Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.06.04. 11:32:39
LE-s CsapdaÉpítésnél nő a Szerencse. EZT tudtuk.
Amiben nem vagyok biztos, hogy beleszámít-e a Lélekkútba?
MINTHA beleszámítana (nőne) ahogy figyelgetem az alakulását...
Kieg.: Cáfolni-megerősíteni tudja valaki?
Dátum: 2012.06.01. 21:37:46
Megen van egy őrült ötletem.
Mi lenne, ha a zsákok tartalmát nem lehetne látni...
ÁCSIÁCSIÁCSI!
Most jön a trükk:
Induljunk ki abból, hogy aki nem akarja végigcsinálni a templomot, az úgyis csak azt csinálja meg belőle, ami nem kerül szinte semmibe sor/oszlopvégi juti ide vagy oda.
VALÓDI zsákbamacska lenne...
Node... Hogy ne legyenek akkora csalódások én biztosan nem (csak) Templomkristályra toltam volna az AF képességet (habár HOSSZÚTÁVON ölég hasznos), hanem arra, hogy "Szerencsekerék" mintára X oszlop/sorvég jutit újrapörgethetnénk az AF képesség függvényében.
Pl. Van 2 szintem Templomos AF képességből.
BÁRMELY 2 végjutit újrapörgethetem 1x.
'Setleg 2 kavicsért MAX még 1x (adjunk 1-et a Behóbevételnek és a "rosszabb lett" életérzés csitításának).

Ötlet van mint a tenger.
Igyekezzünk "játékélmény" fokozó tippeket is adni.
ÉN támogatom a nehéz, gondolkodós, taktikázós feladatokat, de pl. a szimplán "drága" feladatok tömkelege nem csak hogy nem nehéz, de még csak nem is játékélmény fokozó... :-X :S
Mód.: Javítgatás
Dátum: 2012.05.25. 14:40:03
Értelmetlen, de legalább nem kerül semmibe.
Végy 3x bármilyen (csak kavicsba kerülő!) állatcuccost, aztán add el.
Küldi kipipálva. ;-)
Kieg.: Őőőő... Illetve egy minimális kavicskészletre be kell azér' fizetni hozzá... (min. 2db kavics)
Dátum: 2012.05.23. 10:23:46
Még bő 1 hét...
Kieg.: Talán az alacsony szintűek között már előfordult (rövidebb Templomidő).
Dátum: 2012.05.23. 08:08:09
Halmozódó Medál bónusz...
Hmmm...
Kissé erősnek érzem hosszútávon. Azokkal szemben akik nem csinálják, nem költenek rá annyit, nem tudnak költeni rá, stb.-stb.
Olló-olló-olló... :S
Kicsit úgy érzem, hogy sikerült beszereznem a múltkori kufárcsatában a "Hülye vagy ha ezt választod, amíg választhatnál még bármi mást is" pajzsot /állítólag "Bölcsesség pajzsa" volt valamikor.../.
SEMMI szükségem rá, mert úgy potyog az AFP a Szerencsekerék + Szöviküldisor + VT + Bölcsesség kötet kombóból, hogy ahhoz képest a pajzs röhejesen kevés hozadékot jelent.
Kááááár... Mondotta a varnyú, oszt leszállt a témáról.
Dátum: 2012.05.21. 16:01:56
Mert te JV kedvenc kari vagy és neked jár így is.
NEKEM anno nullás Meggyőzőkészségre sem a gyűrűs, sem az Alvarieles pluszt nem tudta értelmezni a progi amíg nem tettem rá 1-et.
LEHET, hogy maximum nélküli szakiknál működik a plusz, felső határral rendelkező szakiknál meg nem.
Habár tudtommal a Meggyőzőnek sincs maximuma... :S
Dátum: 2012.05.21. 12:49:13
Az Epikus/Entitás smukkok nem visznek a maximum fölé és 0 értékű szakinál sem üzemelnek.
Kieg.: LEGALÁBB 1-esre fel kell tolni, hogy megkapd a bónuszt.
Dátum: 2012.05.04. 08:24:37
0.
2 UR-ra mindig van esély a 2 kavicsos forgatással.
Csak rettentő kicsi...
Dátum: 2012.04.26. 15:13:36
A Promóból lett 2 R és 33 Gy nyereményem, ergo jóóó sok Pechponthoz (is) jutottam.
JUJJ de izgulok, hogy a napokban miként alakulnak majd a forgatásaim...
Dátum: 2012.04.26. 15:04:46
Miklós.
Bekáááár, hogy keverve került be a Promó és Pechpont.
Így KisMester tényleg (?) rosszul járt az Epikus kincsesládáival.
Valami kompenzáció 'setleg nekije?
NEHOGY komolyan vedd, mert még én is azonnal reklamálni kezdek valamire hivatkozva...
Dátum: 2012.04.26. 14:48:21
Megnéztem. Vannak.
Mondjuk annyi kavicsos relikje van, hogy a fülin gyün ki...
Maradt még sorsjegye is a "bénájának"...

