Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.07.06. 23:30:30
További bugok, ne később kelljen rácsodálkozni :

- 4. állat harcra hívásánál rendszresen elmegy az első pihenni, sokszor 4-szer 5-ször is be kell hívni a negyediket, rendszeresen járok emiatt 3 állattal portyázni, mert ki a franc gondolja.
- portyalista használhatatlan, ráadásul már a portyaablakba beírt névnél rádupláz, így csak lesel hogy most beverted vagy nem-e.
- karakter törlésnél - és visszaállításnál nullázódnak a leölt entitások (képzeld Panna ha most javították volna)
- szövetség elhagyásnál az állatok ottragadnak az elhagyott szövetség kenneljében.
- lélekkúttöltésnél is számolja a térkapu pontokat, így feltöltött lélekkútnál rögtön tele van a karakter térkapuponttal.
- szövetség elhagyásnál és kisebb kínzókamrájú szövetségbe való belépésnél több kínzott lesz mint a kamra szintje.
- az összes időzítő késik a játékban, egy óra alatt több percet is.
- üzenetek menüpontba rendszeresen nem látszik a friss üzenet, bár az avatár alatt írja hogy új üzenet érkezett. Ezek az üzenetek végleg el szoktak veszni.
Dátum: 2010.07.06. 22:53:45
Az a szitu hogy portyázni-harcolni már csak akkor éri meg ha űberf@sza kocka vagy, ráadásul mindig tudod kinél van LE.
Erre pár végzetúr képes, mindenki másnak a vadászat a legajánlottabb.
Én elég jól portyázok, de sehol sincs az átlagom ahhoz képest amikor elmegyek vadászni.
És még nem is tolom láthatatlanul, mert annyira nem akarom lassítani a játékot, a láthatatlanság még rádobna kb. +30% LE/TP arányt.


Hogy a lélekszívós tárgyaktól elvették a plusz LE-t, azt minek kellett?
WTF?

JAvaslat a JV-nek, bár lehet ezt a Hibajelentés topicba kéne:


A térkapuból lehet ám LE-t szívni!
Nem tudom ez direkt van-e így, hisz elvileg portyára hat.
Jó lenne utánanézni, és ha ez bug javítani, és akkor lehetne resetelni is az entitásokat mindenkinél, hogy kivehessenek olyan tárgyat aminek értelme is van.
Dátum: 2010.07.05. 23:00:56
Óriási-óriási
Bocs, Horusz
Dátum: 2010.06.29. 16:52:09
Azt a 400 feletti CSP-t már buktad, és nem fogod sehogy sem visszakapni.
Ez a szabály.
Dátum: 2010.06.25. 18:22:07
Ez így van nálam is, de a csatát látni szoktam utána az eddigi csatáimban,
Dátum: 2010.06.25. 18:21:15
A szarvast is visszadobja, nem lehet kvízt szarvassal írni
Nem is logikus, a karival nem akar játszani a gazdája = nem lesz belőle bevétel.
Megvenné tőle valaki, aki miután pénzt ad érte, logikusan komoly szándékai vannak a karakterrel = venné az őskövet rendesen.

Ez olyan mintha a HKK-ban megszüntetné a Beho a kapcsolatot azokkal a boltokkal akik lapra is árulnak kártyát.
Másodlagos piac mindenhol van, az mindenkinek jó, még a kínai kisgyerekeknek is mert üres rizsestál helyett teli lesz este az asztalukon.

Szerk.: Még jó hogy anno a 3 Korlátlan mágikus faktoromat fű alatt adtam el 20 ropiért, lehet ha akkor kiderül elkobozza a Beho az összes HKK-mat
Dátum: 2010.06.23. 23:18:13
Az üzenetek menüben rendszeresen eltűnnek a bejövő postáim.
Az avatárom alatt látom, hogy új üzi jött, de a helyén nincs.
Kitörlöm az összes régit, erre marad egy üres, 1970-es dátummal.

