Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2008.12.23. 12:52:20
Nincs semmi baj a küldetésekkel, nem kötelezö csinálni öket, annyi mindenben meg lehet találni a szórakozást ebben a játékban...
Én például már vagy két hónapja nem csináltam küldetést, mégis nagyon élvezem a játékot.
(Szerencsére ez a problémám hamarosan meg fog oldodni, hisz jönnek az alternativák a vadászós küldikre, hogy az is meg tudja oldani, akinek ezek nem férnek bele a játékstilusába.
Végre az elsö fejlesztés, ami engem is támogat)
Dátum: 2008.12.23. 12:26:29
Birka mind a küldetésekre, mind az egyéb dolgokra azok rinyálnak leginkább, akik nem vesznek öskövet.
Aki már vett öskövet, az ugy látta, hogy ez egy jó játék, megéri rá beruházni, és játszik szépen a szabályok szerint.
Ezt hidd el nekem, igy van.
Dátum: 2008.12.23. 10:02:53
Az a tojásos ötlet az nagyon jó
Dátum: 2008.12.23. 09:55:34
Na ezt én sem értem, azért mert ök ugy döntöttek az elörerohanos taktikát válsztják még tökéletesen van lehetöségük ennek a küldetésnek a teljesitésére, pusztán annyi a kérdés, hogy akarják-e teljesiteni vagy sem.
Ha ök kaptak egy alternativát egy a játékstilusukkal nem összeegyeztethetö küldetésre, akkor az összes szintvisszamaradott portyás karakter nevében KÖVETELEK alternativát az összes vadászattal kapcsolatos küldetésre
Dátum: 2008.12.23. 09:33:19
LE diff. lista nem frissült pár periodus ota...
Dátum: 2008.12.22. 23:04:58
Jaja, cseszett nagyokat szoktak pukkantani, én is tanusitom.
Ettöl függetlenül én mindig öket ütöm, mert annyian mondták már itt a fórumon hogy az ö hordabónuszuk a leggyengébb hogy én bizisten elhittem nekik
Dátum: 2008.12.22. 22:46:41
Söt, minden sebzést felfogó, elverhetetlen zafirt sem lehet..
Ha már egyszer szerepjátszunk
Az a baj a szerencsével, hogy hiába épit vlaki 400-500 ezret, ez a tulajdonsága kb. csak a kétszerese lesz, mint egy a játékot rendesen játszó és ÉLVEZÖ karakternek, aki csak 60-80 ezret épitett, ugyhogy ezért senki ne akarja megmagyarázni nekem, hogy szivesen unalomba fullasztja többhavi játékát, csak hogy +30 szerencséje legyen. Harci értékben senkivel nem fogja felvenni a versenyt még utána szintén több hónapig, ha meg a vadászat miatt kéne, akkor már inkább spektrális manipulácoba ölném azt a 4 kilót.

Mondjuk nem hiszem, hogy egy szövetség tul sokat nyerne egy ilyen épitö karakterrel, föleg mert a háborukat simán vesztik miatta, de most komolyan, senki ne próbálja megmagyarázni nekem, hogy elönye fog vkinek származnia a rengeteg épitkezésböl kapott minimális plusz szerencsével, cserébe azért, hogy a játékélményét leredukálja a 0-ra.
Dátum: 2008.12.22. 08:25:28
Nem, ö csak a forgatókönyvért felelös, a filmet Tony Scott rendezte
Dátum: 2008.12.21. 23:18:52
winnie az nem egy óra, hanem arrol van szó, hogy aki optimálisan ki akarja használni a játék adta lehetöségeket, annak minden egyes órában fel kell valamiért lépnie a játékra. Ez egyrészt káros a HC játékosok magánéletére, föleg mert kökemény függöséget alakit ki, másrész megint csak borulni fog a játékegyensúly, mert a HC játékosok jobban ki fogják használni a lehetöségeket.
Dátum: 2008.12.21. 22:56:58
Nem-nem Simon, azt hitted a portyázás abbahagyásával meguszod a napi 20 óra végzeturazást?
Ne is számits rá, az csak a bemelegités volt
Ha nem akarsz ennyit játszani egy játékkal menjél Wow-ozni
Dátum: 2008.12.21. 16:16:21
Idézet: Almási Viktor - 2008.12.21. 13:20:00
Mondok egy ötletet: egy karaktertöl minden 10000 pont után, amennyivel minuszban van az LE diffje 10%-kal kevesebb LE-t lehessen hozni. Ezzel a gyengéket segited, és nem a portyásokat bünteted, plusz 100%-ig ki lehet vele kapcsolni a rabszolgakaraktereket.

Tovább fokoznám, az ilyen karakterek kaphatnának -10000 LE diffenként +1 ora nem támadhatoságot ugyanattol a karaktertöl, ezzel még jobban támogatva öket, és a rabszolgatartóknak még kevésbé érné meg farmkarikat tartani.

