Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Langel

Oldal: 12
Dátum: 2010.03.02. 16:57:59
Én már jeleztem a szövinél hogy kevesebbet fogok játszani, és tuti nem játszok ha fáradt leszek, egyszerűen kifolyik a szemem, és ha sokáig nézem hányingerem is lesz tőle... Lehet hogy másnak erősebbek az idegei de egy fáradt nap után nem ezzel fogom még magam kínozni
Dátum: 2010.03.02. 15:16:45
nekem maga a design elemek tetszenek, de elég ingerszegény lett a szürke miatt, és ami a legfőbb gond, hogy amíg leírtam három sort a szövi fórumon, máris kifolyt a szemem... nagyon rossz és erőltető a szemnek, legalább lehetne berakni vmi színválasztót, és akkor akinek így nem jó, az át tudná rakni más színre.
Dátum: 2009.05.25. 13:20:54
Milyen hal kerül a Japán ételbe,a sushiba?
Nyers
Főtt
Pácolt
Sűlt

A nemzetközileg elterjedt az, hogy nyers, de hozzáteszem ahány szakács annyiféle sushi, és a sushi pont arról híres, hogy akármit bele lehet tenni, szóval lehet az a hal pácolt is például.
Dátum: 2009.05.02. 15:20:34
Kérdés:
Mi van akkor ha én segítséget nyújtok valakinek? Mármint, ugye lecsökkennek a tulajdonságaim, de vajon, ha én közben akarom a tulajdonságokat növelni, akkor annyiért tehetem ezt meg, amennyi az épp lecsökkentett vagy annyiért mintha nem is segítettem volna, tehát marad ugyanaz a magas ára???
No ki tud segíteni e fogós kérdésben?? :-) Bár számítok, az ugyanúgy marad, és a drágábbik megoldásra.
Dátum: 2009.04.29. 20:09:29
Kérdés:
Mi van akkor ha én segítséget nyújtok valakinek? Mármint, ugye lecsökkennek a tulajdonságaim, de vajon, ha én közben akarom a tulajdonságokat növelni, akkor annyiért tehetem ezt meg, amennyi az épp lecsökkentett vagy annyiért mintha nem is segítettem volna, tehát marad ugyanaz a magas ára???
No ki tud segíteni e fogós kérdésben?? :-) Bár számítok, az ugyanúgy marad, és a drágábbik megoldásra.
Dátum: 2009.04.17. 14:10:08
Ha egy köralakú pályán lehagyod az utolsót hányadik leszel?

utolsó
első **
nem történhet meg
.... - erre nem emlékszem

**-helyes

de ez attól is függ, hogy hányan vannak a pályán, hányan vannak előttem...
A megoldás tehát csak akkor áll fenn, ha összesen ketten vannak a pályán. Így szerintem nem helyes a kérdés.
Dátum: 2009.03.29. 17:55:51
Mennyi lélekenergiát kaphatsz ha lemondasz a kérdés feltevéséről?
360.
Nem lehet lemondani.
100.
1500.

Teljesen szintfüggő. Én 653 LE-t kapok, ha lemondok.
Kérem a törlést!
Dátum: 2009.03.17. 13:57:32
Én is beírtam google-ba, és egyáltalán nem hozott ki semmit sem rá, még a wikipediat sem, csak idegen nyelvű hablatyot, meg vmi nokia szarságot...

akkor nem tudom...

de ezért van a fórum, hogy megtudjam, ha vmit nem értek, vagy ilyesmi...
Dátum: 2009.03.17. 13:55:47
Melyik a világ legkisebb madara?

Kolibri
törpepinty
mikrokolibri
méhkolibri

Ez egy jó kérdés lenne, ha a feltevő jól tudná a választ. Megtaláltam honnan van a kérdés és hát ott sem tudják a helyes választ. Szintén google - majd wikipédia...

A méhkolibri .... Hossza 6 centiméter, testtömege 1,6-2 gramm, ezzel kiérdemli a a világ legkisebb madara címet.

Kérném javítani!

Ja és a sirokkót még mindig nem tudom, ha itt olvassa aki feltette azt az elvileg fantasztikus kérdést.
Dátum: 2009.03.17. 13:53:18
Igen, ebben az a fura, hogy még mindig nem tudom, hogy mi az.

Szóval ha valaki ennyire okos, és nem kell neki ilyen kérdésnél a google, akkor legalább világosítson már fel, ne csak fikázzon, hogy mennyire alap!!!! Bocsika!
Dátum: 2009.03.16. 23:39:55
Ha szembetalálkozol a sirokkóval, mit mondasz neki?
Jó napot, felség!
Szentséges ég, micsoda erős szél! *helyes*
Istenem!
Nagyuram!

