Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.12.14. 18:22:00
Idézet: Büyük - 2012.12.14. 18:12:00
...(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek!)...

Köh-köh... Húúúú... Hinnye-hunnye...
Dátum: 2012.12.14. 18:16:15
Ezekkel az extrákkal szeretnék rávenni az EH-sokat a vadászatra, mert akkor volt erősebb a VF-nél (V3-on bizonyosan), ha minimális vadászattal éltek az EH-sok. EZ jellemzően nem változott. Talán pár eventbe bátrabban belemennek, de...
/Én pl. maradok VF-es, mert az eventmániámat jobban szolgálja még mindíg... /
Dátum: 2012.12.14. 17:48:51
Ki lehet (majd egyszercsak) kapcsolni.
Szerintem még nem borult fel az EH/VF egyensúly. Az EH-s vadászaterősítést leginkább a térkifordítózók szenvedik meg (ereje csökken, pláne ha tovább növelik).
Sajna a rögzültség erősödött vele...
Dátum: 2012.12.14. 14:59:56
No tovább foltoztam, variáltam a javaslatot az eddigi véleményeket is figyelembe véve (+ új ötletek), de természetesen még messze nem "tökéletes" és teljes... :-X
Nem hinném, hogy akár csak fél éven belül is megvalósulna. Még akkor sem, ha minden érintett elfogadná... :S

Viszont amire FELTÉTLEN kíváncsi lennék a részetekről:

1. A Varázslói mágia bevezetésének módja vállalható-e mindenki részéről?
Ugyebár elsőnek a topszövik jutnak hozzá és csak utána a többiek, DE cserébe a topszövik vezéralakjai kissé kiesnek az Epiütésből + erősödni fog a háborús terhelés rajtuk. Nőne az interakció a játékban + alapvetően nem időhöz kötött "eventként" funkciónálna. (Reményeim szerint ez talán begyorsítana egy háborús reformot is... Legalább irányvonalat ajánlana a Behó az ötleteléshez, hogy milyen irányban, milyen lehetőségekhez nyúlva látja elképzelhetőnek a variát ABBAN a témában... :-X)

2. Programozói szemmel nézve mely pontokon kellene feltétlen változtatni?
Nem vagyok progmatos, ezért pl. ha túl sok terhelést jelentene a szervernek a sok RND szitu, akkor azt le lehetne redukálni, át kellene alakítani a javaslatban... :-X
Dátum: 2012.12.10. 13:58:11
Sőt... Amíg a rákérdezés nem élt, addig is lehetett kérni a manuális visszavonást.
A kiszúrás miatt nem kell aggódni.
Dátum: 2012.12.10. 13:13:15
Van-e lehetőség a "csúsztatásra"?
Értem ez alatt azt, hogy ha egy postai befizetés beérkezik pl. 12.-én, 13.-án, akkor az csak pénteken (14.-én) legyen jóváírva.
Esetleg a "Közlemény" rovatban feltüntetett legkorábbi napon. Ez járható út lehetne máskor is, ha vállalható általatok is...
Mivel a postai befizetés 2-7 napos, ezért több mint kiszámíthatatlan, alig időzíthetető a befizetés per pillanat.
Dátum: 2012.12.05. 15:32:46
Ne tévesszen meg az ára. Nálad ennyi. Amúgy Epicucc árban számítják. :-X
Dátum: 2012.12.05. 15:10:03
Relikvia, azaz nem eladható... :S
Kieg.: HINNYE-hunnye. Azér' ránéztem az AH-ra és ezek a besték erre is vevők...
Dátum: 2012.12.04. 19:05:06
Én 71.-en 85-öst kaptam. Szerintem téged átvertek a Piramisőrök ott a 4. szinten...
(Vagy ott van váltás... :-x )
Dátum: 2012.12.04. 15:44:04
Új templom kérésére lejárati idő előtt.
Dátum: 2012.12.04. 15:03:29
No csak egy picit... (van alapköltsége is a Piramisnak a Dekrétumokon kívül is)
Egyébként gratula neked is. Szép munkát (taktikusat) végeztél.
Én pl. azért fogok dekrizni a 100 kiégetten, mert az összDekrétum tervem alapján olcsóbb lesz kiváltani. Versenyben ezt nem mérlegelném ennyire, de mivel ölég kavicsérzékeny vagyok ezért marad számomra a 2. menet... :S
Az Enti is dekri lesz nálam (216. szintű a jelenlegi 200k+ ÉP-vel - ISZONYÚ mennyiségű idő és CsP lenne a lepörgetése + ugye még 1... :S), no meg a számomra elérhetetlen szilánk és a neves TK szörny csapkodás... :S
Dátum: 2012.12.04. 14:09:29
Idézet: Offsboy - 2012.12.04. 14:06:23
...Szerintem nem célja a jv-nek az alacsonyabb szintűek segítése...

