Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.08.02. 13:19:23
Idézet: Quellon - 2012.08.02. 13:02:34
...ha nincs más választásod....

Naja... Ne menjünk bele, hogy ki miért választ mit... :-X :S
Az 1-3 napos átfutási idejű akciók sem épp ideálisak egy versenyszervernél.
Nekem kissé blőd az a kép, hogy valaki mobilinternettel áll a bankja ügyfélszolgálatánál és "Még 1 pillanat és mondom..." szavakkal frissítgeti a V4-et...
Marad a drága "gyorssegély" /pl. SMS/ és utána lehet ócsókodnyi... :S
Nem lehetne ezen változtatni már csak ezért is?
Kinek "fájna" az előgenerálás és az előre fizetési lehetőség?
Dátum: 2012.08.02. 13:09:20
Az a "2. kör" nem az ellenfeled köre volt?
Sima bajnokin csak 1x varázsol mindenki.
Neked BVUV-s meneteket tolt?
Ha a 2. kör alatt a következő ellenfeled érted, akkor ábszolút bug téma.
Irány a bug@...

Mondjuk nálam is volt valami érdekes...
Minden meccsem végén automatán sebgyógyítottam magamon.
Kufárfertőzés érte a Bajnokit??
/Mód.: Kiegészítés/
Dátum: 2012.08.02. 12:54:32
ÁMBÖRÖK!
Vigyázzatok a vadászattal, mert valami bekavarodott a progi fejibe!
Eddig 70 CsP-ből 0! elfogásom van 31-es csapdával... :S
Kieg.: Vagy csak egyre jobban az RND bögyibe vagyok...
Dátum: 2012.08.02. 12:47:15
Számolnak fel díjat. 495 HUF 5200-ra /10000-ig ennyi az "illeték"/.
Belegondolva NEM ez a legolcsóbb, de pl. a leglassabb aaaaaz biztos. :S
Dátum: 2012.08.02. 11:58:02
Naja...
Viszont ha lenne előgenerálási lehetőség, akkor az gyanúm szerint érezhetően csökkentené a V4 indulása utáni pár óra, nap szerverterhelését is... :-X
Dátum: 2012.08.02. 11:50:00
Idézet: Quellon - 2012.08.02. 11:29:11
...Az nem lenne megoldás, ha a bajnokikon semmilyen épületbónusz nem érvényesülne?...

Vagy erősen redukált értékkel, hogy ne a szövetség nyerje meg az adott bajnokit a karakter helyett.
Ez elsősorban alacsony szinteken domináns tényező. Feljebb már akkora a TÖ és SzÖ differencia, hogy alig érezhető az épülettámogatottság hatása, azaz magasabb szinteken sem érzem problémásnak egy épületbónusz redukció hatását Bajnokin... :-X
Dátum: 2012.08.02. 11:39:42
Ide írok pár V4-es kérdést, habár van egy kis "Fejlesztési javaslat" színe...

V4-re lehet regelni a világ indulása előtt, de...
Valaki nem olyan rég kérdezte, hogy hogyan lehet kavicsot tenni rá indulás előtt és azt a választ kapta, hogy regszám nélkül nem fog menni /ez tiszta sor/.
Viszont akkor regelés után /indulás előtt/ hol látom a V4-es regszámom?
Vagy csak indulás után lehet V4-re tölteni kavicsot?
Ha ez így van, akkor nem lenne célszerűbb leállított erőforrás regennel és 0 erőforrás mennyiséggel előbb beengedni a játékosokat, hogy...
1. indulásnál a leglassabb /postai csekkes/ befizetők is minél elébb kavicshoz juthassanak?
2. az egyáltalán nem 5 perces 60-as V4 karakter generálás ne rohammunka legyen azoknak, akik nem csak eljátszadoznának rajta?
SZERINTEM lennének páran, akik nem az aktív V4-es játéktól vennék el a generálásra szánt időt főleg ha szívesen eljátszanának karakterötletekkel 60. szinten... :-X

