Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2008.12.05. 17:15:49
Ök akkor nem maradtak vissza szintet, csak nem vadásztak egy ideig, én azokrol beszéltem, akik 1-2 honapig nem vadásztak, elvesztve egy rahedli csp-t, na ök a szintvisszamaradottak. Egyébként el kell, hogy keseritselek a jövödre nézve, mert az a 100k LE diffed (ami effektive olyan 70k elöny a vadászókhoz képest) kb. 20. szintre lépve arra lesz elég, hogy pont olyan erös leszel, mint akik akkor vannak a 20. szint végén, ugyhogy már nem csak 4 szinttel feljebbröl fognak elverni, hanem a saját szintedröl is
Dátum: 2008.12.05. 16:53:03
Otoaak esete jó példa arra, hogy hosszutávon mennyire semmit nem fog érni, ha valaki játék elején szintvisszamaradt és öszzeharácsolt 100-200k lét, magasabb szintekre érve egyre jobban el fog enyészni ez az elöny, arra elég, hogy ott vagy egy toplista elsö oldalán, amig le nem taszit vki
Dátum: 2008.12.05. 10:55:24
Egy állatnak folyamatosan csökken a morálja, meggyözökészséggel tudod lassitani a csökkenést, és sok sikeres portyával tudod növelni a morálját.
Ugy hogy az állta 5 alapszint +17 lépett, amit meg befog 10. alap, ráadásul inkább a lépett szint számit, ugyhogy kétszeresen kisebb, legalább.
Ja, és cserébe, ha lecseréli a magas állatát az ember, az uj ne legyen akkora káká, föleg, hogy egy vagyonért kell beidomitani, ez mindenkinek jó lenne, és tulzott elönyt sem lehetne belöle kicsikarni.
Állat szintjét nem kéne korlátozni, inkább emeljétek meg a minél magasabb szintü állatok morálvesztését, egyre jobban, igy a játékos eldöntheti, kell-e neki az állat, és növeli a meggy. szakit az egekbe, vagy inkább lecseréli kisebbre.
Dátum: 2008.12.05. 05:18:09
Lefele nem 15%-nál tudod megtámadni az ellent, hanem +5%/szintkülönbségnél, vagyis eggyel lejjebbit 20%-nál és igy tovább.
Dátum: 2008.12.04. 16:01:31
Söt minden héten elvert és az uzsimat is elvette
De megmondtam ám a tanárnéninek
Dátum: 2008.12.04. 15:37:55
Ja meg amikor suliba jártam, a Gáboréknak már videojuk is volt, nekünk meg még csak fekete-fehér tévénk
Dátum: 2008.12.04. 13:03:59
Á egy csomó vadászós kari is csal, mert olyan pici a vesztett csata/vesztett LE diffje, hogy azt becsületes játékkal nem lehet megcsinálni, nekem is megy ám a matek

Te tipikus példa vagy erre a problémára, kiváncsi lennék rá, hányan vannak még, akik nem hagyták a francba, söt még másik világon is inditottak karaktert, szerintem kevesen.
Mondjuk ha Miklos azt mondta ugy lesz, biztos megcsinálják, de egyelöre ugy látszik, ez még csak a te problémád, ugyhogy valoszinü nem ma
Dátum: 2008.12.04. 12:19:21
Ösköveket sztem mindenképp felhasználón kéne nyilvántartani, és nem karakteren, mivelhogy ez egy nyitott végü játék, ahol a kedves játékos nem tudja "megjavitani" az elrontott karakterét, és elsöre egy ilyen HC játékon az ember könnyen elvérez, vagy csak rossz szakikat fejleszt, és ezeket kb. egy honap játék után észre lehet venni, és inditani egy uj karaktert no para.
Viszont ha az ember már beperkálta az 5 ropit, erösen keserü lesz a szájize ebben az esetben, és inkább megy tovább az elrontott karakterével, és rájön, hogy ez nem az a játék, ahol a hátrányt be lehet hozni, és akkor...

Szegény portyásokra se fujnának ennyien
Dátum: 2008.12.04. 11:39:34
Mi van Crimson, világ 2-n is tönkre akarod tenni a kisgyerekek játékát?
Dátum: 2008.12.03. 17:24:35
Ha senki nem támadna be senkit, a játékélmény kb. a negyedére csökkenne, és többen hagynák abba az unalomtól, minthogy "tönkreteszik a játékomat".
Dátum: 2008.12.03. 17:19:39
Birka a láthatatlanság egyedül a szintvisszamaradott karakterektöl nem véd meg, azok meg vannak vagy kéttucatnyian, és lehet ellenük másképp is védekezni.
Sltankalifa jol mondja, háboruban nincs rablás, többek között ezért fullad be a portya 10. szint után, mert mindenki mindenkivel háboruban van. Pont ezért, bár ezt már az illetékes topicban is leirtam, én nem hoznék olyan szabályt, ami csökkenti a lélekkutbol nyerhetö lét, mert megszünik a játék pvp jellege-ha nincs várható haszon.
Dátum: 2008.12.03. 11:08:06
Na most ez a hordaváltás nem tudom pontosan hogy megy, de ha váltasz bukod a szövidet, nem?
Az azért óriási gáz.
Dátum: 2008.12.03. 10:14:00
Ricardo, ha neked 53000LE jönne össze gyémánt hordabonuszbol, akkor te a abba a két tucat játékosba tartozol, akik boritják a statisztikát. Egy átlag jó gyémántnak ez olyan 15000 lenne, ez már olyan 10. szintre annyi mint a smaragdosé, és ha a játékfejlesztés hasonlo irányba megy, késöbb a te + elönyöd is eltörpülne, és lám jobb smaragdnak lenni.
Mellesleg olyan 10. szintig a smaragd a sztár, tessék kihasználni ezt az idöszakot, plusz a gyémánt hordabonuszáért kökeményen meg kell dolgozni, föleg hogy az elején mindenki erösebb nálad, a smaragdos meg ha keresztbe teszi a lábát akkor is ott van neki a bonusz.
Azt elismerem, hogy magasabb szinten jobb a rubin bonusz, de azért pont a smaragd nyavajogjon, akinek még mindig a 2. legjobb.....
Dátum: 2008.12.03. 07:08:22
Én meg gyémántosként szétröhögöm magam, hogy mit összerinak a smaragdosok.
Örüljetek, hogy van egy nagyon erös harcbeli bonuszotok
Szoktam nézni reggelente csak hogy röhögjek egy jót, de én Truebloodot meg azt a Sameedet már nem számitom bele a statisztikába, még két ilyen kocka már ugysem regel ebbe a játékba
Ariel ajánlatával az a baj, hogy ez egy pvp játék, és 10. szint felett portyázni már nem nagyon éri meg, marad a szövetségi háboru, de ezzel meg azt végeznétek ki, aztán mi maradna a pvp játékból?
Dátum: 2008.12.02. 10:18:05
Most komolyan 30-as csapdáná 8%????
Lesz olyan ember, aki +1%-ért rákölt majd 40000LE-t?
Legalább a 9%-ot adnák meg érte(10-ben nem is reménykedem) , különben az a 30-as cspda olyan, mintha nem is létezne...