Alacsony szintű szempontokért is szívesen lobbyzom pl. én, de ebben az eventben ne is legyen cél az ilyesmi. Legalábbis a toplista elejére ne legyen esélye.
Kieg.: Röhej lenne. :-X
Dátum: 2012.12.04. 14:06:40
Ez is érdekes ötlet.
Kicsit más.
71. szintű vagyok és a Katalizált feltételei kész, 1 Katalizátor hiányzik a Megához, stb. és leégne a képemről a bőr, ha csak azért, mert 2 hetet tetszhalottkodom (nem tettem) + van 500-1000 kavicsom erre a célra (nincs) én lehetnék a Bolygó Ura sok-sok nálamnál sok tekintetben SOKKAL érdemesebbek előtt. Az event alapfelépítése jó, de érdemes lenne picit alakítani még rajta... :-X
Dátum: 2012.12.04. 13:42:12
Pontosan.
Kieg.: Nem kevés idő lenne kihozni még ha meg is van 13 Megád, mert még el is kellene gyorsban (pocsékban) lőnöd sok-sok esszenciát a különlegesekért... :S
Dátum: 2012.12.04. 13:25:18
14. Megaesszencia: Ha elhasználsz egy (nem különleges) esszenciát, van rá esély, hogy kapsz egy különleges esszenciát (5 féle eshet).
5 különböző Különleges esszencián használva egy Katalizátor esszenciát létrehozol egy Katalizált esszenciát.
Dátum: 2012.12.04. 13:23:45
No ezzel is maxosan 1etértek.
Emlékszem azt mondtad te is, hogy a 8 óra dekrétumidő plusz reális. Nem számoltam utána, de NEKED elhiszem.
Viszont a nemrég általam idecitált Miklósi idézet alapelvét jobban tükrözné egy komolyabb időbünti, hogy TÉNYLEG azok váltsák ki, akik rászorulnak, optimalizálnak, stb. és aki versenyezni szeretne igen-igen óvatosan, ÉSSZEL nyúljon hozzá. A dekrétum nem taktikai elem volt per pillanat, hanem győzelmi feltétel és versenygyilkos momentum. :-X
Dátum: 2012.12.04. 12:59:05
Többé-kevésbé 1etértek.
Pl. én nem sajnálom tőlük a toplistát, vagy a címet. Ők azért rohantak, mert versenyeztek. Lelkük (pénzük) rajta.
Egy ideig én is versenyben voltam - 2. legjobb hely, "sokáig" 5. hely (talán 24 óráig?), de ekkorra már megvolt a győztes.
Most az 5. sor végén járok eddig 1 dekrétum felhasználásával...
Kieg.: Mérlegeltem, hogy megér-e nekem 1-7 napi versenyhangulatot X kavics és az indulás után 1,5 nappal úgy döntöttem, hogy NEM. :-X
Dátum: 2012.12.04. 12:40:28
95%-ában ábszolúte egyetértek a véleményeddel, de...

Idézet: LanMaffia - 2012.12.04. 12:33:38
... félre kell dobni bizonyos dolgokat hogy elérd a célod. ...

Leginkább kavicsokat és mindjárt lett is egy 1-7 napos eventünk +2 hét extraidővel a kavics és LE/TP optimalizátorok részére. :S
NEKEM is tetszik ez az event /legalábbis az alapfelépítése - végig is fogom csinálni/, de hogy még jobb legyen /hosszabb élvezeti idő, több izgalom, stb./ már elhangzott sok-sok ötlet...

Kieg.: A dekrétum /úgy emlékszem/ azért lett bevezetve, hogy ne akadjon le túlságosan hamar a próbálkozó, ne csak pár embert érjen az az öröm, hogy felér.

Idézet: Miklós - 2012.10.18. 15:10:05
...A császári dekrétumok pedig pont arra valók, ha valakinek egy-egy küldetés közel lehetetlen (első és nincs elég portyacélpontja, vagy egyszerűen az adott feladathoz nem elég magas szintű, vagy sajnálja az erőforrást) akkor azt ki tudja váltani vele....

Attól tartok átesés lett a dologból a paci túloldalára... :S
Dátum: 2012.12.04. 10:06:03
Azért relikvia a cucc, mert így nem lehet eladni, ellenben úgy viselkedik, mint az AH-s felszerelés (ha nincs rajtad, akkor látszik a relikikonoknál /a karlapon, nem a tárgylistában/, illetve ha felveszed, akkor eltűnik a relikikonok közül). Hogy ez miért jó/fontos, hogy így működik, aaazt nem tudom.
Szubjektív álláspont: Ha a tulbónusz mentes képességei állandó (relik)hatásúak lennének és mondjuk akár csak fél évig működne (vagy köv BU-ig), akkor pl. én igenelégedett lennék vele. Így...
Kieg.: (Trimble2 kedvéért jav. ;-) ) most úgy viselkedik, mint az AH-s fókuszkristályok, vagy a "Kimondhatatlan" gyűrű.
Dátum: 2012.12.03. 17:43:00
No vártam Kocos ötletével (ÜSz) egy kicsit, de mivel Miklós nem reagált az előzőekben, ezért vettem a fáradságot és rákérdeztem a Szubplazma vs. háború összefüggésre.
Én:
...Tapasztalatunk szerint a szubplazmával elért eredmény beleszámít a háborús egyenlegbe. Erősnek érezzük (akár SK mellett is sok győzelmet hozhatnak a magas szintűek olyanokkal szemben, akik eddig ütőtáv alatt voltak), vagy ez bug?...

ÜSz:
...A szubplazma tervezésekor a háborúra való hatást nem elemeztük ki, de véleményünk szerint ez egy pozitiv "mellékhatás". A szövetség egy extra elemet kap arra, hogy befolyásolja a háború kimenetelét, hogy a nagy karakterek tudják védeni a háborúban farmolt kicsiket.."

KÖH-KÖH... Őőőő... Hááát... Először köpni-nyelni se tudtam...
5 csillagos válasz, mert kimerítő, őszinte volt, deeee...
Valamit magyarázzatok el nekem: Milyen módon védi a "farmolt kicsiket" egy szubplazmás betámadás (az SK MELLETT)?
Eddig azt hittem, hogy egy ilyen támadás a megtámadottra nézve egyenlő egy hirtelen "HUUU"-val (jajj demegijedtem)... :-X

Juteszemvan...
Látom, megy a témázás a védekező TP nyeléséről (LE nélkül).
HA a JV szánéka ezzel az, hogy a Preventomicsoda kereskedelem fellendüljön (vagy a kikapcsolási kedv passzív helyzetben elterjedjen), akkor magától értetődő Miklós válasza... :S