Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2010.10.22. 16:49:32
Valós, elküldött buli közbeni és utáni sms-ek:

Most a szeretőd lettem, vagy több, vagy kevesebb? Sok a kérdés tudom,
de jobb tisztán látni mindenkinek...

Leszarom, hogy hol vagyok, gyere értem!!!

jajaja itt is nagyon fa**a a buli...épp az elöbb hánytam tarkon
valakit...szerencsére nem látták h ki volt:D..és most mindenki engem
keres..köztük vagyok én is:D

reggel nagy para volt. nem tudtam hol vagyok. nem barátnőnél, nem
haveroknál. aztán rájöttem, hogy fordítva fekszem az ágyamban.

Állítólag a balesetiről kifelé megkértem a nővérkét csomagoljon nekem
egy kis morfiumot.

Ba***meg, reggel 8kor a rendörség keltett fel azzal, hogy én libát
loptam... azt hittem félreértés, de kis idő múlva beugrott, hogy
mégsem...

Utolsó képem a tegnap estéből hogy bemegyek egy boltba piát
venni...reggel 140 rugóval ébredtem a zsebembe :S Segítsetek lehet
köröznek ! :S

A csaj azt mondta szakítsunk, de én nem is ismerem..

te emlekszel miert vittuk fol a 10re a tujat es a ket teglat?

Hamarabb néztem meg a gyűrűsujját mint a mellét. Öregszem.

A fű sem segített. Szarabb a kedvem, de legalább félek a felhőktől és
a tücsköktől

szia anya tomi vagyok és te??

"Most ebredtem,nemtom hol vagyok. Asszem elloptam egy funyirot. Ti merre?"
"Gyere be a házba aztán majd megbeszéljük."

Nem érek oda! Z-vel vok balesetin, mamus protkóját ragasztotta a szeme
fölé, de nem jtt le, most meg a hígító csípi a szemét. A papagáj sincs
még meg,ha látod szólj!puszi

Az előbb megfeng-shuiztam a nappalit. Lehet reggel morcos leszel.

Végtagonkét egy ember vitt haza, miközben brekegtem, mert békának
képzeltem magam. Jó buli volt.

Tegnap hokisisakban hánytam vízalatt. Király!

"miért füves a ruhám?"
"mert hazafelé kitaláltad, hogy füvet fogsz nemesíteni, addig amíg meg
nem találod a megfelelő puhaságú gyepet és ennek okán minden útba esőn
meghenteregtél és a jobbakból mintát vettél."

Köszönöm az éjszakai szerenádot, anyámék meg a szomszédok üzenik, hogy
örülnek, hogy ennyire el vagy ájulva a szexuális képességeimtől, de ha
lehet, a következő pár évtizedben ne itthon randizzunk. Ui: Én is
szeretlek.

Ki gyantázta le a seggem??

ha jöttök akkor gyertek mindenképp

Gratulálok Töki! Háton fekve hánytánytál, miközben a Marseilles-t
énekelted! Sosem láttam hasonlót! :-)

valaki megosztaná velem, hogy mi történt az elmúlt 4 napban???

felhívtam vérző fa***al anyámat, hogy most mit csináljak. erre
kiröhögött és letette.

Miközben exemet ujjaztam, benyitott a csaj akivel össze akartam jönni
hogy szóljon: a barátnőm a bejaratnal vár. ennyi

Reggel anyád kocsijában ébredtem. Ötletek?

Ez a lány egy angyal!!! Idáig együtt aludtunk! Mondjuk előtte meg
összehánytuk a kolit.

Szia! Kerestelek tegnap a buliban. Megtaláltalak?

