Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.04.18. 15:25:17
1-2 apró észrevétel a küldikkel kapcsolatban:

Nem látok rációt az 5 és a 8 egymás utáni napos küldik különbségében. Van jelentősége? Miért nem különböző VAGY egyforma mind? Pl. Random 5 ÉS 8 között érdekesebb lenne... Főleg ha lennének olyan egymás utáni napos küldik, amiket érdemes lenne optimalizálni, taktikázva tolni. Olyasmire gondolok, mint pl. X egymás utáni napon fejlessz BÁRMELY tulajdonságot és/vagy szakértelmet, vagy 3 egymás utáni napon NE pihenj, stb.-stb.
Belépés, Toplista, építési statisztika, stb. megy párhuzamosan /picit érdektelenné téve a küldiket/. :S
Dátum: 2012.04.17. 14:48:52
Miklós már jelezte, hogy lehet szó a sor/oszlop jutik erősítéséről.
BÖLCS döntés, mert per pillanat bele sem érdemes kezdeni annak, aki nem viszi végig.

Mondjuk én jól jártam, mert a kényelmes, 1 kattos italozás miatt 80%-al túlteljesített Kristályitalos küldiért cserébe 4(!!!) kiszsákocskám is tartalmaz Fehér kristályitalt.
Sebaj.
Cras-al és Bpetyával értek 1-et. Nem csak böjtje lesz ennek érzésem szerint...
Mondjuk ÉN 0,1 AFp-nek is szívesebben örülnék a Fehér helyett (16k kristálypontyhó mán minek?), DE úgy sem lehet olyan karit kreálni, ami mindennek örülne.
Ezér' csak én örülök a karim helyett a Fehérkéknek. Csak a szééép Kristályitóka gyűjteményemet sajnálom... BRUHÁHÁÁ... :S
Dátum: 2012.04.17. 13:00:29
Egy apró észrevétel:
Hasznos fejlesztés volt a Kristályitalok 1 kattintásos elfogyasztása 1 szuszra. Eddig...
109 Fehér kristályital (545 kristálypont) eltolása egy "300-as" VT-s küldire kissé pazarló megoldás (sajna már megtettem). :S
Remélem jóóóó sokára kapok még 1x ilyen küldit, lesz időm megen bétermőnyi belüle, VAGY...
Esetleg egy olyan fejlesztés, ami X darabos (beírt mennyiségű) fogyasztást tesz lehetővé?

Kicsit más:
Remélem nem sokan jártak úgy, hogy kaptak 2 (vagy több) Tulfejlesztős küldit is és PONT nem azon áll a Speckójuk.
No nekem sikerült ez a szitu...
Dátum: 2012.04.17. 07:21:29
Nomostakkó...
Érdekes jelenséget figyeltem meg.
Ma reggel beléptem és automatice letudtam a "nézelődős" VT küldikből 1-1-et, majd megnéztem az eredményt.
NEM írt jóvá 1-et sem.
EZ UTÁN újra körbementem és már "magához is tért" a VT.
Amíg nincs javítás, addig én minden belépést után először a VT-t látogatom meg és csak EZ UTÁN csinálok bármit is.