Kieg.: Az én játékélményemen, versenyhangulatomon bizonyosan sokat dobna egy ilyen típusú változtatás /előgenerálás/...
/Mód.: "legolcsóbb" javítva "leglassabbra". :-X/
Dátum: 2012.08.02. 11:24:09
Kááááár... ;-(
Van még kérdésem, mert ez felvet párat... :-X
Dátum: 2012.08.02. 11:02:57
Hmm... Tehát ez azt jelenti, hogy a karaktert is csak akkor fogom tudni elkezdeni generálni, ha elindítják?
Más kérdések: Mikor indítják a belépési lehetőséget? Ugye nem a 4-es világ indulásakor?
Dátum: 2012.08.02. 10:37:11
Beregeltem V4-re, de NEM jelenik meg a világválasztó legördülő menüben a V4-es lehetőség.
Dátum: 2012.08.01. 22:46:38

Nem direkt volt.
A REKLÁMszöveg miatt levágta a progi a profilszövegem végét.
Köllött nekem szószátyárkodni még ott is... :S
Dátum: 2012.08.01. 22:38:23
Igen-igen okos meglátás.
V4-en megveszed a hűség zálogát és áthozatal előtt váltasz az olcsó V4-es árfolyamon szerzett kavicsokkal.
Vagy amire te célzol - egyből váltasz és maradsz az átviteloptimalizált szöviben.
Dátum: 2012.08.01. 22:15:02
FIGYELEM!
Az "Inkubátorház" /munkanév/ nevű szövetség az első jelentkező kérésére /előjog/ a SMARAGD hordához fog tartozni.
VIGYÁZAT!
1 hátulütő van. A többség ott is smaragd lesz.
Persze ez nem feltétlenül probléma ha figyelembe vesszük, hogy a karakterátviteli optimalizált taktika nem éppen portyás rohamgép... Legfeljebb ha már átkerült. ;-)
No meg átvitel után is lehet ám hordát váltani.
PSSSZT...
3...
/EJJJ, de féltem, hogy lemaradok mire fel bírok nézni, de méééég nem... /
Dátum: 2012.08.01. 15:19:24
FIGYELEM!

A hamarosan induló 60. szintű V4-en egy KIFEJEZETTEN karakterátvitelre specializálódó szövetség készül létrejönni "Inkubátorház" névvel /azér' ez a név még átrágandó 1x-2x.../.
A szövetségépítés/karakterépítés/játéktaktika meglehetősen más szempontú érdemes hogy legyen, mint a "játszó", vagy akár a "versenyző" szövetségeknél.
Az érdeklődők kérem, hogy PM-ben MINÉL HAMARABB jelezzék esetleges belépési szándékukat és azon a módon is tegyék fel kérdéseiket.
Tanácsadás karaktergenerálásra szintén PM-ben történik a fórum kímélése érdekében.

Jelige: "A rohanás egészségromboló".
4...
/Az általam várt VÚ esemény akár már ma is bekövetkezhet. NEM rajtam múlik a dolog. Nekem kb. 0,0000000001% részem van benne, ha nem csal az arányérzékem./
Dátum: 2012.08.01. 11:54:26
Eddig 5 megás nettel semmi érzékelhető plusz nálam...
Rövid távú cél (sok minden egyéb mellett):
Megérni és ott lenni egy parádés pillanatban. Nem árulom el, hogy mi az (talán rájön valaki...), de nincs messze.
Visszaszámlálás iiiiinDUL!
5....
Dátum: 2012.07.30. 12:58:03
TÖKKKÉÉÉÉÉLETES megoldás lenne, ha a fejlécre kerülne egy pihi megszakítási lehetőség.
Kieg.: Egyszerűbb kezelés, kevesebb oldalbetöltés, stb. Máshová már nem is kellene... :-X