A reggelem abból állt, hogy magzatpózban feküdtem, beszélgettem a
macskával, megettem egy doboz fagyit és felgyújtottam a közös
képeinket. Megválaszoltam a kérdésed?
Dátum: 2010.10.22. 16:36:41
Sírjak vagy nevessek. Másképp: vagy
Aranyos.
Dátum: 2010.10.22. 11:58:07
Felhívnám az önkéntes pontozóbírók (és ezzel értékelők) figyelmét, hogy régebben elhelyeztem a kategóriajavaslataimat a Javaslatok/Játékfejlesztés topicban. Ha nem akarják, hogy valamelyik esetleg hozzám hasonlóan őrült JV becsempésszen a meglévő kategóriák mellé +1 (hú de sok) esélykiegyenlített kategóriát, akkor sürgősen nyomják le a jelenlegi 7,88-as értéket. ;-)
Dátum: 2010.10.22. 09:26:02
Bezony, jól látod a szitukat. Én is így vélekedem...
Arra viszont kifejezetten büszke vagyok, hogy Átlagos tápolással (havi 1 Lélekkút kisütés - eddig 2db 18. szintre.) 100k-s kút feltöltése mellett és OKOS fejlesztéssel ábszolúte élmezőnyben vagyok. Nem is értem, hogy miért kell díjazni a csúcstápolókat. Persze gyanítom, hogy nem ez volt az eredeti szándék...
Változatlanul (némi ironizálás mellett) kardoskodom legalább +1 kategóriáért, ahol megpróbálják legalább minimalizálni az esélyegyenlőtlenséget MINDENKIRE vonatkoztatva.
Dátum: 2010.10.22. 08:36:08
Te vagy a kedvenc hozzászólóm. Dobtam is egy 6-ost az ez előtti hozzászólásodra, mert TE legalább hozzászólsz...
A fentebbi ötleteim, nem arról szóltak, hogy Igazságosság, meg Esélyegyenlőség, meg egyéb LOGIKUSnak tűnő marhaság.
Kifejezetten az ELLENKEZŐJÉRE tettem javaslatot, hisz ebbe az irányba szeretné mindenki látni a fejlődést a Végzetúrban. IGAZ?
Kieg.: Kit érdekel, hogy ki hányadik a Lélekkútkisütő kategóriában! Kapja meg mindegyik az elért helyezéséért járó díjat.
A szövibónusz eléggé fix. Igaz. DE ÉN a "/Építés"-re tettem a hangsúlyt.
Ebből a megközelítésből egyenesen VÉRLÁZÍTÓ a V5 szövibónuszt korlátozó építési szabálya. ;-)
Dátum: 2010.10.22. 07:58:50
No, aludtam a tegnapra egyet és mintha kicseréltek volna... ;-)
JAVASLOM a "szerzett LE diff növekedés" kategória mintájára a következők bevezetését:
- 1 szinten minél több Lélekkút kisütés (1 évig tartó verseny természetesen), alias "Ej, ráérünk arra még" kategória.
- Legnagyobb Szövibónusz(pl: Gyaktér+Védőfal+Nekrofun)/Építés érték, alias Szövivámpír kategória.
- A legtöbb LEBESZÉLT és teljesített Küldetés. Saaajnos még nem tudom, hogy hogyan lehetne ellenőrizni, hogy nem csak véletlenül, lebeszélés nélkül sikerült valamelyik... :-(
Ugyan mindegyik kategóriában helyem lenne prémesként és a fentebbi szituk rendszeres kihasználásáért, de saaajnos nem érek fel a "nagyokhoz", nem vagyok versenyképes, mert kicsavarodott agyam nem igazán engedi, hogy ilyesmivel nagyon elszálljak. Sebaj, ez CSAK az én gondom. TUDOM, hogy a mértékadó erőknek SZÜKSÉGE van ezekre a kategóriákra, hisz mit ér a táp, ha még csak nem is díjazzák... Mélyen együtt érzek hátrányos helyzetükkel.

Kieg.: Természetesen itt fogom a kategóriajavaslatokat folyamatosan bővíteni, ahogy újabb jut eszembe. ;-) Így kevesebb helyet foglal a topicból.
Számítok MINDEN tápbajnok 10-es értékelésére, hogy láthassa mindenki, hogy igenis VAN létjogosultsága a javasolt kategóriáknak.
Dátum: 2010.10.21. 23:02:57
Örülök neki, hogy mindenki kiválóan kijátssza a Végzetúr/úrnő karakterét. :-)
Ábszolúte hangulatos, ahogy a töménytelen keserűség, fertőzés diktálta őrület, megpróbáltatás előhozta minden galetkiből a "legtúlélőbb" ösztönöket. Az meg egyszerűen parádés, hogy csak egy iciri-piciri szelete a társaságnak elégedetlen a versennyel (azok a bite-buta ifjoncok). Csak így tovább...
Dátum: 2010.10.21. 21:35:06
Huhh.. Hatalmas kő esett le a szívemről...
Már kezdtem azt hinni, hogy szimplán önző, kisstílű, szűk látókörű, stb. a banda.
Jó tudni, hogy bennem van a hiba.
Dátum: 2010.10.21. 21:15:30
Érdekes, hogy senki sem ugrál nagyon egy esély kiegyenlített szituért... :S
NAGYON bízom benne, hogy azért, mert senki sem találja még csak elfogadhatónak sem az ötleteimet...
Sebaj, RAJTAM nem múlt a dolog...
Dátum: 2010.10.21. 13:57:49
Javaslatok Lady Alvariel versenyének kategóriabővítésére:

