Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.01.23. 10:46:54
Amugy mi köze az IP címnek a multizáshoz a mai világban?
Dátum: 2009.01.22. 21:27:32
Viszok vmit csinálj ezzel mert így kökemény szintvisszamaradott karakter leszel
Dátum: 2009.01.22. 18:47:52
Igen és ezenkívül még biztos többtucat elkészítési és felhasználási módja van a primör rabszolga készítésének. Ez a probléma kábé az online játékok feltalálásánál kezdödött, és neves professzorok máig sem találják ellenszerét.
Persze hogy csunya dolog de nem kell ösköves összeesküvés-elméleteket szöni köréjük.
A fejlesztök szinte a játék alapkoncepcióját felborító modosítást hoztak be miatta és ez becsülendö de csinálhatnak bármit a perverzje mindig meg fogja találni a kiskaput.

Ez van, én a saját karakteremet nézem, mint ahogy a való életben sem bukok ki a szomszédon mert szétlopta az agyát a komcsi rendszerben.

Hú micsoda bölcs hasonlat volt ez. Most jöttem rá a Végzetúr felkészít a való világra
Dátum: 2009.01.22. 12:55:30
Idézet: Otoaak - 2009.01.22. 11:52:17
Átlagos játékosból van talán a legtöbb de a rabszolgák eleg durván feljöttek lehet, hogymár azokból van több alacsonyabb szinten. )


Mel Gibson bekaphatja
Dátum: 2009.01.22. 12:47:05
Otoaak egy csomó hülyeséget összehordtál itt ne haragudj föleg hogy semmi rálátásod nincs a dologra nem tudom minek kellett ez
Persze mindenkivel elöfordul, velem is, de ezt a témát asszem jobban látom nálad és a helyzet amit felvázolsz még a legutóbbi szabálymódosítás elött sem volt valós jelenleg pedig egyáltalán nincs igazad.

Ez a lépcsörabszolgázás meg amit itt emlegettek szintén komoly nekem portyásként a saját karakteremre sem volt elég idöm, nem hiszem hogy bárkinek van türelme több rabszolgát szisztematikusan futtatni és odafiegyelni rá nehogy kitűnjenek.

Egyébként én is fújok rátok mert az elsö naptól játszotok és emiatt egy csomó problémától mentesültök ellentétben azzal akinek a fülébe csak késöbb jutott el eme remek játék híre
Dátum: 2009.01.21. 18:16:07
Akkor azért volt olyan érzésem a forumot olvasgatva mintha valami B kategóriás Star Wars filmbe csöppentem volna ahol Yoda mester a két ujját huzogatva egyfolytában azt ismételgeti hogy nem éri meg...
Dátum: 2009.01.21. 17:37:49
Megint csak hozzászólok itt komolyabb hozzáértés nélkül, de igazából nem értem mi az a nagy veszteség ami érhet egy karaktert 3 nap katakombába bújásért pár térkapupont elvesztésén kívül?

CSP-je megmarad, állatot kenneleztetheti, esetleg még pár portyaTP mínusz.

Szerintem nincs számottevö veszteség, cserébe egy halom LE különbözetért a kútba, plusz a garantált béke...
Dátum: 2009.01.21. 16:20:32
Rakj a másodlagos támadásodra 5-öt, turbozd meg és támadj alacsony szintü állattal rendelkezö vegzeturakat. Lehetöleg ugyanazokat 8 óránként. 1-2 nap alatt ki fogsz nyírni egyet az 100%.
Dátum: 2009.01.20. 18:25:11
Nem, és különben sem szabad ilyen csúnyán bánni az idomitott kiskedvencekkel
Dátum: 2009.01.20. 08:18:08
Lehet elloptak töled egyet, nézd át az eddigi csatáidat
Dátum: 2009.01.19. 20:11:22
Élvezzék a játékot, úgy játsszák
Dátum: 2009.01.19. 17:07:33
Én nem értem mit kell ezzel a szintvisszamaradással ennyit foglalkozni.
Mondok valamit: akármennyi szintet marad vissza egy karakter, akármennyi lét harácsol össze mindenképp el fog jutni idövel arra a pontra (25-30 szinten pár kivétellel már simán), hogy magasabb szintröl ugy elverik a fenekét hogy.