No de, ugye nem tudom a választ ezért ---> Google, ami kiírja, hogy

Információ A(z) sirrokó kifejezésre az Ön nyelvén nincsenek találatok.

Illetve, amit angolul leszűrtem (mert van még pár másik nyelven találat), hogy még a nokiához vmi köze lehet...

szóval kérném törölni,mert nem utánanézhető a dolog! Szerintem!
az 5. kérdés azért is rossz, mert a helyes kérdés mettől meddig uralkodott, és nem csak simán meddig? intervallum...
Dátum: 2009.03.11. 01:05:13
Mikor megláttam a kérdést, már gondoltam, hogy rossz lesz a válasza...

Mi a Naprendszer legutolsó bolygója?
Plútó * emberünk szerint ez a helyes
Szaturnusz
Neptunusz *
Uránusz

Aki ilyen nagyjából egy-két éve aktuális kérdést tesz fel, az legalább tudja, hogy mi a fejlemény. Miszerint:

Évtizedek óta úgy tanulja mindenki, hogy a Nap körül kilenc bolygó kering. Egy éve viszont már csak nyolc: a Merkur, a Vénusz, a Föld, a Mars, a Jupiter, a Szaturnusz, az Uránusz és a Neptunusz. A hivatalos álláspont szerint az utánuk következő égitestre pedig, amelyet 76 évig Plútónak neveztünk és bolygónak tekintettük, ezentúl a 134340-es sorszámmal kell hivatkozni.
http://www.astronet.hu/index.php?apps=cikk&cikk=31913 - akit érdekel itt elolvashatja!!!

Szóval a kérdést kérjük javítani, vagy törölni!!!!
Dátum: 2009.03.10. 00:00:32
Mennyi LE kapsz a 20.végrehajtott küldetésért?
3000
1500
1200
2400 *

ha vki még nincs ott, az honnan tudja??
Dátum: 2009.03.09. 23:55:08
szerintem ez egy nagyon jó ötlet

sőt

a kérdés értékelésnél be lehetne pipálni rossz válasz esetén, hogy Érdektelen! vagy nem lényeges... vagy ilyesmi, hogy az aki felteszi tudja, hogy miért is nem jó a kérdés...
Dátum: 2009.03.09. 23:53:36
Mennyi a másodfokú egyenlet megoldása, ha a determináns nulla???

kettő, de az megegyező (helyes)
egy sem
végtelen sok
nincs is

nem emlékszem a válaszokra jól, deeeeeee
már bocsi, de bár főiskolára járok és tanulok/tanultam matekot, mégsem tudtam ezt végig követni és megfejteni hogy mi és hogy van az determináns... na mármost szerintem ez nem google-ba beüthető, megkereshető, és nem hiszem hogy általános műveltséghez, vagy érdekes - jó ha tudod dolgokhoz bármi köze lenne...
Dátum: 2009.03.02. 00:11:40
jók a kommentárok
Dátum: 2009.03.01. 23:55:46
Idézet: BEUS - Ma, 19:25:46
Melyik animációs filmért kapott Hayao Miyazaki Oscar-díjat 2003-ban?
Vándorló palota
Porko Rosso
Chihiro szellemországban
A vadon hercegnője

Ez sem alapműveltség szerintem.

Válaszom: Pedig ezt kb. név alapján fél perc begépelni a Google-ba, és máris okosabb leszel. Hiszen azért nem mindennapi hogy animéért kapott valaki Oscar díjat. Amúgy meg van pár kérdés, amihez google-t kell használni, de okosabb leszel tőle.... És az pedig JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!
csak van néhány igénytelen, gyagya kérdés is.... sőt nem is néhány, ahogy elnézem..... ez viszont szomorú és siralmas...
Dátum: 2009.03.01. 23:49:05
Hány szögű az esőbbségadás kötelező tábla?
3
6
8
4

ez micsoda??????????????
nem tudom ki fogadta el ezt, de feltételezhető h nem mindenki tud vezetni....
pl én sem, amúgy meg helyesírási hiba is van benne....

amúgy lehetne egy olyan x-elési lehetőség is, hogy értelmetlen kérdés... vagy viccesen találj ki másikat... stb...
Dátum: 2009.02.09. 14:59:29
Sziasztok!

Én az azonnal törölni-re mentem ennél a kérdésnél... Ahogy látom már vki szintén találkozott vele...
Szerintem, ami történt a hétvégén, az elfogadhatatlan, és nagyon szomorú, de ez nem az a hely, ahol rasszista embereket meg lehetne türni, ez egy játék, ahova semmiféle politikai és rasszista álláspontot ne hozzon magával az ember. Ez nem arról szól.
A kérdés:

Mi/Ki Magyarország legégetőbb problémája az alábbiak közül?

én
büdös romák daj-dajozása
szomszéd Pista
végzetúr online játék
Oldal: 12