Ez már sokadszorra fordul elő, múltkor már a karakterlapomra írtam ki, hogy ha valaki üzent ismételje mert eltűnt.
Most ide írom, hogy aki ma írt küldje el mégegyszer mert eltűnt a mátrixban.

És öreg rókáktól is kérnék tanácsot, hogy lehet az ilyen eltűnt üziket előhozni?
Így van, ilyenek kellenek, nem pedig gyógyulást segítő gömb, pfahh
Dátum: 2010.06.22. 00:05:17
Látnád amikor a karakterlapomra kattintok!
1280*960-ban betölti a fél képernyőt
Dátum: 2010.06.21. 23:45:52
Nekem lett a legnagyobb avatárom a VU-ban
Először is köszönöm a megtiszteltetést, hogy kétszer akkora képet tehetek fel mint mások.
Én is úgy érzem hogy nekem ez jár, de azért köszi.
Viszont nagyon pixeles lett, mert én a 120*200-as lebutítottat küldtem be, de ha nekem lehet ekkora, akkor küldök nagyobb felbontásút, ne legyen ennyire pixeles.

Szóval megnézné a JV, hgoy most hgoy van ez? (Küldjem-ne küldjem?)
Dátum: 2010.06.14. 22:23:37
Idézet: Ariel - 2010.06.14. 18:19:56
Elhiszem, hogy max körül van az életpontjuk, de ezzel együtt is röhejesen egyszerű az ép-t 40-50% körül tartani. Az más kérdés, hogy nem teszik.



Az méltán híres azúr script nélkül sajnos ez napi 24 órás szolgálatot igényelne, ez a jelenlegi napi 2*15 perc játékomba nem fér bele, de léci okíts még onnan fentről dicső Ariel, haggy szívjuk magunkba az álatalános tudást

Az ötletet mindenesetre elraktároztam, majd ha egyszer úgy döntök hogy a munka, alvás, és az asszony simogatása helyett is végzeturazni akarok életem minden percében, majd akkor nagyon hasznos lesz, köszi
Dátum: 2010.06.12. 23:46:24
Miklós képleteit ismerve minél nagyobb valami annál kisebb + szorzót ad, de a random mindenek felett.

Olyan a szerencse is szerintem mint a másodlagos támadás: 20-nál 15%-ot ad, de 50-nél már 17%-ot (hasra).
De az egész k@rvamindegy, mert ha minimumot sebzed a fegyverrel, akkor még dorombolnak is a kiskedvencek.

Értem?
Dátum: 2010.06.10. 23:36:48
Te már akkor is 16-os voltál amikor én 8
Dátum: 2010.06.10. 23:13:13
A ksivállalkozói szféra 90%-a is megszűnne, meg a nagyvállalkozói is
Annyi munkanélkülink lenne egész Európát telefoshatnánk velük.
Még Chilére is jutna belőle
Dátum: 2010.06.09. 17:17:56
A %-os harci bónusznak úgy lenne értelme ha egy csatára szólna, akármi ellen, de akkor viszont nagyot.
Akkor lehetne felbuffolva szétkapni Begginert , vagy nagyot ütni az epikbe-entitásba.
Vagy felbuffolva várni az 5 szinttel magasabbról jövő támadót, és az első akkor nagyon fűbe harap.
Vagy kiszabadulni a kamrából, csupa mókás dologra lenne jó
Az ilyen egy alkalmas erősítések hiányoznak a VU-ból. A mostani rendszer nagyon kiszámítható egy szint felett, ezzel izgalmassá lehetne tenni.
Dátum: 2010.06.09. 15:11:01
10 pont Biri
Dátum: 2010.06.09. 14:00:21
29 pont, ami kb. arra jó, hogy egy híg f@ssal teli tálat meghintenek pár borsószemmel, hátha attól gusztusosabbnak fog tűnni, és egy lépéssel távolabb kerülünk a HIVATALOS államcsődtől, sajnos a gyakorlatban már rég ott van Magyarország.