Én is azt hittem az elején hú de jó lesz, senki nem fog szétverni soha, aztán lókakát.
Nem mondom, hogy nem szórakoztam jól, de bizonyos mértékben megfojtottam a saját játékomat, legalább 10-15 szint játékélménytöl csaptam el magam, amivel most elörébb lennék, cserébe pár hét-hónap "nyugalomért".

Ha valaki vissza akar maradni maradjon, igazából a magas szintü állaton kívül semmiért nem éri meg.

Óriási méretékben túlreagáljátok ezt a témát.
Dátum: 2009.01.18. 18:46:28
Én a szégyen szót föleg azért használtam, mert ez a küldetés nem ösztönöz arra, hogy fejleszd a karakteredet, mert ugye akkor jön a sikerélmény. Föleg koop megoldásként (ami kényszer ennél) pont az ellenkezöje, hogy lebutitsd (buzogány, vakitó fény).

Amúgy bántani én sem akarom a fejlesztöket, jó a játék.
Dátum: 2009.01.18. 18:26:48
Jó a kooperáció persze, de a 40-50. próbálkozás után már lehet inkább unalmas lesz;)

Eszembe jutott lehet azért rakták be, hogy az egyszeri játékost vele egyszinten erös karakterek megtámadására ösztönözze.
Na de kérem, hát magyarok vagyunk
Dátum: 2009.01.18. 18:14:38
A döntetlenes azért került bele, hogy legyen egy óriási fék, szerintem.
Igazából azt nem értem, miért egy olyan küldi hivatott erre, ami lebutitott kooperációs unalomra kényszeríti az embert.
Egy ilyen küldetésmegoldás sokkal kevesebb sikerélményt ad, viszont ezt anélkül nem lehet megoldani(nekem egy döntetlenem volt 3 hónap alatt, az is még talán 6. szinten). Ha megcsinálja valaki nem azt fogja gondolni hogy igen, megcsináltam, kökemény volt, hanem hogy végre túl vagyok már ezen a @&#*$.
Ezért ez a küldi szerintem elég szégyen, tessék, kimondtam.
Dátum: 2009.01.18. 12:14:48
Szövegében az van, hogy csak portyázáskor, ugyhogy szerintem csak ha te támadsz.
Én megértem, hogy 10000 lóerös gyémántok csak úgy felkenödnek a top karakterekre, hisz csak igy van esélyük megcsinálni a 20000 lóerös küldit. És Crimson esetéböl láthatjuk, hogy ez bárkivel bármikor megtörténhet, föleg ha az illetö aktivan fórumozik
Dátum: 2009.01.17. 19:18:23
Gondolom nem 30%-t hozol átokpiramissal, hanem a 10%-ra dob rá, ami igy a teljes LE 12%-a lesz.
A többi LE termelö dolog is így müködik.
Dátum: 2009.01.17. 17:13:52
Figyelj Crimson, én már elkezdtem vadászni, de a 3. generációs rabszolgáim még ott pihennek 17-en sértetlenül. Dobj egy privit megbeszéljük
Dátum: 2009.01.17. 16:56:03
Hát azért ha napi 5-6 gyözelme leveretésböl van Meszynek, akkor nagyon jó az az 1200-as átlag
Ez most csak egy objektiv észrevétel volt
Dátum: 2009.01.16. 19:35:28
Jól van látom itt én nem nyerhetek ugyhogy koccolok

Azért azt még mondd el egy sima pp-s ember hogy tudta kiszúrni azt a 0.5 másodpercet hogy beüsse a farmkarit amig az 15% felett van

Szerk.: A vadászat ebben a játékban a nyersanyagtermelés, minden abból indul ki és abba tér vissza (ez de szép volt Viki)
Az egyetlen cselekvés a játékban ami bárki számára sikeresen használható, nem hiszem hogy korlátozva lesz