Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2012.12.24. 16:32:33
Karácsonyi ajándék tőlem:



Gratulálok a leggyorsabb megfejtőnek és Boldog Karácsonyt mindenkinek
Dátum: 2012.12.24. 16:30:29
Szisztok! Átjöttetek? Nem látlak titeket:)
Dátum: 2012.09.08. 22:10:17
Ti is hiányoztok

De a Boldog Karácsonyt komolyan gondoltam
Dátum: 2012.09.08. 20:16:42
Sziasztoook!

Viktor vagyok, négy hónapja tiszta

Üdv és puszi mindenkinek!
Boldog karácsonyt is!!!
Dátum: 2012.05.04. 11:11:08
Még annyi, hogy a mindenféle butítással, statisztikaelvétellel megint a csaló scripteset segíti a Beho, mert majd úgyis meg fognak jelenni akkor mindenféle adathalász programok, és a scriptesek szépen fogják továbbra is terhelni vele a szervert és semmi hátrány nem éri őket, a tisztességesen játszók meg megint csak SZOPHATNAK. Nagyon rossz úton halad ez a játék ilyen hozzáállással...

Többek között ez a hozzáállás is elősegítette hogy az állataim már napi 22 órát kennelben vannak, de ha lehetne 23 óra 55 percet kenneleztetni akkor annyit töltenének bent...
Dátum: 2012.05.04. 08:49:36
Idézet: Birka - 2012.05.03. 16:27:36
Nyugodtan tudd be portyanerfnek szerintem.

Mivel a lag meg mindig fennál csúcsidőszakban, és amíg lagos, addig nem "visszakapcsolások", hanem további "ésszerűsítések" várhatóak. Pl támadás gomb levétele karlapról, karakterlap szekciókra bontása stb...


Támadás gomb levétele a karakterlapról nagy találmány lesz, mivel úgyis rá kell kattintanos hogy lássam van-e nála szkarabeusz.
Meg a kedvenc klienseimre úgyis rákeresek karakterlapról, mert nem várom meg amíg feltűnjön a portryalistán, és meg kell nézni nem-e láthatatlanok-italosok, meg ilyenek. Ebből max. szerverterhelés lesz megint, hogy összevissza kattintgatok a portyalista és karakterlap között...
Dátum: 2012.04.27. 20:45:00
Őskő kell hozzá
Dátum: 2012.04.27. 16:54:02
Én szívesen kapcsázom ha cserébe eltakarodik az összes csaló scriptes
Dátum: 2012.04.20. 10:09:38
Idézet: Red Tiger - 2012.04.20. 00:42:54
Én itt javasolnám hogy ba....-ák ki a pi...-ba azokat akik bármi kisegítő sza..-t használnak ami lassítja ezt a sza.kupacot. A játékélmény lassan a 0 alá esik annyira, hogy száz év is kevés lesz ahhoz hogy visszatornázzák magukat ahhoz hogy kiérdemeljék a sza. jelzőt. A játék szinte áll, és már tele a tököm a különféle indokokkal, ki miért csal, vagy szerinte nem csal. Kinek van kedve arra perceket várni jó net mellett, hogy betöltsön valami, mert néhány elkapatott hulladék azt csinál amit akar. Egy értelmes játéknál ez lenne az alap, itt meg ajnározzák is a gyennyzsákokat. Basszák ki őket a redvásba, vagy játszanak maguk, ne segéd progikat használjanak. Ha nélküle nem megy nekik, húzzanak oda, Ahova gondolom.
Dátum: 2012.04.19. 20:19:18
Inkább az állatot-felszerelést vennék le, azok úgyis képek és feleslegesek is.
A statisztika kellene, abból is csak az általad felsoroltak elég lenne.
Dátum: 2012.04.19. 19:01:23
Miazhogynemgondolták?
Az ő játékuk vagy miafene. Én csak ütni járok ide, de ha elcseszik nekem...