Nokéremalássan... Kiragadnék 2 olyan javaslatot a töménytelen őrült ötletemből, ami remélhetőleg programozásilag megoldható ÉS elég biztató a következő szempontokból:
- Minél jobban fejlesztési stratégia független
- Ábszolúte szintfüggetlen
- Minél tovább versenyben tartson minél több galetkit a kategória


1. Javaslat: KUTATÓMUNKA
Aktív versenykategória. 0.00 óra és 23.00 óra között egy random időpillanatban Lady Alvariel feldob egy szót, amit meg lehet keresni a Végzetúr játékban. Ekkor elindul egy nem látható számláló. A szó megjelenésekor az "Egyéb" gomb nem világítana, azaz kell némi éberség. A szó csak olyan lehet, amit 1. szintű karakter is láthat, megtalálhat, ráadásul több helyen is szerepelhet a Játékban, DE csak 1 lenne kiemelve, esetleg más színnel is jelölve. A kiemelés a Karakterlap "Kiégett őskő", illetve "Szerencse" kiemeléséhez hasonlóan működne és Lady Alvariel oldalára vinne. Ha megvan a szó és rá is kattintottál, akkor a te számlálód leáll, valamint a megfelelő oldalra érkezve azonnal láthatod, hogy mennyi idő alatt találtad meg a feladványt és hogy mennyi eddig az első 3 legrövidebb idő. Az elért idődet naponta van esélyed csökkenteni a verseny végéig.

2. Javaslat: SZERENCSE ÉS KITARTÁS
Passzív versenykategória. A verseny kezdetétől csak és kizárólag a portyáidat kell figyelni. Egy előre megadott, rendkívül ritka matematikai összefüggést kell keresned a portyáidban.
Csak a példa kedvéért: Csatád végén az ellenfeled és a te sebzésed összege legyen pontosan a szinted 15-szöröse.
Ha 1 hónap alatt találsz ilyet, akkor azt kiteszed a "Nyilvános csaták"-hoz egy Lady Alvarielhez címzett fül alá (remélhetőleg leprogramozható), ezzel letudva az ellenőrzés kérdése is. Fontos, hogy a matematikai összefüggés olyan legyen, hogy általános iskola 5. osztályától könnyedén alkalmazható legyen, valamint olyan ritka szitut generáljon, hogy 1 mikron PP-t se legyen érdemes csak ezért beleölni a versenybe. Ez a kategória csak és kizárólag a Szerencsétől és a Kitartástól függjön. A kategória bevezetésével hirtelen extra érdeklődést kapnának a vesztes meccsek és a vadászok önleveretése is. Úgy lenne igazán érdekes, ha a küzdő felek közül CSAK az egyik fél tudná behúzni a csatát (remélhetőleg leprogramozható). Ekkor olyan eset is előfordulhat, hogy a vesztes hamarabb reagálva, vagy mert ő odafigyel erre is, elorozza a győztestől a pontot. Kicsit holtverseny esélyes a kategória, de sebaj. A helyezést a megtalálás időpontja is befolyásolhatja.

Legfeljebb +1 kategória bevezetését javasolnám, hogy ne legyen díjdömping, de azt akár havonta cserélgetni lehetne további ötletek esetén.
Egyenlőre ezt a két kategóriát sikerált kiizzadni. Remélem adtam használható ugródeszkát a további ötletekhez. ;-)

Mod.: Finomítgatom, hátha fogyaszthatóbbá válik. ;-)
Dátum: 2010.10.21. 09:40:58
Pontos meglátás. Elárasszam a Javaslatok topicot új kesztyű, nadrág, kalap, alsónemű, illetve új alacsonyabb értékű és szintű Relik ötletekkel? Szerintem ha akarják a Behónál, akkor meg tudják oldani (és szerintem van hozzá elég fantáziájuk), be tudják lőni őket értékben, hogy kisebb értékű cuccra lehessen cserélni egy Reliket.
Mod.: Természetesen az LGy-re váltás ugyanolyan jól megtenné, mint a csere, ha nőne a választék a Kufárnál.
Kieg.: Némááán... Tanátam 30. szint alatti relikeket: Összes Térképes cucc + a Barátságkristály.
Dátum: 2010.10.21. 09:15:14
Nokéremalássan... Kiragadnék 2 olyan javaslatot a töménytelen őrült ötletemből, ami remélhetőleg programozásilag megoldható ÉS elég biztató a következő szempontokból:
- Minél jobban fejlesztési stratégia független (szinte lehetetlen)
- Ábszolúte szintfüggetlen (nehéz)
- Minél tovább versenyben tartson minél több galetkit a kategória (nehéz)