Mondjuk érdekes módon a VT megjelenése óta számításom szerint a 2. napon léptem be, de csak 1-et érzékel a vonatkozó küldi. Lehet, hogy 24 órának kell eltelnie az első belépés után, hogy újra figyelje a 2. belépést? Hmmm...
Dátum: 2012.04.16. 15:03:38
Tééényleg... Köszönet.
Dátum: 2012.04.16. 15:01:45
Van amit nem értek pontosan. Hogy a fenébe kell "áldozni X LE-t"?
Csak nem a császári Dekrétumokból kell 1-et feláldoznom?
Dátum: 2012.04.04. 09:40:41
Pöri törölt?
Nem lehet, hogy megen nevet változtatott?
Dátum: 2012.03.30. 15:34:49
Landi alatt a Gyíkcsata beleszámít-e a Szerencsekerék portya, illetve vadászat követelményébe?
Szingulárist lehet-e gyűjteni Landis csatával?
Dátum: 2012.03.28. 14:54:00
Ha felépült a Kincses 16 ÉS ezután leüttök egy Epit, AKKOR a Kincseskamrában meg fog jelenni az össze visszahívható fajta 10-es ugrásokkal 1-1 gombhoz csatolva.
Dátum: 2012.03.27. 15:48:19
TÖBB, mint remek. 20 pontos ötlet!
Csökkentené a seggelési időt aaaaaz biztos.
Szerintem nem is ütközik semmivel...
ÁBSZOLÚTE kényelmi cucc, de tutkó, hogy előbb-utóbb én is tennék pl. Af szakira, ha ahhoz lenne kötve.
Tényleg.
Mi a helyzet a nemrég felvetett "automatizáló" oldallal?
Oda is be lehetne illeszteni, nem?
Kieg.: A "Napi rutinok" témára gondoltam, de az azért kissé más.
Az Af szakihoz kötés szerintem a legtutkóbb ötlet. Nálam 2. helyezett a Kényelmi funkciók bővítéséhez kapcsolás.
Dátum: 2012.03.16. 09:02:12
Értem. Köszönöm. Így még kevésbé hasznos egy V3-as VF-esnek (EH-s AF képességgel a legtutibb).
Kár, de sebaj. Még jóóóó sokáig nincs ennél "erősebb" állatfelszerelés a képben.

Egyébként abban reménykedtem, hogy a nyeremények nem lesznek ennyire izmosak.
ÉN a jelenlegi Ritkákat tettem volna UR kategóriába. A jelenlegi UR-eket meghagytam volna AH-s tápoknak. A Gyakorira pedig olyan dolgokat tudtam volna jobban elképzelni, amik kényelmesítik a játékot (pl.: -1 mp vadászatidőre 1-5 napig, +10 meggyőzőkészség 1-5 napig, stb. és összeadódó kivitelben ha többször esik).
Persze akkor kevésbé fogyna a kavics, aaaaaz biztos. :S
Kissé erős az üzleti szellem ebben a fejlesztésben....
Dátum: 2012.03.16. 00:34:42
TOTÁL szubjektív, hogy mi ér sokat.
EH-soknak sokat érhet minden milli Kristálypont...
Én tegnap nyertem egy Ultra-implantot...
Örüljek? Hmm.. Nos...
Ha az állattaktikám része lenne a gyógyítgatás (de nem gyógyítgatok)...
Ha nem V3-on játszanék (más világokon nagyobb arányú Lélekszívás kihasználási lehetőség)...
Ha EH-s lennék (mint az előző)...
Ha gondom lenne az állatmorállal (de nincs, mert úgy építettem fel az állattaktikámat + csak 1 állatra hatóval mit kezdjek?)...
Ha Tollaskígyóm lenne (brutális táp ARRA)...
Ha nem lenne elég magas a Lélekszívásom (pl. Térkapu maxot elértem és így ott sem jelent pluszt már nekem a +20%)...
... akkor kiugranék a bőrömből az örömtől. :S

Így viszont "csak" egy 12 TP-s felszerelés a számomra.
BÁRMELYIK UR cuccnak jobban örültem volna, ami a http://vegzetur.wikidot.com/szerencsekerek honlapon láthatóak között eddig kiesett (ŰŰŰŰber AH-s cuccok).
Majd kitalálok rá valami értelmesebb állattaktikát, hogy ki legyen valamennyire használva...
Kieg.: Inkább örülök és nem kezdeményezek ERRE alapozva változtatást a nyereményekben.
Dátum: 2012.02.20. 18:57:36
NEM a kavicsfalók kavicsszokásait venném alapul a kérdésben.
Egyébként tökéletesen 1etértek az állításaikkal.
A nem kavicsfalók esélyeit növelné versenyeken a javaslatom.

Pörgönc felvetése maxosan jogos. Hun a 20-as értékelő érték...
Dátum: 2012.02.20. 13:21:22
Olcsó... Ja... Hetekre?
Egy 2.-3. stb. számú karakter fenntartására PP/CsP tartalék miatt?
Annak aki esetleg betol pár kavicsot 1-1 felszerelésre és 1-2 havonta lép szintet (ergo baromi ritkán cserél felszerelést), mert nem éri meg túlpörögnie?
Mondjuk ez a szuperoptokra is igaz... :-X
Sanszos, hogy nem mindenkinek éri meg a 6 kavics hetente a versengési vágy kielégítése kedvéért...

