Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darkshade

Dátum: 2009.06.01. 08:42:37
Régóta nem foglalkozok a kvízek minőségével /valamivel tűrhetőbbek ,mint mondjuk novemberben/ , de most mégis kiverte egy a biztosítékot, egyéb kommentár nélkül:

Ki játszotta Mágenhelym doktort a Szomszédokban?
Kulka János
Benedek Miklós
Bárdos András
Usztics Mátyá

és ha már egy extra, ami szimplán jó másodperceket okozott:

Hányas szintnél lehet házasodni a játékban?
9.szinttől
15.szinttől
7.szinttől
Soha
Dátum: 2009.05.29. 11:51:13
Minden jót , sajnálom ,hogy ennek így kellett lennie, szerintem mások is gondolkoznak hasonlóan ,nagyon el lett ... a kristályhorda, már megint pár ember jóllakatása miatt éhezhet a többség, ami lényegesebb szívatva lett, ez van, remélem tanul a Beho belőle. A kivégzés "reform"-ról nem is beszélve, nehogy egy karakter is más utat járhasson be... Még egyszer sajnálom, hogy más utat nem láttatok.
Döntetlenes küldetéshez keresek partner V1-en
Dátum: 2009.05.13. 08:30:10
Egyetlen dolgot ragadnák csak ki: Meszy egy kategóriában van Sameed-del lehet még számukra érdekes az a kategória. Még Hollaa, Aurri, Maul is beleszólhat a kategória győzelembe... Ha két szintenként változna a kategória ők akkor biztosabban döntenék el maguk között a sorsát. Valóban csak elinflálódna a bajnoki, biztosabban nyerne aki eddig is nyert, így esetlegesen ha valaki - az adott szint topjai közül- kategória csúcsán van az nyer.
Kellene tudni minden kis falú elhelyezkedését, esetleges helyi rendezvényét, ott élőknek fontos, másnak nem igazán személyt? Nem hiszem. Érdektelen lexikális tudás.
Dátum: 2009.05.13. 08:08:04
Talán azt szabályozzák le, hogy két teljesen ugyanolyan tárgy ne kerülhessen egy személyhez, de ez majd csak fél év múlva derül(het) ki.
Dátum: 2009.05.13. 07:55:22
Szerintem nincs azzal gond, többet is lehet birtokolni.
Dátum: 2009.05.07. 13:48:56
A wikiben is csak megfigyelés van, pontos képlet nincs. Én is ezt mondtam annak idején a torony csak 3 szövetségnek lesz jó, senki más soha a közelébe nem fog jutni, főleg ha újabb épületekkel bővül a lista. Esetleg újabb szintekkel az akadémia. Még ha valami drasztikus változással módosítva lenne, akkor se lenne építésükre más vállalkozó szövetség. ha lesznek új használható épületek akkor 2-3 esetleg kevesebb idő múlva ugyanitt, ha nem még jobban eltolódva tart majd a dolog, hiszen a különbség csak nő, hatékonyabban alkalmazott manakonstrukcióval és nagyobb kúttal, sokkal gyorsabban újra oda jut egy szövetség nincs mit építeni. Ez nem, hogy megoldja problémát, hanem fokozza. Megoldásnak másnak kell lennie.
Dátum: 2009.05.06. 21:00:28
Nem kell.
Dátum: 2009.05.06. 15:17:06
Ezen az oldalon gondoskodhatsz befogott állataidról. Idomíthatod és gyógyíthatod őket, tárgyakat adhatsz nekik, kiválaszthatod, hogy melyik kísérjen el a harcba.
A beidomított állatoknál a zöld csík a morált jelöli. A morál a győztes csatáknál nő, emellett minden nap csökken, a meggyőzőkészség szakértelmed függvényében. Ha kedvenced morálja túl alacsony, ki kell engesztelned, különben nem lesz hajlandó harcolni!
Állatod a harcban azon kívül, hogy sebzi ellenfeledet, képes a téged ért sebzés egy részét is kivédeni! Egyszerre csak egy állatot vihetsz csatába, de ha egyik állatod épp gyógyul, jó, ha van egy második is.
Ez az állatok menüpont alól lett másolva a kivastagított rész állítása már régóta nem állja meg a helyét.Tudom szinte lényegtelen, de ha olvassa Baraty, Miklós módosítani kellene. Tisztelettel.
Dátum: 2009.05.06. 08:14:14
Erre a kérdésre hamarosan pár karakter majd meg tudja adni a választ, még 4-5 szintlépés az élen járóknak.
Dátum: 2009.05.05. 18:11:16
Ha a TP megszűnne még inkább le lehetne maradni, hiszen rengeteg LE-t el lehetne költeni amíg 100 "méltó" ellen-t be vállalna valaki, vagy amíg egyáltalán portyázna. Bár lehet, hogy félreértettem, de látom Darah is megkérdezte.
