósgyerek vagyok

A legnagyobb tanulság ez egészből (hogy hoznak egy törvény egyik évben, majd a másikban visszavonják), hogy ismét egy "kiforrott, céltutados, határozott, szakmailag elismert" felsővezetés van magyarországon

20 év szárnypróbálgatás után még mindig tanulják a szakmát, de lehet hogy csak jólérezni magukat járnak be. Ez arra emlékeztet amikor frissen alakult brókercégek adnak-vesznek papírokat a befektetők pénzéből mintha lottószelvényen számokat bökdösnének, és egyszercsak beüt a krach és akkor széttárják a kezüket. Na én azt várom már

Ezért szeretem a végzeturat, mert itt a politikához képest egy magas szinten, profi szakemberekből álló csapat dolgozik a gyarapodásunkért
Dátum: 2011.12.28. 23:16:00
Már eltörölték tavaly nyáron, sőt, 20000 alatt durvább mert akkor rögtön bezárnak 72 órára, afelett csak eljárás indul

És a szakma csúcsa:

http://www.youtube.com/watch?v=GtailsAamUA
Dátum: 2011.12.24. 13:42:12
Azért szólhatott volna a mélyen tisztelt JV hogy nincs portya déltől, majdnem agyvérzést kaptam úgy felugrott a vérnyomásom.
Hihetetlen hogy ennyi év után sem képesek előre kommunikálni a játékosok felé...

Azért túlteszem magam rajta

Boldog karácsonyt mindenkinek
Dátum: 2011.12.21. 16:52:15
Majd ezután rögtön hívjatok vissza még egyet, az lesz vagy egy hónap
Dátum: 2011.12.20. 22:16:30
Ne hülyülj Hype, akkorákat lehet pókkodni a szinteden hogy hatszámjegyű, minek mennél vissza kicsibe?
Dátum: 2011.12.20. 18:08:34
Jó lenne ha a fertőzöttek tudnának portyázni a szent ünnepen is, hisz a fertő medrében ez a keresztény ünnep nem is olyan szent nekik.
Meg aztán az ajándékozás örömének a lehetőségét is elveszik így kedves végzetúr testvéreimtől, hisz így nem fognak tudni lélekenergiával megajándékozni, pedig el is mennék érte
Dátum: 2011.12.15. 00:15:32
Azért elég gáz a sokszoros bajnokoktól , akik a legjobbaknak vallják magukat ez a picsogás hogy most mi lesz.
Egyszerűen megváltoztak a szabályok, most új szabályok szerint kell a legjobbnak lenni, ráadásul előnyből, hisz eddig is erős karijuk volt.
A jó játékos mindig jó játékos marad és alkalmazkodik és nyer.
Az a sokszoros bajnok aki innentől nem fog tudni új címet szerezni az nem is jó játékos és pont.

Én még az AH-ban való medáleladást is beszüntetném, bár nem értem azt a játékost aki ott eladja a játékban szerezhető legnagyobb dicsőséget, mégis látok csomó ilyet.
Mi értelme annak hogy eladok X medált potom összegért hogy utána visszaszerezzem? LOL
Dátum: 2011.12.11. 23:40:06
Idézet: Birka - 2011.12.11. 18:45:14
Emlékszel? Néhány játékos (ne vedd magadra! ) nem úgy tudta pörgetni a küldetéseket ahogy szerette volna, mert sokat sérültek az állatai. Erre a probléma megoldására kitaláltál egy AF szakit (másodlagos sebzés feleződik).
Miklós rábólintott, a másodlagos szakikat fejlesztő játékosok meg lehúzhatták a karakterüket, vagy mondjuk kidobtak néhány millió lét, amiből másodlagost fejlesztettek, csak hogy visszafogják az őket farmolókat, vagy legalábbis maradjon játékélményük.


Még mindig olcsóbb "sebezni", mint védekezni ellene! (A varázslatok alapsebzése "ingyen" nő ilyen szempontból (Nem kell költeni semmire, nő a másodlagos sebzés, míg a vastag bőrre költeni kell, hogy a nagyobb sebzést felfogd!), és az acsarkodás ellen a mai napig nincs védelem!)
0-ás ez az AF szakim, 20-as a sebgyógyom, és köszi, de tényleg veszem magamra...



Birka, akkor további másodlagos-sebzés csökkentő nerfeket várhatunk?
Dátum: 2011.12.10. 23:41:46
Inkább add kölcsön pár építőmultidat, nálunk van mit vakolni még
Dátum: 2011.12.10. 21:54:47
Köszi a táblát Cras! Akkor most sem nevezek, inkább szakítok
Ja akkor jó, ezek szerint nem kellenek új épületek, van hova rakni az LE-t mindenkinek
Meg szerintem ott fent a szintlépéssel is álljatok le, nem értem hogy várhatjátok el Miklóstól hogy párhetente új tárgyakat programozzon le a ti felesleges szintlépéseitek miatt
Idézet: Ariel - 2011.12.10. 19:29:52
Ennek az esélye 0, ugyanis Miklós nem fog kéthetente új kincstáblát csinálni, de még havonta sem. Viszont annak igen nagy az esélye, hogy fél év múlva nem csak pár karakter lesz kénytelen leállni az entitással azért mert nincs kincstábla, hanem 50-100.


Jó de akkor az építkezést is nerfelni kell és X. szint felett büntetőszázalékokat (súlyosat) adni rá, hiszen többszáz játékos már nem tud mit építeni, és ezek szerint Miklóstól nem várható el hogy új épületeket programozzon le, vagyis (a te logikád szerint), ha rendbe akarjuk tenni az építkezést (márpedig rendbe KELL tenni, hisz Miklós nem fog kéthetente új épületeket leprogramozni), akkor az összes magas szintű karakterre förtelmes manavortexeket kell varázsolni vagy valami ilyesmi hogy ez rendbejöjjön
Idézet: Ariel - 2011.12.10. 18:20:25
Idézet: Almási Viktor - 2011.12.10. 18:08:14
És a magas szintű játékosok majd kéthetente fognak 15 szintet lépni? Mivelhogy a kikérhető entitás darabszáma szintfüggő.
Ezt előbb-utóbb mindenki eléri.

Mindenesetre köszönjük Ariel a félinformációkon alapuló érvelésedet


Miért kéne szintet lépni? Már most legalább 19 kincstábla hiányzik az elérhető legnagyobb kincstábláig. Ennek az elérése legalább 280 nap. Ami pont két heti kincstáblagyártást jelent Miklósnak.


És rámutatnál léci hogy melyik karakter számára elérhető ez? És arra mennyi esélyt látsz hogy ez a karakter (akinek ez elérhető) 280 napig az összes csp-jét az entitásokba fogja tölteni, valamint 7/24-ben számítógép előtt fog ülni hogy 17 percenként verhesse az entitást?
És a magas szintű játékosok majd kéthetente fognak 15 szintet lépni? Mivelhogy a kikérhető entitás darabszáma szintfüggő.
Ezt előbb-utóbb mindenki eléri.

Mindenesetre köszönjük Ariel a félinformációkon alapuló érvelésedet