Nem baj, majd szervezek fészbúkkon egy scriptíró versenyt és ráuszítom az összeset a VU szerverére hogy dögöljön be az egész, abban ugyan nem lesz akkora játékélményem, de ezek szerint azért nem leszek büntetve, ha jól értelmezem a Beho logikáját...
Dátum: 2012.04.19. 18:51:17
Továbbra is érdekelne a Tisztelt JV válasza!
Mi történt ebben az egy hónapban a scriptelőkkel?
Mikor történik meg a beígért bannolás?

Mivel már a saját játékéményemen is érzem (portyacsata butítása szervergyorsítás végett), így asszem teljes joggal várok választ egy olyan ügyben aminek régóta lezártnak kéne lennie.

Továbbá meg szeretném érdeklődni hogy a portyabutítást miért nem lehetett megkérdezni-szólni mint ezt a közröhejt itt ebben a topicban?
A csalók véleményét kikérik-felkészítik őket, a tisztességesen játszók alól meg kihúzzák szó nélkül a játékélményt.

Azt meg végképp nem értem hogy amíg ez a bannolás nem valósult meg, addig miért volt szükség egyéb szervergyorsításra.
A csalók kiszűrésének kéne az elsődlegesnek lennie, nem pedig a játék butításának!

Tisztelettel továbbra is várom a választ.
Dátum: 2012.04.19. 07:24:10
Tolj 80-100-as lopást, akkor nem kell harácsolni csak úgy dől a kavics, és nem is sok LE ezt összehozni!
Dátum: 2012.04.19. 07:20:30
A felszereléseket meg állatokat mindenki kenheti a hajára, zéró információtartalma van!

Viszont nem kezdek el vitatkozni hogy ezek helyett statisztikák legyenek, egy olyan játékvezetéssel aki a scriptelők bannolása helyett inkább a saját játékát, "büszkeségét" butítja!
A végére az sülne ki hogy beszüntetik a portyát, mert nem jut sávszélesség a scriptversenyre!


Gratuláció!
Dátum: 2012.04.19. 06:54:57
Most ezzel lett valami, vagy csak bohózat volt 2 felvonásban?

Azt ne mondjátok hogy ehelyett vettétek el a csatákból a statisztikákat!
Tisztességesen játszó portyásként az egy halom információt jelentett nekem!

Most akkor ezt vegyem úgy, hogy a csalók örömködhetnek tovább, aki meg becsületesen játszik az meg van szivatva helyettük?!

Inkább nem véleményezem ezt az egészet
Dátum: 2012.04.11. 18:08:14
Hát akkor végzet templom bukta, megleszek nélküle mint ahogy a játék összes többi opciója nélkül is megvagyok, a portyázást kivéve
Dátum: 2012.04.11. 17:38:04
Minek idomítgat akinek nics ideje?
86. szinten állok, és talán 20 állatot idomítottam be összesen.
Most felejtettem le az idomítást, többet nem is tervezek
Dátum: 2012.04.06. 23:52:33
Különben is a beszélő-majomhadseregem már készen áll elfoglalni az összes templomot, és csak akkor mehettek majd imádkozni ha leteszitek nekem a tizedet
Dátum: 2012.04.06. 23:43:53
Neeem lesz itt áldozat

Viszont az ultraimpanttal kapcsolatban:

Kedves Beho!

Szerencsekeréken kipörgettem egy ultra-implantot.
Namármost hol a FÉSZKES-FENÉBEN tudom megnézni, hogy mit csinál ez az ultra-implant?
Mire végiglapoztam az összes oldalt, az Állatok menüpont alatt láttam, hogy állatfelszerelés, de hogy MIT CSINÁL, arról még most sincs halvány lila gőzőm sem.

Egyébként nagyon örülök a nyereményemnek, ami egy ultra-implant, a neve nagyon tetszetős, de megmondhatnátok mire jó, meg mit tud, meg újrafelhasználható-e, mert nem mindegy hogy vágóállatnak adom, vagy a harci dögöknek, és ha csak egyszer használatos akkor nem akarom elkótyavetyélni eme hangzatos nevű lószerszámot
Dátum: 2012.04.06. 00:29:29
Komolyabb JV-re nem is számítottam