Dátum: 2009.05.04. 18:35:40
Marcipanko: ha mindenképpen rajzolni akarsz javaslom az egyéb menűpontban pl. a kötetlen csevej-t, bár lepontozni ott is le fognak érte, de legalább nem OFF-nak számít.
Dátum: 2009.05.04. 18:20:58
Ez már húsvétkor se volt jó, aki női karakterrel játszik /én is/ tudja, hogy direkt levadászták az embert, és nem tudtam 15% alá menni csak epikussal /pedig az nem volt ilyen drasztikus mint ez az elképzelés/ , ha még ez is megszűnne, a csp is használhatatlan lenne. A LE gyűjtő szakértelmek meg feleslegesek lennének. A pókok meg felső 100 jól járna /esetleg rabszolgatartók, bár könnyebben ki szűrné a program őket/ mindenki mással viszont ki lenne tolva, felzárkózás még inkább esélytelen lenne. Kinek kellene, ha a gyűjtött LE-t egy 5-6 szinttel feljebbről jövő támadás úgyis elvinné, főleg ha háború van. /mert akkor még a 8 órás limit sem számít és még jobban beindulna a farmolás/ 40-50K-s küldetés ellehetetlenülne. Zafír bónusz elbagatellizálódna annak ellenére, hogy gyémánt lévén az felértékelődne. A játék egy táplálékpiramishoz hasonlítható, no de mit esznek a csúcsragadozók, ha emiatt sokan végképp megunnák a boksz-zsák funkciót? Ha opcionális lenne, az említetteken kívül kinek kellene? Válaszom senkinek. Megoldás szerintem az npc horda bevezetése lenne /persze kellően erősre tervezve, hogy ne csak adószedés legyen belőle, hanem igazi harc/, lenne LE magas szinten is, lenne kit támadni, nem maradna portyapont feleslegesen. Esetleg harci düh vagy valami ilyesmi bevezetése, ha egy magasabb szintű karakter megtámadna és vereséget szenvedsz a következő összecsapásotokkor kapsz plusz X+ szintkülönbségnyi erőt, támadást, taumaturgiát, Iq-t de védelmed lecsökkenne ugyanennyivel. Tudom kellene egy figyelőrendszer és nehéz lemodellezni, de azért felvettettem , hátha...
Dátum: 2009.05.04. 17:51:08
Attól függ kiégettet vagy nem kiégetett?
Kiégett: találhatsz vadászat során, lophatsz más karaktertől vagy ha szövetség felépítette az energiakristályosítót akkor szintlépéskor annyit kapsz ahányadik szintű az épület.
Nem kiégett: Többféle módon vehetsz pénzért Karakter-Egyéb-Őskövek címszó alatt részletesen leírják hogyan.
Dátum: 2009.05.03. 07:28:01
Ha kellő mennyiségű ÉP-vel ugrassz neki nem, bár kezdetben úgy 23-25. szintig nem olyan jó az arány később könnyebb győzni ellene/mert 20-as szintű 30-as ellen nehezebb mint 30-asnak a 40-es szintű ellen/ , epikus ellen ne vigyél állatot /én legalábbis nem szoktam/ fejlődni nem fejlődik rajta, viszont csúnya sebzéseket kap. Térkapus viszont jól fejleszti, de kezdetben oda se vigyél állatot, legalábbis én nem vinnék, amíg az arányod nem lesz jobb a térkapus csatákban.
Dátum: 2009.05.02. 09:18:30
Ki nem volt a reggeli című műsor (RTL-klub) vezetője?
Sthol András
Lilu
Csonka András
Liptai Claudia
Egyrészt rendkívül fontos kérdés, másrészt Stohl. Törlés.
Dátum: 2009.05.02. 08:02:24
Mikor zuhant le a kabai meteorit?
1912 január 2.
1857 augusztus 5.
2001 december 9.
1857 április 15.
Általános tudás lenne? Speciális, törlés.
Dátum: 2009.04.27. 22:06:59
Ebből az lenne, hogy a nagy bajnokin 4-5 karakter indulna egy-egy kategóriában, ezen a kicsin meg a többi. Szóval ez sem túl jó megoldás, szakértelmek összemérése viszont tényleg nem volna rossz. Mondjuk pl. kivégzés esetén felszerelés nélkül esnének egymásnak a karakterek, így tényleg a szakértelem meg a random lenne csak,/na meg TÖ / mérvadó. De lehetne valami versenyt kitalálni az összes nem kimaxolható szakértelemre.
Dátum: 2009.04.24. 14:09:52
Szanticska nem önálló település Abaújlak része így pl. Nemesmedves 19 /tavaly már csak ennyi volt/ lakójával sokkal inkább tarthat igényt erre a címre.