1. Javaslat: KUTATÓMUNKA
Aktív versenykategória. 0.00 óra és 23.00 óra között egy random időpillanatban Lady Alvariel feldob egy szót, amit meg lehet keresni a Végzetúr játékban. Ekkor elindul egy nem látható számláló. A szó megjelenésekor az "Egyéb" gomb nem világítana, azaz kell némi éberség. A szó csak olyan lehet, amit 1. szintű karakter is láthat, megtalálhat, ráadásul több helyen is szerepelhet a Játékban, DE csak 1 lenne kiemelve, esetleg más színnel is jelölve. A kiemelés a Karakterlap "Kiégett őskő", illetve "Szerencse" kiemeléséhez hasonlóan működne és Lady Alvariel oldalára vinne. Ha megvan a szó és rá is kattintottál, akkor a számláló leáll nálad, valamint a megfelelő oldalra érkezve azonnal láthatod, hogy mennyi idő alatt találtad meg a feladványt és hogy mennyi eddig az első 3 legrövidebb idő. Az elért idődet naponta van esélyed csökkenteni a verseny végéig.

2. Javaslat: SZERENCSE ÉS KITARTÁS
Passzív versenykategória. A verseny kezdetétől csak és kizárólag a portyáidat kell figyelni. Egy előre megadott, rendkívül ritka matematikai összefüggést kell keresned a portyáidban.
Csak a példa kedvéért: Csatád végén az ellenfeled és a te sebzésed összege legyen pontosan a szinted 15-szöröse.
Ha 1 hónap alatt találsz ilyet, akkor azt kiteszed a "Nyilvános csaták"-hoz egy Lady Alvarielhez címzett fül alá (remélhetőleg leprogramozható), ezzel letudva az ellenőrzés kérdése is. Fontos, hogy a matematikai összefüggés olyan legyen, hogy általános iskola 5. osztályától könnyedén alkalmazható legyen, valamint olyan ritka szitut generáljon, hogy 1 mikron PP-t se legyen érdemes csak ezért beleölni a versenybe. Ez a kategória csak és kizárólag a Szerencsétől és a Kitartástól függjön. A kategória bevezetésével hirtelen extra érdeklődést kapnának a vesztes meccsek és a vadászok önleveretése is. Úgy lenne igazán érdekes, ha a küzdő felek közül CSAK az egyik fél tudná behúzni a csatát (remélhetőleg leprogramozható). Ekkor olyan eset is előfordulhat, hogy a vesztes hamarabb reagálva, vagy mert ő odafigyel erre is, elorozza a győztestől a pontot. Kicsit holtverseny esélyes a kategória, de sebaj. A helyezést a megtalálás időpontja is befolyásolhatja.

Legfeljebb +1 kategória bevezetését javaslom, hogy ne legyen díjdömping, de azt akár havonta cserélgetni lehetne további ötletek esetén.
Egyenlőre ezt a két kategóriát sikerált kiizzadni. Remélem adtam használható ugródeszkát a további ötletekhez. ;-)
Dátum: 2010.10.20. 23:33:18
MAJDNEM tökéletesen pontos meglátás. Lesz ilyen kategória ajánlatom is, ami 99%-ban szerencse kérdése, DE még mindig megfelel a "minél több" és "minél tovább" elvárásnak is, ami egy szimpla Lottósorsolásra messze nem igaz, ha hasonló lenne a díjazás. ;-)
Dátum: 2010.10.20. 11:24:10