A szabály meg akármilyen lesz természetesen vonatkozzon mindenkire, hisz a cél a casual gamerek segitése, nem a HC-k játéktol valo elkedvtelenitése.
Dátum: 2008.12.21. 13:20:00
Mondok egy ötletet: egy karaktertöl minden 10000 pont után, amennyivel minuszban van az LE diffje 10%-kal kevesebb LE-t lehessen hozni. Ezzel a gyengéket segited, és nem a portyásokat bünteted, plusz 100%-ig ki lehet vele kapcsolni a rabszolgakaraktereket.
Dátum: 2008.12.20. 22:19:44
Miklós: Ha 5.-ig szintig lehet huzni a béke csarnokát az ugy jo, akkor bocsi, csak számomra nem volt egyértelmü a leirásábol ,azért okoskodtam...
A fejlesztések egyébként jók, és látszik rajtuk, hogy több oldalról is meg vannak rágva. Ezekhez nincs mit hozzáfüznöm.

Viszont: Nem véletlen, hogy hirtelen ennyi portyás elkezdett itt höbörögni. Valahogy rossz szájizt kelt bennünk az a rendszeres heti-két heti törödés, ami általában nem a mi javunkat szolgálja, és még ezzel nem is lenne baj, de a valos problémára nem is nyujt soha megoldást: hogy a karakterükkel nem törödök védve legyenek. Én öszintén gondolkoztam rajta, hogy lehetne öket segiteni, hisz azzal én is jól járnék, de erre nem hiszem, hogy van megoldás. A Végzetur egy kökemény HC játék, és aki megpróbálja casual modon játszani, annak a 90%-a elvérzik, csinálhattok a kedvükért bármilyen szabálymodositást.

Szerintem.
Dátum: 2008.12.20. 21:41:15
Texex ezt érdekes pont töled hallani, én pont a te szövetségedböl szoktam 1000 felett rabolni. Neveket nem irok, Crimson most ugyis lefoglalja öket.
Ajánlom figyelmedbe a szövetség menüpont alatt a támadások menüt, tanulmányozd, és ha valamiröl fogalmad sincs, akkor ne rögtön csalót höbörögve zuhanj fel egy fórumra, hanem ha már ugyis itt vagy, olvasgasd az illetékes topicot.
Dátum: 2008.12.20. 20:07:45
Kreativ affinitás is?
Dátum: 2008.12.20. 18:46:13
Na nem fejezem be, mert lehet nem lehet egyértelmüen leszürni mondandomból amit közölni akarok:

Egy olyan játékban, ahol öskövásárlásra-támogatásra elsösorban a harcos-portyás játékosoknak van érdekük, egyfolytában a fejösteheneiteket szivatjátok.
És a prémiumtagságot is az elsö napon indulokon kivül szinte csak ök veszik meg. Hidd el, én most 12. szinten aktivan portyázok, ebböl kifolyólag naponta 50-100 karakterlapot megtekintek, és a nem harcos beállitottságu karaktereknek kb. az 5%-a prémiumtag, és még ennyinek sincs ösköves fegyvere, ellentétben a portyásokkal, ahol ez 95% mindkét esetben.

ÉS ezt látom végig közép-alacsony szinten, és ez a többség, ugyhogy tessék, most megmondtam
Dátum: 2008.12.20. 17:49:34
Ja, és mit értek el vele? Azt, hogy meg vagy szivatva, de meg lehet nézni az LE diff. elsö oldalán, hogy az oda nem figyelö játékosokon nem segitett.
Dátum: 2008.12.20. 17:43:49
Miklos tényleg ne hozzatok már minden héten egy portyáskarakterbüntetö-szabályt, mert kiborul a bili
Ráadásul semmi értelme, mert a kitünöen jó portyások bármilyen szabályt is hoztok mindig meg fogják találni az elönyösebb játékstilust, mondjuk akkor ha nem borul ki a bili, mert akkor törlik a karakterüket és akkor potenciális, a játékot támogató embert vesztetek, szemben a tamagocsizo, meg naponta kétszer felnézö nem prémiumos tagokkal, akik teleszemetelik a forumokat tönkreteszik a játékomat felkiáltásokkal. Simon irta jol, inkább az ö játékukat könnyitsd, de eddig csak és csakis olyan szabály született, ami mellet ugyanugy le vannak szivva az oda nem figyelö játékosok, csak mellette a HC játékosoknak több idöt kell beleölniük a játékba.
Szerintem a béke csarnokával is teljesen magatok ellen szavaztatok, hisz igy egy tamagocsizó szövetség teljesen be tudja védeni magát, ha felhúzza 10-es szintre, és fejlödni 15% alatt fejlödik, onnantól sérthetetlen, magyarán semmi ösztönzö erö nem maradt nála az öskövásárlásra. Most ezzel az überdurva portyásbüntiszabállyal ami lecsökentené az elvehetö LE-t marginálisra szerintem szintén öngólt löttök, mert igy egy idö után még ennyire sem fogja megérni portyázni, ergo erös ösköves tárgyat venni.
Dátum: 2008.12.20. 15:06:45
Jó, igazad van, Winnie, a Végzetur tényleg tul HC játék ahhoz, hogy ne legyen benne korlát...