Azt meg egyenesen DÖBBENETESNEK tartom, hogy nincs a Prémium leírásánál feketén-fehéren leírva, hogy a PP lehetséges maximuma Prémmel és gyorsítással 300.
"Maximum 100 pontot halmozhatsz fel. Ez a határ prémiumos karaktereknek 150, illetve kényelmi funkciók gyorsítással 300."

A javaslatom kiegészíteném azzal, hogy ha valaki a CsP max tartalékot választja (prém+gyorsítás=800), az kapja meg a prémes CsPregent is.
2 kavicsért táncsak belefér...
Ha meg úgy érzitek, hogy ez extraerős így, mert szerintetek a Prém gerince az erőforrás max, akkor lehetne 3 kavics/hét az ára.
Habár szerintem a +10% AF sem épp kutyának való dolog 60. felett...
Dátum: 2012.02.20. 11:30:48
Mostanság hallok olyan hangokat /talán nem a skizofrénia /, hogy sokan már nem akarnak annyit költeni a játékra. MAX 1 karaktert erőltetnek kaviccsal, a többi karakterüket megtartják pl. a társaság miatt 1-1 világon, de kavicsmentesen. Jó pár játékosnál látom, hogy LEGFELJEBB kavicscuccot vesz, de nem Prémezik.
Hívhatnánk őket (ezeket a karaktereket) Hobbyjátékosnak (karakternek), de sokukról tudom, hogy ha lenne elég elérhető cél a kevésbé tuningolt karakterük számára, akkor szívesen pörögnének.
Mint köztudott az Eventek erőforrás igényes toplistái és egyes Alvariel kategóriák is gyakorlatilag esélytelenek jelentős tartalék nélkül.
Mi lenne ha bevezetésre kerülne egy Prémium Lite Prémvariáció...
Ez öszz-vissz annyit tudna, hogy KIZÁRÓLAG az egyik erőforrásra megadná a Prémbónusz adta maximum tartalék lehetőséget.
Mondjuuuuk 2 kavics/hét árért...
Talán kedvet kapnának páran némi versengésre (növekvő versenyhelyzet)...
Talán nem is lenne olyan nehéz a leprogramozása...
Talán megérné Játékos / Beho oldalról is...
Dátum: 2012.02.17. 13:20:38

Lesz VERSEEEENY!
HurráHurráHurrá!
Csak el ne kiabáljam...
Dátum: 2012.02.16. 15:40:32
Kááááár...
Csak egy ötlet ide, habár ez nem az "ötletek" topic. :-X
Nem lenne reálisabb, érdekesebb egy olyan típusú varázspárbaj rendszer, ami az azonos képességű varázslók között hasonlóan sül el (mindkettőnek bejön v. mindkettő elcsakol)?
Természetesen fenntartva a kismértékű BehóRND tényező adta "meglepi" lehetőségét...
Dátum: 2012.02.16. 14:07:33
Logikusan hangzik. :S
Dátum: 2012.02.16. 13:58:23
RÉSZLETEKET! Plííííz...

Truth80.
Az előző BVUV-n az elődöntőm mééég hangulatosabb meccset hozott. Szoros, változatos menetek után Kivégzés szakival nyertem, amire még SOHA nem volt a karakterem pályafutása során példa.
IMÁDOM a szoros, izgalmas meccseket.
Sajnos mostanában nem sok részem van benne...

Kieg.: Ui.: Tudomásom szerint igen, 1 bizonyos gyűrű tulajdonosa az illető, amit kb. egy középszerű AH-s cucc áráért vitt el. Röhej....
Hagyom is, hadd rohanjon és villogjon a hozzá képest egyre "gyíkabb" magas szintűek között... :S
Dátum: 2012.02.16. 13:36:44
Nem gond ha senki nem tud érdemben válaszolni az előző előtti agyrém szitum elemzése tekintetében, de most már igazán érdekelne, hogy a medálbünti a Szerencse tulajdonságot is bünteti?
Gyanítom a fentebbi szituk alapján, hogy nem.