Már jeleztem abban a HSz-ben, amire válaszoltál. Persze én a TELJES szerverre saccoltam a %-ot. Pontosítok a kérdésednek megfelelően, tehát az "esélyesek közül":
Optimista becslésem: 99%
Pesszimista becslésem: 30%
Egyébként piros pont a Behónak a versenyért, mert még az is érdeklődve figyeli a versenyt, aki nem erőlködik és ez minimum állóvíz kavaró hatás.
Azok a kategória lehetőségek, amiken merengek a következő elvárásaimnak kellene, hogy megfeleljenek:
- Minél jobban fejlesztési stratégia független (szinte lehetetlen)
- Ábszolúte szintfüggetlen (nehéz)
- Minél tovább versenyben tartson minél több galetkit a kategória (nehéz)
... tehát TÉNYLEG a befeccölt energiától függjön a győzelem és ne legyen panaszáradat a végén. Lehet "sok sikert" kívánni az agytiprásomhoz, mert nem egyszerű a feladvány... ;-)
Dátum: 2010.10.20. 08:41:52
Mánmegen igaza van mindenkinek. Fura módon ÉN nem támogatom a szintekre bontást. Csak túlbonyolítaná az egészet és elárasztaná díjjal a szervereket. Azonban +1-2 kategória érdekes lehet. Jobb híján megpróbálok kitalálni minél pontosabban egy kb. egyenlő esélyeket biztosító kategóriát, amelyben ráadásul az utolsó pillanatig izgalmas tud lenni a verseny, ráadásul ezek miatt JÓVAL több résztvevőre lehet számítani.
Szubjektív véleményem szerint jelenleg has/kb egy szerver 10-15%-a küzd teljes erőbedobással a győzelemért. A többiek max érdeklődve figyelik a kategória állásokat.
No, remélem hamarosan kibuggyan valami használható is a búrámból... ;-)
Dátum: 2010.10.19. 22:00:27
Lehet, hogy mérlegelik az én tippem is, hogy legyenek a relikek pl. szintben lefelé cserélhetők. NEKEM van pár cserére helyből alkalmas relikem, amelyek nem annyira testhezállóak, de kicsit gyengébb és stílus közelibb (mármint nekem) cuccra bármikor beváltanám őket.
Dátum: 2010.10.19. 21:39:59
Ja, mondja a matematika. De ez vajmi kevéssé tükröződik a listákon.
Mellesleg nem azt szeretném, nem annak örülnék ha az alacsony szintűek járnának jól egy díjjal, vagy egy kategóriában ábszolúte a legesélyesebbek lennének, hanem hogy legyen kedve többeknek beszállni a küzdelembe alacsony szinten is. Valahogy nem látják át az alacsony szintű hülyék, mint én is a matematikai esélyeiket, vagy nem igazán hiszik el... :S
Dátum: 2010.10.15. 15:24:41
Mondom, hogy igazad van némiképp és értem is. Gyakorlatilag azt szeretnéd, ha maximálisan arányos lenne a nyereség a befeccölt energivel. Csakhogy ez brutál nehéz feladat ám megvalósítani. Spec nekem tippem sincs, hogy hogyan lehetne... Várj csak? Megvan! Valaki régebben bedobott egy olyan poént, hogy "karácsonyra" legyen egy olyn event, ahol mindenki szabadon választhat a relikek közül. Az biztos, hogy tetszene mindenkinek.
Errőljuteszemvan... ÉN eladhatóvá tenném mindegyik Reliket. Van olyan, amit ÉN elcserélnék akár kicsit gyengébb, olcsóbb, de számomra és nekem testhezállóbb cuccra.
Még szerencse, hogy ez nem tőlem függ...
Dátum: 2010.10.15. 15:03:12
Szeretnék figyelmeztetni mindenkit arra még egyszer, és utoljára, hogy amit a végén kaptunk az NEM JUTALOM, hanem KOMPENZÁCIÓ. Persze az is könnyedén elképzelhető, hogy én látom tökhülyén a szitut.

Ha valaki optimalizálja az átvétel előtt a TÖ-jét, az nem kap kevesebb LE-t vissza, csak kevesebb számszerű TÖ-t.
Dátum: 2010.10.15. 14:38:51
Huhh... Némiképp persze igazad van. Csakhogy az Event extrajutalma, munkaarányos nyeresége nem igazán a kavics, vagy a +LE akart lenni, hanem a Relikek. Minél többet feccölt bele valaki, annál nagyobb eséllyel jutott hozzá. Némi random tényezővel persze... Remélem Reliktéren nem kell keserűnek lenned?
Kieg.: Amit a végén kaptál az szimpla, egész tűrhető kompenzáció volt csak. Természetesen MINDENKINEK más mértékű, vagy természetű volt a kiesése. Tehát fizikai, matematikai, programozói képtelenség mindent és mindenkit figyelembe venni, kompenzálni.