Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2011.05.25. 16:34:02
Ha nincs csoki nem megyek

Mi az a MEDÁL amit kap az ember? Eddig végzet medált osztogattak, de most csak MEDÁL van írva. Ez valami új? MEDÁL of honor?
Dátum: 2011.05.24. 23:02:11
Gondolom, a leírásában nem írja hogy nem hatna rá.
Dátum: 2011.05.24. 22:27:58
Ja, az csak portyára ad, úgy nem működik.
Elég nagy sebgyogyó nem dob vissza 15% felé ekkora varisebzés bekapásánál?
Dátum: 2011.05.24. 22:05:00
Jajj, neked amúgy is van kamikazéd! Told ki maxra a negatív aurád és egy órán belül lesz neked is Szerencse amuletted
Dátum: 2011.05.24. 17:53:02
ÉS hova fogod rakni a sok kavicsot? úszkálsz benne majd mint Dagobert bácsi?

Kiégett őskő reformot akarunk
Dátum: 2011.05.23. 16:29:56
Az mire jó hogy minden második hozzászóló kipontozza a hsz-ét utána?
Így tejlesen érthetetlen az egész topic, pedig jó kis balhé lehetett itt, már popcornt is pattogtattam, erre nesze semmi.

Aki hülye meg tajparaszt az jó lenne ha fel is vállalná, attól mert kipontozza utólag a hsz-ét hogy ne tudja a másik mit írt még ugyanúgy tudom hogy vagy hülye vagy tajparaszt, plusz még azt is hogy fel sem meri vállalni saját magát....
Dátum: 2011.05.19. 08:52:39
Ez a pontlopás egyébként tényleg jó ötlet.
Én a szövetségi háborúkat is úgy csinálnám, hogy hadüzenetnél a rendszer behívna még két másik hasonló szintben lévő szövit és egy 4 fős háború lenne pontlopásos módszerrel, az lenne ám izgalmas, és a győztes szövi megkapná mindhárom vesztes lélekkútjából a jussát.
Dátum: 2011.05.18. 00:30:15
Igazából már régen én vittem Pannát, csak meguntam hogy mindig kirúgatom a szövetségből magam(Logan) vele, így töröltem
Dátum: 2011.05.17. 09:47:40
Újabb 10 pont!

Különben is a vastag bőr optimalizálása magas szintre csakis a kivégzés szaki optimalizálása után jöhet szóba, hisz az már másfél éve fel lett vetve hogy gyengül a szintlépésekkel, szóval sorba kell állnotok
Dátum: 2011.05.17. 01:22:56
A kérdés jogos
Valahova már leírhatná a játékban a JV hogy az entitás gyógyulni szokott két ütés között.
Meg az epikus specializáció leírásába is bele lehetne venni az entitásra gyakorolt hatását.
Meg ilyenek
Dátum: 2011.05.16. 23:49:28
Tiha én 60. szint környékén mozgok, az állatokba a spellel 600-at verek, ehhez kb. 150-es vastag bőr kéne hogy levédje, ezzel szemben te 134. szinten 80-assal rohangálsz és csodálkozol hogy leesnek a dögök.

A kritikus meg igenis jó példa, mert megmutatja hogy egy játékos mennyit hajlandó áldozni egy szakira hogy az működjön, asszem ha a vastag bőröd is annyira húznád mint a krit. ütésedet nem lenne problémád.

A spell sebzés meg hiába nő exponenciálisan, mert az egy szint alatt kitermelhető LÉ is exponenciálisan nő, a szaki fejlesztési költsége meg lineáris, szóval bőven szinten tartható, pusztán akarat kérdése.
Dátum: 2011.05.16. 12:29:00
Húzd ki a nyelved gyorsan mert bebarnul ésé szőrös is lesz.

Te olvasgatod a Wikis oldalakat, én max. a Jerikó féle kenneleztetős link miatt szoktam beugrani.
Nekem nem kell wiki-t olvasgatni, én vagyok a legnagyobb végzetúr, a szabályrendszer be van égetve a CPU-mba a fém szkeleton alatt
Dátum: 2011.05.16. 12:25:39
Asszem kifórumoztam most magam egy időre

Amúgy tökmindegy milyen szabálymódosítás lesz bármikor is, úgyis én leszek a legnagyobb dögevő
Dátum: 2011.05.16. 12:02:38
Azért hogy ne hulljanak le az állataid...
Bocs, de akkor kritikus ütés minek toltál? Ahol most tartasz benne az már 2 szint múlva sem fog érni lószart sem!