Kieg.: Rossz címzés. Smaragd Hollónak ment... :-X
Dátum: 2012.04.26. 14:33:38
Már regelek is...
Dátum: 2012.04.26. 14:30:34
Ritka neveletlen fajta...
Azér' kösz a megnyugtató visszajelzést. ;-)
Dátum: 2012.04.26. 14:24:12
Még valami.
Köszönöm megkaptam a Promót, de...
A Barátságkristály is köszöni, jelen van a Reliklistán, de az össz LEszívásba nem kérte feltüntetni magát.
Kieg.: "Valaki" nevelje mán mög, mer' rám nem hallgat a beste...
Dátum: 2012.04.26. 14:18:28
6
Volt a listán még egy UR nyereménye (izom LE + kevéske TP), csak valaki közbetolta a nevét és nem nézett volna ki ilyen "jól" ha az egészet kimásolom... :S
Kieg.: Nekem 2 R esett. A többi Gy.
Dátum: 2012.04.26. 13:52:07
Részlet a Szerencsekeréknél látható forgatási listából:

"KisMester a következőt nyerte: Epikus kincsesláda, 66 TP
KisMester a következőt nyerte: Végzet medál
KisMester a következőt nyerte: Kvíz medál, 66 TP
KisMester a következőt nyerte: Epikus kincsesláda, 67 TP
KisMester a következőt nyerte: Kvíz medál, 66 TP"

Aki tud az tud.

(Igenapró kiegészítés: KÖVETELEM a "sárga irigység fejecske" AZONNALI leprogramozását!)
Dátum: 2012.04.25. 16:11:04
Ezt a kérdést visszhangozzák a mi szövinkben is...
Dátum: 2012.04.24. 16:01:02
Nem irigylem és nem is magamat féltem.
Talitápok (pl. extra relikek) nélkül is hozom az eredményeket kellő "helyzetoptimalizálással". 8-)
Habár ha tehetném AZONNAL mennék Talira én is. :-x
Igencsak kíváncsi vagyok az arcokra a nevek mögött. ;-)
No de nem ez a téma...
A kisebb aktivitás, kevesebb pénz, stb. így is öléggé széthúzta már az 1 szinten belüli mezőnyt is.
Najóóó... Ez javarészt a játéktudás béli különbségekre is fogható... :-X
Röviden: Az előző javaslatom a Talisok KÖLTSÉGEIT csökkentené és EZT igencsak jó néven vennék sokan.
ETTŐL hamarabb megy Talira valaki (szerintem), szemben a +1 játéktáp mézesmadzaggal.
Véleményem szerint pl. a mostanság előforduló vonatköltség még őskő visszatérítéssel is nyomósabb érv a távolmaradásra (sokaknál) az időhiány mellett, mint pl. -1% valami fejlesztésére pár jó lehetőségekkel rendelkezővel szemben, Talira eljutó és érdemeket (érte JOGOS tápokat) szerzőkkel összevetve.
Kieg.: Azaz TÁMOGATOM a Talis promóciót (okos/hasznos/játékosbarát ötlet), de vagy-vagy alapon.
Dátum: 2012.04.24. 15:41:03
1 "fecske" nem csinál nyarat.
Igazad van, DE ölég sok ilyen "fecske" röpdös a játékban és a Talin ahhoz, hogy...
Talán a te környezetedben kevés látszata van nekije, így nem is tulajdonítasz jelentőséget az újabb "fecskének". :S

Szubjektíve én azt támogatnám, hogy VAGY most él valaki a promócióval, VAGY a Talin.
A Talisok így is jobban járnak (pl. több kiégetettet tudnak addig gyűjteni) és ez olcsósítja a Tali és a játék költségét.
Én ezt a megoldást korrektebbnek tartom.
No de ez csak újabb programozási/könyvelési gubancokat okozna. :S
Hozzátenném, hogy 10 évente 1x ha véletlenül van Talira lehetőségem (még nem volt rá példa), de az ilyen típusú Taliköltség csökkentés VÚ közösséget támogató erejű lenne aaaaz biztos.
Nem úgy, mint a Tali "táposztó" képe per pillanat, ami kissé "megosztó" /és ollónyitogató/ jellegű... :-X
Dátum: 2012.04.24. 15:21:54
Idézet: Craslorg - 2012.04.24. 15:07:32
... Persze lesz, aki most is és akkor is befizet, de ez csak nektek jó

Meg az "ollónak".... :S