Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Köszönöm, hogy azt is leírtad ami nekem már nem ment az agyvérzésem miatt.
Idézet: Silverado - 2009.06.06. 13:48:11
Ha már a történelemnél tartunk, nem tudom hallottál-e már a spártaiakról, akik 300-an feltartották a többtízezres perzsa hadsereget?
Ajánlom figyelmedbe a 300 című filmet.


A 300 a saját kategóriájában az egyik legjobb és egyik kedvenc filmem. Csak hogy itt nem erről van szó, ha nem baj nem fejtegetem. Ha te is megelégszel ennyivel akkor megtartom a hidegvérem is.

(A film pedig történelmen alapuló akciófilm, ami csak ALAPUL a történelmen, de a valóságban nem pont így volt. Máskor mielőtt nagyszájú véleményt mondasz tájékozódj jobban, kezdetnek megteszi, ha a 300 című filmnek a bővítményes változatát nézed meg, ahol az extrák között ott vannak a rendezői és forgatókönyvírói, színészi vélemények. Ott elmondja a forgatókönyvíró, hogy ez nem pont úgy volt ahogy a filmben, csak kisarkították a helyzetet. Mellesleg minimális történelem és biológia ismerettel magadtól is tudhatnád mindezt.)
Történelmet emlegetsz?
Ha 30-an vannak 3 ellen és a 3 harcos legyen akármilyen erős, de kisszintű és feltételezzük, hogy 5 velük egyszintű van a nagyszöviben akkor a 25 db 20 szinttel nagyobb agyonverné őket.
A történelem során a háborúkban, ha a gyenge apródokat az erős apródok agyonverték, akkor a gyenge apródok urai befejezték helyettük a háborút és nem hagyák veszni a hazát...
Tudom itt ez nem megoldható, de a példálozásod a történelemmel öhm hát izé nem jó.

(Rossz)Vicc ez az egész javításra pedig esély sincs, de még nincs kedvem törölni csak nem szeretem a dolgokat hülyeségekkel alátámasztva látni, főleg ahogy te teszed...
Bocs erre tényleg nem figyeltem.

(De azért tegyük hozzá, csaka zért lett feltétele az Akadémiának a PC5. mert különben 3-4 szövin kívül senki nem jut el odáig. )

Edit: belegondolva pont azért felejtettem el, hogy építési feltétele az akadémiának, mert nekünk megvolt már jóval az akadémia előtt a 6-os PC és nem akkor kellett felhúzni, így nem is maradt meg fejben a kitétel.

És ha a PC kapna egy új funkciót: lassítaná az epikus lények regenerációját (csapásmérést követően)?
És ha lenne egy olyan épület (lélek és aura után a harmadik féle pajzs) aminek minden x szintje kivéd 1 szintnyi PC-t és természetesen egy szövetség csak az egyiket birtokolhatja (PC vagy az az elleni pajzs)?
Dátum: 2009.06.03. 20:59:16
Jól figyelj mert csak egyszer fogom leírni:
- A saját írásaidra nem emlékszel vagy szándékosan ferdítesz.
- Ha nem tartom értelmesnek a kérdésed, akkor nyugodtan megmondhatom, hogy nem tartom annak. Főleg, hogy meg is indokoltam. Más kérdés, hogy nem tudod felfogni amit írok.
- A smaragd nem erősödött, midig is ilyen erős volt, maximum rosszul használták ki VAGY te csinálsz most valamit rosszabbul mint korábban.

Én ezzel befejeztem a kettőnk vitáját bármit is reagálsz. PÜ-ben elérsz, ha valamit akarsz még.
Dátum: 2009.06.03. 19:26:20
Az ilyen hozzáállásra amit te csinálsz egy haverom így fogalmazott: "hülye vagy csak nem forogsz...", ne vedd személyeskedésnek, egy tanárnak mondta.

Ha folyamatosan erősödsz és mégis elvernek akkor biztos mások még jobban erősödnek. Ha pedig az a baj, hogy 15% alól kibukkanva kivégeznek akkor figyelj oda jobban vagy tölts több időt a játékkal, ha nem tetszik a kivégzésed.

Hogy milyen jogon "oktatlak ki"?
Egyrészt mert megérdemled ezt a stílust, múltkor is körömszakadtáig ragaszkodtál egy tévhithez, mára pedig rájöttél, hogy hibás volt.
Másrészt mert nem tartom értelmes kérdésnek amit szajkózol. Ha tőlem látsz majd hülye kérdést akkor oktass ki kérlek.

A topic címe: Kérdezz, és mi válaszolunk! - Ha nem tetszik, hogy pont én szúrtalak ki, akkor írd máskor a HSZ-ed végére vagy az aláírásodba, hogy "Morroch kíméljen".
Dátum: 2009.06.03. 19:04:20
Ez csak random, növeld a szerencséd.
Nálunk a pókjaink az óriás-kisebb-nagyobb-apró lények levadászásával volt, hogy másfél szintet léptek, pedig láthatatlanul vadásztak... az sokkal nagyobb szívás volt.
Dátum: 2009.06.03. 18:47:38
Szurilo nem kell a duma, a múltkori véleményednek homlokegyenest mondasz most ami nem baj. De a nagy okosságaid onnan veszed amit múltkor érveket soroltem ellened. Meg mi ez hogy "hozzáértők, tapasztaltak véleményét, pl. V1-ről ahol már előrébb járnak a dolgok" múltkor őket is leszóltad, belinkeljem azt is?
Idézet: Szurilo - 2009.06.03. 18:10:24
egy ugyanolyan szintű, TÖ-jű, SZÖ-jű, hasonló felszerelésű zafír, vagy gyémánt nem téma, míg egy smaragd, nos 14-es smaragd gyűlölettel is igazi kihívás.