Olyan hülyék vagytok ehhez a játékhoz már én is hülyének kezdem magam érezni mert leállok veletek vitázni
Dátum: 2011.05.16. 11:37:51
Idézet: Birka - 2011.05.16. 11:07:54
Mar bocs, de a nagy szart...
100-as a vastag bőröm, és lazán kihúzom 200-ra vagy 300-ra is, ha ennek lenne értelme, de jelenleg semmi az égvilágon.


Ezt a hsz-ed sem értem, pár oldallal lejjebb írtál példát hogy 400-as vastag bőrrel egy az egyben negálnál egy erős varázslatot a szinteden. Ezek szerint mégis lenne értelme, 300-nál már alig sebződnének a dögjeid, simán meggyógyítanád őket egy kattintással ha húzol még a sebgyogyódon.

Nehéz így társalogni veled ha magad ellen beszélsz
Dátum: 2011.05.16. 11:20:02
Idézet: Birka - 2011.05.16. 11:07:54
(Viktor, hogy a játszhatatlan környezet miatt törölgetnek emberek az nem izgalmas mi?)


Lehet játszhatóvá tenni, csak mindenki sajnálja rá a lóvét, a saját hülyeségük miatt szívnak az emberek, inkább tolnak 10-et az IQ-jukon mintsem kitolnák ugyanannyiért a meggyőzőkészséget, csak gratulálni tudok nekik, a hülyeség ellen nincs orvosság...
Dátum: 2011.05.16. 11:16:33
Cras ezt úgy mondod, mintha aki kihúzta a másodlagosait már nem kéne vastag bőrre meg sebgyógyításra költenie, pedig ugyanúgy sebzik az ő állatait is, ugyanúgy kell költenie ezekre is. Az aránytalanság pont ott van, hogy ő másodlagosokra is költött, emiatt LE hátrányban van a másikhoz képest aki nem tette ezt meg.
Dátum: 2011.05.16. 10:58:03
Oké, tegyük fel hogy megváltoztatja Miklós a másodlagos-vastag bőrt, és %-san egy-az egyben lehet negálni a kritikusokhoz hasonlóan.

Akkor szerinted mi lenne? Elmondom:

Aki állatot akar sebezni kitolná 200-300-ra a másodlagosait, a többiek meg akik eddig sem növeltek vastag bőrt mert sajnálják rá a lóvét ugyanott lennének, mert vagy kénytelenek lennének szintén kitolni 200-300-ra, vagy sokkal jobban szét lenne verve a dögjük mint eddig bármikor is. Aztán persze ez folyamatosan nőne, ugyanakkora LE nyelő lenne mint a kritikusok, senki nem járna jól.

A mostani helyzetben ha folyamatosan növeled a vastag bőr-sebgyógy kombót szintedhez képest akkor folyton magadnál tudhatod a legerősebb dolgot a játékban négy állat formájában. És az nem csak játékos ellen jó, hanem epikus-entitás térkapu ellen is, míg a másodlagosok kizárólag játékos ellen jó. Csak sajnáljátok rá a lóvét az a baj, inkább szívtok.
Dátum: 2011.05.16. 10:06:25
Szerintetek melyik az erősebb? a kritikus ütés-varázslat, vagy négy állat állandó fentlétele?

Mert míg a kritikusokra milliárdokat költ mindenki, addig az állatszakikat elhanyagolja és akkor csodálkozik hogy nincs állat.
Pedig a 4 állat nagyon durva, jobb bármelyik kritikusnál, talán a kettő kritikus együtt van olyan erős.

Érdekes, hogyha valaki ide írná hogy a 200-as kritikus ütésével nem megy semmire, mert minden ellenfele lekriteli akkor kiröhögnétek hogy mi a sz@rt akar a béna pici kritikus ütésével XXX. szinten.

Most ugyanezt mondjátok a vastag bőrrel és a sebgyógyítással, nem csoda ha kiröhöglek titeket
Dátum: 2011.05.16. 09:27:09
15-18K blöki HP-nál a 3000-es sebgyógyítás miért számít bikaerősnek?