Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2011.03.23. 16:34:13
Hozzátenném, hogy ez a plusz kavicsköltség nem biztos, hogy eltántorítaná a többséget attól, hogy őrült Gy/V rontásos antijátékba kezdjenek látva a folyamatokat, pedig ez a kifordult viselkedés az egyik legbetegebb dolog az egészben... :S
Dátum: 2011.03.23. 15:54:23
Havi szintre lebontva bizony pocsék az a bevétel a Behónak.
Továbbra is az a véleményem, hogy akár maradhat is a jelenlegi szituáció.
Azonban pl. ha bekerül valaki a TÖ-ben és/vagy SzÖ-ben a szintjén az első 5-be az FIZESSEN az agymentes-automata erősítő bizbazért ha továbbra is használni akarja, ahogy az a fizetős és a nem fizetős Játékokban működni is szokott.
Kieg.: Elsődleges kellene hogy legyen a lemaradtak, tévelygők felzárkóztatásának szempontja a Láthatatlanságban.
Dátum: 2011.03.23. 15:39:19
Hidd el, megértem.
Dátum: 2011.03.23. 15:35:14
Nekem ugyan nemköll. Emlékszel még egyáltalán, hogy miről szól a Láthatatlanság, vagy csak egy játéktechnikailag elcsúszott működésű, de fejlesztésre még kiváló elemet látsz benne?
Kieg.: Tőlem maradhat. Arra, amire szánták. FELZÁRKÓZTATÁS SEGÍTŐNEK.
Dátum: 2011.03.23. 15:20:59
OK.
Sokfélék vagyunk. Teljesen elfogadható a te szemszöged is. A SAJÁT szemszögedből vizsgálva biztosan. Kezdem úgy érezni, hogy minden kiugró teljesítményt le akar a többség törni, illetve kisajátítani magának. Miért is fontos, hogy továbbra is (főleg egy bizonyos LE+ elérése után) üzemeljen a bubi? Tudjuk, a LE+++++ érdekében. A Láthatatlanság ALAPGONDOLATÁVAL ellenkezik a jelenlegi folyamat, amit sokaknál generál a Bubi. Kvázi rongyolják a karakterük mutatóit az érdekében.

Nyílt levél:
Tisztelt Behó.
Ezúton szeretném közölni, hogy tapasztalataim szerint ugrásszerűen megnőtt az önpusztító VÚ-k és VÚ-nők száma a Játékukban. Akarommondani JátéKUNKban, mert kezdem eléggé magaménak is érezni. Ezen fura viselkedésű, a verhetőség álcája mögé bújó (rossz Gy/V) egyedek SAJNOS nem hajlandóak eleget fizetni a Játékunk eltartása érdekében. Oly mértékben megerősödtek itt a V3-on, hogy SEMMI szükségük Lélekkútsütésre/kavicsos felszerelésre/stb. EZ kockáztatja a Játékunk nyereségességét, ezért én javaslom, hogy ha már így alakult, akkor csak a legelszántabbak viselhessenek bubit a Prémium mintájára. Igen. Jól sejtitek. Heti kavicsdíjat a Bubisoknak amint elértek egy bizonyos fejlettségi szintet!
A ti (egyenlőre) hű dicsérőtök/szidótok/eltartótok: Mc
Ui.: Nekem is van még pár "őrült" ötletem ezen kívül is a nyereségfokozásra, de egyenlőre emigrálok békések vizekre, mielőtt elsodor a Cunami... ;-)
Dátum: 2011.03.23. 14:49:34
Bizonyítani? Semmit. Csak "nerfelek", lobbyzok valami értelemért, ami tisztába tenne pár beteg/játékhangulat ellenes/logikátlan/életszerűtlen dolgot, játékelemet.
Spec véleményem szerint nyugodtan bele lehetett nyúlni. Máshol már említettem, hogy aki észrevesz valami kihasználható Játék egyensúlytalanságot és ezzel előnyt szerez, az ENGEM nem zavar. A nyugati féltekén az ilyet megtapsolják pl. ha Adókibúvót, kiskaput talált az illető, DE utána gyorsan be is csukják a kiskaput... ;-)
ÁM HOGY EBBŐL A HELYZETBŐL EGY ENNYIRE BETEG DOLOG KEREKEDJEN pl. pénzbevételi okból az egy vicc... :S
Dátum: 2011.03.23. 14:12:22
No...
Vettem magamnak a fáradságot és ha már ennyire ajnározzátok ezt a "Láthatatlan sajtolás" dolgot, hát utána olvastam. IGEN. Megértettem. Tápos dolog. Egyike azon MŰjáték elemeknek, amihez hálistennek nem nyúltam eddig. Volt amit már kipróbáltam, DE ez az amit SOHA nem is akarok. Persze... Fizessek Bubiért, meg szedjek össze kb. 1500 vereséget, meg ugráljak féllábon 2-3 napig hozzá. Köszönöm, de nem érdekel. Jelenleg PONT olyan ütemben fejlődöm, ami még szimpatikus (VF). Nem kell, hogy tovább lassuljak. A SzuperPOK taktikát sem választanám PONTOSAN e miatt. Habár a POK taktika legalább életszerű és nem kicsavarodott logikájú, vagy egyenesen logikátlan eszementség.
Ennél már az is értelmesebb, ha X pénzért Y LE-t tolnak az ember arcába - Lásd Lélekkút kisütés.
Egyszer valaki igazán rimánkodhatna azért is, hogy SZÁMOLJANAK FEL MINDEN ABERRÁLT/MŰJÁTÉK ELEMET!
Vagy legalább "életszerűsítsenek" rajta. Habár felfogható a dolog úgy is, hogy valaki burokban nőtt fel, ezért több a lehetősége. TÖBB a lehetősége? Neeem. Csak több a pénze, ergo előnyt kap, mint ahogy az minden fizetős játékban természetes is. :S
Még szerencse, hogy SOHASEM akartam legyőzhetetlen Bajnok karaktert csinálni, CSAK minél sokoldalúbban és jól használható karit. Ehhez SEMMI szükségem ilyen kitekeredett ökörségekre, mint pl. EZ. Menni fog e nélkül is a céljaim elérése.
További kellemes agygörcsölést a témához.