Az igazi játékosok a kihívást keresik neked meg az nem tetszik? És az általad leírt zafírok és gyémántok meg jöjjenek kérdezgetni, hogy a rubin horda nem túl erős-e?

Ha csak az a baj, hogy kevés ÉP-vel agyonlőnek a smaragdok (amit előre megmondtunk, hogy így lesz a játék ezen részén) akkor menj portyázni több ÉP-vel, ha úgyis megvernek akkor erősödj, ne pedig "felmérést kérj a smaragdok túlerősségéről".
Idézet: Szurilo - 2009.06.03. 17:26:48
Üdv!

Egy gyors felmérést szeretnék arra vonatkozólag, hogy mennyien gondolják úgy, hogy a smaragd -legalább is a rubinnal szemben- túlságosan erős horda. Nekem úgy tűnik, hogy igen, de örülnék más véleményének is.

Ez elég más vélemény, örülsz neki?

További sok sikert, elhiheted senkinek sem könnyű mindig, vannak hullámvölgyeink, mássz ki belőle.
Dátum: 2009.06.03. 17:45:53
Na tessék, olvasd csak vissza a korábbi teóriád.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.7860#hsz7876
Dátum: 2009.06.03. 17:35:16
.
Dátum: 2009.06.03. 17:34:53
Nem te magyaráztad nem olyan rég, hogy az IQ/támadás/erő vonallal levered a smaragdokat? Hát ennek utánajárok...
Mellesleg mindnekinél van erősebb, de panaszkodni csak a gyengén fejlesztettek fognak.
Dátum: 2009.06.03. 16:30:07
Hát majd novemberben, miért Te mire gondoltál?
Dátum: 2009.06.03. 16:08:31
De a kristálypont mibenléte tényleg szánalmasan nyúlik... gondolom a Lángban szándékozzák bejelenteni
Dátum: 2009.06.03. 16:07:42
Idézet: csati777 - 2009.06.03. 09:50:40
Én is amellett vagyok, hogy aki lusta utánajárni a dolgoknak, az ne várjon semmi jót, de a tájékoztatáshoz való joga minden kocajátékosnak meg kellene, hogy legyen!


Csati, példás az együttérzésed, de a tájékoztatás a játékról wikin, változások pedig akár itt is meg van oldva és elég jelentős mennyiségű információt halmozunk minden csak olvasó játékosnak is. A VU fóruma bőven kimeríti a tájékoztatás fogalmát.
Dátum: 2009.06.03. 08:28:30
Khronos azt látom, hogy elbeszélünk egymás mellett, este leszek újra aztán visszafejthetjük a tévedés okát.
Most sietek ... :/
Dátum: 2009.06.02. 22:53:26
Khronos márciusban regeltél, az hogy hogyan pontozol nem lohasztja a kedvem, a te dolgod, de nézd el nekem, hogy a véleményed számomra nem mérvadó. Megvárnám a többieket is.
Mellesleg a "nagyon rossz" indoklás nélkül üres nemtetszés, elég ha csendben lepontozol, ha nem tudod kifejteni, hogy miért teszed.
Amit leírtál az pedig téves: aki nem tudja őket ütni azt a kristályok sem tudják ütni. Előbb kérlek tanulj meg játszani vagy véleményt helyesen kifejteni, ugyanis nem tudom, hogy ennyire nem érted a játékot vagy csak rosszul fogalmazol.
Dátum: 2009.06.02. 22:16:22
Jutalomterv:

Minden Kristály szövetség elleni győzelem után, a győztes szövetség tagjai kapnak egy *Kristály skalpot*.
Minden Kristály skalp* 2%-al emeli a támadhatosági minimum százalékot kizárólag a Kristály szövetséggel szemben.
Egy játékos maximum 10-et tarthat magánál. (Ehhez hozzá tehető, hogy 1 Kristály skalp = 2 dukát.)

Tehát aki 10-szer győzőtt és ezzel begyűjtötte a maximális mennyiséget, azt 20% ÉP alatt nem tudnák ütni.

Ez megint csak egy kezdetleges ötlet, de ha láttok benne lehetőséget fejleszzétek/fejlesszük együtt tovább.
A Kristály skalp csak most hirtelen jutott eszembe, tőlen nevezthetjük a "Bátrak kövének" vagy a "Hősök könnyeinek" is vagy ami eszetekbe jut.
Dátum: 2009.06.02. 17:16:38
Alapjában véve a Kvíz rendszere 1 rakás ...., akkor az Olimpiától mit vártok?
Legutóbbi Olimpián kaptam olyan kérdést, amiben 1 perces bonyolult fejszámolás volt és ha medálra hajtottam volna akkor nincs mit tennem, 1 perc a 15-ből. Tippeltem, jó lett.

Én megelégszem 1 medállal és nem szólongatom a fejlesztőket a nemtetszéseimmel...
Egy korábbi HSZ-em hasonló témában:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,71.80#hsz99
Dátum: 2009.06.02. 16:56:42
Szerintem a varázslat gyengítése rossz ötlet, miért kéne mindenkinek egyenkarakter? Valami lehetőség maradjon már a kezünkben a változatosságra.
Ilyen alapon csökkentsétek az állatsebzést és a fegyverek sebzését is, mert amikor egy tagot 2-4000 ÉP-s veréssel jutalmaznak fentebbről, akkor abból max 1200 a varázslat.
Az, hogy az állatokat véditek okés és még az elnyelés sem rossz, de mást szerintem - és talán nem egyedül gondolom így - nem kell bolygatni.