Ez az az ország ahol a gazdáknak jobban megéri ha elviszi a termést a víz vagy a fagy.
Ahol nyereséges egy céget a csőd felé vinni.
Vagyis javarészt akkor tud "nyereséges" lenni egy cég, ha csőd a vége

Ez az az ország ahol ha rékérdezel Pesten a munknaélküli hivatalban hogy van-é munka akkor képen röhögnek
Viszont igazi elfekvő a MH, mindenkinek ajánlom, kéthavonta pofavizit és rendesen utalják a "pénzt".
Ugyanez zajlott le vidéken 10-15 évvel ezelőtt, azóta már eljutottunk oda hogy a "dicső" fővárosunkban is itt tartunk, tovább nincs sajnos. Ennyi volt
És sajnos a cégek kíméletlenül kihasználják a munkanélküliséget, lassan 10 órás munkaidő lesz minimum a divat.
Az elmúl évben megfordultam olyan raktárban ahol a válság miatt az emberek 2/3-át leépítették, és a maradékkal csináltatták meg a munkát. Az emelt norma és pofatúlóra időszakát éljük. Láttam 5 tonnás magasemelőt csattani teljes sebességgel a jetskivel mert mindkét ember hajtotta a normát (kórház), és tavaly két ember is összeesett mellettem a kimerültség (talán alultáplátság) miatt.
Mindkettő kórház, sajnos azonnali szerződésbontással, mert így sajnos nem tudja értük vállalni a felelősséget a cég.

Persze ez az az ország is ahol munkanélküli járadéknak több pénzt kapok mint a hugom 8 órás munkára, és a körzeti orvos annyiszor vesz fel passzív táppénzre ahány ezrest dugok az orra alá
Ha mentálisan nem lenne csúnyán igényem rá nem is dolgoznék soha többé

96-ban az APEH-ban dolgoztam, már akkor óriási felháborodás volt a vállalkozói szférából beérkező nullás adóbevallásokkal.
Azóta eltelt 15 év és ebben ugyanott tartunk, én a nyugdíjazásomig nem számítok érdembeni változásra

Szóval reformálgasson csak az állam, sajnos az én szememben ez már csak olyan, mint amikor egy boltban egy megszűnt, és készletről is elfogyott terméket átáraznak
Dátum: 2010.06.08. 21:47:31
Az a kihívás valóban mókás jó fejlesztés volt, excel tábla sem kell hozzá
Ismerek valakit aki egy lapfrissítés alatt végignyomja a portyaablakot 10 kihívással.
Asszem ezt hívják tájmszéving módszernek
Mondjuk én kikapcsoltam, állandóan sz@rrá vernek szingulárissal meg szubtérivel


Node az a lényeg egyszerű fejlesztés volt mint a szög mégis egy egész VU társadalom örült neki.
Ennek az esszenciának ki fog örülni ha bejön?
Indíthatnátok egy szavazást róla az itt felvetett problémákkal, én sajnos nem tudok
Dátum: 2010.06.08. 17:37:43
Nem lehetne inkább olyan eszenciákat találni, hogy pl. a következő csatádra szint/1 IQ-t vagy támadást kapsz?

Lassan a matamatikusok játéka lesz a VU.
Én megértem hgoy nem egy magasságban gondolkozunk Miklós, de az egyszeri játékos talán inkább olyanra vágyik hogyha elhasznál egy esszenciát akkor nagyot üt
3 tucat játékosnál többen nem hiszem hogy még az eddiginél is optimálisabban akarnak vadászni(kockulni) a spektráliseszencia jóvoltából.

Jöhetne inkább Zarknod anyósa a koponyányi manós seregével, akiket ha legyőzöl dobnának tojást.
A tojásban meg aztán lehetne bármi, még fluoresszencia is, és mekkora izgalma lenne a tojás feltörésének