Kieg.: FONTOS: Az EREDETI szándék - a lemaradtak, tévelygők felzárkóztatása, védelme - tiszteletreméltó, továbbra is szem előtt tartandó kezdeményezés már csak a Játék jövője érdekében is.
Dátum: 2011.03.23. 08:54:18
Egy apró (de számomra fontos) kérdés:
Ama bizonyos Fix portyaLE, amit a nyertes visz az ellenfelétől az Event alatt, az beleszámít-e a LEdiff-jébe?
Dátum: 2011.03.23. 06:59:58
Igen érdekes lesz figyelni a Létszámváltozásokat, az összjátékot (ellenfelek kölcsönsegítségét a győzelemszám elérésében, ami picit műjáték szagú, de...), a TERMÉSZETES "hendikep" működését. Ez az "egyre többen vagyunk = egyre kevesebb a célpont" rendkívül érdekes és szubjektív véleményem szerint "zseneális" húzás volt. Nem tudom ki találta ki, de remélem sikeres debütálása lesz az ötletnek. SOKKAL jobban tetszik, mint a "láthatatlan számvarázslat", a módosítókkal való KÜLSŐS bűvészkedés. ;-)
Kieg.: Hiába no, csak finomodnak itt a dolgok. A végén még Etalon is lehet a VÚ.
Azé' van még mit csiszolni... :-P ;-)
Dátum: 2011.03.22. 22:23:18
ZF régi jó ismerősöm. Jó kis csapat benyomását keltik a tagok kívülről. No de ha 1 Kufárhoz sodor a szél, akkor nehezen fogjuk tudni segíteni egymást. Mindentől függetlenül rám számíthattok ZF miatt is. ;-)
Kieg.: JAAA, hogy TE vagy ZF! Marhanehezen esett le... :-D
Dátum: 2011.03.22. 22:20:05
No most kiderült, hogy felületes voltam. :-P
Persze igazad van és meg is nyugtattál, mivel azonos eredményre jutottunk csak te értelmesebb úton.
/Kieg.: Felpontoztalak - szeretem az alapos embereket, mert sokat segítenek a hibáim lecsiszolásában ;-)/
Egyébként ezek a nevezési-lebonyolítási kérdések igencsak érdekelnek. Csak közöttünk volt szó arról, hogy vajon látható lesz-e hogy ki kihez tartozik? Jó lenne, adna némi plussz "fílinget" egy-egy portya, ha konkurens a célpont.
Vajon a kufárok állása látható lesz-e? Ez nagyon valószínű. A legfontosabb tábla lenne. Főleg azoknak, akik mozogni szeretnének idővel (akár én is).
Vajon mekkora mozgás valószínűsíthető a taglétszámokban az első 10 napban és ez mennyire tudna módosítani az álláson, esetleg rontani a célpontlehetőségeken? Hmmm...
Fokozódik a várakozással teli izgalom... ;-)
Dátum: 2011.03.22. 14:24:23
Lehet, hogy a sokat emlegetett Szlovák szervert is érintő Rabszolgamodul kattant be náluk: Túl sokat vesztenek az illetők és "letiltotta" a rendszer a rablást.
Azonban, hogy legalább az EH miért nem működött ennyi csata alatt azt nem tudom.
Dátum: 2011.03.22. 13:46:10
Lehet, hogy elérted a V3-as nap limitedet, amit kreatívval és Lélekszívással lehet szerezni EH függvényében + 0LE volt náluk.
Dátum: 2011.03.22. 09:49:20
Idézet: Miklós - 2011.03.04. 15:12:39
...Ha részt veszel az eseményben, akkor a portya ablakban a korábbitól eltérő listát fogsz kapni. Azoknak a listáját fogod látni, akik szintén részt vesznek az eseményben, és támadhatsz bárkit, aki nem a te csapatodban van. Ha egy horda- vagy akár szövetségi társad a másik oldalhoz tartozik, akár őt is!

Ebből kiindulva VISZONT nem lehet az eventen részt vevőknek normál portyát indítani SENKI ellen.
Hmmm.... Érdekes...
Pl. küldipörgetőknek ez jelenthet némi "tervmódosítást" a küldisorrend felállításában, ha részt kívánnak venni az Eventen.
Kieg.: VAGY mégsem kizáró tényező és pl. Toplistából kihívható nem eventező is, azaz a Portyaablak elsősorban ajánló szerepet tölt be.
Akkor a kérdés még mindig kérdés... Illetve per pillanat hajaz a szitu arra, hogy Eventtag csak "eventportyát" kezdeményezhet Eventtag ellen.
Dátum: 2011.03.22. 09:11:03
Fura... Nekem az jött le régebbről, hogy lesz 2 portyaablak:
1. a megszokott helyen, ahol megszokott portyaszitu szerint akciózhatsz.
2. az Event füle alatt, ahol csak azok szerepelnek, akik részt vesznek az eventben.
Namostakkó... Érdekes kérdés, hogy meg lesz-e oldva / meg lehet-e oldani, hogy ha normál ablakból indít valaki portyát event tag ellen, akkor...
- NEM számolja be az eventbe az eredményt (az egyensúly miatt megy a görcsölés a LE-vel, nehogymá beszámítson a sima portya is).
- Normál portyazsákmány szabályok szerint fizet a meccs.
Érdemes lenne ilyesmiért erőlködni?
Kieg.: Egyáltalán hogy is lesz ez a "eventtag normál portyája eventtag ellen" rész?
Visszaolvastam minden PIROS beírást és NINCS ilyen irányú PIROS HSz. Konkrétan, hogy lehet-e, vagy kizáró tényező...
Dátum: 2011.03.22. 06:51:53
Igen-igen-igen támogatandó törekvés. MESSZEMENŐKIG egyetértek a lényegével, mondandód, javaslataid 95%-ával. A többi csak részletkérdés...
Kieg.: Tudja valaki, hogy PONTOSAN hogyan kell/lehetne esetleg linkelni ezt az előző HSz-t a Lobbylistámra? (PM-ben, ha lehet ne Off-oljunk sokat)
Dátum: 2011.03.21. 16:29:35
Mééég nem tartok a küldipörgetésnél.
A Bajnoki leosztott kérdés. Némi szerencsével és a Szövivámpírok által néha nyitva hagyott résben azért akad lehetőség a Bajnoki övre. Kárörvendő azért sem vagyok, mert AZT elismerem, ha valaki talál egy kiskaput a rendszerben (mint pl. a prémes karakterhúzás), DE támogatni sohasem fogom az ilyen technikák követőinek érdekeit. Rendkívül életszerűtlen ez a mesterséges Gy/V rontásos dolog... is...
Viszok hozzáállása viszont tetszik. Megoldja, oszt passz.

Kieg.: Itt a 34. szinten (V3) és ez alatt még nem igazán dominál a Bubi a Bajnokoknál. Mondhatni "ritka" jelenség. ;-)
Dátum: 2011.03.21. 15:41:51
Idézet: Miklós - 2011.03.21. 15:22:09
Idézet: Ricskosz - 2011.03.21. 15:18:25
köszönjük. az esemény során szerzett győzelmek portyagyőzelemnek számítanak?

igen.

Erről eszembe jutott valami...
Hogy ez mennyire nem fog tetszeni azoknak, akik vért izzadtak a rossz Gy/V-ért, hogy Bubizhassanak.
Kieg.: Imádom, ha egy MŰjátékot támogató szitu legalább néha háttérbe van szorítva.
Dátum: 2011.03.21. 15:23:11
Korrekten hangzik.
Rettentő kíváncsi leszek, hogy hogyan lesz megoldva a nevezés. Úgy mint eddig, azaz az esemény indulásáig dönteni kell? Mert akkor (sajna :-P) ezzel nem lehet taktikázni.
Konkrétan a 2 eset egyben szemléltetve:
/nevezés indulás előtt kötelezően az Eventen részt venni akaróknak/ - vadászat - /2-3 nap elteltével beválasztani a VALÓSZÍNŰLEG nyerőt és nevezés/, oszt HAJRÁÁÁ! - portya ezerrel.
Spec én mindenképp a kivárós taktikát fogom választani, mert sajna megen tartalékmentes leszek induláskor és nem látok más esélyt a jó nyereményre, mivel 35. szintűként nem épp a legaktívabb réteghez tartozom (legaktívabb réteg: 65.-85. között). Enyhe célponthiány lehetséges nálam, de sebaj. Majdcsak kitaktikázom idelenn. ;-)
Kieg.: Húúú, de várom már... Végre egy vérbeli PvP event... és ezt VF-esként mondom!
Dátum: 2011.03.21. 11:01:42
PONT téged vizslattalak. Emmá mingyá' más.